Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
9. júl 2009

vierka - ten slon je perfektny, to si od ruky, alebo si mala nejaku sablonu? prides aj mne namalovat, babano potom povarujem, pokocikujem a ty mozes malovat 😀

vierka
10. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

lucul - tak to je super, ze to takto vyslo a ze si sa paradne zabavila 😀
no ten slon - rada by som povedala, ze len tak od ruky, ale zase az taka sikovna ako moj bracho nie som - tak som si v praci na velkej tlaciarni ho vytlacila a doma pretlacila na stenu a potom obtiahla... ale tu sablonu este mam, takze ked chces neni problem - aj juli si sa uz stihla objednat 😀 😀 😀

lucul
10. júl 2009

ahojte babulky, tak ja som zasa v praci po dovce ale taaaak sa mi nechcelo vstavat 😔

vierka - tak odloz, urcite sa raz zastavim pon 😀

vierka
10. júl 2009

lucul - no mn takyto pocit caka uz v pondelok 😅
jasne, odlozim, na skrini je miesta dost 😀

tigi
10. júl 2009

ahojte zaby 😀

ako sa mi tu mate? posluchate? 😀 😀 😀 ja si uzivam chvilu kludu, kedze tu nemam sefa 😝 a zacinam trochen stresovat, pretoze som sa dnes rano balila na vikend na chatu na Oravu a nechala som manza nech to dobali, tak sa silno moc obavam toho, co vsetko zabudne... 😅 😀

vierka
10. júl 2009

tigi - no caaaaaaau 😀 no ja by som sa skor obavala co tam zabali ine nez si mu kazala 😝 😀 😵

perla200
autor
10. júl 2009

čAUTE ženičky....vitaj tigi - dlho si tu nebola....počujeme samé chvály na teba🙂))))

my ideme vyberať dnes naušničky pre simonku.....som zvedavá čo kúpime 🙂

tigi
10. júl 2009

hej perlusi, dlho som nebola, trochen fofry v robote, ale uz sa to tu ukludnuje, tak hadam budem zase castejsie. 😵 a co som zase na pretrase? co som zas vyviedla, alebo lepsie povedane, zase sa niekomu nieco snivalo? lupila som banku? 😕 no idem kuken co ste popisali...

vierka - cau moja, no skor sa obavam, ze mi odtial vyhadze nejake veci s tym, ze naco mi tam tak toto moooze byt??? 😝 idem kuken aj toho slona, vcera som tu vobec nebola ako som slubila, tak idem dohanat. 😅

perla200
autor
10. júl 2009

vierka t achválilia aké krásne darčeky dostala od teba.... 🙂

lucul
10. júl 2009

jej caute baby, perli uz som si myslela, ze ta odviezli ked si tu nebola skoro 😅 , ozaj a ako to dopadlo u tej hematologicky ci ku komu si to mala ist?

tigi presne ako perla pise, vierka ta chvalila ako sa ju zboznujes, ked si jej dala k narodkam to po com tuzila 😀

tigi
10. júl 2009

ahaaaa...uz chaaapenziiiii...urcite ju dostali tie penisoidne fosforeskujuce slamky co som jej nabalila. 😝 😀 😀 😀 ostatne boli iba drobnosti. 🙂

vierka - ten slonik je krasny 😵 🙂

perla200
autor
10. júl 2009

no vierka...to ako hento ta tak nadchlo?????🙂))

lucul....výsledky na prd a 27.7 nástup do nemocnice...toto je také predbežné riešenie.....

inak prší ako šibnuté a hlava ma bolí ako kona....

lucul
10. júl 2009

a to chcu cakat az do 27.7., alebo je to tak ze najneskor ked neporodis? asi blba otazka, ze? 😅 ale verim tomu ze ked porodis, tak bude vsetko len a len lepsie 😉

juliett99
10. júl 2009

ahojkcek ,, koceny..
vierocka takze som prva co?? super,, vidim ze bimbo uspeje u kazdej z nas.. 🙂 😵

ahojky tigi,,ty si ale pracantka,,vitaj,,

perlus a to mas do vtedy vydrzat?? ked mas zle vysledky,?

vierka
10. júl 2009

perluska - keby si citala co pisem, tak by si vedela, ze ma nadchol iny darcek, na penisy som zvyknuta 😝 😀

tigi - no to si viem predstavit ako ti lasoval tasku a vyhadzoval podvazkove pasy a tanga nohavicky, ale asi nepochopil, ze to tam skor beries kvoli nemu 😝 😵

ja dnes planujem ist do TT na velky nakup na vikend, kedze budem doma sama, ale akosi sa mi nechce... som doteraz driemala na gauci a nejako nemam sil dneska niekam chodit 😅

tete
10. júl 2009

jaj babeny ako zmena, 😅 skoro som vas nenasla...... 😵 , jaj ma ide porazit ani nestiham sem chodit, ale aspon vas citam, sem tam.....co mame nove 🙂
vierka ahojcek...tak uz 13tt? 😉 super tesim sa s tebou, ako to prebieha ako sa citis?
perli, ale to leti vsak ty to uz mas za par.... 🙂

lucul
10. júl 2009

babule ja sa s vami musim rozlucit, nejak mi neni dobre, ale to je asi z toho prveho dna v praci 😖 😀

ked budem moct tak napisem, tak paaaaaaaaa

vierka
10. júl 2009

lucul - ten den v praci ale dokaze riadne skazit skvele chvile po dovolenke 😖 drzkaj sa a daj sa do poriadku 😀

tete - ahojcek mamina... jasne ze nestihas pri takom pokladiku co mas doma 😀 hej leti to velmi rychlo... uz zacinam v knihe citat a druhom trimestri 😝 inak sa mam skvele, citim sa skvele, tak si to cele skvele uzivam 😀

perla200
autor
10. júl 2009

no mas pravdu vierka - nečítam čo píšes🙂 ale inak niekedy tiež cítiť z teba kvalitné tehu hormony🙂

vierka
11. júl 2009

caute baby 😀

perluska - tak by si s tym mala asi zacat 😀 😀 😀

perla200
autor
11. júl 2009

ok.... cmuk....krásny víkend prajem každej jednej cosmic girl.....

bambi7
12. júl 2009

cafte babulky ako cez vikend co ste robkali?

my sme boli v kine na dobu ladovu odporucam parada tak sme sa nasmiali,,,,,mala bola zatial u svokrovcov,,,,
inac vsetko ok nic nove ...mala sa stale smeje a tak nahlas je podarena take slnieckoooooo

vierka
13. júl 2009

dobre ranko baby 😀 tak ja sa hlasim z prace, po tyzdnovej dovolenke sa to tu snazim predychavat 😀 😀 😀

bambi - aj ja som bola na Dobe ladovej, je to super a konecne nejaka rozpravka co sa pokracovanim nijako nepokazi ale je stale proste super 😀 😀 😀

bambi7
13. júl 2009

aho vierocka presne ako pises ta doba ladova 3 bola superrrr 😉 a v robotke to dako vydrzkajte a moc sa nepretrhujte 😉

vierka
13. júl 2009

bambi - neboj sa, dneska si najdem len taku robotku za pocitacom a az zajtra sa zacnem nejako fyzickejsie prejavovat 😀 😀 😀
super bola, som sa nasmiala 😀

vierka
13. júl 2009

jo a dneska som si vlozila poslednu davku utrogestanu rano 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kasami
13. júl 2009

Ahoj babulky 🙂

ako sa mate aky bol vikendik ?

Samik mal v nedelu narodky tak sme mali trosku besnejsi tyzden a perny zurkovaci vikend ... a dnes sme mu boli dat vytrhnut zubcek .......... boooze, aky len bol hrdina

mam chvilenku kym ho bavia nove hracky v izbe 😀 tak vam rychlo pisem 😀

vierka
13. júl 2009

kasami - ahojcek, neviem ci si este tu, ci ho stale bavia tia hracky 😀 ja uz pylne zarezavam v praci 😅
no ja by som mala tiez zavolat zubarovi, lebo mam taky pocit, ze sa mi odlomilo zo zubu, alebo z blomby... 😕
tak to musela byt riadna zurka taka oslava 😀

pikino
13. júl 2009

cafte mrcky.

vierka gratulujem k poslednemu utrosu 😀 😀 😀 😀

my sme mali staaale nejake navstevy.

vierka
13. júl 2009

pikuska - ahojcek, no aspon sa u vas nieco deje 😀 a ako inak? 😀