Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
3. nov 2009

Juliiii tak je to super....vsetko ste stihli, sa teskam s tebou. Uz sa mozes pripravoat na prichod Samka, tak len pekne odychuj 😉

Tigi, rada by som sla ale dnes sme prisli neskor do prace a nemozem povedat, ze dnes to balim lebo sa citim zle, niako to vydrrzim, cely den preflakam na nete, lebo sa mi bohovo nic nechce robit a uvidim, co dnes vecer...aj ked som si dnes naordinovala nase fitnesss....jaaaaaj boze ohhhhh, ochhhhhh 🙂

Lucuuul zlatko, ja sa tak tesim na to koickovanie....jupiiiiii budem mat skym chodit na prechadzky a este v PK tak blizko, obcas nahodime nase deti do auta a odficime do Cifera 😀 🙂

A ja som za tu kavuuuuu, len povedzte kedy...mne by bodlo aj zajtra ak bude okaaaa....dogodnime sa 😀

lucul
3. nov 2009

tigi vianocne darceky nemam, ale uz plus minus viem co, a vcera som dostala tip na vtipny darcek pre draheho tak mu to objednam, nech je sranda 😵

viki samozrejme pezinok prelabzujeme cely a obcas si spravime vyjazd smer cifer, tt, hc, to budu vypravy 😀, sranda by bola kebyze sme spolu tehule a s pupkami by sme sa gulali po pk 😀 😀 😀

a kava v pohode kedykolvek 🙂

vikinka81
3. nov 2009

No mne v hlave vrtaju darceky od leta, lenze ked mame tu financnu krizu ☹ tak asi nebudu take bohate a zatial sme sa doma dohodli, ze nic nebudeme kupovat a ako moj brat povie....tento rok si urobme duchovne vianoce, viazane tradiciou...stale rozmyslam co tym mysli...ked sme krestansko -nekrestanska rodina 😀 ☹

Takze asi tak....ja sa skor strasne tesim na pecenie....a zacinam v novembri, lebo mame az troch oslavencov.... 😀 🙂 takze cochvila budem piect torticky 🙂

juliett99
3. nov 2009

tigi,, moja ja namam kupene nic,, My mame darcek este v brusku a druhy darcek uz vlastne aj chosnujeme,,
a co Kupit Davidkovi veru netusim,,, ☹

vikinka81
3. nov 2009

Jajjj zabudla som hlava derava, akurat som sa mm pytala, ci mi jezisko nieco tento rok donesie, kedze je fin. kriza a odpoved: ,,,predsa sme si kupili auto,, takze smola ale ked mu mam urobit radost tak mam objednat nove svetla 😠 🙂 😉

Luucuuul, takze sa musime pustit do snazilkovania aktivne 😀 🙂 😉 a pohnat tie spermosky spravnym smeerom 🙂) tak dufam, ze nam to vyjde +- par mesiacov.... 🙂

lucul
3. nov 2009

viki ja som tu vcera pisala, ze to beriem u nas do vlastnych ruk, takze ja idem na to 😀
a ja urcite darcek nedostanem, ja som dostala byt 😵 a drahy chce pozitivny TT, tak som zvedava ako to zvladnem 😀

tigi
3. nov 2009

babule jaaaaa zajtra moooozem a tesila by som sa ak by som vas videla aspon raz pred vianocami, lebo kym sa my dohodneme opat, bude aj sibacka. 😀

jeeee baby, to bude bohove ked dofrcite aj s vasimi prckami, odstavime kociky u nas na travicke, kavicku dame na terase 😵 😵 😵

ja tiez nic nemam a asi sa ani nic velke kupovat nebude. porozmyslam skor nad nejakymi prkotinami co potesia. 😀

juli vy dostanete ten najkrajsi vianocny darecek 😵, k tomu este byvanicko hotove, uvidis, tieto vianoce budu super. a davidkovi nieco male, co by ho potesilo, neviem ci nejaka hracka, stavebnica, neviem co ma rad. 🙂

vikinka81
3. nov 2009

Tak to ti verim....ja som si tiez uvedomila, ze musime sa viac posnazit a poponachlat sa..moj mm bude mat cochvila 32....a ked som ratala , ze nase deti budu mat 20 a mi pomaly 50 tak sa mi vsetky panenky dvihli....ja viem neni to o veku, ale mam pocit ,ze prave teraz prisiel ten spravny cas pre mna a zacinaju tikat biologicke hodinky....a keby som dala pod stromcek tehotensky test tak by ma asi cele tehu nosil na rukach,strasne sa tesi z deti vie sa snimi jasit a vsetky deti maju radi aj jeho, on to proste vie snimi....a je pri nich taky zlaty 😀 🙂 a zacinam si uvedomovat, ze nam uz nieco chyba v nasej posteli, z coho by sme sa viac tesili a prezivali to vsetko kranse... 🙂

lucul
3. nov 2009

tigi ja dufam, ze sa do vianoc stretneme este aspon na vianocnych trhoch 🙂 a dufam, ze my dve sa uvidime do vianoc urcite, ved chceme prist kuk tu zahradu, len neviem fakt kedy ked je drahy stale prec 😒

viki ani nevrav, hlavne ked vidim ako zboznuje synovca a maly si to patricne uvedomuje a ked ho vidi tak sa na neho zavesi a diriguje, to to to, a r. skace ako maly piska, a vekove zalezitosti som riesila aj ja, ale uz neriesim, ked vidim ze kamos ma 46 a cakaju mimco, tak uz mi je r. vek sum a fuk 😀, ale aj nam daco chyba, teda mne urcite, aspon by som mala drobceka doma ked uz je drahy prec ☹

juliett99
3. nov 2009

ved to hej tigi ze my dostaneme ten naj naj darcek,, a Dadus to nejako poriesime uz je velky a chape ze sme vystaveny z koruniek,, obcas sice necha´pe ale uz viac hej ako nie.
Skola ho teraz dost zmenila,, klop klop je uz fakt rozumnejsi.. 🙂

juliett99
3. nov 2009

viki zlatko to si napisala fakt pekne,, normalne sa mi tlacia slzicky do oci... no ja verim ze sa vam to s tigi,a aj lucul do vianoc podari a budete mat aj vy naj naj sviatky 🙂

vikinka81
3. nov 2009

Juliiii zlatko, to pise moje srdce......,podla mna niektory ludia mimochodom patrim tam aj ja...dozrievaju neskor, ale o to viac sa z toho tesim a pripravujem, len aby to dopadlo co najlepsie aj ked v kutiku duse mam obavy aby to nedopadlo ako minule MA.....toto akosi nedokazem perglgnut...aj ked si poviem x-razy , ze bolo aj horsie, ale stale mam pocit, ze neni nieco v poriadku, mala by som sa odosobnit 😵 🙂
Dufam, ze nam to vsetkym trom podari co najskor...a ja pevne verim, a dufam , ze ano coskoro....nech nas je velka tlupa na kocikovanie 😀 🙂

Takze zajtra dame to kafcooooo a zostava......kto vsetko 😅

No ja sa tiez tesim na tohtorocne trhy na cigansku, lokse, punc.... 🙂

Aj minuly rok sme sa mali stretnut a dopadlo to tak, ze nic z toho nebolo , myslim na vianocnych trhoch😀

lucul
3. nov 2009

viki neboj, tentokrat to dopadne dobre, musime tomu obe verit, aj ja mam obavy, ale snazim sa to dostat z hlavy, aj ked viem, ze ked to pride budem sa bat kazdeho pichnutia a kazdeho divneho pocitu, ale vecme, ze na to nie sme same a mame nase drahe polovicky a tu baby ktore nam drzia palce a myslia na nas, z toho vyplyva, ze budeme kocikovat spolu a spravime jeden krasny rekord, vela kamaratok s kocikom 😵

a ja sa pridavam na kafco, len my povedzte kde a kedy

a ked nikto na trhy, tak viki a ja urcite, ved sme robotkou kusok od seba 😉

vikinka81
3. nov 2009

Lucuul no jasne musime dat spycha na vianocnych trhoch 😉 🙂 jaaaaaaj budem mat kamosku 😀

No baby takze zajtra sa stretneme..u vas TT a o kolkej a budem tam ja, Lucuul, Tigi a dufam ze donde aj Vierka a co Vanilecka a este kto....bola by som aj happy keby mohla dojst aj Juliiii,Jullli ako to stebou vypada 😕 😅

Lucuul aspon sa mozme drzat toho, ze sme si stym presli obidve, musime sa podporovat a dodavat si vela energie, aby sme to zvladli na 1* 😀 😀 😀

juliett99
3. nov 2009

aj ja sa tesim na trhy,, heheh tiez mam rada varene vinko,, a bude super ked nas bude o jedneho viac ako minuly rok,, 😵

takze zajtra maete kafickovy den?? super,, ja idem do poradne,, 🙂 som zvedava co nove 😀

lucul
3. nov 2009

pocujte, ved juli ide zajtra na poradnu, nie? 🙂, ja mozem dobehnut aj skor, aby som ju este naposledy pred porodom videla 😵

viki jasneeeeeeeee, vianocne trhy na 100% 😉, a ano maaaam kamosku s podobnym osudom 😀, aspon sa vieme podporit a vcitit s rovnakymi pocitmi 😉

inak ja som na jednej strane aj rada, ze sa stalo co sa stalo, inak by sme sa nespoznali a ja som faaaakt rada, ze vas mam 😵

juliett99
3. nov 2009

lucul zlatko no to by si ale musela prist este doobeda lebo my sa musime ponahlat pre dadusa do skoly.. on ma skolu zajtra iba do 11:40 a to sa musim nejako stihnut vybavit ani keby co bolo lebo inak ho nema kto vybrat zo skoly,a Robi mi uz musi robit sofera.
Hmmm nejako som sa dnes moc tesila,, a prekypovala energiou,, a zrazu mi je na grc,, fujjjjjjjjjjj asi si idem lahnut. 😠 ☹

lucul
3. nov 2009

aha, no tak nic skoda ☹, tak az po tom sestonedeli 😉, a pekne si lazkaj, mozno to uz pride a zajtra na poradnu uz ani nepojdes 😵, ja sa taaaaaaak tesim na nove mimco a potom je vierka na rade 😀

juliett99
3. nov 2009

ved nas mozes prist mrknut aj do nemocky ,, sice za sklo ale uvidis prcka,, 🙂
aj ja by som vas este rada videla,, babulky,, ale tak hadam po tom sestonedeli uz na 100% pridete.. 😵 😵

lucul
3. nov 2009

no ved pockaj, aby sme ti nespravili konikovsku navstevu 😉

tigi
3. nov 2009

oukej babulky, tak sa na vas zajtra moc tesim. 😵 ja mozem skoncit najskor o stvrtej, ako ste na tom vy?

juli chod si teda lazkat a oddychnut, nech ti je coskoro lepsie.

a ja som tiez rada ze ste tu, castokrat u vas najdem podporu aj ked nenapisem co ma trapi, viete mi zdvihnut naladu a preto sem chodim vela moc casto. 😵 😀

lucul
3. nov 2009

viki, mam otazku, kde byvas? aby sme nesli jak trubky dvoma autami ak byvame nejak inteligentne 😀

lucul
3. nov 2009

dobre baby posuniem vas na 1.stranu a ja ficim za tym mojim, nech ho vidim aspon za denneho svetla 😀 a idem kuk ako kuri kotol 😵
majte sa, vecer pridem docitat a zajtra si piseme a vidime sa
papa 🙂

pikino
3. nov 2009

ahojteeeee.

uz ste vsicky zdrhli zase? ja dondem vzdy az po funuse.

a vy idete zajtra na rande?

vikinka81
3. nov 2009

Tak ja som uz tu 😅

Tak sa tesim na zajtra a ako obvykle urcite az neskor, teda po tej 16:00 hod....mne to tiez najviac vyovuje. Vsak dohodneme a upresnime miesto a cas na zajtra...okaaaaa

Piki a ty nechces ist na vylet aj s Terezkou s nami 😉

Lucuul mas IP.

vierka
3. nov 2009

no caute baby, tak ja len na chvilu lebo som nemala cas a uz padim segre na kavu 😀

takze k vianocnym darcekom, ja uz kupujem pri prilezitosti novembrovej vyplaty, lebo kto vie kde budem v decembry - cize buduci tyzden by som chcela vsetko pokupit 😅 😀

co sa tyka zajtrajsej kavy, sice som sa chcela povodne fotit, ze budem mat cas (ale ved ten budem mat aj cez vikend) - cize ja by som zajtra v pohode mohla, takze staci povedat kedy a kde 😀

takze si to premyslite, ved zajtra si to presne dohodneme... pre dnesok sa s vami lucim a tesim sa na stretnutie s vami, pa pa pa 😀
a napisem aj vanilecke mail, ci by zajtra mohla 😉

bambi7
3. nov 2009

cafte babulky ako sa mate?

julu a vierocka pekne kociky 😉

my sa mame super mala je stale pri mne a iba by sa mojkala je skvelaaaaaaaaaaaaa som stastna ze ju mammmmmmmmmm 😉 dnes sme papali karfiols mrkvou kde je mrkva zje vsetko 😀 no ale papa krasne 😉 ani spinave nie sme 😀
a co tu nove?
ja som trosku prechladnutaa tak snad to coskoro prejde

vierka
4. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

este ze ma Bambi zachranila, inak by som mala zase dva prispevky za sebou, ale som bola dnes pevne rozhodnuta, ze by som napisala, nech to vyzera akokolvek schyzofrenicky... aby ste si zase nemysleli, ze spim alebo co 😀 😀 😀

bombi - dakujeme za pochvalu 😵
tak vy uz takto papkate? som rada ze malej tak chuti a urcite je to po tom vsetkom tvoj najvacsi poklad v zivote 😀

vikinka81
4. nov 2009

Dobre ranecko 😀 🙂

Bambi ajoooj, tak super ze uz pomalinky papkate, rastiete a tesite sa ze ste spolu...rychlo sa uzdrav 😵

Ja hlasim chorobu zazehnana, takze sa dnes tesim na vas 😀 🙂 asi moj organizmus potreboval nachvilu resetnut 😀

Inac vcera sme mali doma krasnu romantiku, vypli na prud asi tak na 4 hod., takze sme si kurili v krbe, vsade same sviecky no krasa 😀 🙂

Vierka sevas teta schyzofrenicka 🙂

Takze dnes sa stretneme a o kolkej 🙂

lucul
4. nov 2009

goog morning girls 😀

bambi parada, ze mala tak papka, je krasne mat take zlaticko doma 😵 a ty sa uzdrav

vierka neboj, nemysleli by sme si nic zle, ved nas poznas 😀

vikusik, kedy pojdes z BA? 🙂