Čomu sa venujete počas materskej?

kaja173
8. nov 2012

Milé mamičky,čomu sa venujete počas materskej?Pečiete,varíte,vytvárate umenie,alebo nemate čas???ja by som niekedy čas na nejaké hobby aj mala,ale neviem sa akosi začleniť.Pochválte sa ,inšpirujeme sa navzájom..ďakujem za odpovede

monyccka
18. nov 2012

samozrejme v prvom rade dietatu 🙂 a popritom sijem, hackujem, vyrabam nausnice, pletiem kosiky z papiera, malujem, decoupageujem, pisem clanky v ramci profesie, peciem, potahujem torty, prerabam nabytok, chodim na vylety s rodinou a mnoho ineho 🙂 asi by mi cvaklo ak by som nemala tolko zalub.. Na materkej mam tolko casu ako nikdy predtym a nerozumiem, ked sa tu maminky s jednym dietatkom (starsim ako rok) stazuju ako nestihaju..

pancake
18. nov 2012

ja som uz na druhej materskej a stihla som si spraviť vodičák, chodím tretím rokom na vš, pracujem na 8 hodín a po večeroch háčkujem pre kámošky alebo pre moje detičky. ešte som si spravila kurz masáže pre bábätká, s detmi chodim plávať a to je asi všetko. upratujem varím a venujem sa detom. viac nestíham lebo sedím na koňovi. 😀 😀 😀 a zabudla som dodať že od jula staviame dom, tak občas idem niečo spraviť tam ak treba. 😉

lemurko
18. nov 2012

Moj maly ma zamestnava naplno, neexistuje pri nom nieco porobit, maximalne tak dat do pracky a vyvesat aj to s nim robim viac ako hodinu. Je trosku zivy 🙂. Vecer sa snazim cvicit, alebo varim na druhy den.
Ked spi (denne tak hodinu), tak dobieham zameskane - varim, upratujem a robim veci do prace. Syn chodi do jasliciek 3-krat do tyzdna, vtedy som ja v praci.
Predtym som sportovala, malovala, venovali sme sa psom, ucila sa kopec veci, teraz nestiham absolutne nic, jedine dieta. 🙂

snehulienka_mrazova
18. nov 2012

Venujem sa dcérke 🙂)

jasminka7
18. nov 2012

asi som nestandardny pripad -- okrem toho, ze trochu pracujem do roboty, len tak preto, ze ma to bavi, som sa dala na spoznavanie listnatych stromov, kupila som si knihu o tom a ked som s detmi na prechadzke, na ihrisku, tak jednym okom pozriem aj na stromy.

lacikagr
18. nov 2012

Podnikám, je to makačka dieťa, rodina a podnikanie, ale kedžže je doba zlá, musím!

hori
18. nov 2012

plavanie a vodicak... a este som pocas prvej materskej musela dokoncit rekvalifikacne studium, nebolo sice narocne, ale zozralo kopu casu...

gilmorka
19. nov 2012

venujem sa malemu a popri tom ked spi, robim patchwork vajicka a teraz gule, malujem na kamene domceky na ozdobu zahradky, malemu som namalovala do detskej obraz jeho oblubenca a este robim rozne sezonne dekoracie na vianoce, Velku noc. A striham videa maleho na dvd, uz sa toho nakopilo. Dokonca momentalne som si postrihala po x rokoch konecne moje promocie 🙂

hajajanka
19. nov 2012

Popri materskej pracujem pre firmu, pre ktoru som pracovala pred materskou. Robim po veceroch, niekolko dni v mesiaci travim v praci. A kedze potrebujem aj nieco tvorive, tak som sa naucila hackovat este pocas rizikoveho tehu a tiez som sa naucila strikovat, takze pletiem svetriky a kdeco 🙂 Tiez fotografujem, to je moje dlhorocne hobby (pred detmi som fotievala v terene prirodu, kvety a teraz fotim deti - moje aj cudzie). Cas na hobby sa vzdy najde 😉