Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
12. okt 2009

nazdo tigi.

citam, ze mas konecne dobre spravy 😵 snad sa ta mrcha konecne unormalnila. tusim sa konecne zlakla a zacala makat 😀

mne sa sniva o duchoch pravidelne ja sa ich nebojim. len ked sa zobudim. 😀
a tiez sa mi sniva casto ze sa zobudim a vstanem ale vacsinou viem naisto urcit ze este spim, aj ten sen sterezou tak zacinal ze som sa zobudila a isla sa pozriet z okna ale ked som red domom uvidela les namiesto luky vedela som ze este spim. 😝

tigi
12. okt 2009

no jo, tak nadsena ze som dostala mrchu som teda nebola pekne dlho. 😝 😀 😀 😀

inak ja tiez viem v tom sne, ze toto sa mi proste sniva, ze som neni hore a dokonca ked sa mi sniva nieco strasne, tak si v tom sne proste poviem, ze toto sa mi sniva a musim sa zobudit, lebo nechcem aby to pokracovalo, tak sa aj zobudim. a potom cela vyhuknuta pocuvam kazde sramotenie a trestim oci do tmy. 🙄 najhorsie to je ked som sama doma, to dokazem nepohnuto lezat a trestit oci do tmy aj hodinu. 😅

pikino
12. okt 2009

vtiipek:

Skúška z fyziky. Profesor sa zle vyspal.

Pýta sa prvého študenta:
- Idete autobusom a je hrozné teplo, co urobíte?
- Otvorím okno.
- Dobre. A teraz popíšte aerodynamické zmeny, ktoré v autobuse nastanú.
- ???????????????
- Dakujem, zapíšte sa na další termin.
Další!
Druhý študent, rovnaká otázka, rovnaká odpoved, rovnaké hodnotenie.
Za pol hodinu je stav zápasu profesor versus študenti 9 : 0.
Ako desiata vchádza pekná študentka. Profesor sa pýta
- Idete autobusom a je hrozné teplo, co urobíte?
- Vyzleciem si košelu.
- Vy mi nerozumiete, je naozaj teplo.
- Tak si ešte vyzleciem suknu.
- Je neznesitelne horúco, - stupnuje profesor.
- Tak si vyzleciem aj podprsenku. To profesorovi vyrazilo dych. Študentka dodáva:
Ešte si môzem vyzliect nohavicky, ale to okno neotvorím ani keby
ma mal pojebat cely autobus.

lucul
12. okt 2009

dobry vtip 😀 😀 😀 😀

duchov neznasam 😠

pikino
12. okt 2009

tigi ja tak isto 😀

ja ich tiez nemusim, vsak ich neozyvam, ale oni su nejaky vterny. 😀

vierka
12. okt 2009

pikuska - tak nastastie az take sny ako mavas ty nemam 😀
a este keby mi chcel Bred zabit nase dieta, tak to by bolo asi jeho posledne, aj ked jeho veru moooooozem 😀 alebo by to malo aj svoju vyhodu - ze by sme aspon coskoro robili druhe deti keby sme o to prve prisli 😝 😀

no a zse strasidelne historky tu rozpravat nemusite, lebo dneska spim sama a hadajte komu zavolam ako prvemu ked nebudem moct spat 😀 😝

lucul
12. okt 2009

mne nieeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
zatial nebyvam v cifersku 😀

vierka
12. okt 2009

tak ale hore so mnou mozes byt 😝

lucul
12. okt 2009

no este si rozmyslim 😀
ja som schopna ti to zdvihnut ale budem pri tom telefone spat, to sa mi stava 😀 😀 😀

vierka
12. okt 2009

no hlavne ze ja budem mat pocit ze sa s niekym vykecavam a ty kludne mozes spat 😀

tigi
12. okt 2009

piki 😀 😀 😀 dobreeee 😝

vierka, moja, ty poznas tu rozpravku o tom vlku? co mu potom ked naozaj potreboval pomoct nikto neveril??? 😝 ale pre pokoj tvojej duse to mozme urobit tak, ze ked mi zavolas a budes sa chciet vykecavat, kludne to mozes povedat vsetko zaznamniku, ja si to rano vypocujem. 😝 😀 😀 😀

vierka
12. okt 2009

tigi - poznam, poznam... tak ja radsej nic 😀 😀 😀

no idem ja pomaly domov, idem sa zastavit este v obchode a potom sa este prihlasim, lebo budem napalovat nejake pesnicky pre baby na kurz, tak mozem popritom surfovat a potom pojdem citat knizku a lehnit na gauci 😀

lucul
12. okt 2009

tigi dobry napad, vierka, zaznamnik mam prazdny 😀 😀 😀, ale inak v pohode, ja ti to zdvihnem a rozpravaj si co chceeeeeeeeeees, ked budeme chrapat, tak si to nevsimaj 😀 😀 😀

perla200
autor
12. okt 2009

no mne sa minule snívalo, že ma môj muž v zime a bosú nechal ist so simonkou 25km pešo...a potom ma zobrali smetiari na korbe so simonkou..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pikino
12. okt 2009

ja nemam zaznamnik, my nemame ani normalny telefon. 😀

lucul
12. okt 2009

baby, vy ake hororove sny mavate, mne sa najhorsie sniva len ze utekam pred nejakym vrahom, ktory neviem kto je a ked uz uz ma chyti tak sa zobudim 😅

tigi
12. okt 2009

baby moje najneprijemnejsie sny su tie, ked idem po ulici, vsetci na mna kukaju a ja zistim ze som nahata!!! lenze najhorsie je, ze mne to v tom sne pride, ze co kukaju, vsak to je normalne. 😅 😀 😀 😀 😀

lucul
12. okt 2009

tigi, taky som este nemala, mna bud niekto nahana, alebo padam z vrtulnika a nemam padak (ale na to sa vzdy zobudim a drzim sa zeme pri posteli 😀 ), ale uz sa mi snivalo aj ako sa vydavam a ako sa mi narodilo krasne dievcatko - to su take prijemne 🙂

pikino
12. okt 2009

o mojych nocnych morach radsej pomlcim. vy ste slaby odvar dievcata. 😕 😕 😕 😀

inak ste sa tu bavili a sobotnejsich zapchach pri obchodnych cetnrach my sme tiez isli o jednej do hyernovy a porad sme sa otocili auta stali az na dialnicu. len treba podotknut ze to nebola klasicka nakupovacia mania ale cezpolny co dosli na futbal a kratili si dlhu chvilu v hypermarketoch 😠 😠 😠

lucul
12. okt 2009

vraj aj vcera bol v avione natresk, bratranec vravel, oni boli v kike a aj tam nechali auto, ze to bolo jednoduchsie sa prejst odtial do avionu ako hladat miesto
piki - verim, ved to ked kuknes na znacky aut, to je strasne, skoro ziadna ba a okolie ale daleky vychod 😠 😠 😠
zato v hainburgu na parkovisku same auto ba alebo pk 😀 😀 😀

tigi
12. okt 2009

pikusi nocne mory mavam aj ja, minule som sa zobudila na to, ako strasne som v sne plakala a ked som sa zobudila, tak mi slzy tiekli aj normalne a poduska od nich mokra. ale to su hnusne veci, na to nescem ani myslet, fuj. 😖

no v tu sobotu to bol brutal, dokelu inokedy sa ja do ikei nedostanem a neisla som spacirovat, konkretne som nieco nahanala, ale kaslem na to, uz sa tam trepat nebudem.

lucul
12. okt 2009

to neznasam, z takeho mam strach dodnes, tiez som sa raz zobudila, ze srdcorvuco placem, este som sa aj tak neviem ako sa tomu hovori "zajakavala", a robo ma budi, ze co mi je a ja s placom som ho stiskala okolo krku 😔

lucul
12. okt 2009

dobre baby idem ja, zajtra mam home office 😀, takze sa prihlasim skor, teda ked vstanem 😅 😀 😀 😀
majte sa krasne papa

tigi
12. okt 2009

caaaaf luci. 🙂

ja rozmyslam ze vybehnem do mesta, mam chut si kupit nieco pekne na seba. 😀 uz dlho som si neurobila niecim radost.uvidim ako bude ked budem odchadzat z prace, po dazdi sa mi prave behat nechce, ale keby neprsalo.... 😝

pikino
12. okt 2009

kristova noha mojich s tvrdym Y 😀 dievcata zdementievam a nejako skoro. 😀

caaaf lucul.

tigi do ikei musis chodit tak vecer na osmu vtedy je najmenej ludi.

vierka
12. okt 2009

no caute baby, asi tu uz ani nikto nebude... ja som este pospratavala, dala prat plienky a reku mam chvilu cas a vas uz asi nikde 😅

pikino
12. okt 2009

ja tu som, ale tiez idem fuc musim varit ach jo. a potom pride manzo a idem sa ucit soferovat moje nove auto.
a treba mi strasne cikat. 😀 😀 😀

vierka
12. okt 2009

no mne manzo tak skoro nepride, takze ani varit nemusim... 😵
a ake mas nove auto??? ja som si zacala zvykat na moje stare dobre Punťo a dneska v pohode, lebo som isla domov, ale som zajtra zvedava ako pojdem ku segre a potom parkovanie pri divadle 😀 to bude este len srandy 😀

no tak ja si idem teda nieco pocitat co nam dala laktacna poradkyna take podklady a potom sa pustim do knizky a potom superstar a spat 😀

pikino
12. okt 2009

Honda HRV cervene 😵 automat.
pekny program na dnes 😀 😀 😀 mas to prespekulovane do bodky. 😀

lucul
12. okt 2009

cafte, ja som este stale sama 😒, ale mame tromfy na byt 😀 😀 😀, asi si okruzkujem byt, lebo vraj omietky su desne a este namontovali uzasne bezpecnostne dvere, po vlhkosti v bytoch sa skrutili a do niektorych bytov sa neda dostat, niekto zacne byt stratovy ale my to nebudeme 😵 😀 😀 😀

vierka, skvely program, ale si mi neodpovedala na otazku - pozicias mi tu knihu, co citas (nie k tehotenstvu)

piki - super, konecne manzo pochopil, ze automat je to prave orechove 😵 😀