Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
8. júl 2009

to sa ti vobec nedivim 🙂 aj my by sme prijali malu Simonku 😀 hned a vsetkymi desiatimi, dvadsiaimi ... tridsiatimi
😀 😀 😀

perla200
autor
8. júl 2009

no ja viem....som hrozne na nu zvedavá, aká bude, ako bude vyzerať a tak 🙂

kasami
8. júl 2009

jak jaka ?

krasna po maminke 😉
mudra po maminke 😉
sikovna po maminke 😉

co to este zostava ?

... to bude isto nieco po tatinkovi 😀

perla200
autor
8. júl 2009

tata môžme označiť ako spolupracovníka🙂

kasami
8. júl 2009

😉

a ako ste na tom s domcekom ? ja viem, ze asi blba otazka ... ale tym ze som tu tak malicko tak mi vela infosiek chyba a vy uz asi aj byvate v novom ...

perla200
autor
8. júl 2009

no ešte nebývame akurát malujeme a o dva týždne príde kuchyna a tak....po šestonedelí sa chceme nastahovať tak v septembri.... 🙂

kasami
8. júl 2009

jeeej

aj my sme sa tak stahovali 🙂

Samik sa narodil 12.7. a prvy septembrovy tyzden sme sa stahovali 🙂

kasami
8. júl 2009

Perli mozem ti poslat IP mas cas ?

perla200
autor
8. júl 2009

jasné kludne posli.....

vierka
8. júl 2009

aj ja mam uz cas 😀

prave som dokreslila Dumba a je bohovyyyyyyyy... som sa do neho zamilovala 😀 je to zatial len obrys, ale nenormalne sa tesim ked uz bude aj vymalovany, ma asi tak meter na sirku... hned pridam fotecky do albumiku 😀

kasami
8. júl 2009

😀

Vierka uplne ta chapem, ja som takto kreslila malemu macikov do izbicky .... len on uz bol na svete

no tak nam pekne hod fotecku do albumu, nech ta mozeme chvalit 😉

vierka
8. júl 2009

tak ja este planujem Macka Pu a kamaratov, ale kedze som teraz videla bohovsku Dobu ladovu v kine, tak neviem ci to este nezmenim 😀 😀 😀
no ja sa tak horzne tesim, ze mozem uz nieco robit pre mimi a aspon uzitocne vyuzijem dovolenku 😀

takze so Samkom chodite cvicit a zase bude mat dietu 😒 no to je hrozne, ale verim, ze to vsetko bude na nieco dobre... a dopadla kamoska na IVF, myslela som na nu...

vierka
8. júl 2009

jo, a fotky su uz v albume 😀

kasami
8. júl 2009

Noooo suuupris Vierka, fakt si sikulka 😉

co sa tyka kamosky, tak aj treti pokus zlyhal ....

musim sa teraz odmlcat, ale vecer sa mozem zase pripojit ak tu budes

zatial pa
a pekny vecer

vierka
8. júl 2009

kasami - dakujem.... tak to ma mrzi ze jej to nevyslo, myslela som na nu aj ked ju nepoznam 😒
ja tu vecer budem, chystam sa sice k Tigi konecne na kavu a potom tu budem urcite 😀

pikino
8. júl 2009

nazdar mickyyyyy.

pikino
8. júl 2009

jaaaj a vsecko najlepsie vierocka a perluskaaaaa prajem vam zdrave babatke a vela mliecka lebo to je zo vsetkeho najdolezitejsie. 😉

vierka
8. júl 2009

pikuska - ahojcek a dakujeeeeeeeeeeeeem 😀
tusim si tu ani vcera nebola 😒 ci to sa mi len zdaaaaaa??? a som zase za blondinku??? 😀

vierka
8. júl 2009

no a ja prave odchadzam k tej Tigi na kavicku 😀

pikino
8. júl 2009

bola na chvilku, len som vam vynadala,ze neni co citat 😀

tak pozdravuj, a dufam, ze ajporiadny kus kolaca k tej kave si das. 😀

perla200
autor
8. júl 2009

no dik piki....si milá🙂 tak zdrbeš nás a ideš hajde preč🙂)))) malá čo robí????

piki nemala si niekedy pocit, že koža nevydrží a malej paprčka sa vystrčí okolo pupku? 😀

vierka
8. júl 2009

pikuska - tak taky prispevok sa nerata 😀
kavicka bola super, miesto kolaciku boli chrumecky a nenormalne krasny darcek ktory ma rozplakal 😀 no ja tu zensku proste milujem 😝

bambi7
9. júl 2009

ahojte babulkyyyy

julii super ze mate vsetko ok na uzv moc sa tesimmmmm 😵

vierocka si domka ci chodis do prace?a ako sa dnes citis?

perlus jejj uz coskoro budes mamca uz to tu budeeee 😵 😵 😵 😵

my sa mame ok vsetko po starom...26ideme na dovolenku na tyzden len tu na slovensko uz sa tesimmmmeee ,inac vsetko ok

perla200
autor
9. júl 2009

dobré ránko dievčatá..... predstavte si, že ja som na narodeniny dostala od môjho muža KVETY!!!! no chápete??? krásnu obrovskú kyticu červeno-bielych ruží..... som bola dojatá....

juliett99
9. júl 2009

dobre ranko,,, 🙂
dakujem bambi aj my sa tomu velmo tesime,, 🙂 ... je super ze vasa Nikuska je Ok, prajem krasnu dovolenecku hlavne krasne pocasie 🙂

pikino
9. júl 2009

nazdar mrcky

perluska nie, ja som mala pocit, ze mi hlavou vyrazi rebro z tela. 😝 a ze jaky romantik, mam pocit ze tych nasich chlapov tie deti nejako obmakcili 😀

vierka a co si dostala?

perla200
autor
9. júl 2009

no asi ano..... a dokonca som si mohla vybrať ešte iný darček...... ty kokso....chcem byť tehotná vkuse🙂

lucul
9. júl 2009

ahojteeeeeeeee cosmosky 😀
som domaaaaaa, normal ste mi chybali ☹

vierka - nahodou som docitala, brdo ale dalo mi to zabrat a neni za co 😀

perli - pozeram, ze ty este tu, rychlo som zapinala, ci sa nedozviem ze uz je to tady a ty este 2v1 za kinderko 😀

bambi - ano, bola som na par dni, na damskej jazde a bolo super, spalila som si chrbatik, ale oddychla som si

vierka
9. júl 2009

no caute baby, ja som dnes lobzovala polku dna po Blave a druhu polku po TT a som stastne domaaaaaaa 😀

bambi - ja sa mam natolko dobre, ze chodim aj do prace 😅 😀 v pohoe to zvladam, teraz mame tyzden povinnej dovolenky, tak doma oddychujem a od buduceho tyzdna opat praca 😀
a kam idete na dovolenku??? potom si to riadne uzite 😀

pikuska - co som dostala akoze od koho??? 😅 od segry bombonieru a od Tigi som dostala krasne vecicky pre babatko a nenormalny privesok na krk v tvare trblietkoveho srdiecka - proste o tom som snila uz tak dlho a ta moja laska mi to proste dala 😀

lucul - a ako bolooooooo??? povidej a prehanej!!! 😀

lucul
9. júl 2009

vierka paraaaaaaaaaaaaaaadne bolo, akurat jedno deturence to trosku rusili, ale inak paraaaaaaaaaaada, oddychli sme si, pripiekli sme sa 😀 , po nahnani deciek do postele sme si uzili, pospievali pri gitarke, narehlili sme sa pri tom, skvele bolo 😎