Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
18. sep 2009

mozno si len jedla nieco nove, nie?

vanilkka
18. sep 2009

vlastu nezobrali len ju dali opravit,,,hajzli!!!!!! 😀 a to som mala vsetky zarucaky 😠

lucul
18. sep 2009

vani ja som ti hovorila, ze uz je po zaruke 😀 , takze pozarucny servis? 😀
a co sa vlastne deje cica?

vanilkka
18. sep 2009

ale bezna mykoza avsak ju mam furt a ma uz sere! mam chut ju zabit, vykastrovat, zbit, vypichnut jej oci, obarit ju vriacou vodou, strcit ju medovu do mraveniska, oprdiet ju, strcit jej stolicku medzi nohy alebo ju aspon prejst s traktorom ale neda sa to,,,, 😠 😠 😠 😀 😀 😀

lucul
18. sep 2009

au au au 😀 😀 😀

pikino
18. sep 2009

sadistka 😀

lucul
18. sep 2009

pockaj, a ta mykoza neni sadistka, ked obtazuje stale jednu a tu istu vlastu? 😀

ok baby, idem ja domoooooooov jupiiiii, prajem pekny vikend a v pondelok tu bude dufam hojna ucast, lebo uvidite co bude 😠 😀
papa

perla200
autor
18. sep 2009

piki neblázni....to je horšie ako intolerancia laktozy.... ale inak vy kakate zelené? to neviem či je dobré? my kakame konečne aj dvakrát denne...a inak ja som zistila že ja mam intoleranciu laktozy...ked som si poskladala môj vzťah k mlieku a pýtala sa mamy ked som bolamala tak mala to má po mne:((((( my si zvykame na to nové...uvidíme, mala vreští ked papa ale spapá uvidíme čo bude dalej???? ja už si nič neplánujem a žijeme z hodiny na hodinu:(((((

vierka
18. sep 2009

no ja som dneska nemohla, mala som vela prace... ale o jeden dom zdrhla domov 😀 nastupkyni som dala pracu a ja som sla domov 😀 kolega ma potom pochvalil, ze som dobry sef, lebo dobry sef je taky, co nema robotu 😀 😀 😀

lucul - no jakeeee video 😵 ja som za otehu taku retaaaaaaaaazku veru nedostala 😅 😀 😀 😀

pikuska - to vazne si myslis, ze aj ona ma nejake problemy ohladom mlieka??? ved daj potom vediet ako ste s tym dopadli 😕

vanilka - no veru neviem ci ti pomoze ked si strcis stolicku medzi nohy - maximalne si tak bude moct kam tak mykoza sadnut 😀 😀 😀

pikino
19. sep 2009

ahojte.

baby ja neviem, ale ked ma stale take problemy s kakanim od malinka stale koliky a teraz uz mesiac zelene hnacky
s krvavymi hlienmi tak neviem co ine, chora nebola a co som citala na koni tak vacsinou je to prave tato alergia na kravske mlieko. uvidime co nam povie dr. v stredu poprosim ju nech spravi malej vyter z ritky a ked bude negativny tak nech nam spravia test na BKM. vysadila som teraz vsetko z mlieka a uvidim aka bude dalsia kakanica kedze kadi tak raz do tyzdna max. dvakrat tak nikdy neviem ci je to uz v poriadku alebo nie.

vierka
19. sep 2009

pikuska - jasne, v stredu to uricte dokine povedz, nech jej preventivne nejake vysetrenia spravi, aby ste ked tak vylucili nejake veci z ktorych by to mohla mat,,,

perla200
autor
19. sep 2009

piki...kedže ja som pomaly odborník na intoleranciu laktozy - tak dieťa môže dostať intoleranciu aj z materského mlieka lebo obsahuje vela mliečneho cukru...a trvaj na testoch aj keby čo...je to velmi dôležité aj ja som trvala na testoch....vidíš keby nie tak ktovie čo sa mohlo s malou stať:((((((( a inak sa mame zle...mala nespí celé dni a narieka, nechce to mlieko papať....tak nam držte palce..... myslím že aj keby si vylúčila syry atd tak neviem či sa to zmení...viem, že jedna baba v júlovkách mala tiež krv v stolici a mali alergiu BKM....tak sa držte!

juliett99
20. sep 2009

ahojky cosmosky
tak ako dnes?? nejako to tu flakate ked so tu ja?,, 😀 😀 😀 😀

vierocka ake mame dnes spravicky???

babulky tak dnes sa dorobia priecky potom pofotim a poslem dalsie foto 😉 😉 😉

lucul
20. sep 2009

ahojte babulky
ja som po svadbe a som ko, ale svadba - paraaaaaaaaaaaaaadna dala by som si povedat, akurat farar mal zaujimavu rec pri ktorej by som si to 5krat rozmyslela 😀 😀 😀

piki - snad nebude nic zle a dr. dokop do testov

perli - drzte sa, nech je mala co najskor v pohode 😉

juli - v akom formate su tie fotky, mne to nejde otvorit ☹

vierka - co cakame? frisko dojdi oznamit 😵

vierka
21. sep 2009

dobre ranko baby 😀

juli - pozerala som hned rano fotecky ako sa vam to tam pekne uz vsetko risuje, supeeeeeeer 😀
a co Samko??? poslucha??? 😀

no takze co sa tyka stavky - tak VYHRALA - Perlusa, Lucul, Zlatko, Juli, Bambi.. a ked uz nahodou neviete co ste typovali, tak je to v mojom passe 😀 😀 😀 o chvilocku pridam fotecky 😀

vierka
21. sep 2009

uz som pridala aj fotecky 😵 tak juknite a chvaaaaaaalte 😀 😀 😀 podla mna je nenormaaaaalne krasny, by som ho najradsej uz boskaaaaaaavala 😀 😀 😀

inak sa nam termin opat posunul, kedze je to chlap ako hora, tak najnovsi termin je 13.1 - ked to pojde takto dalej, tak porodim na vianoce 😀 😀 😀 inak je zdravucky, kosticky v poriadku, aj mozog ma - tak nebude asi po mamine 😅 😀 vnutorne organi pracuju ako maju, srdiecko krasne bilo... vsetky hodnoty v normaly, dokonca niektore aj nadpriemer, tak sa vytesujeme 😀 teraz uz len vymysliet meno 😀 😅

juliett99
21. sep 2009

vierocka gratulujemmmmmmmmmm takze chlapisko to bude hmm typovala som spravne ,, ale o to nejde ide o to aby ste boli zdravucky idem hned mrknut fotecky,, 😵 😵 😵 😵

veru rysujem moja poslem dalsie uz to zas inak vyzera,, 😀 😀 😀

vikinka81
21. sep 2009

Hellou, teda dobre ranecko 🙂

Vierka gratulujeme k chlapcekovi...ja si tedu nepamatam co som si typovala ja, ale nevadi hlavne je ze je vsetko ako ma byt, a ste OK...a mimochodom, ked sa ti ten chlapisko narodi 13.januara, (moj datum narodenin)tak potom kazdy rok si budeme pripijat spolu????Okaaaaa 😀 😀 😀 😀 )

Luccullll, ty takto po svadbach, ty sa mas 🙂 Ja najradsej chodim na svadby kvoli kolacom 😵

A u mna novinky, baby rozbehla sa mi kramy o 5 dni skor, som zufala, co sa stalo ja mamvam 31 dnovy cyklus a nikdy v zivote som takto predstihu kramy nedostala....mam pocit , ze toto bol akysi minipotrat ci co??? Mala som aj take zvlastne pocity...tehu,alebo som si namyslala???

A bola som v PK na vinobrani...masovka riadna,ciganska nic moc,alebo som natrafila na zlu ale burciak parada 😀 🙂 😉

lucul
21. sep 2009

ahojte babuchy

vierka - neuveris, ale v noci sa mi snivalo, ze si oznamila pindika 😀 , gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, hlavne ze je zdravy a v poriadku, ale chalan kozorozec, mas co robit, bracho je 12.1. - tvrdohlavec odmalicka 😀

viki hej, chodime po svadbach, a vsade otazky, kedy my 😠 , drahy odpoveda, ze coskoro, ale ja by som aj hned 😅, a paradox, co sme boli teraz, tak to bola kamoska z vs, s ktorou sme boli v usa a svadobne saty male tie co som aj ja chcela a topanky po polnoci, ktore som si chcela kupit, my dve sme proste nejak prepojene 😀

vierka
21. sep 2009

juli - dakujeeeeeem, hlavne ze je vsetko v poraaaadecku - po tych rokoch cakania mi bolo aj jedno co to bude 😵
no ved potom sa tesim na dalsie fotky... a Samko sa ma ako??? poslucha??? tento tyzden mas tusim poradnu 🙂

vikuska - ty si typovala babu - mam to napisane 😀 takze nedostanes darcek 😀 😀 😀
no kolegyna mu dohovara aby bol 12 - lebo ona je vtedy... ale podla mna je to jedno, aj tak budeme cely januar vzdy pit spolu 😀 😀 😀 😝
myslis mojka, ze sa ti toto udialo??? 😕

lucul - no ja som sa bala ze oznamim ze sme mali vsetky pravdu a ze su tam dve 😅 😀 tak ale je to potvrdene ze len jedno, tak sa tesime 😵 no ale kozorozec baby su super, tak hadam aj chlap bude 😀

juliett99
21. sep 2009

dobre ranko lucul,
mojka neviem preco sa to poslalo takto ale uz som ti to znovu preposlalla hadam uz teraz to budes moct otvorit,,
takze si vytancovana,?? 😀 😀 😀 naapapana kolacikov?? 🙂

lucul
21. sep 2009

vierka ten ma krasny nosiiiik, aj ja stem take 😵, jasne, ze su super, ale na vsetko mal a ma vzdy odpoved a vsetko vie (chrobak truhlik 😀), ale najkrajsia bola vzdy jeho pohodlnost, napr. nemohol si ritku utierat sam, lebo by mu rucicky smrdeli a tak, to niekedy osobne 😀 ale inak je super

juli - vytancovana hej, ale kolacik som nemala ziadny, ja to nemusim, ale mali cokoladovu fontanu, tak sme s nevestou vyjedali ananas s cokoladou 😀 😀 😀

vierka
21. sep 2009

lucul - no ved ako kazdy chlap - vsetko viem, vsetko som videl, na vsetko mam odpoved 😀 😀 😀

podla mna je uuuuuuuuplne nenormalne krasny, ale ja som matka, tak asi nie som moc objektivna 😀 😀 😀

juliett99
21. sep 2009

Vierocka jasne ze hlavne je to ze ste OK,,, som hrozne rada.. teraz budeme este cakat na vevenocnek co ona skyva v brusku,, 😉 😉

lucul ,, hmm tak tu cokoladovu fontanu by som si aj ja dala, xixixi 🙂 🙂

jaj Vieri Sami poslucha vcera vecer si robil rodeo v brusku normlane som nechapala ako sa tak moze to brusko natiahnut a nadskocit.. a jejjj ozaj uz sme aj mi mali stikutku v piatok poobede nespomynali ste ho nahodou?? 😀 😀 😀 😀
aj Davidko ho uz koncene citil. ten bol hrozne stastny,, 😵 😵 😵

perla200
autor
21. sep 2009

ahojte babulky...vierka gratulujem...malý je prekrásny... 🙂

lucul...bodla by taká svadba

juli - vy tuším pôjdete skôr bývať ako my....my sa stále nevieme dopracovať ku kúpelni ale vsetko mame dokonca aj lampy...ale kúpelnu nemame🙂

boli sme včera u svokrovcov na hody....naša malá zaspala o 10.h ráno a zobudila sa s prestávkami na papanie o pol 8 večer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taká som bola happy....a to už o pol 10 večer znovu spala vykúpaná🙂))))

takže mame lepšiu náladičku doma....piki je kde?

vikinka ahojky....dakujem že si na nás myslela 🙂

lucul
21. sep 2009

juli vyzera to uz teraz dobre, som zvedava na finale 🙂 , hore budete mat okrem kuchyne vsetko?

vierka - nieeeeeeeeee, si uplne objektivna 😉 , ved vsetky deti su rovnake 😀

perli - to je super, ze mate lepsiu naladu, dufam, ze uz bude lepsie a malinku nic nebude trapit, teda okrem zakazov od rodicov 😉 😀

inak aj zlato by sa mohla objavit, oni uz tiez vedia, co to bude 🙂

vikinka81
21. sep 2009

Ajojky Perlusik....., no super tesim sa stebou, ze konecne mala pospinkala, aj maminka si trosku odychla 🙂 cmuuky

Vierkos, ze baby kozorozci su super....mylis??? 😀 😀 😀 😀 , ale je fajn ked nas je vela v januari narodenych....tak tesim sa na oslavu 😀 🙂 a malinky je nadherny, teraz som kukla na fotky....a ten nostek a ustocka 😵 cela maminka 😵
A neviem to posudit, ci to bolo alebo nebolo....len som trochu zaskocena, preco mi tak skoro prisla mrcha, ale prsia ma neuveritelne bolel ako pri prvom tehu 🙂

Juliet dik za fotky a kedy planujete kolaudaciu 😀 😀 😀 , konecne vlastne byvanie uz aby sa byvalo 😉

Luccuuuul, takze vsetci na okolo vas vyzyvaju aby ste sa konecne pohli... 😀 😀 😀 😀 tak sup, sup na sobas 😀 😀

juliett99
21. sep 2009

ahojky perli,,
no nas to velmi suri ked sme v dvoch izbach 5 a uz Samiho ani nemame kam dat.. ☹
ako je simonke?? uz je natom lepsie,?

lucul hej okrem kuchyne tam budeme mat vsetko,, a vcera sme sa rozhodli ze este urobime aj maly minibar a uz aj vieme kde dame stolik s PC a dokoncca uz aj drahy zapojil svetla takze uz mame v kazdej miestnosti svetlo..
a teda buduci vikned sa iddu vrhnut na schody 🙂

juliett99
21. sep 2009

Vikinka aj aj mas bolesti?? Preco myslis ze mini potrat mala si pocity ze by si mohla byt tehu??
dufam ze to nic vazne nebolo,, a bude ti lepsie a mrcha bude chodit tak ako chodila doteraz alebo este lepsie na 9 mesiacov si da pauzicku 😵
kolaudaciu zatial neviem ale drahy tvrdi ze kym sa Sami naroddi tak uz budeme byvat vo svojom ako dado vravi na streche 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lucul
21. sep 2009

viki to je tazko s tym mojim, mna to tento rok nejak chytilo, ale zas tlacit ho do niecoho nema vyznam, mam niekedy pocit, ze mu vyhovuje to, ze sme bez papiera, on uz raz bol a to bol donuteny, takze asi tak ☹
a myslis, ze si mohla byt, mozno len telo potrebovalo trochu zmenu, raz za cas sa to stava

juli tak to je super, ale vyzera to tak, ze do novembra byvate 😉