Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
11. nov 2009

vikusik u mna je to komplikovane s tym cyklom, zvycajne som mavala dlzku okolo 34 dni, no ten posledny predtym ako som isla k dokimu bol 44 dnovy. potom som zacala pit poctivo alchemilku kazdy ked a ms prisla krasne na 31 den. teraz som mala prvy cyklus s clostylom ale folikulometriu v teoretickom obdobi ovuly som mala uz aj predtym a na to som sa zabudla pri poslednej navsteve doktora opytat, pretoze po dvakrat co som tam bola, som mala zakazdym ukazkove folikace aj bez clostylu. to ci ovula prebehla ale neviem, nakolko som nemeriavala. PCO nie je jednoznacne urceny ani priznakmi (aj ked zakladne su) a u kazdej zeny sa prejavuje trosku inak. niektore mavaju ovulu, niektore sporadicky, niektore vobec. musim sa pri buducej navsteve doktora nakopnut a popytat sa ho na to viac. 😉

vikinka81
11. nov 2009

Tigi vsak to je super,ten cyklus...aspon ale vies ze folikace su ukazkove, podla mna aj ta alchemilka ma nieco do seba, musim ju aj zacat poriadne pit...aby som mala aspon niaky hlien,ked som ju davnejsie pila tak sa mi zda ze tam nieco bolo ja som si baby robila od stvrtku ovulacny test zo zvedavosti a viete co som zistila....na to ze mam pravidelny 31DC cyklus, tak mne v tych testovacich dnoch sa neukazala druha ciraka...vsetko boli take tieniky a Tigustek kukla som tvoj album a ty si si tiez robila ten ovulacny test..a mala si ich tam krasne // ciarky, ja nie...tak som trochu z toho v mimo...tak ale snazilkovanie prebehlo, uvidime 😀 🙂
Tigustek aj tak som na teba pysna a btw Miki ti neodporucil aj navstivit Dr. ohladom stitnej zlazy 😅

Vierka myslis, zeby ta vyhovorka u mm presla 😀 😀 😀 😀

lucul
11. nov 2009

ahojte babulky, konecne som vas docitala, takto zrana mi to da robotu 😀

v prvom rade - juli gratulujeeeeeeeeeeem, hlavne nech ste zdravi a mate vela mliecka 😵

tigi - nevadiiiiiiii, ovula bola, to je hlavne, a aky mas pokles?

viki - videla som palbu, ale vnimala som tak na pol oka, zaspala som 😅

vierka - vratnici su najdolezitejsie osoby v podniku 😠, mala si povedat, ze tam v tom aute mas 20 vietnamcov a 300sadenic marisky 😠 😀

a sny mi ani nespominajte, ja som mala desny, roba som vyhodila z bytu a som sa s nim rozisla a ked som sa zobudila, tak nebol v posteli, esteze bol v kupelke, ked som tam vbehla tak na mna kukal, ci mi nehrabe 😀 😀 😀

vierka
11. nov 2009

vikuska - jasneeeee, ved ja sa naozaj v autobuse neotacam 😀 😀 😀

vikinka81
11. nov 2009

Luculik ajojj...a si mu v kupelni nieco naznacila, ked tak pozeral co sa deje 🙂 😀 😀

Baby ja som skoro vcera dostala infarkt 😵 taky sok, srdce mi klepalo ako o dusu 😀 , poobede som bola doma a kedze v poslednej dobe si elektrikari z nas robia srandu, za polhodinku sa im podarilo urobit 3 x disco tipu vypnut a zapnut, tak som si pobehovala polonaha v gatkach po dobe, vykladala som umyvacku a v tom sa tak prudko otvorili dvere ale az tak prudko, ze som sa skoro po**a, a to starka k nam prisla, neviem ci je uz aj hlucha ale tak som sa zlakla, normalne som si musela sadnut a predychat, a este sa mi smiala ze co chodim v gatulach 😀 😀 😀

tigi
11. nov 2009

vikusik si zlata 😵 vdaka za podporu. co sa tyka stitnej zlazy, je to jedna z veci, ktora mi chodi po rozume ze by sa mohla dat vysterit, ci je vsetko o.k. zatial sa na toto nikto nezameral. predpokladam, ze miki nezacne nejake ine konanie skor, ako sa ukaze ze aj napriek clostylu sa nedari. ja by som sama sebe z toho co uz viem najradsej naordinovala viac druhov vysetreni aby sa zistilo, ci nie je problem aj niekde inde. 😀 ale predsa len, nie som lekar, takze budem musiet pockat, aky postup zvoli miki. ale za opytanie by som asi nic nedala, ze? 😀

co sa tyka tych ovu testov, to je dalsia vec, mozno to bol prave cyklu s ovulou, ked sa ukazali pozitivne. 😕 vikusik ktory den si si ich robila? mozno mas len posunutu ovulku. co by si povedala na zacatie merania BT? ja som tiez myslela ze ma to bude otravovat, ale vobec, naopak, celkom ma to bavi. pod do toho, budeme kukat spolu na luckinu dazdovku, mojho upalujucu husenicku, mozno tebe z toho vyjde tiez nejake zvieratko 😀 😀 😀

vierka - tak sa tam uz asi nestihneme stretnut. 😀 nevadi, uvidime sa aj bez Mikiho.

luci o pomaly dve desatiny stupna... to je dost... 😉

lucul
11. nov 2009

viki len som sa ho spytala, kvoli comu odchadza 😀, kukal na mna, ze ved do roboty, tak som spokojna odisla spat, cakam kedy zavola, ci som v poriadku 😅

tigi, kym sa drzi nad 37st. je este v poho teplota, ale aj mrcha na 32DC je super 😉 a naaaaaahodou, tento mesiac nepasem dazdovky 😠 😀 😀

vikinka81
11. nov 2009

Tigi, no ja som zacla testovat na 13DC mala som 5 pruzkov, podla letaku som mala zacat 14DC a kedze som si to este spravila v pondelok tak tam uz nic nebolo, mozno ze to aj vysledok ovplyvnil ze som sa vzdy k tomu dostala az o 20:00 vecer a mala som skusat niekedy poobede, neviem...ale aj tak ma to celkom vytocilo, ked mam cyklus ako hodinky, takze na ten 15-16DC by to tam malo byt 😀 🙂 a vsak nevadi, budem pit alechemilku basta a hotovo, mojko tak budem drzkat palce..aby si to mala stale pravidlene a kontrolovane, tak je to super, ked mas dobreho Dr. ktory rad pomoze a co sa tyka stitnej zlazy sa opytanie nic nedas, ved som sa uz sama presvedcila, ze sa treba Dr. pytat na vsetko 😀 🙂 , a to staci aby ti aj tvoj obvodak zobral krvicku a na zaklade toho zistia, ci je nutne ist dalej na odborne vysetrenie a mozno len postaci Miki a bude to okaaaaa, ale tesim sa nase spolocne kocikovanie po TT 😀 😀 😀

tigi
11. nov 2009

luci som dost hlboko pod 37... 😝 ale neeee, ty mas uz tiez husenicku?? ukaz!!! 😀 😀 😀

vikusik uvidim teda, ci sa opat nezbadam az vonku a nezabudnem sa popytat. 😀 jo, budeme sa chodit vyvencit ako maminy na materskej. 😵 😀 😀 😀

perla200
autor
11. nov 2009

ahojte.....juli - gratulujem.....taký drobec🙂)))

no my balíme a balíme....dúfam, že simonku nenabalím🙂)))

inak ma serie to počasie....

no ja som takto pred rokom otehotnela....a čo sme baby v augustovkách tak jedna je už opät tehu🙂

vierka
11. nov 2009

perluska - no verim ze pobalite aj malu, ved tam ide s vami byvat, nie?! 😀

tigi - no ved mi sa stretneme aj bez Mikiho - buduci tyzden uz musieme dat najeku tu kavu, lebo zcvoknem 😀
a ja by som sa ho normalne na tu stitnu zlazu opytala, keby bolo dokazane ze stitna zlaza moze ovplyvnovat hormony a tiez stav PCO, ved za to nic nedas a on je v pohode doktor, vysvetli a tak 😉

lucul - ved ty mas predsa jasnu zastavu srdca, tak ake dazdovky??? 😀
no ten urcite na teba musel pozerat, ze co mu tam hned takto z rana vletis do kupelny 😀 mozno si myslel, ze od neho nieco chces 😝

lucul
11. nov 2009

tigi ahaaaaaa, ale nist neni stratene pasenie dazdoviek este moze prist 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

perli to tak skoro tehotna 😨, a neboj simonku nenabalis, tu si uz zbalila 😉 😀

vierka
11. nov 2009

sa nejako poponahlala 😕 😀

lucul
11. nov 2009

no asi chcela dvojicky a nevyslo, tak to riesi takto 😀

pomooooooooooc akurat volam do DS a teta mi zle rozumie, opakujem vsetko dvakrat a pomaly 😠 a ze jazykovy zakon 😠 😠 😠

tigi
11. nov 2009

vierka - rozmyslam, ze by som isla zase tej kadernicke do sale, nechce sa ti ist? ak by sa mi podarilo vybavit dovolenku na pondelok, doobeda k tebe na kafco a poobede by som isla tam. budes mat P. v praci, ci doma?

luci ze kde sa podela ta tvoja dazdovecka??? ze ake busenie srdcka ty mas vcil 😀

perluska opat tehotna? fuha, to bude mat asi dost narocne. ale kolegynina dcera to mala presne takto isto a zvlada to. ako to vnima ona?

lucul
11. nov 2009

tigi len dufam, ze z toho daco bude a neskoncim s anovulacnym cyklom 😠

vierka
11. nov 2009

tigi - to sa ani nemusis pytat - jasneeeeeee ze by som sla kadernicke... stary v pondelok rano odchadza na 10 dni a ja mam pondelok povinnu dovolenku, takze by som aj tak len lehnila pri telke, takze kludne... dala by som sa aspon podstrihnut - chcela som ist v decembry, ale tie tri tyzdne hore dolu 😉

lucul - keby si jej povedala, ze nedostanu zaplatene, tak neboj sa - hned by ti rozumela!!! 😠

kluara
11. nov 2009

kočky ahojte!

vierka - no bol ráno zapnutý pc, tak som neodolala a nakukla 😝 závislosť a zvedavosť, či Juli už má malého Samka pri sebe bola väčšia 😵

viki - vidíš, na homeopatika som úplne zabudla, pôjdem sa hneď aj popýtať do lekárne. ďakujem za radu 😵

lucul
11. nov 2009

ahoj kluara, ak chces na nevolnosti tak dobre su coculline, su sice na to ked ti je zle v aute, ale zaberaju aj na tehu nevolnosti 😉

kluara
11. nov 2009

luci, dík. akurát sa chystám do lekárne 😉

vierka
11. nov 2009

no baby mas vas velmi pekne pozdravovat od Juli a dakuje za gratulacie... maleho este pri sebe nema, az od zajtra.. ale videla ho ako ho vybrali a nosia jej ho ukazat a ze je to maly susnik 😀 😀 😀
pre cisarsky sa rozhodli preto, lebo zacala velmi krvacat, tak to nechceli riskovat... ale ze doki co ju rodil bol v pohode...
posle mi ked tak aj mms, tak potom pridam maleho do albumu nech ho vidite 😵

lucul
11. nov 2009

dakujeme vierka, a tesime sa na foto 😵

kluara
11. nov 2009

díky za info a už sa tešíme na foto 🙂

vierka
11. nov 2009

aj aj sa tesim, len kto vie kedy ho posle 😅

pikino
11. nov 2009

nazdar prišery 😀

juli gratulace k malemu susnikovy ten je fakt majunky. 😵

mne sa dnes tiez snivali hovadiny. najprv som isla na navstevu k babicke a tam ma strasili duchovia ze bleeee
a potom som isla s manzom do cukrarne a zrazu sme boli na veterine a lekarka nadavala ze uz zatvara ze co otravujeme a ked sme odtial vysli tak mi terezu sceli ukradnut dvaja bezdomovci a ja som sa snazila kricat na mm nech sa otoci ale nepocul ma. neva nakopala som ich do guli sama. a nakoniec nadranom som balila hokiho pirca(rozumej lekar z M.A.S.H) unho v ambulancii, ale kaslal na mna. zmrd. 😀 😝

ja si tiez pamatam na jednu vratnicku zo strednej volali sme ju vsetci April podla tej novinarky z nenja korytnaciek, lebo vsade snorila. 😀

vierka
11. nov 2009

pikuska - ze hoki pirce 😀 😀 😀 to si si vazne mohla vybrat lepsieho 😀
a co manzo, ako dopadol pri stretnuti s chalanmi - dokazal sa dostat domov bez tvojej pomoci??? 😀

tigi
11. nov 2009

vierka - tak som jej volala, no, pondelky ona nerobi 😒 a kedze ja mozem potom az po praci, tak to vyslo az na 24.11. o 17.00. mohlo by byt aj tak? a inak.. ty si vedela ze Rastik je uz tatouch? 😕

luci neboj, mne to skakalo tiez od zaciatku a bola z toho ovula. 😉

piki cau, ze jaky sen 😕 ze hoki pirce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten sa tam kde zobral??? nejaka tvoja tajna tuzba??? 😉 😝 😀 😀 😀 😀

lucul
11. nov 2009

jaku odrhovacku staru davaju na funku 😀, na tom sme ficali za mladi 😅 😀 😀 😀

caves piki, dobry sen, to muselo byt dnes asi tlakom, ked sme vsetky maly zaujimave sny 😝

vierka
11. nov 2009

ja som nemala 😝 😀

tigi - jak ze pondelky nerobi??? 😕 boze uz je skoro ako ja 😀 😀 😀
jasne, mohlo by to byt aj toho 24.11 - to aj tak nemam stareho doma... ved potom by sme sa dohodli, ze ci by sa islo len na jednom aute a ked tak na ktorom, alebo ako 🙂 takze kludne moze byt 😉 😀

vikinka81
11. nov 2009

Som spat 🙂

Ra tu rehlim nad vasimi pripsevkami 😀 Piki tak to musi byt riadny playboy, ked sa baby rehlia 😀 😀 😀 😀 ma aspon modre oci 😝

Tak sa tesim na fotos maleho susnika Samka, Juliiii pozdravujem a prajem rychle zotavenie po cisaraku, dufam ze ked nas navstivi tak nam vsetko zreferuje, ja som zvedava 🙂

No baby tak ja uz fakt neviem, ked sa nam snivaju take hovadiny, sme nieco pojedli alebo uz nam sibe 😕 🙄

A co tak kafeeee v BA ked planujete mat volno 😀 🙂