Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
14. okt 2009

no uz som tu aj ja...som bola papat, baby ked je take pocasie nemate viac chut na jedlo...ja by som vkuse nieco dala do ust, ale uz neviem co 😀 😝

Piki sevuuus...takze fasacky den.....no ja som zas bola na trznici a mne prefukalo hlavu, tak ma boli...auuuu

Luccuuul...superrrr dakujem si zlatucka aj s bobikom 😀

pikino
14. okt 2009

neda sa nenajst mali tam dost velky nadpis. 😀

lucul
14. okt 2009

viki, mne je zo vsetkeho zasa zle, takze ja nic do seba zas nedostanem 😠, ked mi moje telo chce dat najavo nech schudnem, tak to moze povedat aj inac 😠
este mi nevolal, asi som ho vela zaukolovala 😀

piki ja som schopna to nenajst 😀

vierka
14. okt 2009

no caute zaby, ja uz pomaly zaspavam.... chrrrrrrrrrrrrr 😔 😀

tigi - nabuduce vynechame divadlo, aj kavu a prejdeme rovno k vinku 😀 😀 😀 ale to bude asi az o hooooodne dlho, lebo ja este pri kojeni pit nebudem moct a ty budes tehotna, takze ty tiez nebudes moct 😀
no a ja som sa tesila este na kavu dnes, ale ked mas stareho doma, tak nic... ale mozno vas vyrusim cez vikend 😀

lucul - ja by som jednoznacne chcela vidiet tu hru s Mastalirom 😝

perluska - na take hry sa predsa s mangelom nechodi 😉 😝 😀

pikuska - tak tomu sa hovori den blbec... a malu mavas kde ked soferujes? na prednom sedadle spolujazdca, alebo v zadu??? 😕

vikinka81
14. okt 2009

baby na kosicekj je velka predajna predeti.sk, isla som tam tento tyzden a funguje obchodik, ak myslite ten 😉 🙂 len mozno bude trochen problem zaparkovat....ak chcete nasmerujm vas 😅 😀

lucul
14. okt 2009

viki - ak je to veeeeeeeeelmi dobre viditelne, tak to nejak zvladnem 😀

vierka - tak skus kuk listky na www.snd.sk - v sekcii cinohra, objednaj a ja ich pojdem vyzdvihnut, ja by som to rada videla este raz - da sa to vidiet aj viackrat 😉

pikino
14. okt 2009

vierka mala je vzadu. ale ona hned zaspi jak sa nastartuje auto len kym sa nastartuje tak reve. 😝

ano viki presne ten obchod sme mysleli. 🙂

vikinka81
14. okt 2009

No baby vsak to najdete to sa neda priehlaidnut 😀

No mne sa tiez nic nechce....normalne sa nudim, aj ked paierov po aleluja 😕 😅

lucul
14. okt 2009

viki, to je na tej ulici, ked pojdem z mostu apollo stale rovno?

a o papieroch mi ani nehovor, ked si predstavim, ze dph sa blizi a moj otec bol dneska straaaaaaaasne vtipny, tak si tu asi usteliem 😠
este aj ta teta, co jej nesedia uhrady zas zacala otravovat, co jej uz mam napisat, ze nech si spravi najprv poriadok v papieroch, potom poriadok so zamestnancami a potom nech buzeruje druhych 😠

vikinka81
14. okt 2009

Ano Lucuul ked pojdes rovno cez most apollo smerom na to dulovo namestie, ale ten obchod je oproti...takze sa tam budes musiet niekde zvrtnut otocit, alebo ak tam najdes miesto na parkovanie tak zaparkujes a pojdes peso...je to taka dlha ulica...vola sa kosicka...a tie budovy su take nizke klasickymi tehlami oblozenymi...dufam, ze si ma pochopila 😀

A tete vysvetli ze je nezodpovedny clovek a bordelar, tak nech si najprv urobi poriadok v paierikoch... 😉

No ja ti to uctovnictvo nezavidim...ja som si povedala, ze skor budem robit upratovacku ako uctovnicku, ja sa moc s cislicami a paragrafmi nekamartim 😕 😅 😉

lucul
14. okt 2009

viki, pochopila 😀
ja som celu strednu pindala, ze uctovnicka nikdy nebudem a nakoniec som skoncila vs odbor uctovnictvo-auditorstvo. profka zo strednej sa vzdy chechce ked ma stretne, ze uctovnik NIKDY 😀 😀 😀

vierka
14. okt 2009

pikuska - lebo ja mam dilemu, lebo budem na aute chodit same aj s malym, ze kam s nim 😀 😀 😀

lucul - tak to by som vazne rada videla, skusim sa opytat Tigi ci by sme tento rok nedali este jedno divadlo v Blave 😵

a babulky, ja sa pre dnesok aj lucim, idem na cvicenie pre tehulky a potom na kurz, tak som zvedava co tam zase takeho potrebneho pochytim... a potom vecer len telka a nic nerobenie - dajavu vecer film s mojim oblubenym hercom, tak dufam, ze budem mat potom aspon erotikus sny 😀
prajem vam zatial pekny zvysok uzimeneho dniku, pa pa pa 😀 a nezamrznite mi 😀

pikino
14. okt 2009

lucul napodobne ja som vzdy scela byt veterinarka a na vysku som sahlasila na archeologiu a nakoniec som skoncila ako uctovnicka a neznaaasam to, ale ine neviem 😒

lucul
14. okt 2009

vierka mne je to jedno, objednajte listky, myslite aj na mna a ja ich pojdem vziat 😉

piki mna by to aj bavilo, ale nudim sa tu, tak zacinam rozmyslat nad niecim vo velkom, nech je prca, alebo sa supnem na matersku a toto mi bude stacit 🙂

pikino
14. okt 2009

vierka uplne v pohode vzadu, nic sa mu tam nestane je to bezpecnejsie.

no ja som sa v praci rozhodne nenudila. ved viete. ja som isla na matersku ako troska. mna to tiez bavilo kym to nazacalo byt narocne hlavne na psychiku. 😒

perla200
autor
14. okt 2009

čaute...ako piki - na tvojom mieste by som si určite aj poplakala.....a inak aj mna bolí hrdlo ako svina....dúfam, že to prejde...a dnes nejdem von s malou, kaslem na to...ved iba na balkon som vysla a skoro zamrzla...brrr

lucul
14. okt 2009

dobre babule idem ja, skusim kuk ten obchod, ked niekde pobliz zaparkujem vybehnem ak nie, tak sa na to vy...., sak by som umrzla
majte sa krasne, papa 🙂

perla200
autor
14. okt 2009

ja nevystrčím päty z domu lež bude takéto počasko....dnes som bola v obchode a hned jedna predavačka - ježiš sto rokov si tu nebola ved vlastne od pôrodu, kolko si schudla? kolko ma mala? a kedy sa stahujete? milion otázok a to som kupovala len materinu dúšku,pikao a makrelu....skoro ma drblo...neznáššššššššššaaaaaaaammmmmmmmmmm tooooooooooooooooo 😠

pikino
14. okt 2009

no ja som vystrcit musela, isli sme do lekarne terezka pekne bubala vo fusaku a mne skoro umrzla rit.

vierka
15. okt 2009

dobre ranko baby 😀

juknem tie listky, ze co a ako, ale jednoznacne by som na taku hru ist chcela 😝 😀

pikuska - diky za info, ja viem, ze v zadu je to bezpecnejsie, ale vies ako, ked bude maly novorodenec, tak som si myslela, ze ci by nebolo lepsie mat ho v predu na dohlad - akoze airbagy nemame, takze tak... 😒

tigi
15. okt 2009

ahojte babulky.

dnes rano ked som isla do prace, prsal nejaky dazdosneh, kokos, ked si predstavim ze pred tyzdnom sme tu mali 28 stupnov.. 😕

co sa tyka divadla, ja by som aj isla. mam to povazovat za damsku jazdu, ci mam sa spytat aj mangela?? 😝

perla200
autor
15. okt 2009

čaute kočky....mala spala 9,5 hodiny bez prestávky....som strasne rada...nech jej to vydrží....inak otras čas, konečne som chcela vyjst s malou na vzduch a to prsíííííííí 😠 😠 😠

lucul
15. okt 2009

dobre ranko papulky

tigi ako sa ma bodecka v grafe? 😀
nespravime si damsku jazdu? mohli by sme sa spytat aj viki, kasami, vanilky, na nech je prca 😀 😀 😀 so mnou drahy na to uz nepojde, jedine, ze ukecam kamosku ako doprovod 😅

a sneh, tiez som stale cucala, ze co to pada, neprijemny pocit, asi vymenim gumy uz naozaj, a fakt takto pred tyzdnom sme boli v trojstvrtakoch a v kratkom tricku v stupave a bolo teplo 😒

lucul
15. okt 2009

jeeeeej a dnes prajem TEREZKE vsetko najlepsie k prvym meninam, vela mliecka, lasky a nech ju rodicia posluchaju 😵 😵 😵 cmukyyyyy

tigi
15. okt 2009

ahoj perlus, paraaada, ze 9,5 hodiny... to si si aj ty potom pekne oddychla. 🙂 co sa tyka pocasia, je skoda nad prechadzkou vobec uvazovat, v tomto pocasi to nema vyznam. 😒

luci nazdaaaar 😀 oukej, tak teda bez "bab". 😝 no a moja bodecka dnes vyletela do peknej vysky... 😕 som zvedava co povie zajtra. 😝

lucul
15. okt 2009

ty sa mas, ja mam stale "posmrtne" EKG 🙄, ale este ma sancu 2dni klesnut a vybehnut

baby, chcem pocut vas nazor, s drahym sme sa dohodli, ze by sme isli na genetiku, myslite ze je to hovadina?

perli - super, ze hajala tak dlho. ale chcela som sa ta opytat, malej davas tie hrkacie dudliky? ak hej, tak davaj bacha a najprv ho skus, lebo svagrovej sa stalo, dostala taky dudlik, dala ho malemu a cely sa rozpadol a malemu ostala len ta guma v puse 😒

perla200
autor
15. okt 2009

ahojte tigi a lucul...ano je to parada...ja som sa budila že či jej niečo nie je a ona si chrapkala v kočíku a vyložené nohy von z kočika...zababusená v deke ani vidieť ju nebolo 😀 😀 😀 a teraz už zase spí....pokladík môj...

ano lucul dávam...ale mala zaspáva len s dudlom....no to som nepočula....už mame tretí, na jeden som stúpila tak bol nepoužitelný a druhý nam rozhrýzol nas psík....no dúfam že sa nam tonestane....

ano je super kolko spí...nech jej to vydrží, kamaratkin malý ma 1,5 roka a tolko neprespí....dúfam že to bude ok, inak aj ja sa pridávam k nakapaným:(((( hrdlo ako v ohni ☹

tigi
15. okt 2009

luci ja by som sa skor tesila nech je to nejake vyrovnanejsie, ne ze mi hned na zaciatku vyskoci teplota na 36,9. nefim, uvidim co bude zajtra. no ale kedze ty ocakavas pokles do dvoch dni, mali by ste praktizovat vela moc dziga dziga v nasledujucich dnoch. 😝 😀

co sa tyka genetiky, mas za sebou jeden MA a v tomto pripade by som nad tym uvazovala mozno aj ja. kam zvazujes ze by ste isli? tu na SK alebo do Prahy?

pikino
15. okt 2009

ahojte micky.

my mame dness terez romantiku v stredoveku. nejde nam tepla voda, nekuria radiatory a hori nam krb. 😝
uz mi chyba len peceny diviak a korbel piva

lucul
15. okt 2009

perli, mozno to bol len vadny vyrobok, alebo stary tovar, to jej doniesla svokra a tam sa da cakat hocico, proste len skus za neho zatahat, to sa stalo, ked si ho maly vytahoval z pusy, ostala mu v ruke ta karicka - ci ako sa tomu hovori a mamina ked mu ho isla vybrat, tak jej ostala komplet ta umela hmota v ruke a jemu len ta guma v puse

tigi neboj praktizujeme 😀, vcera som volala na zeleznicnu nemocnicu na ambulanciu genetiky a potrebuje teta vymenny listok od gyndosa, tak mu cinknem nech mi ho nachysta

piki - milujem horiaci krb 😵, a co sa deje? vy nemate samostatny kotol?