Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
5. nov 2009

nie moja nejdes,, uplne ta chapem,, ze aj ked je prec len jeden den ze mas pocit akoby uz bola prec tyzden,, je to uplne normalne ved je to tvoja princeznicka,, 😉
takze skoro sa musis uzdravit.. 😉
a kludne nech aj tvoj drahy po tebe piska,, 😀 😀 aspon s atrosku nezvozita ulavi,.. 😉 z toho ze ju nemas pri sebe 🙂

dakujem moja ty vies vzdy napisat tie prave slova ktora ma podrzia ,, som si spomula ako si ma podrzala ked sme sa bali ze o maleho prideme 🙂 😵
nadej a viera boli silnejsie 😉

bambi7
5. nov 2009

juli ja som hovorila ze to vsetko bude ok este pockam na samka a bude to vsetko super 😉
a neboj vsetko zvladnes a vianoce budu super no stastna rodinka 😉

juliett99
5. nov 2009

juj bambi uz sa neviem dockat jak maleho tak vianoc,, tesim sa ze sme to tak perfektne vsetko zvladli,, jak tehulkovanie aj nasu nadstavbu ,, 😉 verim ze aj ten porod bude fajn,, a keby aj nebol tak ten mali uzlicek co budem drzat v naruci mi pomoze prekonat vsetko 😵 😵

ozaj bambi a ako tvoja praca??? uz si yas v kolotoci??

pikino
5. nov 2009

juli niektorym babam klesne brusko az na porodnej sale. 😀

bambi ja by som sa asi zjancila kebyze mi zoberu malu. 😒

bambi7
5. nov 2009

piki ja som im ju dala 😀 aby chuda neochorela
a co terezka ako?

juli co sa tyka roboty pracujem sem tam ale poziciavam stale a svadbu si vyberam aby som nerobila stale cez vikend 😉

pikino
5. nov 2009

terez v poho, rastie ako z vody, vymysla za dvoch a vrieska za troch. 🙂

no zlate decko 😉

bambi7
5. nov 2009

piki 😀
nasa si vyzaduje stale pozornost aj spin cez den s nou teda lezim 😀 vtedy spi aj 1.5hod inak spi 20-30 min no a stale ma sleduje co robim ked idem pre caj a tak 😀 je podarena

piki a co prikrm davate?

perla200
autor
5. nov 2009

juli - bolesti krížov môžu byt začiatok kontrakcií...aj mne tak začal pôrod - hoci som o tom nevedela🙂)))))

no a kto je admin? či čo mam robit?

my inak tazký den...malá strajky strajky.....

no babule predbežný termín stahovky 16.11....nech to ma nejakú úroven, 16 sme sa brali, 16 kúpili pozemok, 16 začali kopat základy, 16 sa nastahujeme....

juliett99
5. nov 2009

bodaj by to tak bolo perluska,, ved uvidime.. nechame to na Samiho😉

tak 16 sa stahujete superrrrrrrrr tesim sa s vami.. 😉

inak ked vravis o tych datumoch tak my s Robim sme sa prvy krat videli 9. tak dohovie ci maly si to aj tak nenaplanuje,, xixixi
a 9 sa mi dost casto miesa v zivote..

vierka
5. nov 2009

caute baby 😀

no dnesny super bankovy den som krasne ukoncila... este bude aj puklicu zhanat na auto 😅 som ju pekne oskrela a zlomila 😀 😀 😀 teraz neviem ci sa priznat, alebo si radsej v tichoti obehat vsetky servisi, ze kde taku predavaju a kde by bol ochotny chlap co by mi ju tam aj vymenil 😀 😀 😀

juli - tak akoooooooooo???

perluska - admini stranky su janocka, zuz11, ikke, emjee - skus im napisat IP ze co mas za problem a ci by sa s tym nedalo nieco robit 😉
a co malinka zase strajkovala??? a super, ze uz mate ak ako taky termin stahovky 🙂

juliett99
5. nov 2009

vierocka nic,,stale bolia kriziky,, nalada je o daco lepsia ,, ale stale sa vyhybam radsej aby som nestekala.. ☹
jej a jake mam vetry ,, normalne salvy ale take bez pachu 😕 🤐

lucul
5. nov 2009

caute zabky
juli drzim palce aby tie krize boli o kontrakciach a drobec uz isiel von a z vetrov si nic nerob, mozno samko vypusta vzduch a ide von 😀

vierka ked sa s... tak sa s....., to poznam, ja som tak supla tiez koleso raz, nastastie este plechovy disk a mam 4ks na vymenu, takze mam uz len 3ks, ten buchnuty isiel dokelu 😅

bambi ber to pozitivne, aspon mas niekoho kto ti s malinkou pomoze a ty sa mozes pekne vyliecit a nikusku nenakazis 😉

perli super, ze uz mate termin stahovania 😵

aaaaaaaa baby, zahajila som "akcia plodenie", nakupila som si v akcoske tampony, vlozky, mam toho na polroka 😀

vierka
6. nov 2009

dobre ranko baby 😀 😀 😀

juli - mozno samko likviduje podtlak, aby sa mu lahsie islo von, ked uz mas take vetry 😀
a ako dneska??? ci si uz nebodaj v nemocke??? 😀

lucul - no ale tieto puklice - umelina... hned sa to zlomi, keby boli take plechove, tak by to podla mna nebolo take strasne, len trochu oskrete...
Ale vcera som sa priznala, ale taky bol na mna ako medik 😀 aj ked sa priznam, ze som zneuzila situaciu, lebo mi volala v naladicke, lebo kolega oslavoval 50-tku 😝 tak ale uz o tom vie, mam svedomie ciste 😝 😀
a keby si chcela, tak ti nejake tampace este poslem - dokonca mam aj tu v praci uz 7 mesiacov nedotknutu krabicku a to ani nehovorim o tych co mam doma 😅

juliett99
6. nov 2009

dobre ranko,,
ale kde vierocka,, este stale doma s bolestami v krizoch,, je to stale rovnake mozno o daco horsie no nic viac. ☹
uz len cakam kedy sa to spusti.. inak vraj velmi zle vyzeram,, hmm dik za uprimnost,, ludi. bodaj by nie ked uz druhu noc som nespala..

lucul
6. nov 2009

ahojte babulky
vierka a co ty tu tak sama 😅
a tampose nemusis vcera som si nakuuuuupila 😀, takto isto som si nakupila predrokom a bum bolo to tam 😵

a s puklicou, ja som akurat chytila ten kraj, preto som slahla disk a robo sa bal aby sa s gumou daco nestalo, keby som buchla bok tak tiez zlomim puklicu 😅, lebo to bola rana jak hovado, som si myslela ze mam defekt, ale ja najnovsie chytam sroby do gum, opravene mam jednu zo zimnych a jednu z letnych, uz sa ujo smial, ci mam rada sroby v gumach 😀

lucul
6. nov 2009

juli ahooooj, a nemas fitloptu, ze by si skusila? alebo sa prechadzaj po schodoch 😉

vierka
6. nov 2009

juli - tak to ma mrzi, ze ta tak bolia krize... neskusala si take to uvolnovanie krizov, ze si klaknes na styry, zadocek trochu spusti a pohupuj sa dopredu a dozadu - skoro ako pri sexe 😀 😀 😀

lucul - no vies, piatok... vsetky sa zaje... flakate 😀 😀 😀 a tak som tu sama 😀
no stary este dneska rano volal ze co to teda s tou puklicou a tak... asi mu to v noci doslo ked trochu vystriezvel 😀 😀 😀 ale zatial zijem, tak to asi zvladol 😀

tigi
6. nov 2009

ahojte babulky 🙂

perluska - vlavo dole su aktivne mena adminiek, klikni na ktorukolvek z nich, otvori sa ti rovno okienko s ip a mozes skusit popisat problem. ak to blbne kon, mali by ti to vediet povedat a nasledne dat doporiadku.

juli - mojenko to uz si len kusocek pred porodom. verim ze ti je uz tazko a bola by si to mala rada za sebou, skus ako hovori lucka nejaku aktivitu, zvycajne sa radi umyvat okna, ale v tejto zime je to nanic. este by spustacom vraj mohlo byt tutu mutu, aj ked uprimne, ja by som si to v tomto stadiu uz nevedela predstavit. neviem inak poradit julatko, len drzim palce aby to uz bolo coskoro a vsetko dobre dopadlo.

vierka - cici v pohode, nemal tam ten obrubnik zavadzat, no nie? 😉 🙂

pikuska - no, ja by som obcas potrebovala, aby ten boxovaci pytlik bol sef osobne 🙄 inak nausnicky som mala aj ja vcera, su krasne. 😵

jo a co sa tyka jogy dievcata, moj mangel nadchnuty do maximalnej moznej miery, takze mame zaplateny kurz do konca januara. z mojho uhla pohladu zaujmave cvicenie, zamerane hlavne na seba a zrelaxovanie celeho tela aj mysle. ani neviem ako ta hodina a pol ubehla.

vikinka81
6. nov 2009

Ahojte baby 😉

Ako sa mate, ja som vcera nemala naladu, tak som sa radsej ani neprihlasila, este by som Vam to tu pokazila 😀 a stale citim ze ma nieco obchadza 😨

Tigi ako bolo na joge, pisssss som zvedava 😀

Juli...tak ze by predsa to zacalo, drzkam palceky...naberaj vela sil teraz ich budes co najviac potrebovat 🙂 ja viem ze sa mi to lahko hovori, caka nas to kazdu z nas, ale teraz musis mysliet na vas dvoch a coskoro bude Samko tu 😉

Vierka ked len puklica, horsie by bolo keby si prederavila rozsekla gumu 😀

Lucuulik, takze si si urobila nakupny vyjazd 😀 🙂

kluara
6. nov 2009

ahojte!

Juli - treba len vydržať, Samko si sám určí deň svojho narodenia 🙂 mne osobne nepomohlo ani ťuťu muťu, ani schody, dokonca ani ťahanie MM na sánkach. až po vyvolávačke sa mi rozbehol pôrod a veru, urýchlila ho fit lopta 😉

Luci - držím palce, aby si tampony mala v zásobe viac ako pol roka 🙂

juliett99
6. nov 2009

jajj babulky,, vsetkym vam dakujem za rady,, no tym vsetkym uz prechadzam
na fit lopte sedim , skacem,, dadom sa mi smeje,, robi tiez ze aby podomnou nepraskala, ze este nevidel slonika na fit lopte skat 😀 😀
aj vana je kazdy vecer,, sexik tiez,, tigi tak je to take divne veru s tym sexikom ze az,, normalne sa smejeme,,
a aj po schodoch beham hore dole.. a upratujem kazdy den,, no zatial som le tie okna neumyvala zato som vesala zaclonu 🙂

inak vam vsetkym prajem krasny dnicek 😉 a dakujem

tigi
6. nov 2009

ahoj vikusik 🙂 no, kedze som vacsinu casu mala zavrete oci, pretoze sa cvici v uplnej kludnej atmosfere, hudbou a iba slabym svetlom, ani som nepozerala na mangela ako mu to ide. snazila som sa sustredit na to co hovori precvicovatelka a na vsetko co mam robit, ako dychat, co "precitit" ako hovorila, takze som sa uzavrela do seba a relaxovala. co sa tyka cvicenia samotneho, pre mna nebolo vobec narocne, ale predsa len, je to zaciatocnicky kurz, takze predpokladam, ze sa to bude stupnovat. skor je zaujmave na tom cviceni to, ako si mas zrelaxovat mysel, na co sa sustredit a tak. trosku som sa iba obavala, ako sa tam bude citit mangel, medzi samymi babami, ale dievcata, boli tam traja chlapi, co ma trosku prekvapilo ale zaroven ukludnilo. celkovy dojem - neviem, fakt jedine slovo co ma napada je - zaujmave. ja to take nieco ine, ako som doteraz cvicievala...

julatko tak potom uz fakt neviem 😀 asi sa samikovi vazne moc paci v brusenku, no ved hadam si uvedomi coskoro, ze v tvojom naruci mu bude este lepsie. 😵

lucul
6. nov 2009

ahojky tigi, takze joga zaujimava, urcite sa to bude stupnovat, aj ja som prvu hodinu na pilatese cumela, ze to neni narocne, ale ku koncu uz hej, ale joga je o inom 🙂

juli tak sa vykasli na vsetko a samokovi to zacne chybat a pojde von 😉

kluara dakujem, dufam, ze ich nebudem potrebovat na dlhsiu dobu 😅

viki - ano vyjazd bol riadny 😀, ked to drahy videl, tak sa smial, ze naco mi to je tolko, nocnych mam aj na rok dost 😀

lucul
6. nov 2009

ozaj vierka, to vcera faaaakt nebolo k tebe 😉

a pikiii - nausnicky som mala vcera dlllllho na usiach a nic, jupiiiiiiiiiiiiiiiiii nemam su antialergicke takze mna sa uz nezbavis ako odberatela 😵

pikino
6. nov 2009

cafte micuse co uz vikendujete? 😎

vierka a ty co? parkujes puklicami? 😀 k tomuto stadiu som sa este nedostala, ale co neni moze byt. 😀
inak moj brat tak prisiel o koleso. fesacik hore na starom moste sa zohol pod volant lebo sa mu vyliala polievka
pod nohy a j.b to rovno do obrubnika 😝 moze byt rad ze nedopadol horsie. 😠

juli podla mna to vikend isti 😵
este osm pocula o jednom blivajze co stopercentne spusta porod ale pamatam si iba to ze tam isli klinceky a broskynovy dzus. a baby co uz isli rodit tak si davali kyslu smotanu s oreganom ze to urychli porod.

lucul to som rada 😀 bude biznis. 😀 😀 😀

dnes mi dosli nove koralky som si objednala take krasne drevene.

vierka
6. nov 2009

tigi - neboj sa, taky bol na mna ako medik - ze hlavne ze sa mne a malemu nic nestalo a tak... normalne som zneuzila situaciu jeho miernej pripitosti 😅 ale este to nevidel nazivo 😀 ale myslim, ze tych 5 dni kym to bude vidiet, tak to aj rozdycha 😀
no tak to je super, ze na joge sa pacilo a hlavne mangelovi, tak to ma tesi... 😀 je to super...

lucul - ved v pohode ten vcerajsok, ja som neni nahnevana 😀

pikuska - no ja som povodne chcela zaparkovat na streche auta, ale nejako to nevyslo 😀 😀 😀
a mojka, nemohla by si mi dat do IP adresy stranok s ktorych to objednavas? lebo vcera videla nausnice sestrina svagryna a ona je na taketo piplave robotky a bola uplne unesena ze ake mam pekne nausnice a ja ze kamoska vyrobila a ona ze ci by si neposkytla adresu odkial sa to da objednat, ze by nasim malym slecnam v rodine nieco povyrabala k vianociam 😀 ved ona im sije aj handry pre barby 😀

juli - tak potom uz fakt neviem co by pomohlo... mozno svatena voda 😀 tou sa predsa vyhana diabol z tela 😀 😀 😀

perla200
autor
6. nov 2009

čaute...už som napísala adminovi....

vikinka - nič si z toho nerob...to keby si videla niekedy moje nálady...to uteká aj nasa ebbie odo mna - nas beagel...
nasa morka spala do 5.20 bez prestávky...ja som spala prvý krát 6 hodín vkuse od pôrodu....normalne že luxus....

vierka ty si už 30tt????? bože to letí.....inak keby že zlomím puklicu tak min. rozvod mam na krku🙂
juli - ano vela pôrodov spústa počasie a víkendy🙂 hoci ja som rodila v utorok....

malej prisla krásna hrazdička dnes...tak som zvedavá čo na to povie....momentálne chrní...a inak poviem vám aká matka taká simonka....celý den sa jej pusa nezastaví....vkuse rozpráva...najviac sa mi ráta ako sa vadí sama so sebou v zrkadle...

kluara - zabudla som si pogratulovat...hlavne sa šetri!!!!

tigi, lucul - vy ako teplotkárky? 🙂

vierka
6. nov 2009

perluska - no ked je cela po tebe tak amen gloria 😀 ta toho urcite nahovori na mraky 😀 😀 😀
tak som zvedava ako to ti abminy poriesia, ze co je tam za problem 😕
no a super, ze si tak mala krasne potiahla a spinkala... a co brusko? uz je to urcite dobre, ze???
tak ja mam teraz vyhodu, ze som tehotna - teraz nenadava, len sa boji aby sa nam s malym nic nestalo 😀

tigi
6. nov 2009

pikusi inak tiez pokukujem po tych koralkach na nete, fakt krasne veci by sa s tym dali robit, az ma to laka skusit si nieco vyrobit. mna bavia taketo tvorive cinnosti. 🙂 daj fotecku novych koralok co mas.

vierka a keby sa aj vytocil, tak by si mu zlozila, co by uz zmohol ked je prec. 😝 ale je dobre ze bol v pohode, ved sa nic hrozne s autom nestalo a hlavne ze "kinderko" zostalo neporusene 😀 urcite si to uvedomuje. 🙂

luci a teraz chodis co cvicit? ja rozmyslam aj nad tym, ze pondelky by som zase tak ako predtym isla cvicit aerobic, nech sa trosku rozhybem. 🙂

perluska malinka musi byt uzasna ked si zvatla sama pre seba 😵 tiez by som vas dve rada videla...

jo a ja s teplotkou zatial hore, uvidim co sa stane cez vikend, "zmrchavieva" sa totiz...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

pikino
6. nov 2009

vierka byt tehotna je niekedy strasna vyhoda 😀 tiez som to dost zneuzivala na manza ked som nieco porobila.
na mna stacilo len skaredo kuknut a hned som revala 😀