Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
7. sep 2009

ale snad nist nebude, kedy sa mu to stalo? ked doteraz nezvracal, tak uz asi je to "len" udrete a nic vazne

ja zas nic moc, len ked idem na wc, tak je toho dost, ale na vlozke nist, zatial si nedavam tampon, nech viem ako sa to rozbehne 😅

kasami
7. sep 2009

mojka neboooj

buduci mesiac to rozbehneme 😉

inak manzo prave doniesol mysku plnu cipsikov ... takze uz tlacim aj tie 😀

lucul
7. sep 2009

jaky provokater, sak pockaj, ked dojdu tehu chute a ja budem mat zdroj a ty nie 😀

kasami
7. sep 2009

mne zostanu len slinky 😅 pockaj budem sediet u teba na gauci 😀 😀 😀

lucul
7. sep 2009

inak to by bola prca - ty, ja, tigi - naraz tehule, a sedeli by sme na jednej sedacke a zuli jedno cez druhe 😀 😀 😀

kasami
7. sep 2009

😀

tak to by som fakt brala 😀

lucul
7. sep 2009

boli by sme cosmic atrakcia 😀

kasami
7. sep 2009

to by sme uz boli ani nie cosmic ale priamo svata trojica 😀 😀 😀

tigi kde si ?

lucul
7. sep 2009

😀 😀 😀

tigi tu uz asi neni, jedine, ze sa na nas na tajnasa rehoce 😀

kasami
7. sep 2009

ja jej dam natajnasa 😀

micus, inak s tou BT ... ty to mas uz nastudovane ?

ako t ma kedy vyzerat ?

lucul
7. sep 2009

nemam nist nastudovane, ani fertilyty mi nejde prihlasit, asi sa odhodlam a pisnem do grafy BT, ale je jedna dobra stranka, kde je vsetko vysvetlene, hodim ti link, ked budem v praci, ale rozmyslala som aj, ze by som si to zakreslovala na milimetrovy papier, ved uvidim co spravim, alebo do excelu 😅

kasami
7. sep 2009

ja mam tiez dobru stranku ... ale na mna asi nic neplati ....

pockaj mrknem na to ... ale som z toho vol 😅

inak s tym milimetrakom to vobec nie je zly napad 😉

lucul
7. sep 2009

tak skusime milimetrovy a posleme si zoskenovanu krivku 😀

kasami
7. sep 2009

http://merenibt.xf.cz/

co ti mam poslat od 28.8. mam stale teplotu ad 37 a HCg mam negativne ...

takze ja si uz merat nebudem ....

lucul
7. sep 2009

no presne, to je ta stranka

ja som mala rano 37,1 - tak som si myslela, ze to je super a hen, mrcha dosla 😠

kasami
7. sep 2009

no tak tolko o merani 😠

kasami
7. sep 2009

nechapem ... nemala ti najprv teplota klesnut ?

lucul
7. sep 2009

uvidim, ci odzajtra zacnem merat v ustach, alebo pockam na koniec mrchy a budem merat dole, sak uvidim rano, ale ja nemam vobec pevnu volu, tak uvidim dokedy to vydrzim 😅

kasami
7. sep 2009

ak to chces len kvoli ovulke, nie je lepsie si kupit ovulacny test, alebo ten mikroskop ? ako sa takto trapit ?

lucul
7. sep 2009

ja sa netrapim, ja som len chcela plus minus vediet, kedy to asi je, kedze ovu hlien som od novembra nemala 😒

kasami
7. sep 2009

to si len nemusela zbadat .... neboj

cicus, zatra pokecame ... idem si lahnut k malemu ...

dobru noc

pa

lucul
7. sep 2009

aj tebe dobru noc, hlavne nech mate kludnu noc a malemu nic neni
pa

vierka
8. sep 2009

dobre ranko baby 😀

tu to vecer ze normalne zije 😀 aspon ma clovek co rano citat 😀

ze cela studentska???? to ja zjem bez akychkolvek vycitiek 😀 😀 😀

vierka
8. sep 2009

jeden na rano:

Lezi manzele v posteli a zena rika:
"Ja bych rada mela vetsi prsa."
"Tak si je zkus trit toaletnim papirem."
"Toaletni papir? Co by to jako melo delat?"
"Nevim, ale koukni, co ti to udelalo s prdeli."

😀 😀 😀

bambi7
8. sep 2009

ahojte babulkyyy ako sa mame?

no my sme boli vcera na plavanie a bolo to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeee bolo 5maminiek a deticiek tak to bolo superrr ,malej sa pacilo moc a jedina stae blblala 😀 a sledovala ani nie deti ale vo vode boli kacicky a lopta a tak 😀 bolo to super sme blbli 😉 trva to hodinku.....

inac nemame nic nove......

tigi
8. sep 2009

caute babule 🙂

kasi a luci, oooo to bola krasna predstava 😀 , my tri ako sedime na gauci, bastime co pride pod ruku a hladkame bruska. 😵 🙂 vecer som tu uz nebola, inak by som sa bola este pridala, len mazno potreboval comp, tak som nemohla... a hlasenie z wcka - ta mrcha furt nikde. 😠 uz zacinam byt pekne namichnuta 😠

bambi - ahoj, tak uz chodite plavat? je super ze malinkej sa vo vodicke paci. 😵 moja svagrova ma styri deti vo veku od 1 do 9 rokov a so vsetkymi chodila plavat od malinkateho mala a tie deturence boli na prazdninach u babky a nemohli sme ich dostat z bazenu. strasne radi maju vodu, ja ked som videla malu neter ako plava vyskerena s otvorenymi ocami pod vodou a snazi sa mi ukazat ako plava morska panna, no mala som dost. bola strasne podarena. 😉 😀

vikinka81
8. sep 2009

Helouuu,

no mne vcera uz nesiel net...tak som vas predcase opustila a vybrala som sa napkon sama do avionu na nakupy, bez vas...som mrcha ja viem.....ale poviem vam , ze tolko peknych veci pokope, len ta penazenka 😕 Ale aspon som si kupila nieco,aby sa nepovedalo 😀

Lucuuul...tak to ma velmi mrzi , ze dosla!Celkom som bola v tom, ze nieco z toho bude 😠 som smutna..... 😕

Kasami, ale nechapem preco mas stale teplotu 37 a mrcfha nikde a Hcg negativne.....nechapem, ved teplota by mala ist dolu, ak je to negativne....cakam , ze aj doktori budu omylni 🙂

Tigi ty mas nove fotos......, ze jaka madonna mia 😀 😀

Vierka pomalinky na novu kolegynku, aby si to este nahodou nerozmyslela a nezutekala 😀 😀

lucul
8. sep 2009

ahojte krasavice 🙂

musim sa hned z rana pochvalit, bud som schudla alebo mame pokazenu pracku 😀 , obliekla som cerstvo oprate rifle, ktore som po vyprati obliekala len velmi tazko a teraz pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaa, este aj opasok budem potrebovat 😵 😵 😵 , ako malo staci k detskej radosti 😵

tigi - skvela predstava, ze? 😀 a z mrchy si nist nerob, u mna ked to takto bude pokracovat, tak asi skocim k dr., to je strasne 😠

tigi
8. sep 2009

vikusi - ciaaaau bella, tak ty takto!! na nakupy natajnaka bez nas! no moja, ty si musela mat riadny abstak vcera. 😝 😀 😀 😀 co sa ti podarilo teda kupit? 🙂

lucul - no ja som tiez chcela volat k dokimu, ale este jej dam par dni a ked nepride, tak zavolam k dokimu a popytam sa, ale este pockam minimalne do konca tyzdna. 😖

lucul
8. sep 2009

no viki - jaka potvora, ze nakupy a bez nas 😝 😀 😀 😀 , a nebud smutna, ked ja nie som z toho hotova, tak ty nemozes byt tiez, ved zivot je krasny (obcas) 😎

tigi - aj ja cakam do konca tyzdna a uvidim, chcem jej dat este sancu sa prejavit, jedine ze si kupim test, ci naaaaaaaaaahodou 😒