Čokoládová kamasútra. Kde ju zoženiem?

dupinka
10. dec 2007

Baby, kde by som mohla zohnať čokoládovú Kamasútru? V Prešove, alebo Nitre by som privitala najviac... Vďaka 😉

emjee
10. dec 2007

drzte sa temy "cokoladova kamasutra"

sue
10. dec 2007

Emjee, ja som to kupovala na kamennom námestí - v tých "lahôdkach" či darčekových potravinách na prízemí... skús tam kukučnúť 😉

astora
10. dec 2007

jasne emjee ty si sef

kotenko
10. dec 2007

Baby a kde to zozeniem v NR? V malom alebo vo velkom Tescu? Nitru moc nepoznam, jedine polygon a obchodiky blizko nemocnice, niekedy musim zajst aj na pesiu zonu. A otazka od temy, prepacte - odpovede piste JEDINE do IP, kde v NR su svadobne salony?
dakujem pekne a prijemne cokoladkovanie

PS: priatelovi som tento rok kupila knihu Kamasutra, tak sa tesim na jeho reakciu 😵

eros
10. dec 2007

astor 😀

ingola25
11. dec 2007

dupinka...mam pocit,že ju kupiš v Prešove v Tescu..ja som ju tam kupovala..Myslim,že ju mali aj v Hypernove alebo v Bille na sekčove..

dupinka
autor
11. dec 2007

ingola: vdaka! 🙂

jucka
12. dec 2007

Kamasutra je super nápad, ale na jedenie určite nieje .Je to skutočne nejedlá čokoláda. 😝

lenadka
12. dec 2007

jucka, to akoze chuti hnusne? 😀

kardia
14. feb 2008

dupinka, už si ju asi zohnala, ale poviem ti, kde v Prešove ju môžeš zohnať z výbornej čkolády aj iné sradoné a darčekové čkoládky v Prešove! Sú to Čokoládové pralinky na Františkánskom námestí oproti kostolu. Tam Ti majú dobroty! Mňam!