Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
30. okt 2009

Piki supissssss...ja naramky mozem 😵 😉

A ja sa pripravujem na zehlenie cely tyzden...a tak sa mi nechce 🙂

lucul
30. okt 2009

piki uz ti to chyba? 😉

viki ano, nasi chalani hovoria: "vies kedy murar urobi najmenej skody?" " ked spi" 😀

juliett99
30. okt 2009

vikinka ahojky,, no energie teda moc nemam,, ale tak co narobim ked treba tak treba nema to kto za mna urobit.. 🙂 ja som od 3 hore,, nie a nie zaspat..
ozaj baby,, v noci sme s drahym nacvicovali ako sa zas robi tutumutu, xxixi poviem vam psina,, to bola no aj tak som potom nezaspala 😀 😀

vierka
30. okt 2009

no caute baby 😀

clovek ked tu neni tak toooooolko toho popisete a ja som nemala cas 😔 tak vas idem pocitat a ked tak odpisem ked je to este aktualne - ale uz asi nie a vy ste tu uz asi ani neni 😅

tigi
30. okt 2009

baby zehlenie fakt neznasam 🙄 radsej budem tyzden umyvat riady od rana do vecera, ako hodinu zehlit. 😖 zehlenie pre mna vymysleli za trest. 😝

pikusi krasny je ten naramok, este nausnicky k tomu 😵 🙂

juli ahoj 😵

babyyyyyy... mna uz dneska drbkaaa, ja uz chcem ist prec odtialto. 🙄 z prace myslim. 😝 inak dnes nam vyskocila jedna ryba z jazierka. ked to urobila vcera, mala stastie, ze ju niekto videl a hodil spat, ale dneska sa jej ten pokus o sebevrazdu podaril. alebo trpela schizou a myslela si ze je losos a plavanim proti prudu vody sa niekam dostane... 😝 u nas bohuzial skoncila svoju zivotnu put na ceste vedla jazierka. 😔

vikinka81
30. okt 2009

Lucuuul krasne a vystizne 😀 🙂

Juliii...ved uz aj to prekonanie je nad moje sily, tento prechodny zimnny rezim ja nemusim..... 😅 😉

A tutu mutu.....tenkrat po prve 😀 🙂

Vierka mas abstak...a este si nesla domenko 😀 🙂

lucul
30. okt 2009

tigi my by sme sa k sebe hodili, ty budes umyvat riady a ja zehlit 😀, ja zas neznasam umyvat riad, ale zehlim rada, ked je nieco dobre v telke

viki, ale aby si ti nasi (instalateri) nenamyslali, tak ja zas vravim, vsetci instalateri su trubky 😀 😀 😀 esteze sa R. na mna za to neurazi 😅

lucul
30. okt 2009

juli aspon ste sa nasmiali 😉 😀

vierka, ved je piatok, co robis este v praci 😀

vierka
30. okt 2009

baby neblaznite, ja som uz davno doma... z prace by som sa nestihla dnes pripojit.. tak som nachystala masko, dala to dusit a hned som sa prihlasila.. lebo tak o dve hodky pojdem do TT pre mojho mangela - pride na vikend domov 😀

tigi - ze jakyyyy samovrah ta lezba... nevymazem to!!!! myslela som rybku, ale pocuvam priatelov a Fibi povedala, ze som lezba a ja som to hned spontanne napisala 😀 😀 😀

vikusik - a nemas len nejaky pomyleny cyklus??? 😔

lucul - pod k nam, nahuc na toho mojho, nech pekne umyva aj on 😀 😀 😀

juli - krasna maminka - ako vzdy 😀

pikusik - pekny vytvor 😀

perluska - satka pekna, aj sme premyslali ze kupime, len by to chcelo nejaky kurz uvazovania toho... ved opytam sa manza sa dam vediet...

nieco tu kypiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... moje maaaaaaaaaaaasooooooooooooo 😅

tigi
30. okt 2009

vierka zamiiiiiiisaj, stis plamen a sadaj spat. 😝 😀

lucul
30. okt 2009

vierka ahaaa, ty si uz doma a vyvaras drahemu 😀
a kludne, nieco dobre napecies, ja na neho nahulakam a potom okusim tvoj vytvor a uvaris mi cajik k tomu
😀

tigi
30. okt 2009

lucka dobre, ja budem umyvat riady a ty zehlit. este takto - vysavat akoze povysavam, ale tiez nemusim, radsej umyvam dlazky. ako si na tom ty? 😀 vies, aby nam to v tej domacnosti fungovalo. 😝 😀 😀 😀

vierka
30. okt 2009

sak som zamiiiiiiisala, nadvihla pokievku a uz som spat 😝

jasne, napecem - ved ja pecem kazdy vikend a za tie umyte okna mi to stoji 😀 😀 😀

lucul
30. okt 2009

vysavam rada, mozme to dat dokopy 😀 😀 😀
ale mam problem, ja nerada varim, ale milujem piect 😅

vierka
30. okt 2009

a ja vam ten vas utulny domov mozem skraaaaaaslovat 😀 😀 😀

tigi
30. okt 2009

oukej, tusim by sme sa aj k sebe hodili. 😀 varit mozem, piect budeme spolu, lebo to mozem aj ja. oooooooo aka romantika. 😀 😀 😀 😀

lucul
30. okt 2009

ako pri vareni pomozem, nakrajam, nastruham, ale hlavne dochucujes a hlavne veci robis ty
normalne idealne mangelstvo 😀 😀 😀

pikino
30. okt 2009

ja sa pridavam k vierke ako nehybny doplnok. 😀

a mozte dojst ku mne pozehlit. 😀

tigi su k tomu ja nausnicky, tak polozene dole iba take perlicky nastokavacie.

vierka
30. okt 2009

pikuska - tak my sme teda hlavne ozdoby 😀 😀 😀

ja som zehlila vcera a mam toho dost aj na tyzden 😅

lucul
30. okt 2009

dobre, uz mame aj zariadenie do bytu 😀 😀 😀

ok, idem si hodit fasadu a prejst sa so svagrovou, majte sa krasne a pekny vikend prajem
papa 🙂

pikino
30. okt 2009

ale dufam, ze na mne nebudete sediet. radsej sa budem tvarit ako izbova rastlina trebars kaktus. 😀

vierka
30. okt 2009

lucul - pekny vikendik aj tebe, pa pa pa 😀

ale keby na tebe sedel nejaky chlap, tak to by si sa isto nestazovala 😝 😀

pikino
30. okt 2009

jak na mne?

tigi
30. okt 2009

pikusi ja som myslela ze to ti zostali este koralky, ktore si uz nedala na naramok 😅 oukej, moze byt teda. 🙂

a jak na tebe, ved tak pol ritku na kolienkach s rukami okolo tvojho krku, neee? 😀 alebo by si to radsej naopak? 😀 😀 😀 😀

vierka
30. okt 2009

sak to mooooooze byt aj obraaaaaatene 😀 😝

pikino
30. okt 2009

tigi naco by mi bol taky chlap co ho udrzim na kolenach? 😀

vierka
30. okt 2009

no to mas pravdu, radsej takeho co udrzi teba 😝 😝 😝

dobre baby, ja pre teraz koncim... idem pocitat este kusok knizky kym pojdem do TT, napapam sa...

Tigi - tak ti callnem ked budeme vychadzat z TT a uz mam pre teba aj to cedlo 😉

pikino
30. okt 2009

aaa vierka 😎

bambi7
30. okt 2009

cafte babulky co nove?

vierocka jui ako babulky?

piki a co terezka ake pokroky mate?
perlus a simonka? a ostatne babulky ako?

no my sa mame fajn mala je zvedava tak sa jeej venujem na 100% stale blaboce ...a hlavne tata a baba....
a uz aj sedkame zeleninku papame v pohode aj kase
uz spi celu noc a cez den spi lepsie ale musim byt pri nej vylozi si na mna nohu alebo da rucicku na mna aby som bola pri nej 😉
babulky prajem pekny vikend

juliett99
30. okt 2009

ahojk bambi,, tak to je super co citam,, Nikuska je sikovna babulka,,
a co ja?? este stale sa drzime na poslednej poradni mal maly uz 3050g ale nejako sa este nechysta na svet.
uz by aj mohol... nevieme sa ho dockat.

ozaj piki vsetko naj naj k meninkam.. samozrejme ze aj perluskinej simce prajem vsetko najjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵