Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
5. nov 2009

tam fajcili tie obsluhovacky, ja som pekne smrdela ked som prisla domov tiez, som handry hodila hned do prania, ozmyvala vlasy a aj tak este kabat citim 😅

no veru, to mozem este chvilu trpnut... takto ked spravi clovek jeden vyber za mesiac, tak pohoda, ale ked ich clovek spravi vela a mame vela aj strhavani, tak si to tazko zapamata kolko a kde kedy vyberal 😕

vierka
5. nov 2009

a ja mam dneska nove naaaausnicky 😵 😵 😵

lucul
5. nov 2009

ich som si nevsimla, tak zeby som to mala odtial 😅, aj ja som dnes skusala nausnicky, krasne su 😵

vierka
5. nov 2009

tak ja som sa hned doladila cervenym trickom a som za hvezdu 😀

my sme si to s Tigi vsimli, ze tam hulili hned za rohom... ja som teda smrdela statne 😅

pikino
5. nov 2009

hej tie barmanky hulili ako kominy. tiez si to mohli odpustit ked sme tam mali babo. 😠

to som rada ze sa vam nausnicky pacia. vcera som mala dobry den aj som sa vyvnecila aj biznis spravila. 😀

vcera mi dosiel papier ze mi prisiel novy tovar. a ze adresat nezastihnuty, zmrdi. hlavne ze som cely den doma.a mam tri zvonceky tak nech nekecaju. 😠

lucul
5. nov 2009

vy ste sedeli kusok od nich, ale fakt mohli si to kozy odpustit 😠, hlavne, ze otvorila na chvilu dvere 😠

aspon obcas musi byt dobry den 😀
ukazem svagrovej, mozno bude chciet aj ona, alebo jej kupim k narodeninam od teba 😉

vierka
5. nov 2009

pikuska - mozno si spala 😀 😀 😀
no vidis to, zachvilu budes mamina podnikatelka na velkej nohe 😀 este tou materskou nakoniec aj zarobis 😀
a len pockaj ked terezka narastie, ako ti bude pomahat navliekat koralky 😀

uz skoncili nase nakupovania biiizi v obchodoch - Pikuska je nas hlavny dodavatel 😀 este sa budeme musiet pred vianocami stretnut 😀

vierka
5. nov 2009

a teraz si idem dat cokoladku od Vikusssssssky 😀 mnamky, mnam 😝 😝 😝

pikino
5. nov 2009

jaj baby nerobte naprsi mi do nosa 😀

lucul
5. nov 2009

😀 urcite jej pomoze navliekat koralky 😀 , polovicu strati a budu behat po kolenach a hladat koralky 😀
vidiiiis, aj ja si dam, mnamiiii, inak zaprovokujem trosku, od 8 do 9h som si bola zacvicit, a dosla som domov hodila sprchu a doteraz som v posteliiii 😵 😀, ale uz musim vyliezt zacne sa to schadzat domov 🙄

piki dazdnik to isti 😀

vierka
5. nov 2009

dobrunkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝

no tak ja sa tu mozem aj zodrat v tej robote a panicka je doma 😀 😀 😀

kluara
5. nov 2009

ahojte!

prišla som sa pozrieť na Juli, ale vidím, že Samkovi je v brušku veľmi dobre 😉

Piki - tie tvoje výtvory sú úžasné, máš talent 🙂

lucul
5. nov 2009

vierka ano ano, je mi dobre 😀, sak som sa dozvedela, ze ma drahy zivy a ja sedim doma na riti a prd robim, len nech mi to niekto povie do oci 😠, aj viem odkial vietor fuka 🙄
tak som si vzala dovolenku 2dni, ale aj tak mam robotu doma a robim papiere, ale neboj ked pojdes na matersku budem zarezavat, nech mas z coho zit 😀

ahoj kluara, ano Samkovi sa nechce do tej zimy 😀

vierka
5. nov 2009

tak si na to prisla???? ale ja som to nemyslela vazne 😀 😀 😀

kluara - a ty sa mas ako?

lucul
5. nov 2009

ja som to nemyslela na teba, to naozaj sme sa dozvedeli 😒

pikino
5. nov 2009

lucul tak taketo hefty mam ja doma na taniery tak raz za tyzden. a nemusim ani vietor hladat. 😝
len troska nakopat do prdele.

dik kluara. 😵

juliett99
5. nov 2009

sewas tulacky,, ako sa mate??
co dnes preberate??,
ja sa dnes citim pod psa, nespala som celu noc lebo ma hrozne boleli krize, nad ranom som to uz v posteli nevydrzala a odisla zo spalne a usalasila sa na sedacke s kopou vankusou pod krizami..a teraz som nervna jak pes,, po vsetkych len blakam,... ☹

pikino
5. nov 2009

juli zeby zeby? 😀

ta bolest krizou a zmena nalad 😎

lucul
5. nov 2009

piki IP

lucul
5. nov 2009

juliiiiii, zeby si mala o chvilu uzlicek u seba 😵

juliett99
5. nov 2009

piki bodaj by,,, 😀
lebo same sebe leziem na nervy aka som hnusna a najradsej by som sa z nikym nebavila aby som nestekala,, mali by mi dat nahubok.
inak tie krize uz ma boleli asi 4 dni do zadu a este som tu 2v1 😒 😠

ale dnes sa k tommu pridala ta nalada,,a brucho mam uz stale tvrde ziadne ze tvrdnutie stale je jak beton,,

vierka
5. nov 2009

juli - no ja by som ti zelala aby to uz bol naozaj naznak toho co ma prist 😀 😀 😀

lucul - respect, sak ja som len tak srandovala 😀

pikuska - sak aj moj to ma na taniery kazdy den, ze ho musim zivit a starat sa o neho 😝 😀

dobre babulky, ja pre dnesok koncim, majte sa krasne, uzite si krasny zbytok dniku a verim, ze Juli do zajtra nikoho nezabije 😀 😀 😀 pa pa pa 😀

lucul
5. nov 2009

neboj pride to uz coskoro 😉 a pes ktory steka nehryzie 😀

lucul
5. nov 2009

maj sa vierka 🙂

kluara
5. nov 2009

Vierka - no máme sa fajn, ešte mi býva občas zle, bývam unavená, ale mám skvelého MM, ktorý mi veľmi pomáha, takže veľa oddychujem

Juli - žeby predzvesť? 😉

lucul
5. nov 2009

dobre baby, idem off, pekny zvysok dna, papa

a juli drz sa a nestekaj, hlavne maj prichystanu tasku 😵 😉

juliett99
5. nov 2009

paaa vierocka,,

lucul no ved uvidime, akurat som vstala zo sedacky a hrozny pich do krizov myslela som ze som narastla z mojich 156 na 170 cm,, 😀

kluara a ty ako?? takze uz zacali aj tehotenske potiaze?? super ze mas takeho skveleho mm... jujj bodaj by to bolo,, inak drahy tipoval je dnes sa maly narodiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 este ma cas do polnoci xixixi 😀 😀

bambi7
5. nov 2009

cafte babulienky ako ?

juli jaj mojko vydrzkajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj este kustokkkkkkkk

ja lezkam a pisem vam som pod perinou pijem caj a lezim a chyba mi princezna mala je tu dako ticho 😅 nik po mne nepisti 😀 no vydrzim 😀

ako sa mate?

juliett99
5. nov 2009

ahojky bambi,,, dakujem uz len kusok veru.. 🙂
a tebe je ako je ti lepsie??? A Nikuska je este stale prec?? JUj urcite ti velmo chyba ,, teraz ked si nebola den bez nej je to divne vsak,, 😒 verim ze coskoro budes fit a nikusku budes mat pri sebe 😉

bambi7
5. nov 2009

juli viem ze je to tazke uz by si chcela mat samka pri sebe ale zvladla si to super a ten kusok vydrzkas si sikulka a ze si zla na ostatnch to pochopia 😉 ved bude sama ok vsetko hlavne sa drzkajte

no som chora ´tak lezim a mala je stale prec teda od vcera ale mam pocit ako by bola uz tyzden 😅 chyba mi nema na mna kto pistat jedine keby som mojmu povedala 😀 😅 a ten jej usmev uz vam s tym idem na nervy co 😀