Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. okt 2009

tigi dakujem,

baby, prave sa idem zahrat na svinu 😀 , ale ake podaj take vrat, mozno mi to prejde, drzte paste 😉

tigi
1. okt 2009

piki no pekne 😠 malinke, aj ju boli brusko alebo nieco?

luci hybaj na to teda, no potom napis, som zvedava ci ti to pojde, ja by som tiez niekedy chcela byt potvora, ale vacsinou to nezvladnemi a som za slusacku. 🙄

baby nedavali ste si odstranit niektora bradavicky alebo znamienka na kozi? mam take malinke vyrastky dva na viecku oka a kozmeticka mi hovorila aby som si to dala odstranit, vraj sa to lubi rozsirovat, len neviem ako by mi to robili ked to mam na viecku. nemate niektora skusenost?

lucul
1. okt 2009

tigi, k hentomu dementovi (inac sa mu neda povedat), uz mila nikdy nebudem, zajtra pride z dovolenky a v pondelok ma fakturu na stole, len som zvedava, ci mu bude datum splatnosti vyhovovat, mne vyhovuje, som zvedava jak bude buzerovat, ale nepolavim 😠 a este len uvidi ako bude u nas v byte prerabat podlahu, lebo ked bude kriva ako vsade tak bude pekne prerabat

a znamienko som si davala odstranit na chrbate a este potrebujem dve, jedno na lici - to neznasam a jedno na ruke - zda sa mi, ze ostalo vypukle, tak pre istotu

pikino
1. okt 2009

lucul drzime 😀

no mala krvave hnacky a brusko ju bolelo velmi nevedela sa vyprdkat lebo ta velmi nafukuje nastastie nema teploty iba take 37 co je pohoda.

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=list&cat=7
a zahlasujte za moje dieta. 😀 aj ked neviem ci sa to teraz este da tusim az od 16. 10 ale aby bolo jasne. 😀

juliett99
1. okt 2009

no tak s pisania som aj ja mala velky stres,, teda ja som zas nechcela pisat z mamou ,, lebo ja som nechcela pisat pismenka ako mali byt ale po svojom a tak som raz aj dostala tak ze mam rozrazenu pusu a mam tam do dnes jazvu 😕
aj dado ma svoje dni obcas chce pisat a obcas nechee,,tusim ako tak zistujem najviac ho bavi citat..
uz sme v nnovom case pokruzkovali acka a uz sa isiel malinky aj hrat

piki iha tak to ma mrzi chuda terinka dufam ze jej to coskoro prejde, 😉

pikino
1. okt 2009

dufam aj ja juli. teda vasi boli nejaky akcny. rozbit tipusy lebo si nechcela pisat. mna sice tiez mlatili ako zito ale za ine kraviny. 😝

pikino
1. okt 2009

inak co sa pisania tyka tiez som bola kreativna. napriklad som sa stavila so spoluziakom ze kto da na i najvacsiu bodku alebo kto natlaci do riadku najviac o. 😀 no mali ste vidiet tie pisanky. a tie poznamky 😀 😀 😀

juliett99
1. okt 2009

nuz ked som tvrdohlava jak mezek tak aj nervy rupli,, 😀

lucul
1. okt 2009

juli ty si bola tyrane dieta, teda pri pisani 😅

ja som dostala raz lipaka, aj to nakoniec mamina zistila, ze to bola jej chyba, ale jasne ze som si to zlizla ja 😒 , ale cudujem sa, ze mi tatko nikdy nestrelil, on je nervak jak hovado a ja som bola typicky jedinacik 😀

vevoncek
1. okt 2009

tak som po obede a už som aj ja tu zase

no nie sú to záclony to som takých drevených macíkov vešala na nitky a potom som to lepila nad okno záclony mi manžo zatiaľ neschválil ale ja ho časom ukecám a pôvodne som tých mackov mala ako ozdoby na stromček ale potom mi prišlo na rozum že to bude pekné keď to bude na okne na šnúrkach tak som to vyskúšala a páči sa mi to konečne sa detská začína podobať na detskú 😀

idem si vás teraz dočítať

pikino
1. okt 2009

lucul ty si stastne dieta. mna mlatili strasne teda mama ani ne zato foter sa v tm vyzival. doteraz mam z toho nocne mory. ja svoje dieta nikdy neudriem. 😠

vevoncek
1. okt 2009

čo sa týka písania ja som rada písala a rada som aj do školy chodila ocino mi hovoril že môj žiak radostný 😀 ja som v živote od ocina nedostala to stačilo keď na mňa zazrel a mala som dosť ale od maminy som dostala a tá hovorila že som bola čertisko

tigi aj ja mám na oku a tiež by som si to dala rada preč mi to tam zavadzia ani malovať sa poriadne nemôžem ale bojím sa toho a tiež nemám s tým skúsenosti ako to robia ale rada by som sa toho zbavila

pikino
1. okt 2009

vevo ty si typicke ocinkove dievcatko 😀 😀 😀

podla mna to vypaluju dusikom.

vevoncek
1. okt 2009

no presne si to vystihla piki ja som bola taký ocinkov maznáč vždy keď ma mamina nahnevala som utekala za ním sa vyžalovať ja som také posledné rozmaznané dieťa 😀

no keby to robili tým dusíkom tak by som aj išla

lucul
1. okt 2009

piki ja sa nestazujem, keby nie rozvodu nasich a vycitania z mamininej strany, ze som ockova, tak by to bolo dokonale 😵

lucul
1. okt 2009

dobre kuratka, odchadzam dnes, zajtra sa ukazem rano, ale budem lietat mimo kanclu, takze uvidim ako tu budem
majte sa krasne a uzivajte si slniecka
papa 🙂

pikino
1. okt 2009

maly benjaminok 🙂

nasi su tiez rozvedeni ale tam je to o inom. peklo na zemi.

pikino
1. okt 2009

paaa

tigi
1. okt 2009

vevoni dam ti vediet, chcem sa objednat, nech mi to daju prec. potom zreferujem. 😉

nasi su tiez rozvedeni, skoda len, ze sa rozviedli ked uz som bola pomaly dospela, mali to podla mna urobit davno davno predtym. 🙄 ja si teraz skor rozumiem s mamou, s tatkom sa vidam malokedy, aj ked moja mama ma svoj maly vlastny svet v ktorom zije. 🙂

pikino
1. okt 2009

ja som mala 15 ked sa rozviedli a tiez si myslim, ze to mali spravit skor. tiez si s mamou rozumiem super. tatka som rada ked nevidim ako je rok dlhy. ale bohuzial povinne navstevy su nutne. 🙄

perla200
autor
1. okt 2009

branovi rodičia sa rozviedli pár mesiacv pred našou svadbou....nasi su stale spolu a myslím že celkom fajn je to 😀

vierka
2. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

zeby som stihla byt prva aj pocas dovolenky??? 😵
urcite vsetky spite za pocitacmi 😀

tigi - ja tiez planujem si ist nejake teraz odstranit a robi sa to tym dusikom, to musis ist normalne na kozne a tam ti to odstrania - robi sa to v zimnych mesiacoch, ked je uz chladnejsie, aby sa ti to moc "nepotilo" a hlavne aby na to moc nesvietilo slnko lebo by sa to nemalo 6 mesiacov opalovat... ja chcem ist urcite, lebo mam taku zrovna pod prskom kde mam podprsenku, ze sa bojim aby som si ju tam nejako neto 😅

lucul
2. okt 2009

dobre ranko babulky,
tak som nakoniec skoncila v praci, kvoli straaaaaaasnemu neporiadku v jednej firme a musim im komplet vypisat vsetky faktury ako a kedy boli uhradene 😠 a este sme zistili aj ine nezrovnalosti, tak ich pekne dodzubeme 😠

vierka
2. okt 2009

lucul - tak to nie je bohvie co ked sa nieco dotahuje kvoli papierom - to poznam 😔

lucul
2. okt 2009

ani nehovor, najprv nam pindaju, ze mame vysoky preplatok, tak som im vypisala vsetky faktury, ktore nemam uhradene z nasej strany a na to mi odpisali, ze aj oni ich maju neuhradene a este nejake dalsie, tak nechapem ako moze byt preplatok, a este sme dosli na to, ze niekomu cudziemu davali na nasu firmu material na fakturu a teraz to chcu od nas, tak sme im to vysvetlili, lebo ten dotycny tam je aj podpisany, ze to prevzal 😠

vierka
2. okt 2009

no pekne, este aj niekomu cudziemu davaju na ucet vasej firmy 😠

vierka
2. okt 2009

posli mi do IP na teba mailik, idem posielat nejake fotecky z tej akcie na ktorej som bola a nechcem ich davat do albumu 😉

lucul
2. okt 2009

vierka mas 😉

ani nevrav, ved teta si to zlizne 😠

vierka
2. okt 2009

dikes, lebo ho mam ulozeny na pracovnom maily a k tomu sa doma nedostanem 😒

no ved to nech si pise ze si to zlizne, dufam, ze jej to riadne vytmavis!!! 😠

vevoncek
2. okt 2009

dobré ránko

tigi tak potom som už zvedavá ako ti to budú robiť ale ja neviem či mám ísť na to keď som tehotná alebo mám radšej počkať asle asi by záležalo na tom že ako to budú robiť ak by to robili tým dusíkom tak by som na to išla a ak nejako inak tak neviem

lucul tak ti prajem dnes pevné nervy v robote ale už je piatok a ja sa teším ako keby som chodila do roboty

vierka a pošleš aj mne to vnútro vašej skrine?

ja sa idem pustiť do zavárania ešte zavarím posledné baranie rohy čo sme včera obrali a zajtra ideme na nákup do Palska tak potom vám napíšem že čo sme pokúpili...