Čo vnímate ako nedostatkový tovar na internete?

vanish1
30. sep 2009

Ahoje mamičky a oteckovia, chcela som Vás poprosiť, či by ste boli ochotné a ochotní napísať mi, čo ste nedávno znáňali a nemohli ste zohnať cez internet, príp. čo vnímate ako tovar, ktorý ak si chcete kúpiť, trvá dosť dlho, kým nájdete niekoho, kto ho ponúka. Chcela by som rozšíriť svoju živnosť aj na nejaký internetový obchod a bola by som veľmi rada, ak by ste mi pomohli ujasniť si, čo by to malo byť. Ďakujem vám za odpovede.

bibula
2. okt 2009

mne napriklad chyba,ze znacka tchibo nema internet.obchod..../na slovensku /a susedia nedodavaju na slovensko. 😒
mam rada ich vyrobky ,ale rada aj objednavam cez inetrnet 😀

ciatko
2. okt 2009

mne chyba vacsi vyber biokozmetiky a kompotentov na vyrobu bizuterie

titkovamiriam
2. okt 2009

baby ja sa smejem-kto nezazil trosku totality asi nepochopi 😀 😀 😀 .ked v obchodoch nicoho nebolo a bol vypadok hajzlaku,vloziek,zemiakov a na tropicke ovocie sme pred sviatkami stali radu aj 2 hodky a dostali sme maxi 2kg-takze dnes aspon ja 😀 nemozem povedat zeby mi niaky tovar chybal.

tatolu
3. okt 2009

No mojej maminke tiež chýba podprda E, F, G ale s obvodom hrudníka 75.
O plavkách - bikinách s takou podprdou a peknými nohavičkami ani nehovorím, lebo na štíhlejšie ale s veľkým poprsím asi ani nevyrábajú 😖

A ja som zháňala pogumovanú plachtu, aby som mohla malého odúčať od plienok 😉

leniciatko
3. okt 2009

naposledy som zhánala transformera pre synovca. 😵

vanish1
autor
3. okt 2009

ja som ani nenapísala, čo som znáňala ja 😕 naposledy to bol plyšový elmo, potom som našla 2 mamičky, ktoré ho ponúkajú a rozdiel v cene bol neskutočný