Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
13. okt 2009

Hmmm, ty tajnostkarka 😀 😀 ....a dve miesta....to ste sa tam stretavali alebo sa k vam este niekto pridal 😀

tigi
13. okt 2009

citala som tu temu minule ked som bola doma a na niektorych som sa dobre pobavila, citala som ich aj mojmu mangelovi sme sa bavili obidvaja. ja ani tak nemam nejake zvlastne miesta, skor si spominam na nejaky ten trapas. 😅 😀 😀 😀

no a co sa tyka soferovania, ja soferovanie milujem, hlavne ked mi da mangel do ruky to jeho auto a ja stupim na pedal a ako pise vikusik, oprie ma to do sedanky, jaaaaaj to je paraaaada... 😵 inak mam soferovanie ako relax a beriem to ako chvilky iba pre seba, ja si uz ani neviem predstavit co by bolo kebyze nemam auto. 😕

lucul
13. okt 2009

no stalo sa nam, ze sme sa tam stretli a potom isiel kazdy svojou cestou, ale uz radsej nerozvadzam dalej, lebo ked toto bude dakto citat si pomysli 😅 😀

vikinka81
13. okt 2009

no co baby dodat, ste si to uzili tak ako treba 😀 🙂

Inak Tigustek to tvoje auticko je funny.....aj ked len raz som sedkala ,ale zanechal vo mne dojem 😵 😉

vierka
13. okt 2009

no ja uvidim ako dopadne moje dnesne soferovanie po meste 😅 😀

babuchy, pre dnesok sa lucim... Tigi volame si cca o 17.00 ze kde ktora a ako, keby nahodou nedviham, tak soferujem a ty vies, ze ja to este neovladam aj soferovat aj telefonovat a okrem toho nemam na pokuty 😀
tak sa majte krasne, pa pa pa 😀

tigi
13. okt 2009

vikusik mne je srdcu strasne blizke to moje afto, aj ked chudatko uz ma toho za sebou dost. manzo hovori ze mi kupi octafku so silnejsim motorom, ale neviem ci by som sa vedela vzdat toho mojho malusnaveho strieborneho sipa. 😵

lucul
13. okt 2009

vierka paaaa

inak musim sa vam postazovat, konecne som splatila leasing, a moj otec mi dal vcera otazku, ci nechcem predat auto a uz rozmyslal ake kupim, no skoro ma zvrtlo, sak som sa do toho autina zalubila aj ked som ho nechcela, presne ako tigi vravi, je to relax soferovat a za volantom a sama v aute sa citim super, skvele na vycistenie hlavy 🙂

tigi
13. okt 2009

vierka nic nemboj, cesty su tam siroke a parkovacie fleky flexibilne, to zvladnes lavou zadnou. ja ta tam teda pockam, nebudem volat aby som ta nestresovala, vsak sa najdeme. 🙂

vikinka81
13. okt 2009

No babulky idem vas nachvilu opustit musim ist do dubravky po niake papiere, tak sa majte zatial krasne 😀 😝

Luccuuul...a kolko si platila leasing za auto, mas fabiu? 😝 😉

Tigi a Vierka prajem vam krasny zazitok z divadla , dobru chut pri kave a ked uz budete spolu, tak trochen navrhnite termin na stretavku, my aj dofrcime do TT cmuuukkkky 😉 🙂

papapa 😉 🙂 cmuuukkkky

tigi
13. okt 2009

caaaaau vikusik, a dondi sem castejsie. 😵 🙂

tigi
13. okt 2009

baby tu je total mela, fujaciiiiii ostosest a padaju krupy. no amen tma, vierka davaj si pozor!!! kokos, a to este pred 5 minutami svietilo slnko. ja nemam este ani zimne pneu, nech tomu nesibe!

lucul
13. okt 2009

viki IP
papa viki a presne ako tigi pise, prid castejsie 🙂

lucul
13. okt 2009

musim ist off, tak sa majte krasne dnes
vierka, tigi - prijemne divadlo zelam
zajtra sa citame, papa 🙂

vierka
14. okt 2009

dobre ranko baby 😀

no divadlo miestami vtipne ale vacsinou take o nicom a pre blondinku nepochopitelne... tak dneska asi vygooglim nejake recenzie na to, kde bude vysvetlene, ze co tym chcel vlastne "basnik" povedat... a inak mi tam bolo strasneeeeee teplo a stale som sa len skrabala co ma vsetko svrbelo - hlavne komplet nohy lebo som mala pancusky, takze to bolo celkom zaujimave a kedze to bolo aj dlhe predstavenie, tak som nevedela obsediet 😅 ale inak pohoda 😀

juliett99
14. okt 2009

dobre ranko babulky
tak ako yspinkane??
vierocka takze divadlo bolo nist moc?? hmm skoda,, :- ☹ a este aj teplo??
pani tusim to fakt funguje ze tehotnym je horuco,, ale ja som asi tehula neni mne je stale kosa,, a dokonca aj tie horka som celkom dobre zvladala no zato tutu zimu nezvladam brrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

perla200
autor
14. okt 2009

čaute kočky...kto ste na FB hdila som tam nové foto simonky....oplatí sa 🙂

simi ma nový kolotoč tak sa vytešuje a aj my z nej🙂 inak nič moc zalomila som včera po paneláku ani neviem ako odsúdené dopadli...???

juli- radsej zimu ako teplo....leboto sa vieš vyzliect ale čo v lete? ja som chodila v ocinovom tričku a nohavičkách a stále teplooooo ale tato zima je otras:(((( ale dnes pôjdem s malou von, lež ju oblečiem tak budem spotená to je u nás boj🙂

juliett99
14. okt 2009

ahojky perli lenze ja si nemam co dat na seba,, 😠 nic nezapnem. to je moj big problem 😀
tak ja radsej teplo.. od malicka, 😵 😵 😵

ozaj perli dnes som sa zobudila s odost viac mokrym pyzamkom ako obycajne ,,ze by zacala odchdzat plodova voda??
jako mavala som to aj inokedy ale dnes toho bolo viac, maly sa hybal uz aj sa natahoval,, teraz asi spinka ked som sa napapala,, xixi 😀

vierka
14. okt 2009

juli - akoze divadlo sa dalo v pohode, ale uprimne, bola som uz aj na lepsich hrach ako bolo toto... ale v pohode, aspon som mala nejake kulturne vyzitie, super sme si s Tigi pokecali a nemusela som byt doma sama 😵 takze ako velke pozitivum na divadle povazujem kavicku s Tigi 😀 😝
no mne je teplo len ked som niekde vovnutry, ale vonku tak normal - som rada, ze som este zapla zimny kabat a uz druhy den ho nosim 😀 a doma mame tak primerane, v noci uz na dlhe pyzamko 😀
no ved ty len tie dva tyzdne bud len doma a nemusis sa trapit s tym, ze sa do nicoho nezapnes 😀

perluska - tak mate koltoco, tak super, ze sa malej paci 😀 urcite sa z neho vytesuje... 😀

lucul
14. okt 2009

ahojte babulky

perli - fotky krasne 😵, malinka sa mi zda, ze sa podoba na teba 🙂

vierka - aspon malo divadlo pozitivum - tigi 😀

juli - kedy ides na kontrolu? aby si nemala malo plodovej vody, ci?

inak, mne sa taaaaaaaak strasne nechcelo vyliezt z postele, ale mala som aj krasny sen, hned som rano kontrolovala mobil, ci sa mi to nahodou nesnivalo, ale nesnivalo ☹

lucul
14. okt 2009

teda snivalo, tam malo byt 😅 😀

vikinka81
14. okt 2009

Ahoj bambulky 🙂

Tigi a Lucul, no ja by som aj castejsie chodila...ale niekedy sa neda spojit aj praca aj konikovanie, ale ked mam volnu minutku, aspon si vas precitam....ale bude sa snazit chodit k vam castejsie....cmuuukkkyy

Vierka takze divadielko nic moc, no nevadi aspon ste sa stretli, pokecali....a vymysleli ste niake stretko 😵 🙂 druhe kolo kavy 😀

Juli, ahojcek ako so Samkom.... 😉

A co sa tyka teplot....no ja to citim , ze tento rok to nebude pre mna..akasi som uzimena,citim sa nepohodlne ked mam na sebe tolko vrstiev oblecka...som jak gula, gulata 🙄

Perlus...ako ste sa vyspinkali....gratulujem k novemu kollotocu, dufam ze Simonka si ho bude kazdy den vychutnavat 😀 😅

juliett99
14. okt 2009

na poradnu idem v piatok ,, tak uvidim co sa deje. zatial mam vlozku suchu 😉

tak aspon ze ste spolu pekne pokecali babuchne ved o to ide no nie,?

luculik a co sa ti pekne snivalo??? 😉

perla200
autor
14. okt 2009

juli - ja neviem mne plodová voda neodisla🙂 musím off mala sa zobudila zase 😀

lucul
14. okt 2009

juli snivalo sa mi, ze som si zo srandy spravila test a boli tam 2//, som cumela a cudovala sa, ze ved som mala mrchu, aj som to fotila mobilom a hladala kabel, ze vam to sem hodim, co na to poviete 😀, ale rano som nist take v mobile nenasla 😠

babule a tu hru ste niktora nekukali s ujom mastalirom? ci kasleme na to?

vikinka81
14. okt 2009

Lucuulll no povedz nam co sa ti krasne snivalo...kedd si kukla aj na mobil a tam nic 😀 😀

No ja som este dnes sama...ale uz sa tesim na mm hadam pride ked este budem hore, lebo mi je smutno v postielke a rano ma nema kto budit, a neche sa mi ani nohy vystrcit z postielky, ked je tak pod perinkou super, super teplucko... 😵 🙂

vikinka81
14. okt 2009

Tak sen, vyrozpravany....hadam sa to splni cim najskor, lebo mne sa dost casto stava, ze sa mi sniva hovadina a neskor sa to stane a tuho rozmyslam, kde som to uz videla 😀 😝 , takze luccuulikkkk treba pockat, pevne drzim vsetky svoje hnate 😀

Perlus papa...pojdem kuknut tie fotky 😀 🙂

tigi
14. okt 2009

ahojte zienky.

akoze luci mne sa dnes exemplarne nechcelo ist z postele. by som spala jak medved kebyze nemusim ist do prace.

inak vcera divadlo bolo trosku narocne, nebola to ziadna lahka hra na pobavenie, aj ked zopar hlasok tam stalo za to.... 😝 celkovo hodnotim ze sa mi to pacilo iba trochu, vobec sa mi nepacila hudba, bola otrasna a brutal mi tam vadila, malo to sice myslienku, ale stvarnenie bolo zdlhave a miestami dlhsie nezazivne. jo a s vierkom sme si pokecali ale furt mam pocit, ze by sme mali co rozoberat este dalsie dve hodiny. nabuduce cica to divadlo vynechame a zostaneme na kave. 😝 😉 🙂

lucul
14. okt 2009

viki nerozmyslaj tuho, to boliiii 😀 😀 😀

tigi, keby dnes nechcenost vyliezt z postele kvitla, tak ja som jeden velikansky kvet 😀 😀 😀

tigi
14. okt 2009

luci stretli by sme sa na luke a aj tak by sme tam najvaaac zaaarili. 😉 inak zo mna je dnes "mrtvolka". len spat a spat. inak od zajtra zase meriam teplotu, tak uvidime. ako vyzera tvoj graf?