Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
8. sep 2009

no pozriet sa musi, ale co ti povie netusim, ale zda sa mi, ze vyvolavacka sa dava az po tyzdni meskania, neviem ja s tym nemam skusenosti, ale zda sa mi, ze kamoske tak davali

kasami
8. sep 2009

ja tiez nie ...
dostala som raz ale to este na strednej ... a to si uz nepamatam 😝

ale ty si sa tiez chystala na gyndu ? nepojdes ?

lucul
8. sep 2009

nepojdem, nemam naladu na doktora, sak som ho do jula videla kazdu chvilu

kasami
8. sep 2009

no ja sa na neho tiez nejak moc netesim ...

lucul
8. sep 2009

mne hrozne blbne dnes kon 😠

idem ja haji, dnes som ko

dobru noc

kasami
8. sep 2009

aj mne blbne ....

dobru noc teda ...
pa

perla200
autor
8. sep 2009

čaute kočky...videla som že ste mali plodnú komunikáciu, ja nemam vôbec čas...lebo bojujeme s simonkiným hovienkom🙂 resp. nehovienkom🙂 tak ked prestaneme kolikovať tak si aj ja od únavy musím lahnúť...

no čos a týka toho sexu, ja práveže ked som prisla z pôrodnice tak ten môj oxytocín tak pôsobil, že ja by som hned na muža skočila🙂)))) proste som mala velkýú chuť...a aj sme nevydržali 6 týždnov a doplatila som na to týždnovou hroznou mrchou:( takže menej je viac.....

vierka
9. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

lucul - buduci vikend je spln??? lebo mne sa zda ze bol teraz niekedy 😅 ci mesiac je tak cikovny, ze ma spln kazde dva tyzdne??? ja neviem, ja som len blondina 😀 😀 😀

tigi - no mne sa dneska v noci snivalo, ze si sa testovala a ze si mala na teste dve caaaarky a ze sme sa z toho tesili a tak 😀
no a co sa tyka toho fusaku do autosedacky - sice to uz asi nie je aktualne, ale ja som taky kupila a narvem do toho dieta asi len tu prvu zimu, druhu uz asi tazko 😅 😀

pikuska - misia splnena - pocet deti pri prevzati 2 kusy, pocet deti pri odovzdavani matke 2 kusy, sice jeden kus s odratym kolienkom ale moze si za to sama, ja som jej povedala, ze nema na to vyliezat 😀 😀 😀

bambi7
9. sep 2009

dobre ranko 🙂

ako dnes ?my sme hore od 5,45 a uvidime uz domi klipkaju ocka ale este sa drzi 😀

co mate dnes na plane?

vierka
9. sep 2009

bambi - no ahojcek maminka... no podla mna za chvilu mala zalomi naspat 😀
no ja dneska idem po praci cvicit a potom na porodny kurz... a zajtra idem do divadla aj s Tigi, tak sa tesim 😀
a vy co mate dnes na plane???

bambi7
9. sep 2009

ahoj vierocka jej do divadla a na aky program?jaj ja by som sla 😀

no my pojdeme von ked sa zobudi uz zalomila hladkala som ju po hlavicke a uz spi ta by sa len mojkala 😀 ....navarene mame upratane tiez 😀 tak sa budeme flakat 😉

perla200
autor
9. sep 2009

čaute kočky... no bambi aj naša sa zobudila o pol 7 hladná ako vlk...a ja že čo mrnčí ved je pol 5 a ono to bolo pol 7 a mala 4 hodiny nepapala🙂))) kedže som bojovníčka proti kolike tak skúsam čo sa dá a prvú noc sme spali bez plaču po týždni.... a plán na dnes? chcela by som objednať fotky z happy foto objednávate si niekto cez nich?

tigi
9. sep 2009

ahojte zienky moje. 🙂

luci tak uz sa normalne rozbehla mrcha? no jo, takze ovulka a tutu mutu pri splne to isti. 😝 😀

vierka - pekne sny mas 🙂 lenze mne to na tehu fakt nevyzera, uz by mi to test davno ukazal. cakam do piatku a volam mikimu, nech sa na mna pozrie a nech pripadne pichne vyvolavacku. dnes som tusim uz 42 DC, takto dlho mi meskala iba raz a to bolo asi pred rokom, ale to som mala brutal stresy, to co mam teraz je oproti tomu malina so slahackou. inak vcera som nakupila pre maleho, nakoniec som nekupila tu decku do autosedacky, kupila som take krasne tmavohnede zateplene nohavice a svetricek s kapucnou k tomu, tusim vam to odfotim a hodim sem. no neodolala som. a to som chcela nieco super prakticke. 😀 😀 😀 ale vsak vynosi, je to fakt zlatunke.

perluska ahoj, neobjednavam vobec odtial nemam skusenost.

lucul
9. sep 2009

caute kuriatka 🙂

tigi - mrcha? skoda reci, ale neriesim uz, kaslem na to 😅, ale tutu mutu moze byt aj tak 😀 a k tej tvojej mrche, no moja zlata, ty si jasna, ani kamoska nemala ziadne priznaky, testy negativne a mrcha nikde a dr. jej 2x pichol vyvolavacku a ta meskajuca mrcha ma uz rok a mesiac 😉

vierka - neviem, ja to mam opisane z lunarneho kalendara, jedine, ze sa pomylili a spln nebude 😠, no ved uvidime 😀

vanilkka
9. sep 2009

nazdarek cucurky 😀

tigi
9. sep 2009

ahoj luci - no ale preco mi potom test nic neukaze? ak by malo byt vsetko v poriadku, uz by mi to pri takomto meskani ukazal. nechcem nic pocut o tom, kedy sa mohlo vajko uhniezdit, pretoze viem, kedy sme mali aky sex 😝 a ako je pravdepodobne ze sa to mohlo ci nemohlo stat, takze ak by bolo vsetko v poriadku, posledny termin zaciatku ukazovania dvoch ciarok mam uz davno za sebou a furt nic. takze je to proste len moj v tomto pripade dost predlzeny cyklus. 🙂 ja si to este potaaahnem s tebou a kasi do minimalne bud. mesiaca 😉 🙂

vani cau cicus. ako dneska? 🙂

vanilkka
9. sep 2009

na paradu,,,furt by som volaco jedla a nemam uz co 😀

lucul
9. sep 2009

tigi to fakt netusim, ale kamoske neukazal ziadny test, ze je tehu, ale ona mala aj debila lekara, ktory nic nevidel a povedal jej, ze tehu urcite neni, az ked dr. zmenila, tak jej povedal, ze je minimalne v osmom tyzdni, tak skoc k dr. a uvidis 😉 jedine, ze to my tri(aj kasami nist zatial) budeme tahat s divnou mrchou neviem dokedy 😉 😀

caves vanus

tigi
9. sep 2009

vani sces horalku? ale uz som ju nakusla.. 😝 😀

luci - ja ti nevim, to mi proste nejde do hlavy, ze ked jej meskalo, bola tehotna, bolo u nej vsetko o.k., preco potom test kamoske nic neukazal? nemyslim tym nic zle, len vies, tak vedecky to proste nechapem. 😀 ved hcg neosalis, taketo pripady sa tu na koni moc nerozoberaju. mozno to bola vsetko blba zhoda nahod a samozrejme, ze by som sa tesila ak by sa taka blba zhoda nahod stala mne 😀 , ale som realista. preto este pockam do konca tyzdna a pojdem k dokimu. 🙂

inak som hodila do albumu moj vcerajsi nakup, este nejake prkotiny ako hracky som pokupila, ale toto sa mi strasne lubilo. jaaaaaj, by som sa tam vedela vyjasit, kebyze su prachy a je pre koho nakupovat. 😀 trosku nesedia farby, nohavice su krasne tmavohnede a svetrik nie je taky ziarivo zeleny, skor olivkovo. 🙂

vanilkka
9. sep 2009

tigusacik a ty uz veci nakupujes? 🙂

lucul
9. sep 2009

ty tie, veci su krasne 😵
a k testu - netusim, ona mala problem vzdy s mrchou, v septembri vysadila antiku, to mala mrchu a potom uz nist, jej nevedeli poriadne ani vypocitat termin porodu, len podla velkosti drobca, ale nevadi, nejak sa to vyriesi, uvidime 😉

tigi
9. sep 2009

vani idem na navstevu pozriet kamosku a jej malinkeho syna, teraz bude mat mesiac, tak som mu bola vcera nieco nakupit. 🙂 zatial nakupujem iba pre deti ktore nie su moje. 😀 😀 😀

vanilkka
9. sep 2009

jaaaaaj tak 😀

ja by som si dala uz ciganskuuuuuuuuuuu 😀

lucul
9. sep 2009

tigi najlepsie je kupovat druhym a zistit ci to bolo dobre, aby si vedela, ci sa oplati aj vlastnym take kupit 😀 😀 😀

vierka
9. sep 2009

tigi - jake je to chutneeeeeeee 😀 tak tomu by som ja tiez neodolala, ako tym zirafkovym krataskom co som kupila a pritom to este zdaleka nepotrebujeme 😀
no ale vies ako, ten sen moze znamenat nieco ine - opytam sa dneska nasej vestice snarky ze co si o takom sne mysli... ale mozno je to len take moje podvedomie, ze co by som ti uz skotocne zelala, lebo sme sa v tom sne tesili jak take oneeeeee... normalne to bolo zlate 😀 tak mozno uz aj to moje podvedomie pracuje na tom co by tak silne od teba chcelo pocut 😀

lucul - a ty ako s tou mrchou??? stale nic ci co??? 😅 tie tvoje prispevky o nej vazne nechapem 😀

vanilususenka - ajooooooooooooj 😀

perluska - tak to je super, ze ste mali konecne kludnu noc, dufam, ze sa to bude uz len zlepsovat a ze taka noc aka bola bude uz aj dalsia a dalsia a dalsia... 😀

vanilkka
9. sep 2009

vierka a jej sny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 priznala sa vam ze sa jej snivalo o mojom manzovi? 😀 😀 😀

lucul
9. sep 2009

vierka - moja mrcha? koniec debaty, neriesim ju, kaslem na nu, mozem ju z vysoka, nech si robi co che 😠 😀 finito 🙂

vierkine sny su tu povestne, dvakrat pozitivny sen, tigi utekaj k dokymu uz teraz 😀

pikino
9. sep 2009

zas tu nikto neni. 😠

ja som si dnes povedala, ze sa konecne povenujem sebe a umyla som si vlasy 😀
tri plne paste vlasov. 😠 este jedno umytie hlavy a som plesata, asi ho odlozim na vianoce. 😝

lucul
9. sep 2009

caves piki 🙂
umyvaj az po vianociach, nech si pod stromcekom este pekna vlasata, alebo az po novom roku, nech si na novy rok s vlasmi - ved ako na novy rok tak po cely rok 😀

kasami
9. sep 2009

Ahoj Piki, to som mala aj ja po porode ... este v nemocnici som mala plnu postel vlasov ... neskor som isla ku koznej a mi predpisala myslim pantenolove injekcie ... tak to mi potom pichali ... troska to pomohlo, ale zazrak to nebol ...
Inak citala si, ze sme boli susedky ? ja som byvala na Holleho 🙂