Čo vás na mužoch irituje a čo na nich nechápete?

maminuska
18. aug 2009

No popravde k napísaniu tejto témy ma inšpirovala iná téma, ktorá tu rezonovala.
Než som vstupovala do druhého manželstva tak som chcela aby toto manželstvo bolo posledné a snažila som sa urobiť pre to veľa, napríklad tým žen som prečítala množstvo kníh o myslení mužov a žien.
Vďaka týmto knihám som prestala byť kritická k určitým prejavom svojho druhého manžela, skôr som na ne zmenila pohľad.
Napríklad začala som mať pochopenie pre to že keď príde z práce a mlčí - tak som nič neurobila, len chce chvíľu kľud. Že reve ako šialený pri futbale, hokeji, že sa čuduje že neviem kto momentálne vyhral 100 m šprintu a že tam bol aj GAY a ten prehral s nejakým Jamajčanom. To že dokáže hodinu leštiť svoj back na golf a golfové palice, pritom je klasický kôpkar čo sa vecí týka.
Pokiaľ mu nezadám priame inštrukcie tak na náznaky nereguje.

Kočky napíšte čo vás na vašich chlapoch fascinuje, čo irituje a čo nechápete. A aj muži ak sa niektorý sem odvážia naopak.

bubba
19. aug 2009

smutne ze si to musi robit sama 😅

thera1
19. aug 2009

Muž nemal čas... 😀

bubba
19. aug 2009

neverim ze ta diera bola taka akutna 😀 ze by nepockala dovtedy,kym muz bude mat cas ...

zuzu13
19. aug 2009

bubba...cas???ved ako citam, tak stale nieco hladaju 😀 😀 😀

nikanika28
19. aug 2009

😀 😀 😀 😀

zicon
20. aug 2009

Nuz a baby a elektrika.

Vola mi zufala kamaratka mojej manzelky. Uz 3 hodiny my nejde elektrina - susedom ide. Skusila si poistky ano vnutry su vsetky nahodene, a vonkajsia. Aka vonkajsia? Na chodbe. A tam je tiez???

Alebo dalsia zakaznicka manzelky, ktora zije sama - minule som chcela vymenit zastrcku, ktory je tam plus - hnedy alebo modry a ktory je ten nebezpecnejsi? Byvala blizko - radsej som to urobil.

Osobitna kategoria su rucne naradie.

Kupili sme gauc od slobodnej mamicky - potrebovali sme uvolnit matice - tak nemate klieste. Samozrejme mam - doniesla stipacky na drot.

zuzu13
20. aug 2009

zicon, veru...aj muzi aj zeny maju svoje dni...ale tak to ma byt...
ja som tiez zazila ako sa mi stazovala kamoska, ze ma novy sporak s elektrickou iskrou a ta je nejde...tak uz tyzden sa stravuju po restikach, lebo nema ako zapalit plyn...no a na moju otazku, preco nepouzije zapalky...odpovedala, ze ona ma s elektrickou iskrou...a nie obycajny na plyn...tak sa na tom vzdy dobre zasmejeme...

iwan78
20. aug 2009

huraaa, nasiel som tu chlapa.

blesq
20. aug 2009

tu nas je 😀

blesq
20. aug 2009

kde ste boli doposial ha?

newyorkgirl
20. aug 2009

zuzu tak sto bodov teda sporak.... 😀

katka7979
20. aug 2009

veru, veru aj muzi aj zeny mavaju svoje dni, raz som potrebovala niekde zavolat a ozvalo sa mi to zname : neruste spojenie a cakajte prosim, zhodou okolnosti bol pri tom aj moj brat. Ako som to pocula tak som to vzdy ako aj pred tym poslusne polozila ved ked mi kazu ze ich nemam rusit a cakat tak nebudem im rusit spojenie.zavolam teda neskor este raz. Brat sa na mna zacudovane pozrel a zacal sa smiat. 😀 Potom to samozrejme kazdemu rozpraval a vsetci sa mi smiali. Raz som to potom rozpravala mojmu spoluziakovi, ked sa tomu nezacal hned rehotat ako vacsina ostatnych, tak mi to doslo. Hura,hura nie som na svete jediny debil ktory to pochopil ako ja. Takze vidite niekedy predsa len zeny a muzi myslia rovnako. 😉

peppapig
20. aug 2009

Dobra debata 🙂
Muj je urcite z planety Mars...vcera sel do obchodu pro 6 veci na piknik, mel napsano 6x houska (mela jsem na mysli, houska cerstva, kterou kupujeme stale, ze si je vybere a da sam do sacku), donesl baleni po 6 trvanlivych fuj fuj housek...pry jak videl napsano 6x trkly ho ty balene a sup s tim do kosika. Kdyz jsem se ho zeptala, zda mu tyhle housky chutnaj, odpovedel, ze je nesnasi 😅 Nakupy jsou velmi slaba stranka a odpoved na to je, ze jsem mela jit s nim 😀

Holt muzi nejsou podle dlouholetych vyzkumu schopni multitasking. Koukat na dokument a u toho se jeste k tematu bavit, nehrozi 😅 . Kdyz jde ustlat postele, ustele nasi, ale ta co stoji o par metru dal (postylka) tak tu uz nevidi 😅

marcca
21. aug 2009

uhmmm, vydarená téma 😀
ten môj je fakt z marsu - dokonalý, bezchybný 😀 a ak náhodu pochybí tak v sekunde nájde niekoho, kto za to môže...väčšinou som ten vinník ja 😠 😝

k nakupovaniu...nedávno išiel po bryndzu k haluškám, došiel spokojný - vraj nezabudol a kúpil si k nim aj acidko...už z diaľky som videla, že s vanilkovou príchuťou 😀 a samozrejme veľkosť XXL 🙄 🙄 🙄 po mojom upozornení to schytal výrobca - "čo sú to za debili, že vyrábajú sladké acidko a navyše dávajú do rovnakých obalov" a pod. 😅 prehundral celý obed, ale koniec dobrý všetko dobré - odvtedy vie, že acidko je nielen vanilkové, ale aj jahodové a pomarančové a že veľkosť XXXXL nie vždy zaručí úspech 😀 😀

blesq
21. aug 2009

nieje nad sladke acidko 😀

blesq
21. aug 2009

to bola podvedome vyborna kupa, to je ten instinkt lovca a zivitela 😀

marcca
21. aug 2009

blesq 😀 no myslel dobre, len nedomyslel 😝
zaujímavé ale je, že kadejaké tie miniatúrne súčiastky do svojej motorky rozozná aj z 5 metrov 🙄 🙄 a nikdy sa nepomýli, ale farebne odlíšené škatule "acidka" ani náhodou 😀 😝

blesq
21. aug 2009

mozno sa s takym este nestretol 😀 uz bude vediet 😀 tykeby si sla kupovat daco na motorku tak asi netrafis spravnu vec 😀

marcca
21. aug 2009

ale na rozdiel od chlapa si priznám, že sa do toho nerozumiem a do obchodu s niečím podobným ani nevleziem 😉

blesq
21. aug 2009

ale my sa pre vase dobro sa snazime vyznat vo vsetkom 😀

marcca
21. aug 2009

šak jasné, toto poznám 😀 😀
mne sa tak zdá, že vy chlapi nielen za každých okolností držíte spolu 🙂 ale používate aj podobné frázičky 😀 😀 môj by presne tak nejak odpovedal 😀 😀 😀

blesq
21. aug 2009

nas to ucia na specialnych hodinach ako vyhoviet zenam 😀

zicon
21. aug 2009

nuz ale ked my sa v niecom nevyzname aj tak to musime urobit.

marcca
21. aug 2009

blesq - niekedy by ste sa teda mali lepšie učiť 😉

zicon - keby vám hrdosť dovolila priznať si, že sa v niečom nevyznáte 😝 radi vám pomôžeme..v každom prípade to ale budete musieť urobiť 😎 😀

marcca
21. aug 2009

...a ma napadla ešte jedna sranda 😀
išiel na nákup do tesca s lístkom samozrejme 😅 a okrem iného mal kúpiť plienky...mal presne napísanú veľkosť aj kilá od -do, malý mal vtedy cca rok a od jeho narodenia kupujeme stále rovnaký druh plienok...tak teda prišiel aj s plienkami, hmotnosť sedela, akurát neboli tesco fialové, ale biele 😝 😝 😝 na môj zdesený výraz odpovedal, že veľkosť predsa sedí s papierikom 😀 ... ja fakt neviem, z ktorej päty tam vytiahol tie biele 🙄 🙄 a ešte že aká dobrá cena 😀 😀 😀 ...ale v tomto prípade priznávam, bola to moja chyba, mala som dopísať "farba fialová"...ale po roku kupovania stále rovnakých ma to fakt nenapadlo 😖 a to väčšinou nakupujeme spoločne...no a odvtedy už plienky z princípu nekupuje 😝 😀

ada32
21. aug 2009

jeee aka dobra temicka 🙂

ja mam 12 rocneho syna a ten sa sprava uplne rovnako ako skoro vsetci tu spomenuti muzi.a ja som nanho taka zla 😨 😔 uz aj k psychologovi som ho chcela zobrat,lebo za mi zdalo ze jeho rozmyslanie nemoze byt v poriadku.
a ked to tu citam....no je to uplne normalny mlady muz.
dost mi odlahlo.

ja to velmi nepoznam.moj muz patri k tym vynimkam,ktore rozumeju zenskemu pohladu na svet a preto sa sprava akosi normalnejsie.teda ako kedy. 😝
u nas su nedorozumenia najviac v aute.ked mu poviem odboc potom tam,no vies pri tom zltom dome .a kde je zlty dom?no tam,ako je vedla neho ta reklama na pepsi.
tak to uz vidim,ako brontovie,lebo netusi kde je zlty dom a nejaka reklama hlavne ze chodi okolo kazdy den tri krat.

blesq
22. aug 2009

Ked chodi tade kazdy den 3x naco mu musis vraviet cestu 😀

ada32
22. aug 2009

blesq-lebo sice chodi cez tu krizovatku niekolko krat za den,ale vzdy napr.domov.
ale na krizovatke sa cesty krizuju a niektore vedu na miesta kam sa treba dopravit len ojedinele.cize smer domov pozna .ale ked odboci pri tom dome a reklame ,potom uz ide inam.musi prejst okolo zlteho domu,zeleneho domu ,....az sa dostaneme do ciela.

ada32
22. aug 2009

😕 😀

blesq
22. aug 2009

tak prepac ale teraz som zabludil aj ja 😀