Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. okt 2009

nazdo pikusi. co sa tyka terinky, chvalabohu ze nema chytene priedusky, aj ked chudatko, aj tie sopliky daju zabrat aj jej aj tebe. no a co sa tyka tvojho manza - akoze je on kompletny??? za prve - raz by mi moj manzo povedal ze som sprosta krava a nerozchodi to 😠 za druhe - to si ani nemozes vybehnut nachvilu do obchodu? co ma stresy ked musi byt s malinkou sam? na strc mu ju na cely den co by hovoril potom, mozno by si trosku viac vazil to, ako sa o malu staras. trkvas. 😠

pikino
9. okt 2009

no este aj za to, ze ju nevedel utisit mozem ja lebo mu nedovolim aby sa o nu staral, zevraj nanho skaredo pozeram ked si ju berie a preto nevie ako na nu. hlavne ze ked reve mala doma ani sa neunuva ist k nej.vzdy po mne len huci , aby som s nou nieco robila. on proste nevie co chce. 🙄

tigi
9. okt 2009

no, tak pekne ked bude plakat nabuduce, povedz mu, ze teraz moze ist skusat ten svoj sarm na malu, a tiez by som mu ju strcila cez vikend do kocika, nech s nou ide na prechadzku teda on.

perla200
autor
9. okt 2009

piki mala si ho poslať do riti....ved aj on je otec...aj na mna brano pozerá ked mala plače a ja mu hovorím nauč ju utíšiť sa ju...ved ja tu večne nebudem.... chlapi sú sračky v tomto....ale zas my sme tiež len ludia a to mu hovorím...aj ja potrebujem na 5min pauzu len na pät minút hlavne ked mala mala koliky...ale teraz je to super lebo už reaguje a smeje sa nanho...a teri chuda malé....no nemyslím si že imunita je z toho že nechodís von....teda ani ja nevládzem chodiť a teším sa ked bude prsat aby som nemusela lebo po celom dni mam toho plné zuby a ešte sa prechádzať dve hodiny po dedine? no poslem vždy dedka alebo krstného alebo babinu....

pikino
9. okt 2009

ze perlus, mna to strasne nebavi, nemam tu nikoho a robit kolecka do zblbnutia je tak na depku. a on s nou von nejde, ma len silne reci. 😠 😠 😠

perla200
autor
9. okt 2009

no ved to ti písem....ani dnes sme nebolivonku...lebo prší a teraz som happy že spí...hoci sa už preberá aj tak je to výkon 2,5hodiny....

pikino
9. okt 2009

no nam lekarka hovorila, ze teraz treba ist von lebo je vonku vlhko. to je dobre na nostek. ale mne sa do tej zimy nesce strasne. nastastie mame doma zvlhcovac vzduchu. davam jej donho vincentku. nasa dnes spala do osmej
a potom az od 12-14tej. preto bola dnes taka protivna chybal jej ranajsi spanok. teraz znova zalahla ale to je taka 20minutovka.

lucul
9. okt 2009

no vierka, uz som tu nebola vtedy 😀

to co je akoze vo vzduchu, to tym chlapom uz fakt hrabe?
piki, jak by som ho poslala niekam, ved ked pride domov, mu ju supni do kocika a moze ist aj on von, ved je rovnaky tatko ako ty mama 😠, strasne s tymi chlapmi 😠

leri
9. okt 2009

kuk 😀

lucul
9. okt 2009

ale ne, ty zijes? 😵

leri
9. okt 2009

Helou,
nembojte, ja vas smirujem, len nejako nemam cas ani naladu pisat, vacsinou citam ked kojim a to sa mi zle pise 😀 . Inak vsetko ok, bojujem so silnou nadprodukciou mlieka, strieka mi to kade tade, mohla by som z toho varit puding alebo zbohatnut keby som to predavala.........nieco mrazim, nieco ide dolu kanalom.........a tak to vyzera ze mam namiesto mlieka smotanu........Dnes sme boli v poradni a Alex ma 6200g !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Perli, sledujes to???? Dr. hovorila, ze by mal za pol roka zdvojnasobit svoju porodnu hmotnost............tak nas alex to stihol za 2 mesiace (vcera mal 🙂 ). Takze mam priskrtit kohutik a nedat ani za svet skor ako za 3 hodiny, lebo ma prerastie skor ako pojde do skoly, len neviem ci myslela do dlzky alebo do sirky 😀 . No a boli sme chori, najskor ja, potom to chytil Alex, takze uzival atb.... ☹ V stredu ich dobral, ale este stale to neni ok, takze sme zmenili kvapky do nosa z Libenaru na Nasivin a este pridala Fenistil (ze by mu mala odpuchnut sliznica). No a co sa tyka odsavania, tak ja si neviem predstavit, ze by som mala sople a nemozem sa vyfukat.........tak to beriem aj u Alexa, a navyse male deti nevedia dychat ustami, takze je to o to horsie.........ked mu to tam chrchoce, tak odsavam, niekedy trikrat denne, niekedy aj po 15 min., aj dr. povedala, ze to treba dostat von......a ide toho von statocne 🙂 . Hadam sa uz coskoro z toho vyhrabe. A hadam sa uz ja raz zobudim s prazdnym prsom 😀 . Na a inak zijeme hekticky, vonku sme tak priemerne 7 hodin denne, niekedy aj viac, takze vlastne cely den, bud s nim beham, alebo je u svokrovcov, co je 5 min. pesi od obchodu, takze mozem odbiehat do roboty, do banky, po uradoch.........no a ked som tam tak alex spi na dvore a ja obcas pomaham v pizzerke, takze ani 5 minut volna nemam. A napriek tomu je to paradne.....alex nam robi radost, a obcas aj starost, lebo sa bojim napriklad ako prezijeme zimu v kociari, ked ma dva mesiace a uzs a mi tam pomaly nezmesti 😀
Jaaaaaaaaaj, a este............v nedelu mame krstiny 🙂.
kua, som sa rozpisala coooooooooo, popripade citajte len prvu a poslednu vetu 😀

leri
9. okt 2009

jo kote, zijem........citaj, hekticky, ale stastne........teda ked si odmyslim tie dennodenne problemy ktore riesime 🙂

leri
9. okt 2009

a vsimla som si ze mas prehlad 🙂 smirujes v augustovkach? tesi ma zaujem 😀

lucul
9. okt 2009

uff, to si sa rozpisala, ale co sa cudujem, ked sem nechodis 😅
ale vidno, ze si spokojna a stastna aj napriek hektike, hlavne nech vas teraz uz choroby obchadzaju zdalekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. a paaaaaaani, ze 6200g v 2mesiacoch, vy ste teda papakaci 😝 😀

mici - smirujem, ked ta vidim na tej liste, co je na zaciatku, co je naposledy pridane, vtedy kliknem 😀 😀 😀 , mna sa nezbavis, s tym sa luc 😀 😀 😀

leri
9. okt 2009

no pasujem ta za moju sekretarku a ked napisem nejaku novinku tak informuj baby 😀 inak by sa mi momentalne zisla nejaka, ked ta otec naserie ozvi sa 😀

lucul
9. okt 2009

jaaaaaj moja, mna momentalne sere stavba, ale to si asi citala, a po dnesnom kontrolnom dni to zacina byt husteeee
mici, ale problem bude asi s ubytovanim alebo cestovanim 😀

leri
9. okt 2009

😀 😀 no sak ta ubytujem 😀 budes spat v obchode na nafukovacke a rovno budes aj vartasa robit 😀

a ta stavba to poznam, my napriklad sme sa momentalne na to vybodli, lebo to absolutne nestihame, mame stavbu s vytiahnutymi murmi, ak sa velmi silno posnazime, mozno stihneme aspon deku spravit, nech mi neprsi do kuchyne........

perla200
autor
9. okt 2009

čau leri...čítam a to my mame len o 80g viac ako vy...no nas dr. pochválil....my sme pribrali od každej poradne 1kilo a normalne je od 700-800g...tak aj my sme dost velkí...takí ako trojmesační.....inak nasa micka pozerá a kuka, idem jej urobiť papu a dúfam že zaspí.....venuje sa jej tatino a rozpráva jej po čínsky...to by ste mali vidieť ten jej ksichtík...pozerá ako puk....dobrú noc....cmuk leri ja ta smírujem vsade na skype, v augustovkách a tak....som taká šmíračka.... 🙂

lucul
9. okt 2009

leri, takze budem mat dvojitu funkciu? 😀 😀 😀 budem 24hodinovy pracant 😀
horsie je, ze stavbu my stopnut nemozme, je to bytovecka a hlavny investor by sa uz najradsej nastahoval, my to nebudeme tlacit, ved uvidime ako sadnu podlahy a omietky, vraj uz v jednej vezi pukaju - kvalita za rozumnu cenu 😠

leri
9. okt 2009

no len si zober perli, ze tvoja mala sa narodila s vahou 4400 a alex iba 3150, to je brutalny prirastok.....no ale co uz prospieva viac ako treba, ale co mu nedam ked na mna tymi ocami kuka ? 😀 inak, v tescu som kupila pyzama ze 6-9 mes. a hadaj........je mu to take, ze este dva tyzdne a mozem ich vyradit, takze uz ideme na 9-12 mes. ja neviem ci mu po roku nebudem v dospelackom obchode kupovat 😀 ..........ale nie........ved sa to spomali ked zacne lozit, budeme asi chodit behavat okolo rieky nech zmiznu tie sunky, nepotrebuje ani sal na zimu, lebo on ma pneumatiku uz aj okolo krku 😀

lucul
9. okt 2009

perli, my sa zamestname ako sukromne detektivky 😀 , vysmirujeme secko 😀 😀 😀

leri neva, hlavne, ze je v poriadku, ved to vybeha 😉, aj moj bracho bol obrovsky, on sa narodil 4kg, ale on sa nehybal, takze on bol taky tucinko nas, ale ked zacal v roku chodit, tak uz to bolo v pohode 🙂

leri
9. okt 2009

no ved neni to take dramaticke, je zlaty, ved zajtra sa mi hadam podari ulozit fotky nejake, on rastie aj do dlzky hrozne rychlo, takze nie je az tak velmi tucny, iba tak trochen tucnucky 😀

lucul
9. okt 2009

nevadi, aspon ma licka na zahryznutie a vystipanie, nie? 😀 a tesim sa na fotky 😵

perla200
autor
9. okt 2009

ano leri je to pravda...ale ja som rada že mala je tak ako je...lebo predsa v bezlaktozovom mlieku nie je mliečny cukor a deti od toho najviac priberajú takže nasa je celkom ok...ale no ja neviem či je to dobre alebo zle...hlavne nech sú zdraví....nie?

leri
9. okt 2009

ano, tesime sa z kazdeho gramu co priberie 😀 dnes sme ho pofotili pri kupani, sa usulate zajtra na tych sunkach 😀

lucul
9. okt 2009

baby ja sa tak tesim, ze tie vase babanka su take super a zdrave, perluska u teba dvojnasobne, po tych problemoch uz bolo nacase, ze je u vas usmev na tvari a pokoj 😉

brdo, kym ja sa budem tesit z takeho mimca, vy pojdete aj do skolky 😅

lucul
9. okt 2009

prajem vam dobru noc a nech vam tie vase slniecka hajaju az do rana 🙂

vierka
10. okt 2009

caute babulky 😀 😀 😀

dneska prsi a mne sa akosi nechce upratovat a manzo nie je doma, tak robim vsetko mozne pre to aby som sa tomu vyhla 😀 sice sa mi ztial dari, ale ono si ma to veru pocka 😀 😅 ale uz sm spravila poriadok v skrini, som povytahovala zimnejsie veci a tie letne dala nizsie a tak 🙂

tigi - love storky su slabi odvar, som si myslela, ze mi doporucis minimalne stanicu Private spice 😝 😀 😀 😀
ale nie, na citanie sa velmi tesim, takze nemusis prezradzat a kedze je dneska vecer futbal, tak co to urcite precitam... sice musim nieco precitat aj s tehu knihy, lebo odkedy citam "matros" od teba tak to nejako zanedbavam a potom sa vrhnem do druheho dielu 🙂

pikuska - to co je za chlapa???!!!! 😠 ja viem, ze dnes uz asi nemas chut sa k tomu moc vyjadrovat, tak ja len budem stuhlasit s tym, co povedal tigi - si super matka, ked sa mu nepaci, nech je na materskej on 😉

leri - no super ze si sa ozvala, minule som sa pytala, ze co je s tebou... tak ako citam, tak maly rastie ako z vody, resp. z dobre kvalitneho maminkinho mliecka 🙂 tak len nech sa dari a nech mu nadalej chuti, ved to je najlepsie co moze pre neho byt take mliecko... a tesim sa na fotecky a super, ze to vsetko zvladate aj ked je to niekedy stres a este aj podnikanie k tomu... takze super 😉

perluska - a u teba sa tesim z toho, ze malinkej tie problemy prestali a konecne ma mliecko co jej pomaha 🙂

juliett99
10. okt 2009

ahojky baulky prepacte ze sa neukazem ale nejako nestiham.
vcera sme boli na poradni Sami uz ma 2830g .. 😀 😀 😀 dufam ze kym pojdem rodit nebude zo samiho slonik xxixii
pani dr povedala ze vsetko je ok a ze uz nemam tolko oddychovat ale mam sa uz hybat,, hheheh asi som Samiho riadne prehovorila aby pekne cuckal v brusinku.. alebo ze by sa mu tam aj nakoniec zapacilo??
my by sme mali dnes stahovat sedacku ale leje jak s krhle tak neviem neviem.
ak sa mi podari este sa vam dnes ozvem, a poslem aj foto ako sme pokrocili pappa 😵

lucul
10. okt 2009

cafte baby, to mame dnes ale pocasie 😒 , take hajave 😀
dnes som prd urobila, akurat som upratala 😅 , drahy zas maka, ale uz to odsypa, tak dufam, ze zacneme mat viac casu na seba 😵

juli - neuveris, ale v noci som na teba myslela, ze co je s tebou, ved si mala ist na poradnu, a ty tu, jupi, tesim sa, ze je vsetko v poriadku a vravela som, ze ty to este zmaknes na termin 😀 😀 😀

tigi - zacala som dnes merat, zas mam bodecku v grafe, som zvedava na tie nase krivule 😀

vierka - pozicias potom tu love story? o chvilu musim zas zacat rozmyslat, co si precitam, nejak mi to rychlo mizne, odkedy necitam skripta 😅