Čo zbierajú vaše deti-školáci?

janinah
2. okt 2008

Milé dievčatá,dúfam,že nikomu nebude vadiť,že si tu dám malú prosbu 🙂
Ak Vám chutia jogurty SABI a boli by ste ochotné zbierať od nich viečka,veeeeľmi by ste potešili jednu školáčku-moju dcéru Lucku,poštovné samozrejme zaplatím,ďalšie info cez IP.
A možno by bola zaujímavá minianketa,čo zberajú vaše deti-školáci,myslím zo záľuby,čo ste zberali Vy v školských časoch.Pekný deň všetkým a ďakujem,Janka.

titkovamiriam
2. okt 2008

tak take ani nepoznam,urcite su slovenske a s tymi je tu problem 😠

chalani zbieraju pocitacove hry a casopisy,kamene,kaktusy,ked boli mensi tak vseliake nalepky a cela rodina uz vyse30rokov zbierame kinder hracky z vajicok 😀

janinah
autor
2. okt 2008

Tie jogurty sa robia v Sabinove,čiže skôr dievčatá z východu ich budú poznať,našej rodine chutia 😉 .

titkovamiriam
2. okt 2008

nam by urcite tiez chutili kupujem zvolenske lebo ine ,,normalne,, ani niesu 😠

kingstonka
2. okt 2008

...a dokedy sa to zbiera?...

modrica
2. okt 2008

tie milujem 😀 , fakt dokedy sa to zbiera, leba ja zas toho tolko nepojem, tak by som ti ich poslala naraz 😉

janinah
autor
2. okt 2008

Babenky,napíšem dokedy zbiera,ale musím sa jej opýtať a tento týždeň je s ockom vo Francúzsku,ale bude sa to určite zbierať dlhšiu dobu, a určite bude milo prekvapená,ak jej fakt niekto pošle,lebo povedala,že kto by už zbieral pre cudzie dieťa 😀 ,
modrica,aj zopár kusov pomôže,vďaka

kingstonka
2. okt 2008

skusim nezabudnut... 🙂

modrica
2. okt 2008

pre istotu mi posli mail do IP kvoli adrese, aby som nezabudla ked sa tato diskusia strati z dohladu 😉 , pokusim sa nezahadzovat 😀

janinah
autor
2. okt 2008

ak by sa vám podarilo natrhnúť viečko pri otváraní jogurtu,tak to nevadí 😉 ,môžu byť aj také,píšem IP a ďakujem

bambusko
2. okt 2008

sutaz je pre skoly a robia to kazdy rok

http://www.milkagro.sk/sutaz/

janinah
autor
2. okt 2008

bambusko,dík za info,mňa to ani nenapadlo tu na nete hľadať 😀

vinka
2. okt 2008

Janinah mi kupujeme sabi a naša škola nesútaží.Takže ak nezabudnem odkladat určite pošlem.A 10sk za poštovné ma nezabije 😀

zuzla2
2. okt 2008

janinah ak nezabudnem,tak budem odkladat...kupujeme ix dost casto 😉

janinah
autor
2. okt 2008

dievčatá,ste zlaté,ani som nečakala takú odozvu 🙂 ,ešte by to chcelo nálepku na chladničku SABI pre LUCIU 😀

janinah
autor
17. okt 2008

Zdravím moje zberačky a posúvam,možno sa niekto ešte pridá 🙂

janinah
autor
19. feb 2009

ahojte,tak ako sa máte? zbiera niekto viečka alebo ste zabudli 🙂 ,len sa pripomínam,lebo sa mi jedna maminka ozvala,že pošle,že má nazbierané,tak ma milo prekvapila,že nezabudla 🙂 ,ak by sa niekto pridal,tak dcérka sa poteší a Ďakujeme 😉

norik1
19. feb 2009

No ja som o tom nevedela tak som ich vyhadzovala... ale budem odkladat a poslem 🙂 ved som k vam chodila do skoly 🙂 😵

janinah
autor
19. feb 2009

norik,vďaka,trvá to zbieranie do apríla,tak potom sa ozvem.....

lalupa
19. feb 2009

joooj, ja som si tuto temu nevsimla... my ficime len na sabi 😅 , budem ti zbierat 😉 stacia viecka?

janinah
autor
22. feb 2009

lalupa,zbierajú iba viečka a nielen od jogurtov,ale aj napr. od smotany....čo je výrobok SABI tak všetky viečka,Ďakujeeeeeem 🙂

alon111
22. feb 2009

ja ich kupujam tak ti ich zacnem zbierat 😉

rohacka
22. feb 2009

Janinah - posli mi adresu do IP, poslem Ti, mame kopec viecok. Este mi napadlo, ze ak by si mala nejaku znamu v niektorom obchode v centre, napis a len Ti donesiem, byvame v sirsom centre Presova.

alon111
22. feb 2009

este nieco do kedy ti ich treba aby som ti ich neposlala ked ich uz nebudes potrebovat

janinah
autor
22. feb 2009

dievčatá,ďakujem,Lucka sa teší,že niekto cudzí jej pomôže aj pre mňa je to potešujúce,že sa takto dieťa naučí,že "dobrí ľudia nevymreli" 😉
alon,súťaž je do konca apríla 😉

alon111
22. feb 2009

super tak potom ti ich poslem ale neviem adresu 😉

lalupa
22. feb 2009

radi pomozeme 😉

janinah
autor
24. feb 2009

tak potom sa pripomeniem a adresu cez IP,zatiaľ ĎAKUJEM 😉

bianca
24. feb 2009

hojte.Sabi su naj jogurty na svete a to hlavne vanilka tvaroh.Ten je neskutocny a kupujem a vozim si ho aj do ČR.Viecka zbieraju aj sesterky takze ja Bohuzial nepomozem ☹ ☹ ☹

hasleerka
24. feb 2009

no my sabi nekupujeme, ale ked ho tu tak spevujete asi vyskúšame aj my ... no ale do apríla toho už moc nenazbierame pre vás

janinah
autor
13. mar 2009

ahojte,len sa pripomínam,už sme niečo dostali a možno ešte nejaké viečka dôjdu,ďakujeme pekne všetkým zlatým maminám 🙂