Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
28. sep 2009

cafte cice, az teraz som dorazila domov 😅
ale ste tu mali plodnu debatu 😀 , o sexe pomlcim 😅 😝 😀 a o sexe v tehu nist neviem 😀

tigi - som zvedava ako dopadne babovicka a co na nu povies 🙂

perli - to uz aj s lekarmi asi vyzera tak, ze co si neurobis nemas 😠 , esteze mas skvely matersky instinkt, ale to asi vacsina mamin, nie

lucul
28. sep 2009

vierka - izbicka vyzera pekne 😵

vierka
29. sep 2009

dobre ranko baby 😀

dnes rano mi normalne ze funguje net, ale dlho tu aj tak nebudem, lebo idem k zubarovi 🤐 bojim, bojim 😅 ale hadam to nejako prezijeme 😀 drzte palce 😀

no babovecka bola vcera vynikajuuuuuuuca 😀 aj malemu sa pacila, tak kopkal o dusu ked som ju spapala 😀 takze dobry recept, mozem len a len odporucit, aj ja ju nabuduce taku spravim 😝 😀
no a s Tigi sme prisli na to, na ake slovo maly najviac reaguje a kopne a to slovo je "Kopacky Adidas" 😀 😀 😀

lucul - a dakujeeeeeem za kompliment 😀 niekedy musite prist ojuknut aj v realy ako si byvame 😀

vevoncek
29. sep 2009

dobré ránko tak dnes som tu aj ja už tak hneď z rána, ale o pol 10tej mám stretko s kamoškou a o 13tej nám prídu zapájať nový net, lebo starý stále blbne a potom zase makačka na záhradu (kedy sa to konečne skončí )

vierka krásna je tá izbička a mohla by si pre mňa pofotiť ako máte vnútri poličky v skrini, lebo ja teraz zbieram inšpiráciu ako poličky vnútri dať minule som bola švagrinej otvárať skrine 😀

ozaj vierka neviem či o tom vieš ale je film s Woricom (neviem či som to dobre napísala) volá sa explozia a je to taký akčný

vevoncek
29. sep 2009

mimochodom foto som ešte nestihla dať, lebo včera ma manžo nepustil za PC ale dnes ak sa podarí tak dám už konečne

tigi
29. sep 2009

caute zeny 😝

taaakze, babovicka vyzerala podla mna super, dnes mi ju aj kolegyne pochvalili, takze oficialne uz peciem aj babofku, to znamena, ze ked dojdete na caj o piatej, viete co dostanete ako kolacik. 😝 😀 no a vcera sa asi lubila aj malusnavemu vo vierkinom brusku, lebo ked som mala ruku na pupiku, tak ma pozdravil a ja som citila ako kopka. 😀

vierka podla mna ta skrina vyzera dobre, vobec mi tam nechyba sirsi pas tej vanilkovej. 🙂

vevoni nazdo, no tesime sa na fotecky a cakaaaaaame 🙂

bambi7
29. sep 2009

cafte babulkyyyyyyyyy ako sa mame?

lucul
29. sep 2009

ahoj kuratka

tigi a ktory recept si robila, ci si spojila oba naraz? 🙂 super, ze chutila a ze sa vydarila 😵

vevon - ty si nejaka akcna, stale makas na zahrade, dufam, ze opatrno 😉

vierka - tak vies, co si maly zela - kopacky Adidas - bude z neho futbalista 😀

bambi - ja sa mam fajn 🙂

bambi7
29. sep 2009

lucul to je super ze sa mas ok 😉 my sa mame tiez super ...dnes nam robia balkon teda zasklenie a potom idem upratat ozehlit a navarit daco...
mala je u babky koli tomu balkonu nech neprechladne a bude prach.....
inac vsetko ok

lucul
29. sep 2009

to je super, ze ju mozes dat k babke do kludu, aspon neprechladne ani sa nenadycha prachu 🙂

bambi7
29. sep 2009

ja mam super svokrovcov aj nasi ju super len su dalej a neda sa ,,,,

lucul
29. sep 2009

tak to mas dobre, mam ti co zavidiet, to je pomoc na nezaplatenie

perla200
autor
29. sep 2009

čaute kočky....simonka ma neuveritelnú výdrž v nespaní....nas režim skolaboval🙂 a ja som nevyspatá ako hovado.... 😒

bambi7
29. sep 2009

ahoj perlus aj u nas to tak byvalo teraz iba cez den spi minimum inac sa da ale idu nam zubky teda zubok

lucul
29. sep 2009

ahoj perli, drzim paste nech sa to rychlo zmeni v tvoj prospech, snad neni mala az tak tvrdohlava 😒

pikino
29. sep 2009

ahojteeee. my sme sice hore uz od deviatej ale somod rana bola akcna. sovysavala, umyla riad,nalozila do pracky a este aj vycistila psikom usi. 😀

nasa sa tiez teraz v noci bude vstavam niekolko krat za noc lenpreto aby som jej strcila cumel do pusy a rano o piatej som kojila a to uz zostala spat u mna v posteli do tej deviatej. je to mrska velmi dobre vie kam ju taku ochrapanu ukladam 😀

bambi7
29. sep 2009

no piki su rozumne tie deturence ja som dnes spala u malej v izbe lebo tatino je chorucky a mala okolo 5h papala a potom sup ku mne inac by uz kukuckovala a tak spala aspon do 7h a tak sa roztahovala a vykladala si na mna nohy ze som spala na kusku no uznajte 😀

vierka
29. sep 2009

caute baby, tak uz som spat 😀

no povodne som chcela poslat len maleho zubarovi, ale nakoniec som isla s nim a v pohode... zubar ma pochvalil, ze mam dokonca lepsie dasna nez som mala ked som nebola tehotna, ze praveze cakal, ze to bude velmi zle a ze je to super... tak sa teskam.. spravil len jeden maly kazik a inak nic, sme to prezili... na dalsiu prehliadku v tehu ani ist nemusim, ze len keby som citila nejaky problem, tak sa mam zastavit 😀

tigi - no podla mna babofka jednoznacne dobrucka 😀 😀 😀 a samozrejme ked som prisla domov, tak sa pozeral futbal 😅 ani som superstar nedopozerala, ale tak som precitala aspon co to z knizky zasa 😀
no ved skrinu niekedy prides omrknut aj nazivo 😵

vevoncek - jasne, mozem pofotit aj z vnutra - ten bordel 😅 ale neni problem, dnes to nafotim a zajtra poslem, alebo pridam na konika 😉

lucul - no ved kopacky adidas su uz kupene, to som spominala Tigi ze sme kupili tatinkovi k 30-tke pre maleho kopacky adidas a hned kopol 😵 ale pred mangelom ani muk!!! 🤐 o ziadnych kopackach neviete 😀

perluska - no ved uvidis ako si mala na rezim zvikne, treba ho stale snazit sa dodrzovat aby sa naucila... 😉

bambi - tak to je super, ze babka povaruje, nam nebude mat kto varovat 😅

pikuska - vy ste vstavali uz o deviatej??? neverim 😵

bambi7
29. sep 2009

vierocka no ahooojky a perco nebude kto mat varovat ?byvaju daleko?

vierka
29. sep 2009

bambi - no z mangelovej strany uz rodicov nemame a im by som davala babo v pohode, lebo svokra bola super... no a z nasej strany sa s otcom moc nemusime a byva dalej a mame sme rovno povedali ze nie, lebo na stare kolena je akasi nezodpovedna 😅
tak potom este zostava tretia babka a dedko - vlastne moji krsny rodicia, oni nikdy deti nemohli mat, tak nas vsetkych povazuju za svojich a nase deti im budu hovorit babka a dedko (aj sestriny su tak nauceny) a oni ich budu mat ako za vlastne vnucata - tak tym budem aj davat, ale uvidim ako oni budu popri praci casovo 😀

bambi7
29. sep 2009

jaj tak .....no aspon ze mas krstnych .....

a ako sa citis?a co to meno daj dake nad cim uvazujete pochval sa

lucul
29. sep 2009

piki, to ste tak skoro vstavali? a co mas dnes vrtulu v riti, ze tolko stihas, zvolni tempo, pre dnesok staci, nie? 😀 😀 😀

vierka - a co to mam vediet? 😀 urcite nic neprezradim 😉
chuda male, to si ho uz chcela poslat k zubarovi? ty mama terorista 😀

vierka
29. sep 2009

inak sa mam super 😵 musim si zatukat - klop. klop. klop... takto by som mohla byt tehotna aj kazdy rok 😀
no a mena mame zatial tieto - ja osobne uz inklinujem k menu Patrik a ostatne su Dominik, David, Kristian, Adrian 😀

a inak som dnes prisla na to, ze maly je aj v inom smere po mame 😀 som pocuvala MP3 ako som sla od dokiho a maly akonahle zacal spievat Cernoch Usher, tak zacal kopat 😝 tak vkus ma zjavne po mame 😝 😀

chuchu86
29. sep 2009

Ahojte baby, ako sa máte dnes ?

U nás je zamračené, hnusné počasie, zima, u Vás ako ?

lucul
29. sep 2009

chuchu aj tu je zima, ja som v kancli zabalena do deky, to som bola naposledy minuly rok 😅

chuchu86
29. sep 2009

U nás by mala byť skúška kurenia, tak uvidíme, zatial necítiť nič

Inak baby pozeráte superstar ?

lucul
29. sep 2009

ked ostane uz takato zima dalej, tak asi vytiahnem ohrievac, brrrrr

pozeram, ale len tak letmo

bambi7
29. sep 2009

vierocka tak pekne mena mne sa paci dominik a kristian 😉 ale su pekne

pikino
29. sep 2009

vsak uz nic nerobim 😀 kukam telku a pisem s vami 😀 na dnes stacilo. 😀 😝

no mala my teraz zacala vstavat uz o deviatej. uz jej netreba tolko spinkat. zato mame by trebalo este apson hodinku. 😕

vierka uz to tak vyzera ze budes mat pocerne vnucata. 😀

hnusna zima a fuci fujky. 🙄

lucul
29. sep 2009

esteze vcera nam vyslo pocasie, boli sme so svagrovou na prechadzke s malym, spravili sme dobre velke kolecko celou racou od nich z jedneho konca sme isli vrchom k nam na opacny koniec a spodom sme sa vratili 😵 , maly je paradny, vylozil si nohy v kocari a papal kukuricne chrumky, u nas spravil mensi prievan a bolo, som ho aj cvakla, ked sa stretneme, tak ukazem foto 🙂