Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
10. sep 2009

no konecne, vierka nemozes takto makat, ved za pracanta roka si uz vyhlasena, kasli uz na to 😀

vierka
10. sep 2009

pikuska - no co ja viem, asi nieco prakticke do kuchyne 😀 😀 😀

lucul - aha, takze teraz by som sa mala snazit ziskat titul konickarky roku 😀 😀 😀

lucul
10. sep 2009

vierka presne, alebo tehula roku a potom mamina roku 😀 😀 😀

mne je dnes strasne, bleee, brucho ma boli jak hovado a este aj hlava ma zacala boliet, pomoc ☹

lucul
10. sep 2009

zlato nam zmizla, zeby sa zlakla, ze bude musiet pre nas piect babovku? 😅

vierka
10. sep 2009

lucul - mooooze byt, nie kazda z nas je "mala, vrtka co dobre AJ vari" 😀 😀 😀
no ale dneska tomu konovi asi moc nedam... idem kavickovat o chvilu ku sestre, potom divadlo s Tigi a osamoteny vecer doma 😀 a zajtra mam sice dovolenku, ale idem do Senca si kupit krasny kolotoc na postielku a potom jarmokovat 😀
a nepomozu ti nejake lieky???

inak mas IP!!!

lucul
10. sep 2009

odpisane
sa mas, ja tiez zhanam listky do divadla, ale neviem, ci na to vezmem draheho, este by sa daco naucil 😀
uz mam v sebe tabletky, len som si ja blba nevzala kvapky 😠

vierka
10. sep 2009

a na co ho chces vziat ked sa tam chcete co to ucit??? 😀 😝

ja sa pre teraz lucim, utekam k tej segre, ale vecer po divadle budem sama doma, tak sa mozno este pripojim... majte sa zatial pekne dievcata, pa pa pa 😀

lucul
10. sep 2009

chcem ist na "Skrotenie zlej zeny" 😀

maj sa, pa

lucul
10. sep 2009

lucim sa aj ja, idem si pre afto
papa kocky 🙂

vikinka81
10. sep 2009

Caute bable, dnes troche opat neskor...cely den sa tulam po Blave 😀 😀 😀

Luccuuul, tak si si opat spomenula na mna a vianoce, si zlatucka 😀 😀 😀 A inak ak nemas partnera na divadlo, budem tvoja vtierka kabelka, ak chces 😀 🙂

Babule kedy dame babofku a caj o 5, hmmmmmmm????

Vierka, drzkam palce aby si kupila pekuclinnnnnnnnnnky kolotocik a buuuuummm potom davaj pozor, aby si ti hlava nezatocilaaaa na jarmoku, ja viem ze bude opatrna spolieham sa na teba, ale len pre istotu rada od starsieho a skuseneho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tigus, zajtra cakam odpoved, stylu som ci niesom , drzim rukave 😀 😀 😀

vikinka81
10. sep 2009

A vcul som si vsimla, ze som tu uz dlhu dobu sama, tak som si kecla sama so sebou.....tak papa Vikus 😀 😵

A este jedno, vcera prisiel manza domov, tak sme sa vrhli na seba.....jak zvierata 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
10. sep 2009

čaute kočky...čo tu nové? mame rekord, včera sme kolikovali 9 hodín:(((((((((((((((((((( ja asi začnem brať drogy ☹

kasami
10. sep 2009

Perlil, ved to fakt nie je normalne ... ked ti nevie pomoct tvoja lekarka tak chod inej, skuste pohotovost

ved niekto jej predsa musi pomoct

vikinka81
10. sep 2009

Perlus ajoj mojenko, to ma fakt mrzi co sa deje, ale toto uz neni s kostolnym poriadkom.....fakt skuste poprosit inu detsku Dr. nech vas vysetri, pripadne pohotovost, pripadne inu nemocnicu v najblizsom meste.....ved sa zblaznite cela rodina, mojko drzkaj sa

perla200
autor
10. sep 2009

ale ano boli sme u gastroenterologičky...mame nové mlieko... viete ono ked to hovoríte každému tak vsetci vam povedia...do troch mesiacov sú koliky normalne...ale ako mam takto žiť? ved to sa nedá zvládnut nedá....to dieťa ma 6,5 týždna a stále ju niečo bolí.... a ja som zúfalá.... vážne...uvídíme čo to mlieko urobí s nami....

kasami
10. sep 2009

Perli, ja viem ze je to tazke ... my sme len cvicili nozicakami rucickami, a papali dophilus ... neskor ked bol starsi mu davali rozne sirupy, kvapky a prehanadla, ale nic mu nepomahalo len normalny jogurt, syr, alebo mlieko ... lebo na to ma neznasanlivost ...
vidis a ked mal styri roky mu zistili reflux ...
je to tazke
drzkam vam palce aby ste to zvladli, a aby sa Simonke co najskor polepsilo

vikinka81
11. sep 2009

Dobre ranecko babulky,

este spinkate? 🙂

lucul
11. sep 2009

Dobre rano zabky

kde je nase ranne vtaca? 😨

tigi - drzim pasteeeeeeeeeeeeeeee 😉

viki - vidis, spomeniem si na teba vzdy, ked sa spomenu vianoce 🙂 , a k divadlu, drahy so mnou ide rad, ale zase odtial potial 😀 , cize mozme niekedy ist do divadla, paradne predstavenie je "Tak sa na mna prilepila" - mastalir tam beha nahaty 😵 , ale chechtali sme sa cele predstavenie 😀

tigi
11. sep 2009

caute babulky 🙂

perluska to ma moc mrzi ze malinka a ty s nou sa takto trapite. ☹ asi si aj pozerala nejake rady tu na koniku, ci dievcata nemaju nejake skusenosti, nieco musi pomoct... dufam ze sa vam coskoro polepsi, drz sa perluska, viem ze ta to stoji vela energie a obera ta o nu hlavne to ako vidis ze malinku to boli.myslim na vas.

vikusi specialne pre teba - nie som. 😝 test negativny 🙄 takze len blbe hormony. 😉

tigi
11. sep 2009

ahoj luci, dakujem, ale myslim ze je vsetko uz jasne. 🙂

lucul
11. sep 2009

tigi a dr. si bola? este nist neni jasne, kym dr. nepovie, ze nie ste tak neuverim 😠

vikinka81
11. sep 2009

Tigustik, ☹ mojenko....co na to dodat, ale hadam ta Miki da co najskor do poriadku 😔

Tie tvoje hormony...ja snimi zatocim, ze uvidia 🙂

Lucuuuul, tak ze by som Mastalira zrala...ta to teda neeeeeeee,tak si dame niekedy divadielko, tesiiim sa 😀
A moja uz viem preco tie vianoce....cochvila tu budu trhy....a pojdeme na varene, punc,cigansku ,lokse, strudle, gastany....mnaaaaamiiiii 😀 😵 , aj ked kamene budu padat,tam si dame rande 😀

lucul
11. sep 2009

viki ja mastalira tiez nemusim, ale nakonci ked nemal na sebe absolutly nist, no prdelku mal peknu 😀 , drahy este teraz si robi prcu, ze na zaciatku nechapal, preco je tam viac bab ako chlapov a nakonci zistil, vraj ani jedna nedychala 😀 😀 😀
vianocne trhy moooooooooooozem, isla by som aj do viedne 😵

tigi
11. sep 2009

luci nebola, ja sa tam musim objednavat. 😉 pre mna je ale vsetko jasne, ak by bolo vsetko tak ako ma byt, hcg by sa na teste ukazalo, ziadne hcg = ziadne tehotenstvo. ale idem zavolat k dokimu, kvoli tomu ze mi meska uz velmi dlho, bolo by fajn ak by zacal nieco riesit. 😉 🙂

vikusik to je v pohode, ja som vedela ze nie som tehu, a uprimne, budem radsej ak mi da najskor doktor do poriadku cyklus aby bolo vsetko o.k., pretoze aj tak dvakrat co som bola na UTZ som nemala dostatocne dorastenu sliznicu maternice ci ako sa tomu hovori a tym padom sa nemoze dobre uchytit vajko. aj mi povedal, ze pravdepodobne preto sa nam doteraz nepodarilo, takze budem rada ak ma da najskor doporiadku. 🙂

baby my sme boli vcera s vierkou v tom divadle a bozidara turzonovova hrala v hlavnej ulohe, bola vynikajuca. mne sa velmi pacila aj ona aj cela hra. 🙂 no a dnes sa ide jarmokovaaaaaaaaat.... zaciname uz v praci, o jedenastej nam dovezu cigansku a burcak a dufam ze nas pustia aj skor domov. 😝 😀

lucul
11. sep 2009

tigi ale nadej umiera posledna, nechaj mi ju 😅

ja som bola vcera u dedka pre burcak, mnami bol, padol za vlast 😝 😀

vikinka81
11. sep 2009

Burciaaakkkkkkkkkkk, mne uz tecu slinky o dusu, ale nemam skym a kde si ho dat, snad buduci tyzden v PK na vinobrani, bude urcite 😉 🙂

Lucuuul, tak baby nedychali.....aj z predu bolo nieco vidiet? 😀

Tigustek ten vas sef vas trochen rozmaznava...aj ja chcem takeho, ale mate fajn ak by ste sli v taky krasny den skor domov,aj ja by som sla 😀 🙂

A drzim Mikimu palceky, nech ta da rychlo do poriadku...aby si uz aj ty mala klud, lebo viem ze to najviac zenu trapi.

Ja mam asi v zivote stastie, ja mam presny cyklus ako hodinky , este aj ovulku citim....prsia ma bolia,aj teraz...auuuu,a niekedy sa pri ovulke citim ako tehotna 😵

tigi
11. sep 2009

luci ty moja posledna nadej, oukej, tak ten posledny kutik mojej duse co pochybuje ci by to predsa len nemohlo byt mozne, je tvoj. 🙂

no, moj drahy sa dnes chysta okostovat tiez burcak, v trochen vacsom mnozstve. 😝 takze dnes soferujem, ale stoji to za to, ked uz on zacne pohupovat bokmi na nejaku muziku, tak ze ten pohlad mi to stoji. 😝 😀 😀 😀 luci a tvoj dedulo je vinar?

lucul
11. sep 2009

tigi dakujem, ja som kamosku tiez presvedcila, ze je tehula a bola 😀 , ona mava mrchu pravidelne kazde 3mesiace, ale jej stary gyndos povedal, ze nikdy nebude mat deti, tak som jej povedala nech ide za nim s kocarom a rodnym listom maleho 😀, ale ty mas dobreho gyndosa da ta dokopy 😉
a jasne dedko je vinar, teda u nas vsetci, ja z alko jedine vino a to moj drahy hovori, ze neni alkohol ale liek 😀

viki - mam otazocku - ty si mala tiez MA? a mrchu mavas normalnu ako predtym? 😒
a k divadlu, vpredu nist nebolo vidiet, ale asi nikto nedychal, lebo kazda cakala, ze sa mu ta ruka pohne 😀

vikinka81
11. sep 2009

Jeeejjjj aj mi sme vinari......staci domaca vyroba 1000l a skoro vsetko vypijeme, ja uz hovorim, ze mi sme tiez alkoholicka rodina....ale u nas piju biele a ja mam rada skor cervene, toz sa nasi este boja robit 😉 🙂 Ale vo vine je pravda a vinko je liek...moje tvrdenie 😀

Ano Lucuuul mala som MA, teraz v oktobri bude rok 😅 A mrchu mam presnu, zo zaciatku to bolo take divne, vseetko ma pichalo, bolelo a asi pol roka som mala neskutocne bolesti pri ovulke 😒 ,ale potom sa to akosi urovnalo. Asi ma dobre urobili 😀 😀 😀 Ale kolp klop, vsetko je Ok a mrcha tiez, pre tehu som mavala cyklus 3-4 dni, len teraz po MA sa mi predlzila na 5-6 dni ako kedy, ale ani bolestivu nemam, ty mas niaky problem?

lucul
11. sep 2009

viki, ako tak citam, asi pockam este jednu mrchu a sup k dr. 😒 , praveze mavam strasne divnu mrchu a nemam pocit, zeby bola ovulka ☹ , ziadny hlien nist, ale tato mrcha sa mi uz nepaci, dostala som v utorok, to bolo este v pohode, ale vcera som mala taku zvlastnu, jasno cervena krv isla (sorry za opis), to sa mi stalo v juni, asi si este pockam na jednu a naklusem k dr., bude rad ☹

a ja mam tiez rada cervene, ale dedko robi len frankovku a tu nemusim, ble, zboznujem valticke vinko, my sme chceli ist aj na vikend do valtickych pivnic, ale neni cas 😅