Čo zbierajú vaše deti-školáci?

janinah
2. okt 2008

Milé dievčatá,dúfam,že nikomu nebude vadiť,že si tu dám malú prosbu 🙂
Ak Vám chutia jogurty SABI a boli by ste ochotné zbierať od nich viečka,veeeeľmi by ste potešili jednu školáčku-moju dcéru Lucku,poštovné samozrejme zaplatím,ďalšie info cez IP.
A možno by bola zaujímavá minianketa,čo zberajú vaše deti-školáci,myslím zo záľuby,čo ste zberali Vy v školských časoch.Pekný deň všetkým a ďakujem,Janka.

norik1
14. mar 2009

Ja uz nejake mam, tak mi posli do ip adresu kde ti ich poslat.

Do aprila do konca alebo do zaciatku? Lepsie povedane, kedy najneskor poslat posledne viecka?

janinah
autor
24. mar 2009

Ahojte, takže viečka majú odovzdať do konca marca,/súťaž je asi do apríla,ale oni majú tento termín/ak náhodou ešte niekto pre nás zbiera,poprosím napísať IP,už sme ich dosť dostali,ďakujeme veľmi pekne všetkým ochotným maminkám 🙂

julka4611
12. sep 2009

ahojte zbiera este niekto tie viecka sabi? lebo mam ich doma velmi vela....a chcela by som nimi niekomu pomoct:P

chennen
14. jan 2010

ahojte, ak niekto este zbiera sabi viecka, poslite nam ich budeme spolu so synom veeeeeelmi vdacni. samozrejme za postovne, ktore uhradi. cez ip

rebeca10
24. okt 2011

Aj moje deticky zbieraju Sabu viecka,aj do skoly a aj do skolky,tak ak sa najde ochotna zienka,ktora nam ich chce darovat,budeme velmi radi 😉