Čo vnímate ako nedostatkový tovar na internete?

vanish1
30. sep 2009

Ahoje mamičky a oteckovia, chcela som Vás poprosiť, či by ste boli ochotné a ochotní napísať mi, čo ste nedávno znáňali a nemohli ste zohnať cez internet, príp. čo vnímate ako tovar, ktorý ak si chcete kúpiť, trvá dosť dlho, kým nájdete niekoho, kto ho ponúka. Chcela by som rozšíriť svoju živnosť aj na nejaký internetový obchod a bola by som veľmi rada, ak by ste mi pomohli ujasniť si, čo by to malo byť. Ďakujem vám za odpovede.

emjee
30. sep 2009

mobilny telefon bez fotoaparatu (taky aby nebol uplne bez funkcii, malo by v nom byt aj viac ako polyfonicke zvonenie a ciernobiely displej, ale nemusi to byt zase spickovy mobil pre managerov)

emjee
30. sep 2009

oblecenie pre dojciace matky - tricka a pulovre (aj sportovejsieho vzhladu, nielen elegantne) umoznujuce lahke dojcenie bez vyzliekania

vanish1
autor
30. sep 2009

super, zatiaľ vďaka

sirinka
1. okt 2009

mne osobne trosku chyba nakupovanie potravin cez internet s donaskou...obcas by sa mi takato sluzba hodila 😝

duska1122
1. okt 2009

lepsia prehladnost a spodne pradlo vacsich velkosti,nejake bytove dekoracie vacsinozu su tu len stranky po anglicky ci nemecky

dzio2
1. okt 2009

mne tiez spode pradlo hlavne podprdy vetsie cisla

bihan
1. okt 2009

pridávam sa k potravinám, väčším číslam spodného prádla.. teda hlavne košíky, spodok je v pohode 😀 a oblečenie pre deti z iných materiálov ako chemicky ošetrovaná bavlna - čiže merino, biobavlna, bambus.

emjee
1. okt 2009

ano aj potraviny a aj donaska hotovych jedal aj do inych ako velkych miest 😀

renatkas
1. okt 2009

vanish hladas napady na podnikanie formou e-shopu?

vevusiatko
1. okt 2009

suhlasim nie len kosiky a b a c 😀

denduska
1. okt 2009

ja tiez podporujem podprdy...pekne sexi aj vo vacsich velkostiach... 🙂 no a potraviny ak by si aj k nam na dedinu poslala, tak to uz si spicka totalna 😎

ano a moj muz by ti odkazal ze chce profi prislusenstvo k fotakom 😅 na slovensku velmi tazko...

martinka1981
1. okt 2009

Bio potraviny za normalne ceny,vratane mäska a zeleninky 😉

vanish1
autor
1. okt 2009

ďakujem vám dievčatá, zaujímavé názory... renatkas áno, chcem len rozšíriť živnosť, ale nie v tom, čo predávam teraz, lebo toho je na nete strašne veľa

cicushka
1. okt 2009

stripterske oblecenie, kostymi a doplnky s dodanim tovaru do 2 tyzdnov a nie do 2 mesiacov

rora
1. okt 2009

tak ja by som uvitala e shop s velkym vyberom balerinok a elegantnych topanok na nizkom opatku, pre nas vysoke a s velkostou obuvi od cisla 40 😅

sirinka
1. okt 2009

rora...to hej, akurat topanky cez internet by som ja nekupovala...

helenkasabinka
1. okt 2009

ja neviem,ja moc cez net nekupujem 😅

etnicka
1. okt 2009

mne chyba oblecenie na brusne tance, ale takych nas asi vela nebude. A bio potraviny by sa tiez hodili 🙂

rora
1. okt 2009

sirinka ale ked v mnohych obchodoch maju elegantne topanky iba do cisla 39 alebo este sem tam 40. a fakt iba parkrat som natrafila na cislo 41. takze ak by boli take na internete, potesila by som sa.

nikollette
1. okt 2009

potraviny cez net s donáškou 😀 😉

miroslava89
1. okt 2009

jednoznacne potraviny😀

domyyy
1. okt 2009

podprsenky s vacsou velkostou kosika E,F,G,H..... by celkom postacilo 😉 😀 🙂

sirinka
1. okt 2009

rora ja viem...tiez mam 41 😉

vanish1
autor
1. okt 2009

ďakujem, musím sa priznať, že niektoré veci by ma asi v živote nenapadli 😕

maruschka
1. okt 2009

baby, ale veď tie podprsenky s väčšími košíkmi sa dajú kúpiť cez mmb a mma..Čo mňa tiež veľmi potešilo, že kočky začali dovážať zo zahraničia aj tieto podprsenky s väčšími a veľkými košíkmi za rozumnú cenu a sú naozaj kvalitné, pohodlné a sedia ako uliate..A to ja so teda mala vždy problém a zháňala som ich kde-kade a teraz kupujem iba tam...Takže tie podprsenky nepovažujem za nedostatkový tovar... 😉 😉 😉 😉

a čo by sme poradili?? Ťažko sa radí, keď veľa ľudí cez it už nenakupuje, keďže poštovné vybehlo do nebeských výšok a tak sa to prakticky ani neoplatí...Ja nakupujem najviac veci pre dcérky a väčšinou čakáme na objednané hračky-keďže tie väčšie sa iba objednávajú a na sklade ich nemajú,takže čakacia doba je aj dva týždne..

😉 😉 😉 Tak som ti veľmi nepomohla..

janinah
1. okt 2009

detský nábytok v normálnych cenách a športovo-elegantné oblečenie pre 40-ničky

vanish1
autor
1. okt 2009

maruschka, poznám MMB - tie ceny sú neuveriteľné!

mirka099
1. okt 2009

zohnat sa da vsetko, aj mesacny prach 😀 ide o to za aku cenu...

bets
2. okt 2009

obcas by som si objednala rozne drobnosti pre deti, ale za tie poplatky za dorucenie sa mi to neoplati. nechodim na postu, lebo ta nasa ma odveci otvaracie hodiny. takze ked si nieco objednam, tak s dorucenim kurierom do prace. minule som hladala konkretne knihy a dorucenie by vyslo skoro ako dana kniha. radsej som si obvolala obchody a isla na istotu aj ked knizka bola o nieco drahsia ale bez poplatku za dorucenie.
ked objednavam, tak drahsie veci, kde sa poplatok strati pripadne bez poplatku. minule som zhanala dopravnu znacku na oznacenie parkoviska, zhanam zabranu na parkovacie miesto. mozno budem takto kupovat pracku a pod. na vianoce budem objednavat spolocenske hry... manzel bude mozno zhanat objektivy do fotaka, objednaval GPS a pod.
zatial sa mi nestalo, ze by som nenasla, co potrebujem.

maruschka
2. okt 2009

vanish, máš pravdu..niektoré tam rúbu také ceny, že naozaj nechápem, ako im ten obchodík môže šlapať v pohode..Napr. úplná blbosť-fólie na steny a okná-u nás vo výpredaji u číňana stoja 1 euro a fólie Hannah Montana 1.50...Na mmb to je aj 3x drahšie a pritom sú to tie isté...to som uviedla iba jednu vec...
Skrátka niečo sa tam oplatí, alebo to, čo inde nezoženieš, lebo to dovážajú zo zahraničia a niečo by som si tam nikdy nekúpila, lebo by som musela byť blázon, aby som tovar preplácala a ešte platila aj poštovné 😉 😉 Takže mmb má svoje pre aj proti...