Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
8. sep 2009

vierka teba nepali zaha?

lucul
8. sep 2009

piki, na sak sprav, uvidime ci bude jedna ci dve 😀

haaaaaaaaaaaaaaaa vierka a je to tu, haha, ziadne vypchavanie ma na neviem ake pozorovacie ucely, nie som sama s problemom a vlohami 😝

vikinka81
8. sep 2009

Baby tak ja uz poobede.....

Vierka , tak tebe sa grga klobaskou......,tak uz neviem ci sme v tom dve...a co sa tyka vibr.....mozme si porovnat, ktory je krajsi, hrubsi,sikovnejsi 😀 😀 😀 😀

Piki nazdarek 🙂

Baby tak vy idete takto cez vikend zurovat, sa mate..len nieze to prehnate a vpondelok budem citat ako vas vsetky hlavy bolia 😀 🙂

Lucuul...a myslis, ze ked hruba stavba ma byt hotova 5.10. ,veris tomu ze v januari bude skolaudovane....kde sa to stavia...., ale drzim vsetky paste, palce aby sa to splniloo a mali svoje sukromie 🙂

tigi
8. sep 2009

vierka - v pohode, sice mi zlomila srdce 😝 ale mangel je mangel. verim, ze jeho nahradit nedokazem. 😀 😀 😀

luci skusala si rozne znacky? svagrova ked tu bola, hovorila ze alwaysky ona nemoze, ze z tych je tiez vyhadzana. kupuje si libressky a aj to tie neparfemovane. 🙂

piki no to je na figu, ale mozno to len treba rozbehnut, predsa len po takej pauze a zmene v tele to moze byt tazsie, ale urcite nie nemozne, aby to bolo prijemne, no nie? 😉

lucul
8. sep 2009

viki, ten januar je realny, lebo zvonku je vsetko hotovson, len vnutorne omietky meskaju a vchodove dvere do baraku a do bytov, aj hlavna brana a brany do garaziiii su a parkovisko v strede, drahy teraz toci podlahovku, uz maju 7ks z 13, potom sup kotly a hrubak je 😵 a bude to v PK a na kolaudaciu sa robi baby prasa, tak ak to nebude len pre obyvatelov tak pozyvam vas 😉 , ak len pre majitelov bytov, tak potom si spravime vlastnu mooving party 😀

vierka
8. sep 2009

pikuska - no mozno za tych 5 mesiacov co sa mi to stalo dva krat, ale nejako to nepocitujem... je to nieco zle, ked nie??? 😀

lucul - no tak nie si v tom sama, Pikuska moze byt kludne vypchata vedla teba 😀 alebo vas poskytneme na vedecke ucely 😀 😀 😀

vikuska - myslis v tom ako v tom, alebo v tom ako v tom??? 😅 😀
jasne, mozme kazda vytiahnut zbierku a porovnavat 😝 😀

lucul
8. sep 2009

tigi hej, uz mam svoje znacky a typy, z tamponov mozem len ob - silk touch, a vlohy len always tie, ktore su sensitive, najlepsie extra sensitive, ale tie u nas nie su
a neboj srdco moje, ked vas tam uvidim tak dobehnem a pridam sa 😉

pikino
8. sep 2009

nie vierka neni to zle je to dobre, ked si toho usetrena. 😉

no ja mam tiez do zbierky aj ked momentalne je mi na h...o 😝

lucul presne ja tiez len always senzitive inak sa skrabem do krvy. 😠

baby poviem vam ze to bolo horsie ako tenkrat poprve. budeme musiet trenovat. 😝

vikinka81
8. sep 2009

Baby to fakt mate alergiu na vlozky...ja ze si robite srandu, tak teda toto bohvieco neni 😅 , Ale zasa ja vam poviem, ze v dnesnej dobe je uz problem normalne najst vlozky bez kridielok...tie neznasama, bojim sa ze uletim 😀 😀 😀

Piki to fakt.....som myslela ze uz to mate davno za sebou, tak to ma mrzi.....mozno si sa len malo uvolnila, a niaky lubrikant by nepomohol 😉

No Vierka , zatial nie v tom? Boze vsak sa zamotame 😀 😀 😀

Lucccuuul, tak to pridem na kavicku, sem-tam 😀 😀 😀 ja PK mozem 😀

lucul
8. sep 2009

viki to ta beriem za slovo a ked bude babo, tak ti supnem kocik a ja budem spat 😀 a aj kavu ti uvarim do termosky na ceste, ale ne jasne vsetky ste vitane 🙂

piki presne jak hovoris, svrbi jak svina a musi to ist prec 😠

pikino
8. sep 2009

viki nemame to davno za sebou. javobecnemam nasex chut sa priznam,okrem toho ze mam vysoky prolaktin co sposobuje nechut na sex tak som taka unavena vecer ze som rada ze padnem do postele a neee este robit smiesne pohyby. cez den sa neda. mali sme aj lubrikant proste som taka uzka ze nepresiel. a jasne mozno by sa to dalo kebyze sa poriadne uvolnim, ale to by sa moj mm nemohol tak ponahlat 😠 sa nevedel dockat. 😝

tigi
8. sep 2009

no uz som aj ja po obede. 😝 este si zalejem poobednu kavisku a bude dobre. 🙂

piki a nech je na teba nezny, lebo dostane po usoch. 😠 😝 😉 🙂

luci u teba sa budeme stretavat, lebo to je tak na pol ceste. 😉 budes nam muset vypekat babofku. 😝 😀

lucul
8. sep 2009

piki, mozno to chce fakt len cas a hlavne trpezlivost z druhej strany, ja mavam problem rano, vtedy ani smiesne pohyby robit nemozme, ja som uzka on velky 😅 a boli to

pikino
8. sep 2009

na babofku dondem 😀

lucul
8. sep 2009

aha jak sa chyta 😀

tigi, ja som casto v bahoni, tak aby som si neodskocila na babofku do cifera 😀 , ale ne jasne, ze mozte chodit, to bude drahy rad, bude casto zdrhat na ryby 😀

tigi
8. sep 2009

v bahoni? a co tam? mate tam rodinu? ak nam mooozes kedykolvek, jaaaa sice babofku nerobievam, ale robievam mafiny s hrozienkami a cokoladou. 😝 😀 😀 😀

lucul
8. sep 2009

nee mam tam kamosku a chodievala som za nou casto, ale nejak je od juna na mna urazena 😅
a muffinky mooooozem 😵 , ja upeciem babovku, ty muffiny, babam daco narucime a spravime dejchanek 😀

vikinka81
8. sep 2009

Takze baby zahajujem caj o 5 a babofku k tomu..... 🙂 😀

Piki a nebojis sa ze mm, ti uhne ked nemavate casty sex...viem trosku osobna otazka...ale chlapi su raz taky ☹

A co sa tyka smiesnych pohybov na rano...tak neeeeeeeeeeee, neznasam.... 😵

Luccuuul tvoj je tiez rybar? Baby mam taky pocit, ze by sme mali nasim mm urobit sektu...rybaarcenie, aspon budeme mat vzdy dovod sa stretnut....a oni nam chytat veceru 😀 😀

lucul
8. sep 2009

viki, alebo navrhnime adminom, nech spravia stranku modrarybicka - pre rybarov 😀
ale dostala som slub, vraj ked budem tehula tak odvtedy bude chodit len 10krat do roka, ale nepovedal na ako dlho 😅

pikino
8. sep 2009

viki vies ako sa hovori, ze co oci nevidia srdce neboli. viem o com hovorim, takze to neriesim.
a ja radsej rano ako v noci ale rano neni s kym 😀

pikino
8. sep 2009

10 krat do roka na tyzden 😀

moj neni rybar ale mohli by ho ti vasi namotat. aby som mohla byt s vami a s muffinami a s babofkov a ja vam potom spravim z tych ulovenych ryb sushi. 😀 😀 😀

lucul
8. sep 2009

to by som vrazdila 😀

len aby namiesto ryb neulovili takych poriadnych king kongov a kazdy svojho 😀 😀 😀

vierka
8. sep 2009

no to je zase individualne podla toho na com je zalozeny vztah 🙂

no ten moj je rybar detto - ja v poslednej dobe pocuvam hlasku (to je na rybach kazdy vikend teraz): "ved teraz este budem chodit kym sa da, lebo ked bude buduci rok male, tak uz sa dat nebude" 😀 takze asi tak...

a kludne pridite aj ku mne, ja rada pecem... kvoli vam by som aj upratala 😀 😀 😀
len som zvedava ktora by ste sa vystverali na 4 poschodie bez vytahu 😀

lucul
8. sep 2009

vierka ja sa vystveram, ja chodim doma na 4. peso, ja sa bojim vytahov 😀

pikino
8. sep 2009

na stvrte v pohode. ja som byvala na siestom a ked nesiel vytah tak to bolo o hubu a ked som isla k tete tak oni byvaju na 12 a tam permanentne nejde vytah.

ja neviem na com je zalozeny nas vztah. na sexe to asi nebude. 😀 😀 😀

tigi
8. sep 2009

jeeezkove oci baby, raaano?? no to u nas nehrozi, minimalne kym si neumyjem zuby 😀 a potom uz to neni rano, to uz ratam ako cez den. 😝 😀

dievcata urobime putovny caj o piatej, vzdy u niektorej inej, co vy na to? 😝 😀 ale piki, co sa tyka sushi, ja sa radsej zdvorilo podakujem, ale naposledy ked som to skusala, tak som nemala daleko k 🤐 😅

vikinka81
8. sep 2009

Piki dobry napad....sushi, aj ked sa radsej tomu vyhybam...ale tak nemozem sa vyjadrit, ked som to neskusila 😀 Blbeeeee

Lucuuul, to co mas za kamosku, a co si jej vyviedla...ja nechapem ako sa mozu baby medzi sebou hasterit!!!

Dame si piknik party pri rybacke...a kde chodi na rybacku 😉

vierka
8. sep 2009

ja som za - mozme kludne spravit putovny caj o paaaaateeeeee... u ktorej zacneme??? 😀

ja sa pre dnesok lucim baby, idem ku segre strazit deti, lebo ide na rodicko, takze mam na dnesny den antikoncepciu istu 😀 😀 😀 ale ved uz je aj tak neskoro 😅 😝 😀
pekny zvysok dniku, pa pa pa 😀

pikino
8. sep 2009

ja sushi milujem ale teraz nemozem kvoli terezke a trpim jako kon. 😀 som povedala, ze ked prestanem kojit zozeriem obriu porciu sushi huraaaaaaaaa. 😀

mne to tiez prvykrat nechutilo ale potom som to skusala a skusala az som sa stala maniakom. 😀

ja suhlasim s putovnym cajom o piatej. 😀

tigi
8. sep 2009

vidis piki, takto isto treba ist na sex. 😝 😀 😀 😀