Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
11. sep 2009

Luccuuul, praveze aj ja pocitujem nedostacne priznaky ovulky, teda ze tiez nemavam hlien ani nic ine, len citim podbrusko, byva mi na grc, a bolia ma cicky 🙂 Skus pit alchemilku, ja ked som ju pila tak mam pocit, ze mi pomohla a bol aj vtedy ovulacny hlien....treba vyskusat. A ja som ju pila stale lebo niekto tu spominal, ze sa ma pit len do ovulky 🙂

No ja tiez nemusim frankovku, a Valtice su nadherne...tiez tam nakupujeme vinecka, krasne prostredie na prezitie vikendu 😵

lucul
11. sep 2009

ja si chcem teraz oddychnut od tychto vseliakych bylinkovych pripravkov, ja mam pocit, ze mne to teraz rozhadzali femi kvapky, tak este pokus - bez nicoho a zacnem to riesit 😖

valtice mnami 😵

vikinka81
11. sep 2009

No ja tieto vselijake bylinkove caje beriem ako moj denny pitny rezim....ale aj tak najrasej mam matovy caj a zeleny, a sem tam tie bylinkace. Ked uz som bola tehu tak som absolutne nemala na to chut, skor mi bolo na grc...myslim caje 😀 🙂

A mozno by si to nemala hadzat za hlavu a skusit sa este premoct, ale ked na sebe pozorujes ze to neni dobre, radsej sa treba dat do odbornych ruk, ved su tu pre nas 😀 🙂 A kde chodis k Dr.

kasami
11. sep 2009

Babulky my sme fakt dobra skupinka ... Viki, Lucul a ja sme si prezili to iste ... a chudatko Tigi ... tak som jej drzala paste nech jej to vyjde ... nevie sice presne kolko jej meska ... mne pred rokom test ukazal // az cca po 10dnoch ...ale nedopadlo to dobre ...
mne vcera povedal doktor, ze som uplne ok, ze nemam problem otehotniet, len moj muzik ma slaby spermiogram, tak uvidime ...
ale nieco pozitivne mam tiez ... obed mam hotovy, bublanina upecena ... a Samko je este pol hodku v skolke tak mam cas 😀
inak Samik uz ma plny cely tyzden kruzkami 😀 vcera sme boli na futbale a chce chodit ... takze jeho rozvrh na nasledujuci skolsky rok je :
po: futbal, ut: hokej, str: anglina, st:futbal, pia:hokej, so:hokej, cyklistika, ne: hokej, cyklistika 😝

lucul
11. sep 2009

ahoj kasami, to mate pekne nabity program, asi by som padala na hubu po mesiaci 😅
fakt skvela partia, co nie su tehule, tak nejaky problem 😠 , ale dufam, ze sa to prelomi a aj my sa budeme tesit

viki - chodim od januara k novemu, do ruzinova do gpn centra, skusim buduci mesiac ked dostanem cinknut, ci ma cas na mna

tigi
11. sep 2009

babulky boli mi tu premeriavat ten moj plaaacek kde sedim, dostanem novy stol a nabytok, taktiez sedacku, takze vikusi ked prides nabuduce na kavicku, bude prijemnejsie. 😉 🙂 aj vy ostatne zabky ste tu vitane. 🙂

kasi ahoj moja, malinky ma nabity program, ale to su deturence, energie maju za 10 dospelych. 😵 😀 je to super ze ho sportovanie takto bavi. 🙂 dakujem ze si mi drzala paste, ale aj pre vas moje zlate babulky, bola som na wcku a mrcha sa zacala pekne rozbiehat 😖 , asi som ju postrasila s tym doktorom, alebo s tou nadejou, ze by to mohlo vyjst, takze nasledujuci mesiac babulky moje idem do toho opat s vami. 😉

vikinka81
11. sep 2009

Kasami aka si sikulka, a malo Samko teda ten toho ma narvano, obdivujem ho, ze ma este vydrz...ale keby ho to nebavilo tak by to urcite nerobil....Ale aj tak cely tyzden , ja by som sa zblaznila 🙂

Neboj Kasami nam sa to podari vsetkym netehulkam zvladnut , vsetky prekazky, raz preskocime 😵

A aka je to bublaninka 🙂

Lucuul, ja chodim do procare, aj ked by som bola najradsej za niaku klasiku, sadnes si do cakarne, a podla poradia ides, ale neviem kde mam v BA alebo v blizkom okoli, hladat...vsak mne davaju terminy tri tyzdne a idem ma je... ked nieco surne potrebujem, a uz som si vsimla, ze vobec tak nemaju rezervovane terminy ako povedia operatori.... 😕 😉

kasami
11. sep 2009

🙂
Lucul, ved aj ja padam, len Sergino ma energie a energie ... aj vcera prisiel z futbalu a ze on si chce este kopat a potom isiel este na 20minut na bicykel 😝
Tigi, tak aspon tak ... mozeme sa na to buduci tyzden spolu vrhnut 😀
Viki 😉 babovka je rebarborova 🙂

lucul
11. sep 2009

viki, ja som tak chodila, a nebola som spokojna, ked som isla na vysetrenie tak som sa citila jak dobytok, rychlo rychlo, lebo je este plna cakaren a zistila som, ze domrvila, co mohla 😠 , tu ked idem, tak na kazdu pacientku ma dr. 30min. a v tom termine ta aj vezmu, iba ak nahodou je odvolany k porodu alebo nieco surne, tak sa to posunie, ale to sa hned ospravedlnuju, ale to sa mi stalo len raz, vzdy som isla bud presne alebo este aj skor a hlavne je tam prijemne prostredie, a neobjednava ta operator, ale sestricky, ktore zrovna nemaju ambulanciu a ked je daco surne, tak beru medzi objednanymi, som spokojna zatial 🙂

vikinka81
11. sep 2009

Luccul, moja svagrina tiez chodi do GPN a zatial je spokojna, len ja mam akusi averziu voci chlapom, tak som si vybrala v procare dr-ku, a som snou spokojna tiez je to o rychlosti. Len naposledy sme zistil, ze sme rodacky a dokoncia su nase maminy kolegyne... 😀 😉 Dokonca mse byvali o bytovku dalej, tak aky je ten svet maly.ale zatial som ja nevidela ocko, snad neskor ked budem tehu 😅 😵

pikino
11. sep 2009

nazdar pidimuzici 😀

lucul
11. sep 2009

ja som mala najprv tiez doktorku, ale nikdy viac, aj kyret mi robila z gpn doktorka a bola strasne zlata a prijemna, vraj som bola z toho osadenstva jedina ktorej slzy tiekli pocas narkozy, stale chodila za mnou, ze vsetko bude dobre 😅

pikino
11. sep 2009

ja chodim do probiosu, je to tam take malicke skor take rodinne

lucul
11. sep 2009

baby, zacinam mat politicke ambicie, prave som poslala prihlasku do vuc 😀

vierka
11. sep 2009

no caute baby 😀

lucul - prihlaska do vuc??? uz si taka politicky zalozena ako vanilka 😀 😀 😀

a divadlo s Mastalirom????!!!! no ja ho mozem len tak sem tam, ale naheho chlapa si rada pozriem kedykolvek, takze listok chcem aj ja!!! 😀 😝 a kupte ich co najskor, kym sa mi da este trochu stiahnut brucho a som akoze sexy kost, lebo vsera boli v divadle tiez fesaci a tak som stahovalaaaaaaaaaaaa 😝 😀

tigi - tak na taku sedacku pridem rada pozriet aj ja 😀 ale nebude to blbe ked pojde sef okolo a ja tam budem len tak polihovat??? 😀 😀 😀

perluska - stale sa trapite???!!! to nie je mozne,... aj ti doktori su uchvatny, mojej kamoske tiez stale hovorili, ze taketo stavy mozu trvat do roku a veru sa oni s tym dlho natrapili 😔 tento system cela je "uchvatny"... tak sa drzkajte baby aj ked je to tazke 😔

no a my sme dneska kupili kolotooooooooc, je krasny a fantasticky a mne sa straaaaasne paci, tak som ho zlozeny polozila na postel a je naozaj zazracny, lebo mangel si k nemu lahol a hned spal 😀 😀 😀 a to nebol ani zapnuty, tak hadam to bude tak posobit aj na dieta 😀 tak som ho hned odfotila ako sa dobre spi pri detskom kolotoci a potom neskor pridam fotky, lebo za chvilu ideme jarmokovat 😵

tigi
11. sep 2009

nazdo alanis 😝 😀 ako sa dnes dari nasej zatial nezletilej ale potencialnej matke predstavenej? 😉 😝 😀

luci VUC? co chces stretat belu bugara na chodbe ako vanilka? 😝 😀

lucul
11. sep 2009

baby jasne, nenecham v tom vanilku samu 😀

vierka ale bacha na ten kolotoc, aby tvoj mangel z neho nevyspal tu zazracnu silu uspavania 😀 😀 😀
a tesim sa na zajtra 😵

pikino
11. sep 2009

baby nech len ide ked sa dostane do parlamentu budeme mat u nej ocko 😀 😀 😀

tigi nezletila matka predstavena dnes rano spravila salto. 😀

pikino
11. sep 2009

vtipek:

u urologa:
sestricka, chytte penis.
ohoho, a teraz pacientovy. 😀

vierka
11. sep 2009

lucul - no len dufam, ze ho manzo nezvesi na nasu postel kym nebude postielka hotova 😀
zajtra by to bolo super keby sme sa stretli 😉

pikuska - salto??? to co robila preboha??? 😅
a ten vtip je dobryyyyyy 😀

lucul
11. sep 2009

jasne ocko treba dnes vsade 😀
piki, to akoze sa pretocila na brusko? 😅

a tie listky, ved dakto ich objednajte a ja ich pojdem vyzdvihnut, mne je jedno kedy, ja si to kuknem este raz a s radostou 😀

kasami
11. sep 2009

😀 😀 😀
Piki ten je perfektny ... mam kamosku sestricku na urologii ... joj to bude zuzo ked jej to poviem 😀 😀 😀

vierka
11. sep 2009

no podla mna by sme mohli ist spolu aj do divadla 😀 a keby to bolo na tu hru, tak ja by som normalne aj na podium vybehla 😵 taka divadlo v tom divadle este asi nevideli 😝 😀

kasami - no to bude mat riadny zazitok 😀

dobre babulky, pre teraz sa lucim, ideme jarmokovat... ked budem mat cas v priebehu vikendu tak sa este pripojim a pridam tie fotecky 😀

lucul
11. sep 2009

divadlo by bolo super, vezmeme cely rad 😀

kasami, to uz vidim tu tvoju kamosku, ako sa uskrna pri kazdom pacientovi, ked si na vtip spomene 😀

maj sa vierka a zajtra sa dufam vidime 😵

pikino
11. sep 2009

caf vierka uzi si 😀

neee spravila ho z bruska na chrbat. rano ked sa zobudi ju vzdy necham nahatu vyluftuvat ritku. a bola na brusku
a uz bola taka jedovita o 😀 d hladu ze schytila taku zelenu zabu gumovu a tak prudku ju pritlacila k sebe ze normalne nadskocila a pretocila sa chrbat. ste mal 😀 vidiet ten nechapavy kyscht 😀 😀 😀

lucul
11. sep 2009

len aby to nebol ksicht, ze "aha, tak takto to ide, sak pockaj mama" 😀 😀 😀

lucul
11. sep 2009

dobre baby, idem ja do banky, snad ma tam neslaktrafi, drzte paste 😠
snad sa s niektorymi zajtra vidime jarmokovat 😵
papa

pikino
11. sep 2009

no druhy krat to uz neskusila takze to bola jednorazova zalezitost, ale zasa sa prejavila ta jej prudka povaha. toto dieta bude tuhy oriesok. uz sa bojim dopredu.

lucul hlavne nech ju vtedy nedojde niekto prepadnut. 😝

perla200
autor
11. sep 2009

no ahojte babulky...dospávala som 🙂 no dali nam nutrilon allergy care... tak uvidíme čo bude, mala prespala od 21,30 do 4,30 bez prestávky, a potom od 6,30 do 9.h chuda male asi bola unavená a ja s nou....už 48hodín sme nemali koliku čo je úspech ako hovado....aj teraz spinká tak dúfam, že to bude dobré....to čo sme prežili bola okrajová situácia na nervy... tak preto som tu moc neni a nečítam... ale dakujem VAM vsetkým že na nas myslíte... ale mala pribrala od minulého týždna čo mala 5240 na 5600g, takže prospieva, teraz sa zobudí a ideme na chvílu von, ved sme dnes neboli este, lebovkuse spíme🙂))))

perla200
autor
11. sep 2009

no a čo sa týka tých doktorov...tá gastroenterologička bola perfiš...hovorí, že odkedy ma koliky a ja že ešte v nemocnici začali a ona že a to nikto nič na to? a ja že ved mi povedali že je to normalne...a ona že to neni normalne... a že či nutriton zarabam do vody a ja že nie do mlieka a ona že to kto mi kázal a ja že ved v nemocnici jej to tak zarabali a ona že to na nemôže...tak teraz čo? vyberte si? myslíte si, že ste v nemocnici v dobrých rukách a hovno...nie ste.... ☹