Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
23. sep 2009

lucul...neboj sa materskej....ono je to super obdobie...ale ja kedže som bola maniačka do svojej roboty tak m i to strašne moc chýba....čudné ale chýba....

juli - ja som rodila od 30tt každý den....teda noc....ale neboj prídeš do 36tt a budeš to chcieť mat skoro za sebou...lebo to čakanie je dlhé, teraz si hovoríš, že kolko mas moc času, ale uletí to uvidíš....

juliett99
23. sep 2009

presne aj ja tak uz minimalne od 30tt mam tieto hororove sny,, uz som dokonca aj bielu mys porodila ,,
starch,,co len pomysliet..
co sa tyka toho casu ja sa skor bojim ze nestihneme sa prestahovat do podkrovia,,
hehhe keby som mohla tak ho radsej este dlsie nosim,,, 😀 😀 😀

lucul
23. sep 2009

tak dobre, beriem ta za slovo perli 😉

baby, dnes chcem ist kuknut kamosku, o 3tt ma termin porodu, tak sa tesime obe, ze sa este predtym uvidime, snad mi to vyjde 😵

lucul
23. sep 2009

juli stahovanie neries, to sa spravi aj bez teba, kamoska isla do porodnice od rodicov a z porodnice isla do ich vlastneho 😀

juliett99
23. sep 2009

no neviem snazim sa neriesit,, ale situacia doma hrozne tlaci,, 😉 ale tak do 9 novembra este sa kopec roboty moze stihnut..
ozaj vcera sme prali pre maleho vecicky,, pani sme sa nasmiali,, ked sme vesali tie prtave vecicky,, kolik vacsi nez rukavicky 😀 😀 😀

tigi
23. sep 2009

perluska nazdar 😵 inak ten moj sef mi sice podpise dovolenku, ale furt asi rata ze pridem fachcit do prace, 😀 mna moja robota tiez bavi, len obcas je toho trosku moc. ale ja to mam aj tak radsej nez mat malo roboty. 😀

babulky idem, prihlasim sa poobede a zreferujem vam co som sa dozvedela, zatial papa. 🙂

juliett99
23. sep 2009

tigi drzime palce a cakameeeeeeeee 😵 😵 😵

lucul
23. sep 2009

maj sa tigi a drzim palce 😵

vierka
23. sep 2009

tigi - no ja som ta tu uz nestihla, ale ved pisala som SMS - drz sa!!!! 😀

zlatko - mala je krasna a tebe to moc pristane mamina 😀

no ja planujem na materskej stale niekde behat - ved co budem doma ked bude manzo v praci alebo niekde na tyzdnovke 😀 to by som asi neprezila 😅

a inak zajtra nam dovezu komodu a skrinu do detskej, tak manzo to cez vikend zlozi a od buduceho tyzdna budem ukladat a chystat veci pre babo - konecneeeeee 😀

a vcera moj mangel pozeral kalendar a vymyslel meno pre nase bejby, ze "Prvy sviatok vianocny" 😀 😀 😀

juliett99
23. sep 2009

vieri pekne meno vybral,,, 😀 😀 😀 😀 len ci vam ho schvalia na matrike 🙂

lucul
23. sep 2009

vierka a neni lepsie "Sviatok prace" 😀 😀 😀
ale ja som sa minule dozvedela, ze jedna trhla mamina u nas dala svojmu synovi meno Silvester (ja viem, ze je to meno, ale to je divne), ale aspon jeho meniny bude oslavovat cely svet a aj ohnostroj dostane kazdy rok 😀

juliett99
23. sep 2009

lucul mojho byvaleho dedko sa volal sylvester,, takze uz mi to ani nieje divne ked take meno daju,,
ked sa im paci tak nech maju silvestra,, no nie??
ked vierocka moze mat prvy sviatok vianocny ta ne?? inak aj sviatok prace je fajn..

lucul
23. sep 2009

no to mas pravdu, ale ked si predstavim miminko Silvester, no zvlastne 😝 ale oni su cely divny, ved na koncerte boli s nim do 21h a to prsalo a maly mal len 3-4mesiace, takych rodicov milujem 😠

juliett99
23. sep 2009

ufff chuda male,, uz od mala taky trening na uska,, ☹
ked pocujem to meno hned ma napadne tweety silvester,, 😀 😀 😀 😀

lucul
23. sep 2009

juli nechcela som to napisat, ale mne to tiez evokuje rozpravku 😀 😀 😀 ale tweetyho milujem, mam ho aj na mikine aj na siltovke aj v aute na bezpecnostnych pasoch 😅

juliett99
23. sep 2009

ved to aj ja,, ale ako meno pre babinko tak to mi je divne,, 😎
ozaj pridali sme do novembroviek foto nasho prveho prirastku ktory sa nam vcera narodil je krasny mrkni 🙂 😵 😵

lucul
23. sep 2009

ten je krasnunky, taky malilinky, hlavne nech sa mu dari, ked sa narodil taky drobcek 😵

juliett99
23. sep 2009

veru veru,, ale nato ze sa narodil skor je krasnulinke babatenko,, aj ja som pridala foto Samkovho domceka ,,, 😀

lucul
23. sep 2009

to je, taku pekny pekny cistunky ruzovucky, kamoskin sa narodil v 36tt a nebol taky pekny, mal taku bledu kozu, taky celkovo, najdem tu na koniku
a idem kuk samkovo hniezdocko 😀

juliett99
23. sep 2009

ved to aj ja som videla babinka co sa narodili skor aneboli take pekne a dozrete,, 😉 😉
takze dnes pojdes robit spolocnost kamoske co o 3tt rodi,, ako sa citi?

lucul
23. sep 2009

a u vas kto soferuje ty ci Samko? 😀 ale brusko mas peknunke, aj ja uz chcem 😵

vravela, ze sa citi fajn, aj ked obcas ju chyti, ze uz idu a nic, ale ona si nejak tehu ani neuzila chuda, s malou mala kopec starosti, ale uz je nastastie v pohode, som len zvedava ako to mala bude znasat, ze bude v nemocke, ona ma len 1rok a 9mesiacov, tak uvidime 🙂

lucul
23. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
toto je ten maly, to uz mal 3dni, ale teraz je vcelku chutny, len upistany 😅

a zabudla som ti povedat, videla som ten vas kocik nazivo, odvolavam co som povedala, krasny je 🙂

juliett99
23. sep 2009

vyzera to zaujimavo vsak,,? no pobavila si ma,, inak podla toho ako kope ked nieco vyparatim tak sa mu asi nepaci ako maminka soferuje,, xixixi 😀 😀 😀 😀

hmm tak to bude mat zaujimave veru dufam ze to dobre zvladnu 🙂

lucul
23. sep 2009

oni zvladnu, ved ona popri malej robila ucto, ona je auditorka a nechcela vyjst z cviku, ale mala zabavu ked mala doslintala muzove zmluvy a tak, ale ved sranda musi byt 😀

zlato115
23. sep 2009

ahoj vierka, dakujeme pekne 🙂

lucul
23. sep 2009

zlato a ty kedy prides na SVK? ked budes mat chut moze sa stretnut 😉

juliett99
23. sep 2009

mrkla som ten albumik,, maly teda nebol taky ruzovucky ale asi to bolo tym ze je taky bleducky,,ale uz teraz je z neho asi riadny sinter co??

lucul
23. sep 2009

ani nie, mal rok v auguste a este nechodi, tak zvlastne preklada nozicky, ale podla mna je to aj zlymi topanockami, lebo mu dava normalne tenisky nizke a take deco by malo mat fixovany kotnik, ale tiez to s nim nemaju lahke za leto boli dvakrat v nemocnici, ale to neni na tieto stranky 😒

juliett99
23. sep 2009

videla som ze chudacik uz ho aj operovali,, hadam sa da coskro dohromady chlapisko,, a tie topanocky to mas pravdu maju byt tie fixovane,,
a ty ako dnes si v robotke?? a co drahy??

lucul
23. sep 2009

no operovali mu pruh na vajickach, teraz mu zistili, ze sa mu nezavreli fontanely ktore sa uz mali a ma tam nejake vyrastky, tak to sleduju a naposledy bol v nemocnici na podozrenie na epilepsiu, ale inak je uplne v poriadku, jeden chutny chlapcek

no sedim v robote a nudim sa, vcera a predvcerom som bola akcna a vsetko som porobila a teraz nemam co na praci 😅 , ze som tu ja krava sedela v pondelok do pol siestej 😠
a drahy, nist, tvari sa, ze sa nic nestalo, ale idem dnes za nim na stavbu, ale v klude, lebo tam sa ma vsetci boja, nech tam nepoburujem moc 😀