Čo vaši chlapi najradšej zjedia?

neroriso
24. mar 2008

ahojte🙂 kedze je pravda ze chlapi su dost pazravi...co u vas doma chlapi najradsej zjedia??🙂

ivulinda
3. jún 2008

Ahojte holky,musím říct,že muj muž sní všechno není vybíraví,ale nejvíc má rááád maso 😀 .Ale ráda pro něj vařím protože mě pak jen chválí 😅 😀

lovacka
3. jún 2008

moj ma najradsej spenat 😀 😀
mali sme uz aj taky den ked na obed bola spenatova polievka a druhe jedlo spenatovy privarok 😅 😀 😀
ale inac zje vsetko.dnes ho prekvapim spanielskymi vtacikmi s ryzou a dezert bude ryzovy nakyp s cersnami 😵

danielitka26
10. jún 2008

asi všetko ale srdcovka vyprážaný syr hranolky kečup aj tatarka k tomu ....a ešte hemendex

bublina7
10. jún 2008

Tak ten můj taky spapá všecinko hlavně když je toho hóóóóóódně 😉

bibinka
11. jún 2008

varená hovädzia nožka v hrnci na raňajky, na obed a na večeru a takto dokola 365 dní v roku, Vianoce nevynímajúc 😀 😀 😀 😀 😅

malaskoricka
12. jún 2008

pizza zo 69tky 😀😀 (69tka= jedna pizzerka u nas)

titkovamiriam
13. jún 2008

vsetko a vsetko poriadne stiplave 😝

nensy
13. jún 2008

tak muj manžel sní všechno hlavně má rád maso a hodně ostré 😝

krtinka
13. jún 2008

MM má nejradši špagety. Jakmile je nemáme aspoň jednou týdně, tak mi vyčítá, že mu ani špagety neuvařm. 😀

nensy
13. jún 2008

tak ten muj špagety teda nemusí ale sní co mu uvaím není vybíravej v tom je ta výhoda někdo má zmlsané polovičky tak to by mě teda nebavilo abych vyvařovala pro každého zvlášt 😝

lenand
13. jún 2008

moj muz ma najradsej vyprazaneho kapra a dnes ma meniny tak mu vyprazam kapra k tomu nove zemjaciky a salatik zeleninkovy 🙂

icerna
13. jún 2008

no tak ten moj ma najradsej br. krkovicku:rezne,na stave,grilovane,na hocijaky sposob len nech je to bravcove 😝

krtinka
13. jún 2008

lenand manželovi vše nej... a to co můj nemusí je guláš a klobásky. prý je mu po tom těžko, asi z toho česneku.

luciferek
13. jún 2008

tak u nás je to šunkové kolínko, chleba a křen, taky hořká čokoláda ho dostane 😀 😀 😀

binki
24. jún 2008

MM jí všechno, co uvařím, jak říká s láskou 😀

denisocka
24. jún 2008

ryža s mliekom 😀 špagety a cestoviny na milion spôsobou 😝 ale zje všetko,okrem vecí,kde je vela zemiakov-tie necháva na tanieri

danielala
24. jún 2008

Baby, ako vám závidím: ten môj nemôže cestoviny ani vidieť, on stále iba tie svoje kruuuumple 😠 😠 😠 či už ako zem.šalát, zem.kašu a je mu úplne jedno čo má k tomu. Ja si urobím super omáčku na špagety a jemu k nej musím uvariť zas len tie zemiaky 🙄 .

libka1
8. nov 2008

špagety s cukinovou omáčkou, a šalát k tomu, ako zajac 😀 😀 škoda že ja mám iné chúťky, vidieť to aj na našich postavách 😀 😀

adriana84
8. nov 2008

hovadzi steak s hranolkami,mrkvovym a petrzlenovym salatom 😉

kisska
10. nov 2008

no uplne najradsej ma puncak - jeidny zakusok, ktory som bola ochotna sa naucit aj urobit 😀 . Inak hovori, ze najlepsia zelenina je rezen - klasika. Ale v poslednej dobe som stale vdacnejsia svojmu svokrovi, ktory ho naucil jest cokolvek a aj tri dni za sebou (co uz ja nemozem), ale aspon ked niecoho uvarim za kotol, tak s tym nema problem. Specialne ho este potesia francuzske zemiaky, kolozvarska kapusta, zapekane cestoviny.. aaaa este chleba vo vajicku 😀

danulka2
10. nov 2008

maso, maso a este raz maso 😝 😀

danulka2
10. nov 2008

a zabudla som, z kolacov ma najradsej klobasu 😀

kristi
10. nov 2008

miluje carpaccio a biftek 🙂