Čo všetko sa dá na Vianoce ozdobiť?

li_la
5. dec 2011

Sťahovali sme sa pred pol rokom a vianočná dekorácia je niečo, čo ešte v našej novej domácnosti chýba. 🙂 Čo všetko zdobíte vianočne vy? Máte ozdobené okná? Nálepkami alebo svetielkami? Máte venček na dverách? Malý stromček v kuchyni? Girlandu na balkóne? Vianočné utierky? 🙂

adka7755
5. dec 2011

na dverách venček, na oknách nálepky, na zábradlí girlanda s vianočnými ružami, na poličkách dekorácie s vianočnou tématikou, na vrchu vstavanej skrine tiež tenká girlanda s ružami, samozrejme nesmú chýbať vázičky s ihličím, na stole adventný veniec a podobne a svetielka len na stromček, aby sme neboli ako v Las vegas 😀 😀
Zdobím skoro všetko, ale len jemne a s mierou 😉 😉

titkovamiriam
5. dec 2011

ozdobene mam okna ,stoly,male skrinky...niekolko foteciek

katka3012
6. dec 2011

Tak my na mikulasa uz svietime,mame vyzdobeny balkon ,okna ,na parapetnej doske okna mam poukladane rozne vianocne dekoracie 🙂

olexa
12. dec 2011

ak máš nejaké kvetináče, daj do nich zápichy, ja mám anjelika a sobíka 🙂 a zatiaľ vyzdobený len balkón, girlanda s guľami 😀 chystám sa vyzdobiť ešte parapety v kuchyni a obývačke a tiež stromček...tento rok máme prvé Vianky v novom byte a v tom zhone sme zabudli kúpiť adventný veniec a teraz mi príde už na nič na tretiu nedeľu zapáliť sviečku, ale sviečky mám kupené od septembra 😀

veverka149
19. dec 2011

ja tiež vyzdobujem vo velkom , na oknach mam nalepene vystrihnute rozne vianočne motivy , na každej parapete , girlanda z retazou a gulami alebo šiskami , samozrejme velky stromček v obyvačke na skrinke čečina z gulami , v kuchyni na linke maly stromček , na chladničke veeelka vaza z čečinou a gulami , na dverach veniec , na kvetoch retiazky a malinke gulky .... fuu už ma nenapada .... proste všsde niečo 🙂 🙂