Čo vaši chlapi najradšej zjedia?

neroriso
24. mar 2008

ahojte🙂 kedze je pravda ze chlapi su dost pazravi...co u vas doma chlapi najradsej zjedia??🙂

beranek
27. mar 2008

My máme většinou jen zeleninové jídla, pokud chce přítel občas maso,tak si ho koupí a připraví sám 🙂

horty
27. mar 2008

Nejraději má koprovku 😀

ukana
27. mar 2008

beranek, moj manzel ma rad maso, ale cez tyzden tiez jeme zvacsa zeleninu, strukoviny, polievky a pod. To ze je maso jeho oblubene jedlo, neznamena, ze ho budem varit denne. zaprve: nekradnem 😀 a zadruhe: nie je to zdrave 😉 a zatretie: aj schudnut by mohol, chlapec 😀

klaymanova
27. mar 2008

moj kurca po jordansky mnam 🙂

hypo
27. mar 2008

muj vsezravec uplne vse a pritom je nespravedlive stale hubeny 😵

jerryjanka
27. mar 2008

diabolská pochúťka u nás vedie. normálne nezje 2x po sebe to isté ale diabolskú aj 3x 😀

zdenka26
27. mar 2008

Jo já zapoměla že číslo jedna je u nás tatarák 😀

bobule1
27. mar 2008

nazdárek - pořád chce řízky a řízky a zase řízky..... 😀 😀 😀

andilek
27. mar 2008

tak u nás vede ovar 😝 😀

vavka33
27. mar 2008

Vyprazany syr a karfiol

andilek
27. mar 2008

jinak bramboráky, halušky, bramborový placky, řízky, spíš vedou obyčejnější jídla a z polívek knedlíčková 😀

lyzenka
27. mar 2008

pečienka s ryžou.. :O)

kristi
27. mar 2008

jo, jeste obalovany houby z lesa....

vavka33
27. mar 2008

kristi,az mi vybehli slinky,milujem vyprazane bedle 😝 😝

kristi
27. mar 2008

ale v jiny podobe houby nesni - ze mu pry z nich je zle.. 😀

pacna
27. mar 2008

my všetci bedle zbožnujeme aj keby boli každy den mnam mnam 😝

vavka33
27. mar 2008

ani moj nie,len obalene.
A moj muz neda do ust ani za nic cestovinu.ma taku traumu 😀 zo skoly.odvtedy to nejedol.-nic ziadne cestoviny,len domace rezance v nedelnej polievke

lyzenka
27. mar 2008

vysmazane bedle....mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam- to som uz dobre dlho nemala a tak na chlebiiiku.....hmm 😝

vavka33
27. mar 2008

Ja som mala na jesen,tak som sa ich najedla,ze mi bolo zle.no a co,ale bolo to supeeeeeeeeer

slunickooo
27. mar 2008

u nás taky vedou řřízky, a ze sladkýho jak tvrdí můůj manžža jsou nejlepšší řřízky 😀 😀 😀 😀

kristi
27. mar 2008

ja taky na podzim, uz aby zase byla sezona

certica
27. mar 2008

vyprazany syr, prave ho "likviduje" 😀 , aj karfiol, patizon, baklazan atd. , ale musi byt tatarka

expertka8
27. mar 2008

...moj mangel bol v minulom zivote asi bylinozravec...a preto si to teraz patricne vynahradzuje masom na vsetky sposoby... 😀

zanetka82
27. mar 2008

Tak muj manžel miluje maso a pořad maso. Nejoblíbenější jsou chlupate knedlíky,zelí a maso a pak miluje svíčkovou a 6 knedlí. 😀 sní i květak s bramborem a tatarkou ale vždy prohlasí už zase je příloho s obloho 😉

danulik
27. mar 2008

pecena kacka alebo hus - hlavne k nej musi byt kapusta a knedle a to veeela 😀 dalej svieckova, madarsky gulas, rostenka, steaky, kura na rozne sposoby, pizza.. a aby som nezabudla - zaklad je slepacia polievka (od babky) 🙂 🙂 🙂

anamor
27. mar 2008

tak u mojho vedu francuzske zemiaky, sojove zdrave veci 😉 a z maska kuriatko

vrtule83
27. mar 2008

tak můj přítel miluje bramborové knedlíky a nejlépe s vrabci a se zelím

holly1
28. mar 2008

palačinky (před tím, než jsem je poprvé udělala, prohlásil, že to ani moc nemusí) 😀 😀 , pak miluje baby karotku s hráškem 😀

prasiatko30
28. mar 2008

skoro vsetko co mu uvarim - najlepsie je ked zmenim nieco na povodnom recepte ktory on pozna cely zivot tak mi to este pred ochutnanim ofrfle ako taky frflavy hrniec a ked to ochutna tak mi povie so sirokym usmevom na tvari - "stve ma to ale musim ti povedat ze je to fakt dobre" 😎 no a ked mu to nechuti tak si uvari nieco sam ale inaksie miluje vsetko co je spravene z ryze a je aj expertom na varenie ryze

abetka
29. mar 2008

Moj len svieckovu s brusnicami..To by jedol stale.Ale brusnice zbierat ani za nic nepojde 😉