Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
15. okt 2009

pikusi ahoj 🙂 cista romantika, uz len chyba aby zacalo snezit. 🙂

luci cize na genetiku do BA... to si asi budete hradit sami, ci nie?

lucul
15. okt 2009

praveze nie, vraj je to na poistovnu 🙂

pikino
15. okt 2009

no u nas snezi. idem umyvat riady do lavora. kokso jaka dedina. 😀

vikinka81
15. okt 2009

Helllou micky 😀

Tak do divadla sa pridavama aj ja...nech je zurka, len dufam ze mm nebude strajkovat, lebo divadlo moze aj on 😀 😉

Lucuulik nasla si vcera obchodik ? 🙂

To je pocko, leje leje obcas snezi a ten vetrisko...moja gebula je poriadne prefukana ani fajcit sa mi ist neche 😀

Piki , ze dedina prid na zahorie...tam je vacsia diera 😀 ale taku peknu romantiku by som aj ja brala 😵 🙂

Perlusik...no mala vie co robi, ja by som sa tiez k nej supla...vsak to pocasie hovori za vsetko 😀 ale super, nech vydrzi spinkat co najdlhsie aby si aj maminka odychla 😉

Tigistek tak ty mas pomaly na dosah stity? 🙂

tigi
15. okt 2009

luci aj mas nejake info o tom, na co konkretne sa budu zameriavat?

pikusi , normalne si ta predstavujem ako ides v snehulach (ne ze by ste tam uz tolko snehu zrejme mali 😀 ) v hrubom sveri, sal okolo krku, capica na hlave po drevo do krbu von. 😀 to mi pripomina asi nejaku scenu z filmu... 😀 😀 😀

vikusi servus 🙂 nefim, dnes len prva bodka (okrem tej v prvy den mrchy), takze uvidime, co sa mi nakresli zajtra na grafe ked pridam teplotu. 😀 inak pozerala som tu palbu. 😉

lucul
15. okt 2009

nazdaaaarek vikosi 😀, jasne jasne, nasli moji radcove nasli a nasli 😀, a neuveris, parkovala som hned pred 😵
a na divadlo povedz, ze na nahateho mastalira uuuuuuuuuurcite neni zvedavy 😀

lucul
15. okt 2009

tigi, teta mi do telefonu len povedala, ze vysetrenie trva polhodku, ale vysledky trvaju 2 az 2,5mesiaca, a drahy mi nato povedal, ze mu mam povedat kedy a kde sa ma dostavit 🙂

a ta predstava o piki v snehulach a zvysku - super, este keby isla nakalat drevo a vzadu na chrbte mala uviazanu terezku 😀 😀 😀

vikinka81
15. okt 2009

Tigustek...ty si aky scenarista, ci co to je.....to nebol Jakubiskov film? 😀 😝
A co povies na palbu...dost tam toho vystrihli....tam mal byt este rozhovor, ale napokon to tam nedali...co je mozno aj dobre..aby si ludia mysleli, ze mi sme si kupili realciu....co citam v diskusiach 😀 😉

Luccuuul sikovnica.....a ake rezerve miesto si si nasla, dnes rano som tadial sla 😀 😵

Mastalira ani ja nemusim.... a mozno bude chiet ist aby si porovnal aj ine pindure 😀 🙂

lucul
15. okt 2009

mici ja ti ani neviem, ono som si aj vyberat mohla, normalne krasne som to supla ku chodniku a bola som tam 😅, ale ja tomu uz vravim, sprosti maju stastie, mne sa zadari zaparkovat vsade 😀, aj v stupave na dnoch zela, vsade kopu aut, jedno vyznacene parkovisko a ja som tam zasla, ci nahodou - a bum, bolo tam 😀 😀 😀

mastalira tiez nemusim, ale prdelku mal mnamnu minuly rok 😵

perla200
autor
15. okt 2009

piki - pridávam sa k gratuláciam terezke k meninám....

viki - no ja takto doobeda neviem si pospat s malou, mne sa chce ked jej sa nechce🙂)))))

tak ja mastalíra môžemmmmm 😀

lucul
15. okt 2009

ozaj baby, ja v utorok nemozem sa stretnut, teda mozem vas prist len pozdravit, lebo o 17h musim byt v raci ☹

vikinka81
15. okt 2009

Jaj kukam do kalendara a tam fak Terezky...Piki tak ju vybozkavaja za nas vsetkych..vsetko naj 😀

Perlus ved my viemem ze MAstalir je tvoj IDOL 😀 🙂 😉 , a ono to byva ,,zakon schvalnosti,, ked sa tebe chce a ona nemoze... 😅 😉

Lucuul tak teda mas stastie..ja sa zas krutim, aj trikrat tocim ulicu hore dole...a najhsorie je na tom ked ma poslu na ministersstvo a tam parking len pre svojich zamestnanocv, akosi zabudli ze z nasich dani maju platy a ty ako clovek nemas kde zaparkovat lebo prednost ma nas zamestnance ako klient.... 😠 a v BA parkovat je katastrofa 😕 😨

lucul
15. okt 2009

viki, ozaj som ti zabudla povedat, robo nist nezistil, nevidel ten bilboard, ale pisala som kamoske, co tam robi na mestskom urade a cakam co mi odpovie 😉
a parkovanie v BA - hroza - v centre parkujem zo zasady na platenom, lebo sa mi nechce kruzit, ale teoreticky, ja som isla okolo 15h az, takze to uz bolo asi v poho 😅

vikinka81
15. okt 2009

Lucuul vsak to nevadi zajtra budem mat aj ja cestu do PK tak budem kukat z okna jak blbaaaa 😝 😉 🙂

Tak ten cas je pohodka..to skor rano a doobeda nemas kde parknut...a tiez skor vyhladavam platene, lebo keby som si nasla auto s papucom, asi by som to nezvladla myslim psychicky... 😀 🙂 😉 a urcite by som stresovala 😕

lucul
15. okt 2009

viki IP, nasla som 😵

ja som jednu papucu zazehnala kraaaaaasnou vyhovorkou, ale to nebolo na mojom aute a vinou mojho parkovania 😀

pikino
15. okt 2009

dik za gratulace 😉 terez odkazuje agu grrrr aaaaaaaaaaachrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀

no vy zo mna robite, zacvhilu mi dojde drevo potom bude sranda 🙄

pikino
15. okt 2009

a kotol samozrejme mame ale sa dosral. vcera som ho zapla nech kuri a dnes uz je v prdeli. 😠
a najlepsie je ze nemozeme zohnat plynara vsade maju plno ze najskor buduci tyzden. skvele nie?

lucul
15. okt 2009

a aku znacku kotla mate?

vikinka81
15. okt 2009

Piki stymi opravarmi to pozname aj my....nam sa ta sviecka niako opotrebovalal, takze zakzdym ked mal zapnut na ohrev tak nam len sla studena voda a pekne sa sprchovat v takej krasnej studenej vode, bomba odporucam...a samozrejme kotol si snami robil co chcel a opravar sral na nas, tak sme mu raz skusili povedat ze mame poruchu tak normalne dosiel okolo 21:00 vecer a urobil nam aj zimnu udrzbu.....tych orpavavrov je...len su vytazeny a niekotry aj lenivy...... 😢 😨 😅

pikino
15. okt 2009

lucul geminox.

nam sa nesce zapnut horak, vypisuje ze je zablokovana regulacia ci nieco take.

vierka
15. okt 2009

pikuska - vsetko len to najsamlepsie Terezke k meninkam 😵
tak ale dobre ze mas aspon ten krb, nam keby sa pokazil kotol, tak zamrzneme, lebo nemame nahradny zdroj tepla - manzo na tyzdnovke, tak jedine ze by sa postar stavil 😝 ale to mame aj tak postarku 😀 😀 😀

perluska - tak ale mozes malu uspat a dat ju aspon na dvor v kociku, niekde kde moc nefuka a aj tak bude mat mala pocit, ze je vonku a pekne sa vyspi, ale co mi na bytovkach 😅

lucul - tak to je super, ze chces riesit genetiku, aj ked myslim, ze dovod toho co sa stalo bol v tej toxoplazmoze, ale nie je to na skodu... ja by som ju urcite zvazovala po druhom neuspesnom IVF 😉 takze drzim palce...

tigi - takze stity a velhory, tesim sa a za chvilu odpovedam na mail 😵

vikuska - proste babska jazda o divadle nic nehovor a bude 😀
a palbu som nestihla pozriet, lebo som este vonku zapasila zo smetiakom ked som prisla z divadla 😅 ale pozriem na nete 😵

baby, tusim idem pozriet kedy davaju to predstavenie 😀

pikino
15. okt 2009

diik vierka 😉

no zachvilu je po dreve 😒 zimaaaaaaaaaaaaa

lucul
15. okt 2009

piki - IP

vierka ries, a objednavaj hned, lebo tie listky su nedostatkovy tovar na tu hru 😉

pikino
15. okt 2009

dik luci uz som volala manzovy nech vybavi 🙂

vierka
15. okt 2009

no baby, takze to hraju v 4 terminoch:

1.11 - nedela o 18.00
26.11 - stvrtok o 19.00
6.12 - nedela o 18.00
27.12 - nedela o 18.00

vstupenky od 5 - 17 evry (podla toho kde by sme chceli sediet)

podla mna najlepsi ten termin je 26.11 aby sme nemuseli obetovavat nedelu a tu travit s rodinou a mangelmi... takze ja by som navrhovala ten termin - lebo zase ten posledny decembrovi mi pride taky uz moc vianocny 😀
tak co vy na to???

lucul
15. okt 2009

ja sa pripajam, ja mozem, so mnou rataj 😉

pikino
15. okt 2009

a do jakeho divadla?

lucul manzo volal tenan nemohol ale dal kontakt na ineho a ten sa pokusi prist este dnes. mas u mna big cocholate. 😵

pikino
15. okt 2009

to tenan malo byt ten pan 😀

lucul
15. okt 2009

do snd na "Tak sa na mna prilepila" 🙂

no nenecham oslavenca zmznut, draheho som sa pytala, co to je za znacku, ale on to nerobi, ale vedel kto, sak musime si pomahat, nie? 😉

lucul
15. okt 2009

Tak toto som musela skopcit 😀 😀 😀, presne ako vietnamci v Brne 😀
Vietnamský slovník -))
BÍDEN - Dobrý den
- PANI MA VYSRÁNO? - Vybrala jste si, slečno?
- CO KOMU? - Jakou si přejete přílohu?
- SEŠUPEM - S kečupem
- HO ŠI CI - S hořčicí
- KPISÍ MÁSESO? - K pití máte co?
- ČUS - Džus?
- SRAJT - Sprite
- DOUCHUT - Dobrou chuť
- DVASÁT ŠEST - Nutno usoudit podle cifry na pokladně, buď 26 nebo 96
- NAŠANOU - Na shledanou
----------------------------------------------------------------------------------------------------NEMIŠESKY - univerzální odpověď
- CICA PADE - univerzální cena
- KVALITA CHODINKY, ŽLATO, CIBRO, CI MESICE DOU - prostě skvělé hodinky
- TET KABELU? - chcete zboží zabalit?
- ŠUŠI PANI, ŠUŠI - model je podle poslední doby
- TOJEMALO - za tuto cenu vám to neprodám
- POŽKEJ, POŽKEJ, TAKDOBŽE - počkejte pane, určitě se nějak domluvíme
- DITISOU - velikost akorát
- ČISLO DOBLÝ, VYVELKEJ - potřebujete větší velikost