Čo vaši chlapi najradšej zjedia?

neroriso
24. mar 2008

ahojte🙂 kedze je pravda ze chlapi su dost pazravi...co u vas doma chlapi najradsej zjedia??🙂

evitkamalicka
29. apr 2008

vsetko co je sladke...ryzovy nakyp, zemlovka, buchty na pare, dukatove buchticky....

bzuco
29. apr 2008

jednoznačne čína 🙂

nevesta
29. apr 2008

Ciernohorsky rezen, ryza a tatarska omacka 😉

malaskoricka
11. máj 2008

😀 chlapy ach ty chlapi oni by zjedli asi vsetko 😠 a najlepsie ze dobreze nevopchaju hlavu do hrnca😀
ale u nas specialita.....knedle+hocijaka omacka

majina
11. máj 2008

Obalovaný hermelín 😀

alami
11. máj 2008

malaskoricka a u nás hocičo len nie omáčka 🙂

leishmania
11. máj 2008

grilovana baranina..ci jahnacina... plus vsetko co uvarim, hlavne nech je jedlo 😀

elise
11. máj 2008

brindzové halušky, lokše a palacinky 😝 😝

petulienka
12. máj 2008

moj manzel hovori, ze "ja stale hovorim ze si si ma dobre nasla, ty vynikajuco varis, a ja vynikajuco papam" 😀 Takze moj lubi vsetko co navarim 😝 ale asi najviac tortelini so syrovou omackou 😉

eveen
19. máj 2008

moj ma najradsej drzkovu polievocku(co ja nemusim) a nema rad sladke co ja zas musim

ene
19. máj 2008

svickova 🙂

renat2
19. máj 2008

svíčková podruhé, eventuelně steak na zeleném pepři

graziela
20. máj 2008

knedlo-vepro-zelo je u nas Nr.1 🙂

gucz
21. máj 2008

mäso a obľúbený zákusok je rezeň 😉

orgovanka
21. máj 2008

Segedín,domáca knedľa,smotanové omáčky

krista
21. máj 2008

Můj manžel spořádá úplně všechno 😀 to je vděčný strávník, nejraději ale klasické kuře 🙂 a omáčky taky vedou 🙂

martinaema
21. máj 2008

rezeň, potom rezeň a nakoniec rezeň. A ked iné nieje, tak si dá aj čokoľvek (mäso) s knedlou.

magda22
21. máj 2008

brrrrrrrrrrrrrrr 😖
mali by ste trochu spestrit kuchynu!

holly1
22. máj 2008

téda, když to tady čtu, tak si říkám, jak je můj manžel úžasný, protože já vařím hlavně zeleninu, těstoviny, kuře, rybu, rýži, jíme hodně mléčných výrobků, celozrnné pečivo. Prostě nám to chutná. Mít manžela, který chce denně knedlíky a kus masa, to bych teda nebyla nadšená. I když manžel má dost věcí i v těch "našich" kategoriích, které nejí (tvaroh, pikantní sýry, ananas, rajčata jiné )

kristi
22. máj 2008

muj ted momentalne nejvic ze vseho miluje carpaccio 🙂

ukana
22. máj 2008

moj muz miluje drzkovu, tak mu ju svokra navarila 😀 ja odmietam, ten smrad, ked sa to vari 😝 ja to neznasam. Svokra to vie, tak ju synacikovi sem tam navari 😅

holly1
22. máj 2008

kristi, co je to carpaccio?

kupinka
22. máj 2008

zelí na všechny způsoby a maso.............

dannynka
22. máj 2008

vsetko mozne ale hlavne sladke 😀 😀 😀 😀 😀
-teda od kolacov az po dukatove buchticky,kysnute a podobne..... 😉

pomfrita
22. máj 2008

tak ten můj je pěkně nevděčný strávník 😠 , ve všem se hnípe - hlavně v mase, najde špek i v libovým kuřeti 🙄 nejradši má topinky s česnekem 😅

ukana
22. máj 2008

pomfrita, tak to mastne maso posli k nam, u nas je o to bitka 😀 😝

pomfrita
22. máj 2008

ukana: 😀 tak to máš dobrý 😀
já jsem z něj už nešťastná, když koupím nějaký maso, musím mu ho ukázat, potom okrájím vše "tlusté" (pro psa), pak ho připravím a on tam pak stejně najde nějaký "špek" 😝

ukana
22. máj 2008

no ale uz aj špeky na pupiku zaciname mat 😀
😀

holly1
29. máj 2008

jejda, to je syrové maso, tak to radši nee 😀