Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
12. okt 2009

dakujem este raz.. este som zvedava ako nakoniec doriesime tu nasu obyvacku xixxi

hmm tigi takze dosla mrcha ,, tiez si myslim ze alchemilka pomohla aj ja som ju pila,,a ako povedala vierocka tak bylinky su bylinky.

vierocka a aj si pamatas daco s porodu???
ja ked som naposledy rodila tak si z porodu nic vobec nic nepamatam ake a ako to bolo. 😕

tigi
12. okt 2009

vierka piiisaj, dneska sa mi nechce pracovat, ak mas cas a nemas tam "smiracku" 😉 😝 , poj na skype. inak vcera nebolo po smutku ani naznaku, fakt som sa strasne tesila, co je asi paradox, ale posledny takyto kratky cyklus som mala prvy mesiac po vysadeni antisky co su uz skoro dva roky a potom sa to uz len predlzovalo. takze som si hned vcera opat urobila caj (pila som ho totiz iba do mojej odhadovanej "teoretickej" ovulky ) a dnes rano tiez. 🙂 no a od zajtra beriem clostylbegyt. len ma trosku mata, ci 12 DC nebude skoro, ale kaslem na to, nech sa vyjadri doki, ci mam potom prist aj v pondelok alebo netreba.

lucul
12. okt 2009

cafte babulky

juli mate to krasne, baby vsetko vymenovali tak sa uz nebudem opakovat, mne sa strasne paci ta stena u vasich, aj ja som povodne chcela taku, este uvidim, a ta modra je krasna 😵
a inak brusko mas nebezpecne vysoko, zeby si to Sami rozmyslel? 😀

tigi - mrcha - 31DC - paradaaaaaa, tesim sa s tebou, alchemilka moze byt, ale uvidis dalsi cyklus. a ano pokles je mrcha.
vierka - dobre sny, a malinkeho si asi chytala za ruku, aby ste sa zoznamili 😀, ze "dobry den, ja som tvoja mamina" 😀 😀 😀
a teplota klesne na ovulu, ale na druhy den vyhupne do straaaaaasnych vysok 😉

juliett99
12. okt 2009

no sak to ze asi som Samiho dokonale presvecila ze v brusku mu je teraz najlespie,. heh potom ho zas budem prehovarat aby uz isiel,, 😀
,mamma sa smiala lebo v sobotu som sedela v kuchyni a dohovarala Samimu ze by bolo fajn keby si naplanoval cestu na svet na 09.11.09 a este by bolo fajn tak na 9 alebo 11 heheh mama sa skoro pocurala.. od smiechu a maly nato sa zacal hybat ze som myslela ze uz uz vyskoci z bruska 😀 😀 😀 😀 😀

tigi
12. okt 2009

luci jasne, nerobim hned zavery, ze teraz to uz bude stale 31 dnovy cyklus, ale fakt ma to potesilo. 🙂 navyse budem teraz dopovana hormonmi, tak vobec neviem aky to bude mat na toto efekt. ale vies aku to ma dalsiu vyhodu? ze si mozme porovnavat tie nase stity teraz 😀 inak ja som taka sprosta, mna to totiz vobec netrklo, ani ta teplota, ani to ze ma neskutocne boleli prsia, nist... vobec som s tym totiz neratala, za by to mohlo byt kvoli mrche. truuuba som, co uz. 😀

vierka
12. okt 2009

juli - vazne to tam mate pekne, urcite ta to tesi ked sa to uz takto rysuje... a velmi peknu podlahu mate v spalni 😉
vies co, ja si porod ani nepamatam, len si pamatam, ze som rovno po nom vstala z tej rodiacej postele a isla som za malym a hned som ho chytala za ruku a boskavala 😀 tak bud bol ten porod taky bolestivi, ze som pri nom odpadla a nic si nepamatam, alebo bol taky dobry, ze som si nemala co pamatat 😀

tigi - asi sa dam chvilu na skype, lebo to je na dlho a tak to bude trochu rychlejsie... ze si budeme aktualne odpisovat 😀
ale z tej mrchy sa vazne tesim a viem, ze to velmi potesilo aj teba... tak len pekne pi alchemilku, keby si chcela, tak mam este nejaku doma 😉
a to sa divim, ze Miki v piatok nepracuje, to je mi novinka 😅 to by sme aj mi mohli mat, ze piatky nerobit... a podla mna ten stvrtok nebude skoro, radsej skor a potom tam pre istotu este raz ist, nez tam ist neskoro 😉

lucul - no ja som ho hned chytila za tu malinku rucenku a boskaaaaaaaavala som ho 😀

lucul
12. okt 2009

juli nie nie, drobec pride 8.11. okolo 17:40 😉 😀 😀 😀 😀, aj ked 9.11.by mal krajsie RC 😅

tigi, ja ti to hlavne zelam, nech je to uz len 31DC 😉, no neviem, ci budeme porovnavat stity, ja nejak klesam do hlbin 😀

inak, vcera som stretla pikusku, malinka bola zababusena, krasne vyzeral jej kocik sivo-ruzovy 😵

brdo uz ma vyhodte nieco robit, mne sa taaaaaaaaak neste 😒 😀

juliett99
12. okt 2009

tigi zlatko ak by si chcela aj ja mam doma jeden nacaty balicek a druhy este cely,...
alebo rozdelime jeden tebe a jeden lucul.. 😀 😀 😀 😀

no teda neviem ako to bolo s tymi nasimi porodmi ja si tiez nic nepamatam, xixi iba tu bielu mys v zavinovacke.. blee

lucul
12. okt 2009

tigi, inak ak by si chcela, ja ti mozem dat Femi kvapky, ja som sa vzdala momentalne vsetkych byliniek

fuj ja som taka nevyspata, este mi je aj divno zle 😠

tigi
12. okt 2009

luci nikam nechod, kasli na to. dneska sa ani mne nechce, asi to bude tym pockom. 😉 a pikusku s malinkou scem aj ja uz zase videt. 😠 😀

vierka - akoze to nechapem ani ja, mozno ma v piatok uz len tehule, alebo ja neviem, alebo mi to len zle povedala, mozno ma dovcu, pretoze som tam unho na tom rozpise ordinacnych hodin minule nevidela, ze by v piatok nerobil. 😕

vsak len pockajme, samik nas prekvapi nejakym svojim origos datumom a podla mna to bude datum po termine, lebo najskor sa hrnul do sveta a vcil podla mna nebude chciet ist von. 😀

tigi
12. okt 2009

dakujem babulky, ja som sa zasobila, mam caje aj doma aj v praci. 🙂

luci na co su tie femi kvapky? a preco si sa vzala byliniek? mas bylinkopauzu? 😉

perla200
autor
12. okt 2009

čaute kočky...nové foto simi na FB....a dobré ránko...otrasný čas...no som zvedavá aký program vymyslím simonke ked nemôžme ist von....u nás strašne prsí....:(((((((

tigi - no vidíš mrcha sa možno spamätá....moja po pôrode presne ako pred tehu...na 28den....

lucul
12. okt 2009

malinku som nevidela, len piki s mangelom, drobec bol zavrtany v kocari a mamina mi zdrhala, tak som sa ani extra nezastavovala, len sme sa pozdravili a povedali si dojmy z obchodneho centra 😀

tigi - tie kvapky su na upravu cyklu a na cinnost vajecnikov, ale ja som mala pocit, ze mi to ovulu zastavilo, ale to som este nemerala, tak neviem 😅

fuj aj tu je otrasne, a to mame so svagrovou dohodnute, ze pondelky su nase, a my nemame kam ist s drobcom, chceli sme sa ist prejst 😠

perla200
autor
12. okt 2009

vierka už začali sny...no mne sa vždy snívalo že som porodila a bola krkavčia mater...nedala jest, neprebalila atd🙂)))))) ale robím to dievčatá teraz nemyslite si že som krkavica🙂))) juli a poslíčkovia čo?

vierka
12. okt 2009

lucul - to su tie od toho valovica??? ci ako sa vola??? baby v inej teme si ich velmi chvalili 😉

tigi - tak alebo mozno ma piatky len take ze "ineeeeeee" pacientky 😝

perluska - keby bola malinka taka s naladou ako mi, tak by ti urcite navrhla aby ste cely den prespali 😀
no ja ani neviem ci zacali, mne sa akosi ani nic nesniva, len sem-tam nejaka hlupost, tak verim, ze toto bolo to najdrastickejsie co sa mi mohlo o tom snivat 🙂

juliett99
12. okt 2009

perluska ,, no ja neviem mne sa zda ze este ani ziadny nie su,, alebo pri tom vsetkom ze by som ich nestihala sledovat??,
brusko tvrdne , a krize pobolievaju ale to asi tak vsetko, oproti tomu ako mi byvalo zo zaciatku tak teraz sa citim uplne fajn aj nato ze som nemotorna..podla robiho som dostala novu prezivku slonik,, 😀 😝

fuj ale je dnes pocasie ze?? ani psa nehodno vyhodit,, neznasam takeho obdobia 😠

lucul
12. okt 2009

vierka ano, to su tie od valovica - inak je to moj byvaly sused, byva presne oproti starej mame 😀

tigi, my kym zacneme rozoberat veci tipu poslickovia a nechutne sny, tak vsetky tu uz budu zasluzile matky 😅 😀

perli - my vieme, ze nie si krkavcia matka, kebyze si, tak po tych problemoch, je simi uz v hniezde zachrany 🙂, ale ty nieeeeeeee, ty si bojovala a vyhrala 😵

lucul
12. okt 2009

babulky, toto je drobec mojej spoluziacky, krasna 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucul
12. okt 2009

babuchy, naaaaaa dze ste? 😀
tigi ma ukeca nech nemakam, a vy sa rozprchnete ☹

vierka
12. okt 2009

no ja makam, makam a makam... sak jak za dvoch 😀 😀 😀

juli - aspon ze uz neprsi a uz by ani nemuselo, lebo nerada soferujem v dazdi... 😅

lucul - tak som si dobre typla... baby si tie kvapky chvalia, tak su asi naozaj dobre 🙂
a malinkaaaaaa je krasna, ako obrazok 😵

pikino
12. okt 2009

nazdaaaarek. som tu. 😀

vierka
12. okt 2009

spomen robenie za dvoch a hned pride Pikuska 😀

perla200
autor
12. okt 2009

no juli daj pozor...mna tiež boleli kríže a že vraj to boli kontrakcie...ale kto to vedel??? a ja som rodila🙂)) ale neboj sa....nepomýliš si to s ničím....vierka - aspon niekto maka na nase materské🙂)))

lucul
12. okt 2009

vraj su dobre, ved uvidim, mozno si ich od mrchy nasadim zas a uvidim, co spravia, ved teplota neklame 😅
malinka je krasna, a ona mala krasne fotky od profesionala, aj tu na konovi su 😵

vierka
12. okt 2009

perluska - no ved to... vies ako sa hovori, ze makam ako farebny, tak ja som uz minimalne dvojfarebna - este chvilu a bude zo mna duha 😀 😀 😀

lucul
12. okt 2009

hehe, ja sa nachvilu zakecam a uz ste tu skoro vsetky 😀 😀 😀
vierka len makaj, musis si nadrobit matersku 😀

pikino
12. okt 2009

decko sa konecne rozhodlo ze hadam aj zalomi od deviatej je hore potvorke a spat ani za svet 😝

juli mate krasne tie steny velmi sa mi pacia. 😵

k tym snom hih. ja si pamatam ze sa mi stale snivalo, ze rodim a nestiham to do nemocky a potom som rodila vselikde na zachode doma, v praci a tak...

odkedy je Terez na svete tak sa mi stale sniva ze mi ju chce niekto zobrat a ja s nou stale utekam a schovavam sa taketo sny neznasam. minule sa mi snivalo ze mi ju scel zabit Brad Pitt. ze mali nejaku sutaz vonku pred domom a jedno z pravidiel bolo ze ked uvidia dieta musia ho zabit no des. a najlepsie bolo ze on bol vlastne moj muz a terez jeho dcera a nahanal nas po celom dome. nastastie som sa zobudila. 😅

a dnes sa mi snivalo s tym spevakom z boyzonu co zomrel. som sedela vo vani a kupala sa a zrazu som pocula za svojim chrbtom take sustanie ako ked koralky padaju na zem. otocim sa a za mnou sedi duch steva fuj bol uplne biely ako stena. som porad vyskocila z tej vane a hovorim mu ved ty si mrtvy a on ze ano. ze prisiel aby som varovala svojho brata, ze si ma davat velky pozor a podal mi nejaky amulet vyzeralo to ako taky maly vylesteny obdlznik z kovu, ze to mam dat bratovy. tak som mu to teda dala. a na to som sa zobudila a tak som sa bala ze som ani z postele nescela vyliezt lenze terez bola hore tak som mala smolu. 😝

pikino
12. okt 2009

a ja nemakam za dvoch ja sa snazim nemakat ani za seba. 😀

inak lucul my sme tam tiez vcera neboli nejako dlho isli sme nakupit do dmky kukli zdenku a isli domov lebo moj muz truba si oblecie kratke tricko a tenku bundicku, lebo mal novu tak si ju musel dat a bola mu zima a jasne ze dnes rano bol uz chory. CHLAPI. 😠 😠 😠

lucul
12. okt 2009

piki, tak to nech si bracho dava pozor
to mamina je taky duchofil, jej sa sniva vzdy o ludoch, ktory zomreli, s nou sa vzdy dojde kazdy rozlucit 🤐, a jej teta jej vlastne zachranila zivot, ked sa bala ist na operaciu a chcela to odkladat, tak sa v noci zobudila na to, ze pri nej sedi na posteli a hovorila jej, nech si da operaciu co najskor doporiadku, bude to lepsie, a fakt, vtedy sa rozhodla, ze ide, do troch tyzdnov bola operovana a aj jej zistili ze to bolo zhubne a moze byt rada, ze isla tak skoro 😅

tigi
12. okt 2009

luci bola som odvolana do vedlajsej budovy a potom na obede, ale uz som tu a nepohnem sa odtialto! 😝 teda len si kavu zaliat. 😝 😀

perluska kiez by sa spamatala ta moja mrcha, ale uvidim ako to bude teraz, od zajtra beriem clostyl, som zvedava ci to nejako pomoze na rast folikacov. 😉 🙂

nazdo piki, ten tvoj posledny sen... no fuha, sila. 😕 akoze ja mavam tiez vselijake sny, ale nastastie taketo ducharske len obcas. naposledy, ked som sa posadila na posteli po tom, co sa mi snivalo, ze lezim v posteli v noci a zo stropu zleti a cezomna preleti nejaky duch alebo co to bolo, ale najhorsie na tom bolo, ze som sa posadila (uz s vytrestenymi ocami zobudena) a nevedela som ci sa mi to snivalo, alebo to bolo naozaj, lebo som tiez lezala v posteli, presne tak ako v tom sne, no proste chvilu som bola pekne vysuflena. 😕