Čo vaši chlapi najradšej zjedia?

neroriso
24. mar 2008

ahojte🙂 kedze je pravda ze chlapi su dost pazravi...co u vas doma chlapi najradsej zjedia??🙂

dadulka19
29. mar 2008

Tak ten môj rezne 😉 ,ale tie ja nerobím(neznášam obalovanie).Ale občas ich urobí sám 😀 ..No a inak má rád moje výmysli "čo dom dal" 😉

lovacka
29. mar 2008

spenat 😀 😀 😀 😀 😀 a najlepsie v jeden den spenatova poliavka a druhe hedlo spenatovy privarok 😀 😀

jastrab
2. apr 2008

maso na vsetky sposoby, chlieb a rozky min. 5 na posedenie

monatko
2. apr 2008

svieckova 😵

ada78
2. apr 2008

rezen 😀

marinka
2. apr 2008

jak už tu bylo mnohokrát řečeno - maso, maso, maso- hlavně velký kus 😀 A jinak má rád např. špagety s tuňákem, segedín, halušky se zelím a slaninou a na mlsání bílou čokoládu

m311293
2. apr 2008

všechno. aje jednojestli jsou brynzové halušky, buchtičky s krémem, koprovka, svíčková, šoulet, bramborové tašky s povidlím. jedině co nemusí je rajská polévka. a segedínský guláš

m311293
2. apr 2008

Abetka, jestli se mu nechce chodit na brusinky, mám výborný recept na to jak udělat "brusinkový kompot" z červeného rybízu

malovani
3. apr 2008

kačenu s br. knedlíkem a se zelím

pindula
3. apr 2008

parene buchty 😀

gabbi
3. apr 2008

Muj chlap sezere vsechno. Nejlip to pak zapit litrem mlika - ja uz bych davno sedela na hajzliku, ale on je v poho.
Co teda nemusi to jsou kvasaky - jinak mu muzu naservirovat i fusekle obalene v trojobalu a on si to bude pochvalovat. Ale co me nejvic potesi, kdyz mi rekne, ze jeho mamka je podel me kucharka bridil 😀

karolinkafe
4. apr 2008

Maso, maso a este raz maso 😀 vo vsetkych moznych formach 😉
Najoblubenejsie jedla : gulas, lazane, zemiakove placky plnene kuracinou, fazula (alebo sosovica 😉 ) s masom a marocke jedla (kedze je z maroka 😵 )
Nema rad kyslu kapustu (a vlastne vsetko co je kvasene - uhorky, calamada...)

grety
5. apr 2008

moj miluje kuracie srdcia na cibulke ... 😝 brrrrrrr, zuvat taku svalovinu ............. a potom druhe naj kolienka s vajickom !!!

karamelinka
6. apr 2008

a ten moj zboznuje tiez vsetko ale najviac plnenu papriku, morske priserky, gulas... 😀 presne ako ja 😀

nellita26
6. apr 2008

no ten moj by zase od rana do vecera jedol pecene kurca s ryzou 😀 😵 🙂

dididi30
6. apr 2008

no moj ma rad to co ja nemam rada a opacne 😠 on ani papriku ani kecup ani dzem a vobec pokrmi co to obsahuju vobec, hruza a dcera je po nom, este ze ten dzem a kecup zje 😲

masinka
6. apr 2008

moj je na sladke - palacinky, parene buchty, tvarohove gulky, lievance, kolace, musli.... az ma zuby bolia ked ho vidim co je
ja si radsej dam kus masa alebo nieco so zeleninkou, palacinky nejem vobec (ale jemu ich robim)

stepankav
8. apr 2008

můj má nejradší kuřecí řízek s bramborovou kaší 😀 a taky bramborové knedlíky se zelíčkem a mašíčkem
já zase miluju husté polévky...domácí bramboračku, čočkovou atd.
hned jsem dostala hlad ☹

pemb
16. apr 2008

MM má nejraději halušky se zelím a uzeným, segedínský guláš, vepřo-knedlo-zelo, tvarohové buchty 😉 😀

nikka.vo
16. apr 2008

rajská, koprovka, bramborový knedlík, fazole v tomatě a maso, maso, maso 😉 ...

melory
16. apr 2008

ryby, maso

lenocka6
17. apr 2008

Ahojte,

u nas samozrejme ako pri kazdom chlapovi musi byt maso, ale co si ja napriklad neviem vynachvalit a je rychlo hotove su napr. privarky, cestoviny a naucila som pri detoch manzela aj polievky, co dovtedy neobluboval. Ale taka slaninka, alebo klobasky to vyhrava.
Papa Lenka

katy2
17. apr 2008

kysla kapusta na akykolvek sposob 🙂

lyongirl
17. apr 2008

môj zje skoro všetko, ale keď sa ho opýtam, čo uvarím, tak odpoveď jednoznačne poznám - francúzke zemiaky.

andrysek2
18. apr 2008

ahojik tak u nas to je hlavne svickova a vse co se tyka masickaaa 😀 😀 😀 😀 😀

avanka
20. apr 2008

Tak u nas maso byt nemusi, ae sladke aj kazdy den, vedu parene buchty, kolace, palacinky, zemlovka, ryzovy nakyp.....esteze je manzel taky chudy...som zvedava, po kom bude nas syncek, ci po tatinkovi na sladke alebo po maminke na zeleninku

aponchie
20. apr 2008

vsecko a hlavne moc 😀

elize
25. apr 2008

najradsej ma mna 😀 ale teraz vazne: "gordon blue s hranolkami"

sylvka
29. apr 2008

perní,perník,perník...ať nabízím co nabízím,peču štrudl,babovku,věnečky-rychlí jednoduchý prník vítězí. 😀

dzany
29. apr 2008

taky můj MM je masový - nejraděj grilované na ohni (třeba steaky, špíz,...) nejvíc nesnáší halušky 😎