Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
28. okt 2009

pikuska - no veru riadne zmijiska si to ty tam chovas 😀 😀 😀
ja mam v sufliku twix tycinky, tak sa k tebe pridavam 😀

vikuska - no nehovor ze si budem moct v pohode chystat - ja praveze mam v plane tvarit sa ze uz nevladzem a nech pekne robi mangel 😝 😀
a tych tvojich hafankov by som rada este videla, to su milacikovia 😀

tigi - take domace ulohy ti aj zavidim... boooze, kde su tie casy ked sme ich aj my mali... to uz normalne manzovi aj liezlo na nervy ze teraz musi 😀 teraz mu take nic doktor nenakaze 😠

lucul - tak aj ten tvoj graf vyzera pekne 😀 normalne sa clovek pri vas dvoch stane grafolog 😀

lucul
28. okt 2009

vierka ani nevrav nahlas, lebo si s tigi zacneme vyberat poplatok za to, ze sa na nas ucite 😀

a s tym nevladanim mas uplnu pravdu, drzim paste nech ti to vyjde 😉

vierka
28. okt 2009

normlane tu bude klub grafologov vdaka vam 😀 😀 😀

normalne to mozno bude prechadzat aj genmi a ked sa maly narodi a ukazem mu graf - tak povie "toto je riadny anovulak", alebo "toto je krasna ovulka, skoda ze to nevyslo" 😀 😀 😀

no ja mam v plane sa len tak motkat - pripadne prelozit jeden harok papiera z jednej kopy na druhu 😀 a take veci ako umyvanie okien, tepovanie koberca necham velmi rada na mangela 😀

pikino
28. okt 2009

vierka tak dobru chut ja som akurat stlacila bielu siestu a teraz varim krpani mrkvu so zemiakom.

lucul pekny graf 😵

a mojich hafankov nesces vierka 😀 pritulni, cistotni, akurat zmrdi. 😀

vierka
28. okt 2009

pikuska - ja ti neviem, ked ja som na takych velkyyyyyyych 😀 jedine ze by si ich aspon nadlepila nad seba 😀

lucul
28. okt 2009

baby neuverite, ale statne podniky pracuju neuveritelnou rychlostou 😠, prave nam doslo zo socialnej poistovne, ze im nesedia sumy u jedneho zamestnanca z roku 1995 a to vo firme, ktora uz neexistuje ani nepamatam 😠

pikino
28. okt 2009

vierka mas to mat. oslem ti ich doporucene dobre? 😀

lucul teda ja len ziram, ohotovi su jak jednotka rychleho nasadenia. osli ich do p... 😠
aj to su zmrdi.

lucul
28. okt 2009

ja som si prave urobila caro s tatra mlieckom a dam si k tomu brumika 😝 😀, ale dosla som na to, ze by som si dala pikao - mnamky 😅

vikinka81
28. okt 2009

Lucuul smola ja som predchvilou vycucla piknik-mliecko, normalne si to moje telo pytalo 😀 😀 😀

Pikao je coko? A co je to za caro 🙂 A statny uradncici su cip a dail - rychla rota v pred 😀 😝

Vierka no ja by som sa jedine tesila v decembri na pecenie to ma uzasne bavi....ale nemam komu, vsetci si drzia liniu ☹ 😀 , a dufam, ze mm bude teta upratovacka a splni ti tvoje plany, mojmu ked poviem nech vyprasi koberceky tak robi to takou silou, ze cakam kedy sa rozpadne 🙂

Piki 😀

tigi
28. okt 2009

luci ten tvoj graf je ukazkovy, krasa 😵 uz nech sa len teda drzi teplotka stale hore.

vierka moj sa zatial nestazuje 😀 uvidime co bude dalsi mesiac. 😉 zatial ho prehovarat nastastie nemusim. 😀

piki to budu dva psiky v jednom, to bude symbolicke. 😀 😀 😀

vikusi aj ja sa tesim na pecenie, ale u nas sa toho moc nepoje, takze tie suche z decembra vyjedame este v january. 😝

lucul
28. okt 2009

no baby, jednotka rychleho nasadenia je h.... 😀
ale ked mi to tatko doniesol, tak som povedala, ze skusim tie papiere kuk ale ze sa do toho nevyznam a on "ved si to studovala" a ja ano, ale v tom roku som bola este na zakladke 😀 😀 😀
a ked tak rozmyslam, tak som bola v tom roku straaaaaasne zalubena a aj prvy bostek bol 😅 😀

piki ano ano, okrem nasej komunity, vsetci su zmrdi 😀

viki - caro je kavovinovy napoj, myslim psenicny 🙂
ale ja mam chute dnes, uz mam chut na daco ine, ale nepoviem co, lebo tu ma vsetky udupete, lebo to mozete vsetky 😀

juliett99
28. okt 2009

ahojky babule,,

tak ja som dorazila z nemocky z poradne a zistili sme ze sme uz pribrali +21 kil a tlak je stale nizky.
a Drobcek ma 3050g CTG a prietoky su OK,, otvorena som na prst.. no zatial sa Sami nechysta na svet. 😉 a dostali sme ten prenatalny box,, 😵 😵

lucul
28. okt 2009

juli super, gratulujem, a to uz vydrzis do buducej nedele 😉 😀 a aky je to pocit, ze si uz mozes tehu uzivat bez strachu, ze sa nieco stane? 😵

vierka
28. okt 2009

no baby, co sa tyka socialnej poistovne, tak ja som na kazdom archivarskom skoleni poucena, ze si mam davat na papiere pozor ja (a hlavne na veci co sa vam zidu ked pojdete na dochodok) - lebo ze socialna poistovna je jedne velky bordel 😀 a pravidelne sa s tym bordelom stretavam 😀 mame tak domrvili dochodok ze az 😅

no ja som sa dneska smiala v archive ked som dostala do ruky zlozku na ktorej bolo napisane "Fúkando - grando" - tak som cucala ze co to moze byt a nakoniec to boli zaznamy o dychovych skuskach na alkohol nasich zamestnancov 😀 😀 😀

pikuska - jasne posli ich, ved vies kde byvam 😀 sa o nich postaram jak o vlastnych 😀

vikuska - aj mna bavi vypekat... ale vies ako, pre dvoch sa to neoplati... keby som chcela viacej druhov zakuskov a nie sa len jednym natlacat... tak sme sa rozhodli, ze kupime si za krabicu roznych zakuskov a mam napecene 😝 😀

tigi - tak to ti uprimne zavidim a zelam nech to manzovi dlho vydrzi... ja sa mozem v tomto smere v poslednej dobe len stazovat 😔 ale zase chapem jeho vyhrady, ale aj tak 😅

juli - tak to je super, ze dalsia poradna dopadla super... Samko je uz riadny macko 😀 tak na prst, buduci tyzden budes aj na dva a ten dalsi mozes aj rodit 😀 kedy mas dalsiu poradnu??? aj ti davali zoznam ze co si mas priniest do porodnice???

pikino
28. okt 2009

juli tak super. baby mali sme ravdu ze samik ojde o termine 😀

a neondejte sa ked nemate komu napiect poslite mne. 😀 ja zjem. 😀

a ja krava sa tu pri vas bavkam s koralkami a zabudla som na terezin obed. horela lipka horelaaaaaaa

...varim znova. 😝

lucul
28. okt 2009

piki naaaa sak sme vedeli, ze je to chlap a dobre mu je vnutri bez roboty 😀

a nevadiiiiiii stava sa aj v lepsich rodinach 😀

tigi
28. okt 2009

vierka - cici z toho netreba byt smutna, ty si si presla tym cim ja teraz a si v uplne inom leveli, tam sa treba tesit. 😵 chapem trebars vyhrady tvojho mangela, ale treba mu pripomenut, ze potrebujes byt spokojna po vsetkych strankach, tak nech sa posnazi a neboji sa. 😉 alebo mu mam dohovorit ja? 😠 😉 😝 😀 😀

juli parada ze je vsetko v poradecku. mozno debilna otazka, ale co to je prenatalny box?? 😕 😅 🙂

jo a baby hodila som si do albumu dve fotecky tej mojej neterky. ospravednujem sa za kvalitu, je to fotene vecer s telefonom a navyse sa furt vrti, ale je tam podarena. 😵 😀

juliett99
28. okt 2009

dik babule aj ja si myslim ze som nakoniec prcka dostaocne ukecala a teraz sa mu este nechce ist von,, heheh ani za svet.. 😀
dalsia poradna je buducu stredu 4.11 a ten zoznam so m vierocka dostala hned ako mi dala papiere na nastup na matersku..

hmm tu uz vypekate ?? nebodaj na vianocne sviatky,,?? xixix my zatial stale len pracujeme ,, a dohovie mozno aj Sami nechce prist do berdelu tak este vyckava xixi 😀 😀

lucul
28. okt 2009

tigi ta je kuaasna 😵, take zive striebro urcite, ze? ocka jej ziaria 🙂

tigi
28. okt 2009

jo luci, zive striebro, pekne si to nazvala 🙂 je to strasne dobre dieta, vobec nemrnci a furt sa rehoce a spekuluje. skoda ze uz zajtra odchadzaju naspat do UK, rada by som mala taketo babeno v blizsie v rodine. u nas sa totiz ziadne malicke deticky nevyskytuju, tak sa nemam s kym tesit.

juliett99
28. okt 2009

tigi,, ani ja som to do dnes nevedela,, je to taka krabica v ktorej je cumlik a vzorky prasku na pranie a avivaz .
plus plno magazinov na citanie ohladne dietatka,, jaj a este CARO instantna kava vraj dobre na tvorbu mliecka a kremik na strie taky maly prtavy xixixi 😀

lucul
28. okt 2009

o chvilu ma vierka a mozes sa tesit 😉, ale to uz sa budes tesit zo svojho v brusku 😉
my mame maleho smudlika, uz ma rok, dnes ho idem poobede otravovat, pojdeme kuk k mamine do roboty maju tekvickovy den a vecer sa pojdu prejst s lampasikmi, tak som zvedava, on svetielka moze 😵

vierka
28. okt 2009

lucul - prosim ta nestras s tym, ze chlapom je tam v nutri dobre bez roboty, lebo ja toho mojho nedostanem von ani ku dalsim vianociam 😀 😀 😀

tiguska - ved ja to chapem, tie jeho vyhrady... uz nezabera ani to, ze mu hovorim, ze ved maleho to musi niekto naucit ako sa to ma robit a takto by to mal hned z prvej ruky 😀 😀 😀 alebo hovorim, ze ked sa on boji nech nezasuva, sak mna moze uspokojit aj bez toho a ako sa potom uspokoji on je jeho problem 😀 😀 😀
a malinka je proste cela ich rodinka - zlata je 😀 😀 😀

pikuska - tak korlaky a malinka je hladna 😀 😀 😀

juli - tak super, ze ti dali aj ten zoznam - ja uz nejaky mam z kurzu, tak potom mi ho mozno neskor da gyndos, alebo potom priamo na poradni uz v nemocnici 😀

lucul
28. okt 2009

baby, ja som dnes jak telefonna ustredna 😠, vyzvanaju vsetky tri telefony, esteze na striedacku a nie naraz 😀

pikino
28. okt 2009

lucul tak ich pekne doradu pokladaj a nedvyhaj 😀

moje decko uz je najedene, ale bola to fuska mrkva je vsadeeee. 😅

lucul
28. okt 2009

a este najkrajsie, po tyzdni som zdvihla jeden hovor, co furt otravuje a ze prieskum, som ju hned uzemnila, ze nemam cas a mam strasne hekticku prcu a pri nej nestiham 10min odpovedat 😀

tigi
28. okt 2009

my mame u svokry taku velku tekvicu, ze ked sa k nej mala postavi, je rovnako velka 😀 tiez je v nej svetielko a vecer to svieti a malej sa to luuubi. ale vsak mne tiez. 😀

juli neni mozne, to taketo nieco akoze v nasom zdravotnictve dostanes? 😕 som ani nevedela. ale potesilo, no nie? 🙂

piki workoholik sa z teba stava. 😝

mne tu uz od vcera zvoni nejaky trtko a vzdy ked zdvihnem a predstavim sa, tak polozi... 🙄

lucul
28. okt 2009

tigi ja som tiez vyrezavala tekvicu, minuly vikend som si kupila v kaufe za 2e a som sa vytesovala, nevlastny foter na mna kukal ci mi nehrabe, tak som mu povedala, ze ked som bola mala tak s ocinom sme robili tekvice 😵

tigi
28. okt 2009

vierka - cicus vyhrady mat moze, ale pokial nezakaze doktor, malo by to byt bezpecne. a pokial sa boji, ze by maleho stuchol do oka 😝 , ako hovoris su aj ine cesty ako ta uspokojit, myslim ze by sa nemusel bat ze by sa nieco stalo. ale asi je prilis opatrny, ale to sa mu ale neda vycitat, ja viem. 🙂

luci ja som si tiez vyrezavala u seba, ale nie tento rok. macicku sa mi podarilo, take to bolo bohovske ked to svietilo, pohladam foto a prihodim ked tak do albumu. 🙂 tento rok mam len cele tekvicky.

lucul
28. okt 2009

baby ja mam taku chut na chiken roll, dala som si jablcko, ze okaslem nepriatela ale moje telo ee, stale chce rolku 😠