Čo vás dokáže vytočiť?

olina01
9. aug 2007

Tu si možte napisat čo vas v poslednej dobe naštvalo.
Určite ste sa stretli denne so situaciou kedy sa je treba poriadne vyventilovat 🙂 🙂 🙂
Tato tema je tu preto,tak prispejte 😀

Mňa naštvalo, ked som dnes videla ako jedna pani dochodkina venči svojho psa rovno v detskom pieskovisku. 😠
A to ho mala na voditku.A potom že su naše deti chore. 😒 Ja sama som mala dlhe roky psa takže proti zvieratam nič nemam ,ale čo je vela to je vela.
Tak som sa naštvala a chcela som jej to aj povedat ,ale kym sme tam došli odišla .

Tak mi napište vaš názory. 🙂

slaviks
17. sep 2007

Milá Olina, to cvičenie je v MC Anjelik (oproti kostolu)v Snine a volá sa Hopkajúce zajačiky. Ešte sa to nerozbehlo.Platí sa za to 500,-SK, ale pochybujem že by ste dochádzali z Hé, ja som totiž zo Sniny a v Hé iba pracujem, ale aj v Humennom by ste mali mať nejaké materské centrum, popr. v niektorej škôlke je jeden deň vyhradený pre maminy s maličkým deťmi skús sa poinformovať. Vy máte v Humennom aspoň Detskú zónu, kde sa môžu deti hrať, ale v Snine nie je ani jedno detské ihrisko, a tak sa nám deti hrajú na ulici a ja stále tŕpnem, že mi malá vbehne pod auto. Dnes sme sa zase boli zahrať v MC, aj s kamarátkou a jej synom.Inak nikto.Aj tak to bolo super malú som nemohla odtiaľ dostať.

chrobaak
17. sep 2007

mna dokaze v poslednom case vytocit, ked nie som schopna trochu "vychladnut" a vsetko by som najradsej riesila s horucou hlavou..... som prilis impulzivna 😅
hmmm... zeby vysledok sebareflexie, ktora sa mi po rokoch snazenia konecne obcas zadari? 😕 😀

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz