Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
26. jún 2009

vierka - DúFAM, že je to tak ako si si to predstavovala..... a inak postielka by sa mala skladať max. mesiac pred pôrodom

lucul
26. jún 2009

jeeeeeeeeeej nasla som, mozem sa pridat? 😀

vierka
26. jún 2009

perluska - takze konecne nejaka tema, ktora bude cela len o mne 😀 😀 😀 ved ide aj o to ako si to predstavuju ostatne, nie???
a preco by sa mala skladat az vtedy??? 😕

lucul
26. jún 2009

vierka k starej teme - nazdar 😀 😀 😀

a nema sa skladat kvoli povercivosti, ale niektory skladaju veeeeeeelmi skoro a niektory to do porodu nestihnu 😀

vierka
26. jún 2009

lucul - ja ti dam kludne aj tristo nazdarov, ked to pomoze 😀

no ja neviem ci zrovna na povercivost v tomto smere verim... 😅

vierka
26. jún 2009

babenky, pre teraz v praci koncim, ozvem sa potom z domu... pa pa pa 😀

perla200
autor
26. jún 2009

no jasné vierka...no presne ako lucul píše....ale ja nemam doma kočík preto, lebo tým, že sa pomaly sťahujeme a nakupujeme veci tak sa tu nejak nemestíme.... no teším sa že sa vám to páči, ale neviem čo s tou starou? nechame ju zomrieť?

lucul
26. jún 2009

to je jedno perli, ale hod tam link nech baby vedia kde sme, alebo to supni do IP

maj sa vierka a pekny vikend prajem 🙂

pikino
26. jún 2009

cafte mrcky comi robite od rana soky?

vsak vas nenandem.

a to vazne umrel jacko? chudak, asi sa rozpadol. a tri male deti po nom zostali.

perlus ty este nemas zbalenu tasku? mas pocit ze mas kopec casu? nemaaaaas.

lucul
26. jún 2009

ahoj piki, ty ale vies cloveka potesit 😀

perluska neboj stihas, cez vikend to zmaknes 😉

babule idem aj ja, ked ma dnes netrafi slak tak sa este vecer ozvem, a keby nie tak prajem kraaaaaasny vikend, zajtra ficim do bojnic tak sa mozno vecer ozvem. papa 🙂

perla200
autor
26. jún 2009

tri??? nie dve???? to ako splodil????

neplaš ma pikino....ja nemam nič pobalené ani malej.... to fakt nemam už čas?

pikino
26. jún 2009

perlus ja som bola zbalena od 30tt a to som este dostala vynadane od lekara ze co tak neskoro.

myslim ze tri dievca a dvoch chlapcov. no ma ich s tou svojou opatrovatelkou, tiez neviem ci nebola nahodou na umelom. neviem so predstavit jacka ako sexuje. fakt to nejde. 😀

perla200
autor
26. jún 2009

čo???od 30tt???? ja dnes začínam 36tt.... no to ako michael jackson sexuje si nechcem ani predstavovať....

piki a oprala si malej aj baldachyn? aj do kočíka tú napln?

pikino
26. jún 2009

nie take blbosti som neprala na tom lezat aj tak nebude.

perla200
autor
26. jún 2009

ok..... ale ja som baldachyn oprala.... pre istotu.... aj svoj župan a vsetko....sused na mna divno pozerá lebo vkuse vešám nejaké prádlo na balkon...od UTORKA 😉

tigi
26. jún 2009

baby co blaznite, stara tema bola fajn. ja som asi "konzerva" 😀 ale ked inak nedate... 😉

to posledne jackove dieta bolo splodene umelym. akoze dievcata myslim, ze keby sa o to snazil normalne, tak dostane infart asi omnoho skor.

pikino
26. jún 2009

tigi mas pravdu to uz by bolo po nom o 5 rokov skor. ale aj tak je to zvlastne. clovek ma pocit ze sa nieco skoncilo. 😅 taka nostalgia.

sused ma aspon vzruso ked uz musi spehovat.

perla200
autor
26. jún 2009

no piki....ale stále dúfa, že vyvesiam niečo iné ako plienky, a ružové vecičky....môže čakať....akurát sa prehnala smršť tadeto a samozrejme, že mi to vsetko zmoklo nanovo 😠 😠 😠

juliett99
26. jún 2009

takkkkkkkkkk som vas naslaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ahojcek tehulky,,, 🙂 🙂 🙂

perluska ja uz by som sa veru v tvojich tt veru aj pobalila ako piki spomina 🙂

tigi
26. jún 2009

perlus vyves mu tam manzove trenky, hned ho to smirovanie prejde. 😝 😀

ahoj juli, ako dneska? lezkate? 🙂

juliett99
26. jún 2009

ahojcek tigusik,, jasne lezkam bola som u doktora pre potvrdenie od vseobecneho lekara a uz mam aj zubara vybaveneho.. 😀 😀 😀
boze sak hladam hladam nejako sa neviem z orientovat 😒

perla200
autor
26. jún 2009

no ale manžove trenky nebudem hádam prať s ružovými vecičkami...vsak ma odbachne.... ale mate pravdu, idem sa pobaliť cez weekend.... lebo mi to musí uschnúť ešte....

pikinko do pôrodnice potrebujem košele nie pyžamo že?

vierka
26. jún 2009

no caute baby, tak ja mam uz aj po nakupoch... kupila som si kremik na brusko a vitaminky a novu podprsku, kedze sa uz do ziadnej pomaly nemestim a hadajte co??????!!!!! trhaaaaaam konikovsky rekord vo velkosti, lebo som sa dnes vpratala do 75 G... dobre citate - G ako GIGA 😝 😀 no som zvedava kolko mi vydrzi a vysla ma 8 stoviek 😀

juliett99
26. jún 2009

tak vierockka neviem jak je to stymi velkostami,, mne dnes mamina doniesla vyskusat par podprd,,
skoro ma piclo,.. prd tehu som nosila 36/75 a teraz 😕 ze 40/90 😕 chapete??
lebo ja nie,,

lucul
26. jún 2009

caute sunecky, tak nepiclo ma, ale s drahym sme spravili krasnu show na stavbe, tak sme sa pohadali, ze poniektori robosi okolo mna prechadzali na kilometer, sa ma bali 😀 😀 😀 , ale aspon sme si to vyhovorili a je klud 😉

vierka - no to cumim G uz teraz 😨 a to akoze kupis stany ked pojdes rodit? sorry 😀

perla200
autor
26. jún 2009

no ja sa nečudujem, že G ako giga.....aj mne kozy narástli a celkom som spokojná......

vierka
26. jún 2009

juli - no ja sa v takych dvoch cislach nevyznam,... ja sa vyznam len vo velkosti ktore obsahuju cislo a pismenko 😀

lucul - tak ale aspon si zabila dve muchy jednou ranou.. 1. vyjasnila si si to s mangelom... a po 2. ten RESPECT comas teraz na stavbe - no dovi, dopo 😀 😀 😀
coby stany?! dva vojenske padaky mi zosiju dokopy 😀

perluska - no a aku mas velkost??? taku ADR? akurat do ruky? 😀

lucul
26. jún 2009

vierka to mam, len dufam ze nedopadnem ako mamina 😀 , pred 16timi rokmi spravila mangelovi bordel v jednom podniku a odvtedy ju casnik z daleka uctivo zdravi a to az doteraz 😀 😀 😀

vierka
26. jún 2009

ale sak na tom nie je nic zle, ked ta niekto pekne a uctivo zdravi a klaci pri tom na zemi a bozkava zem po ktorej chodis 😀 😀 😀

lucul
26. jún 2009

tak to hej, bolo ich dost na stavbe, aspon budu ciste chodniky a cesty, ma to aj vyhodu 😀
ale fakt boli zlaty aj po schodoch ma radsej nechali prejst nechceli sa krizovat na nich a to su dost siroke 😀 , ale uz pocujem jak ma ohovarali, a jaky je ten moj chudacik ze ma taku furiu, ale obcas to musi ist von 😀