Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
2. nov 2009

perli fotky som pozerala, mala je krasnunka, tie ksichtiky nemaju chybu 😵

tigi presne, a mozme nasemu potomkovi povedat, od kolaudacie si tu s nami 😀

ozaj baby, vcera isiel R. kuk na stavbu aj so stavbyveducim a nasli jedneho cigosa sedet na parkovisku a cistil si kable karbobruskou a vytahoval med, a nikto nic, hlavne ze je stavba za policajtami 😠, a este sa snazil presvedcit ich, ze veduci mu to dovolil, tak mu R. povedal, ze on je veduci, tak na neho cumel a miro mal pokazenu dovolenku lebo mu to hned volali 😅, co si uz ti nedovolia 😠

juliett99
2. nov 2009

perli ja sa praveze nebojim,, neviem coho,, nepanikarim..
skor sa bojim ze ked budeme tlacit aby som drobcovi nejako neublizila alebo daco sa neprihodilo..
Viem ze to urcite boliet bude,, ale vravim si ze ked to zvladli ine zvladnem aj ja. 🙂

vierka,, hmm takze o plastenku mas viac.. my budeme musiet dokupit na obe,, ak nebude pasovat to co ma Robi doma este v janovciach po dadovi,, 😉

lucul
2. nov 2009

baby dakujem, esteze ste dve vysvetlovali, inak by som to nepochopila 😀, ale ne, zlate ste 😵
takze aj ked som Klaru nepoznala, tak drzim minutu ticha 😔 😀

pikino
2. nov 2009

😀 😀 😀

lucul to aby si netvrdila ze ti to nikto nevysvetlil. 😀

perla200
autor
2. nov 2009

no jasné juli....ale neboj zvládli to miliony žien na svete...a malý bude ok stopercent

lcul dakujeme....no bola fantastická....zobrala si darčeky a zalomila...ako super oslávenec.... 😀

lucul
2. nov 2009

piki nemozem ani usta proti otvorit 😀
skoda, ze som vas vtedy nepoznala, mohla byt prca na chate 😵

perli, kym nespala pod stolom je este dobre 😀, a vsimla som si, ze farmarcis, to ked stihas? 😅

pikino
2. nov 2009

perlus zlate decko.

to moje sice zaspalo o deviatej vecer ale uz o stvrteh pytala jest a dovtedy som k nej asi dsat krat vstala a strcila cumel alebo len pohladkala teraz si hrozne vyzaduje moju pritomnost a o 7:45 uz bola hore teraz zasa zalomila na chvilocku.

ved este bude prilezitost na chatu ked nam vsetkym decka odrastu 😀

lucul
2. nov 2009

piki to pojdeme na ozdravny pobyt ako dochodkyne 😀

pikino
2. nov 2009

vsak aj to sa rata 😀

lucul
2. nov 2009

fuj, take soky nech mi kon nerobi 😠

vierka
2. nov 2009

perluska - praveze sme ho kupili preto, ze je neutralny, ze keby nieco tak bude aj pre druhe 😀
a da sa hojdat len tak trochu, nie nejako extra a moc hojdaci by som ani nechcela, aby si mlady panko nezvykol ze sa pred spanim hojdat treba 😀 😀 😀

lucul - no ja by som ho tak vyslahala tymi kablami ze by si uz asi nikdy nevrzol 😵
a pekne chod na stavbu... ved tvorit deti sa daju kdekolvek 😉 ved clovek pri tom nemusi lezat 😀

juli - no mi ten prsiplast potrebujeme, kedze bude januarove babo, tak aby sme nezmokli... ale ved keby nedali, tak ho lahko kupim, ved to nie je nejaka velka polozka...
a neboj sa, vsetko pekne zvladnes a budes super mamina 😵

pikusa - ty nas vsevedko - nemas nahodou nejaky zoznam potravin ktore by mohli obvplyvnit palenie zahy??? nieco co sa moze a nemoze jest 😵

lucul
2. nov 2009

vierka ved treba pokrstit byt aj pred koladaciou, nech viem co vydrzi 😀

vierka
2. nov 2009

lucul - no ved jasne... co ked pridete na to, ze pri napore omietka na stenach puka - to treba potom este reklamovat 😀

pikino
2. nov 2009

vierocka mna palila zaha skoro cele tehu nepomoze nic.
ale vseobecne vyhybaj sa slanym, mastnym jedlam a paradajkam. mne pomahal popcorn nesoleny.mozes skusit aj homeopatika gastrocynezin a este fatra je dobra ale pi len po duskoch.

lucul ten si skoro infarkt dostala? 😀

vierka
2. nov 2009

no mne to zacalo len teraz a zevraj to niekomu pomaha ked upravi stravu... ale co mi diktovala sestricka po telefone co by som mala obmedzit, tak som si zapamatala len nieco tak preto sa pytan 😅 lebo chcela som skusit ze to skusim aj upravit stravou, lebo doteraz som to nemala...
a sestricka doporucila gastrotus - tak skusim zajst dnes do lekarne 😵

lucul
2. nov 2009

piki ani nevrav, mne to vypisovalo, ze si mam zistit, ci mam povoleny pristup na tieto stranky 😅, esteze si bola online na FB

vierka presne, ci strop nepadne pri otrasoch a tak, asi by aj susedia nad nami mali skusit (alebo zeby som to ja s tym susedom fesnym skusial 😀) , ci nahodou nam nepadne strop na hlavu, asi navrhnem 😀

vierka
2. nov 2009

lucul - jasne poskusaj to tam vsetko, aj pivnice 😀 😀 😀 ved netreba riskovat 😉

pikino
2. nov 2009

lucul no vies co mala by si obehat tie byty pre istotu spravis sluzbu susedovcom 😀

hej aj gastrotus to sa dava aj babatkam. a este skus sat s vyvsenou hlavou aby sa ti to nevracalo do krku.
ja som kvoli tomu casto v noci nespala som musela stale vstavat a grgat jak sialena. 😝

vierka
2. nov 2009

no ved skocim dneska do lekarne, hadma nieco zaberie a ked nie, tak pistol k hlave - to zabere urcite 😀 😀 😀
no ja som to v noci riesila sodou bikarbonou a tiez som potom len grgala 😅

a neviete mi poradit ci sa mi chce ist dnes cvicit, alebo nie??? 😀

lucul
2. nov 2009

a mozem aj garaze skusit, hej? a co, ved je to jeden objekt 😀 ale parkovisko necham odvaznejsim 😀

vierka
2. nov 2009

kludne aj vsetky auta poskusaj 😀 😀 😀

pikino
2. nov 2009

lucul to aby si uz zacala nech to postihas vsetko 😀

vierka no mne by sa nescelo urcite 😀

lucul
2. nov 2009

vierka, nase uz vypstim, tie mame odskusane 😀 😀 😀
vierka mne sa nechce, a kedze ty mas este aj brusko tak aj tebe sa asi nechce 😀

piki neboj stihame, to neni velke 😀

pikino
2. nov 2009

taaaak aj druhe kole do druhej nohy.
a na tvojom mieste by som to oistila aj treti krat ze do tretej nohy. 😀

lucul
2. nov 2009

piki neeeeeee, my chceme baby, tak stacia dve nohy 😀

vierka
2. nov 2009

lucul - podla mna ked chces babo, tak uplne staci medzinohy 😀 😀 😀

tak ale toto je take cvicenie pre tehulky a aj sa mi chce a aj sa mi nechce a neviem sa rozhodnut 😅 ale kludne ma mozete prehovarat, ze sa mi vaaaaaazne nechce 😀

lucul
2. nov 2009

aha ja som chcela napisat babu 😀 😀 😀, ale sak hlavne ze to bude zdrave 😉

tak v tejto zime ic domov, uvar caj a citaj knihu, nech neprechladnes 🙂

pikino
2. nov 2009

vierka vaaaaaaazne nendi. 😀

tigi
2. nov 2009

uf, nemam rada prve dni v mesiaci, to ma najviac robotky a potom vas nestiham. 😖 ale vcil pijem kavisku a bastim kolacik, tak som si dala pauzu.

luci nezabudni karimatku alebo decku, nech si nezoderiete kolienka. 😀

pikusi nazdo. 😀

vierka ja ti radim chod, odreagujes sa, zacvicis si, mozno sa aj nieco dobre naucis, to su same pozitiva. 😀

a co sa tyka cvicenia, my ideme vo stvrtok s manzom prvy krat spolocne cvicit a to jogu. sa normalne tesim. 🙂

lucul
2. nov 2009

tigi len prides a kazis tu moralku 😀 😀 😀
takze ty radis na lezaka, hej? vierka na stojaka. este nejake typy a rady 😀