Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
12. nov 2009

Tak taketo chudery zenske neznasam, pohodlna baba, ako moze mat niekto takyto nazor....baby mna fakt zaraza, co take pohodlne zeny robia potom doma cely den...kua ja doma obsediet neviem, vzdy chodim po byte obzeram kazdy kut, co treba spravit, ze tam je pavucina, to treba vyprat, navarit, ozehlit, upiect...no ja by som takymto leniviym zivotom asi osedivela a Hippky nech mi nikto nehovori ze to je Bio 😠 🙄 😕 😅

tigi
12. nov 2009

babulky musim zase ficat na kataster teraz, ked sa vratim ozvem sa ak tu este niekto bude. papa zatial.

lucul
12. nov 2009

viki ani nevrav, ked som si precitala to zlozenie, tak mi bolo zle
a najkrajsie bolo, ked som jej povedala, nech maleho nedava do choditka, lebo to neni dobre na chrbticu ani z neurologickeho hladiska (maly ma dost problemov aj bez toho), tak ma zvozila, ze ci si myslim, ze ona je zla matka, ze aj ona si chce na chvilu od neho oddychnut a vraj sme vtom vsetci vyrastli (ja teda nie ani nikto u nas v rodine) a najkrajsie bolo ked o par tyzdnov na to, jej neurolog vynadal, ci je normalna a dava ho do choditka 😀 som sa pobavila
vraj je maly upistany, ja som bola tiez a mamina pri mne spravila vsetko este aj kolace a oblatky piekla na vianoce na predaj, tak nech mi nehovori, ze sa to neda zvladat, kamoska pri malej stihala domacnost, roboty a ked mala mala rok tak otehu s druhou a uz ma dve a zvlada 😵
uff som sa rozpisala, aspon sa mi ulavilo, sorry baby, ze som si vyliala srdecko 😅

maj sa zatial tigi 🙂

vikinka81
12. nov 2009

Ajoj Tigi 😉

No Luclik kazdy ma niekedy chut sa vyrozpravat a vypisovat, no ale uz mas aspon mensi tlak, nie? 😀 🙂

No ved to jak na potvoru, kazdemu zlemu sa to vrati, ci chce alebo nie...je to proste kolotoc 😅 😕

lucul
12. nov 2009

ako vies? kebyze si meram vecer tak asi by to bolo na pohotovost 😀

pikino
12. nov 2009

no ja nescem byt svina ale tiez davam malej flasky a nevarim. nie je to preto ze by som bola pohodlna.
precitala som si dost clankov a flasky vychadzaju jednoznacne ako lepsie riesenie. okrem toho ze su rozmanitej
chute tak obsahuju menej dusicnanov a soli ako kupovana zelenina a su prisne kontrolovane. dokonca aj zelenina
z vlastnej zahradky obsahuje viacej jedov ako ta z flasiek samozrejme pokial nepestujete atestovanu bio zeleninu.
a tiez som rada ked vobec za den stihnem umyt riady a nieco uvarit. dnes som este vobec nejedla. proste sa to neda, staci ze sa len zdvyhnem z gaucu a mala chyti hysak. a verte mi ze radsej sa vratite naspat ako nechat ju revat kym nie je fialova a nedrhne sa vlastnymi soplami. tiez mam kamosku ktora popri malej pracuje a stiha domacnost. ale to tak ze malu jej zobrala von vzdy niektora babka aby mohla upratat a pracovala po nociach do tretej rano. proste niektore deticky vas potrebuju stale a inym nevadi ked sa im hodku nevenujtete.kazde dieta je ine. a kazda zena je ina. ja sapriznam ze nie som z tych co maju vrtulu v prdeli a ked nemaju co robit tak chytaju depky. uz mi zopar krat povedali ako mi zavidia, ze si z nicoho nerobim tazku hlavu. 🙂

tak tot moja skusenost. aby ste to mali aj z druheho uhlu pohladu 😎

lucul
12. nov 2009

piki ale ty si doma sama, oni su s mamou dve a nic nestihaju a ked je jej muz doma tak len nadava, ze o maleho sa on nestara, ale ked nahodou si ho vezme tak mu obe nadavaju, ze co s nim robi a vsetko robi zle 🙂

vikinka81
12. nov 2009

Pikinko ved jasne, ja tiez nemam umysle hadzat vsetky zeny do jedneho vreca, je super ked mas niekoho blizkeho a dokaze ta na 5 min vystriedat alebo pomoct. Materstvo neni urcite prechadzka rajom, a babo si vyzaduje 24 hod. pozornost a starostlivost. A ty sama vies, ze ine veci sa nedaju stihat a mi polemizujeme ked sme to same nemame. Ja som to iste videla na svagrinej, este ked bola mala neterka babatko revala pokial nemaly vybudovanyl rezim , bola normalne v koncoch.A o tom je to rodicovstvo, ze nie na vsetko musis byt sama, ale cakas ze ti manzel, priatel v tom bude max. vychadzat v ustreti a bide pomahat ci uz v domacich pracach, alebo hodinkove pohranie sa a tym to pre neho konci..ale o tom je ten vztah, tym sa viac spoznavate, mate zrazu sa o com viac rozravat, riesit dilemy, vylety...a to je rodicovstvo. Ako ked pride domov chlap, nevnima ze dieta place a treba stym nieco urobit tak zavola na zenu, pod si stym nieco robit...a je to pre neho vybavene. A co sa tyka tej stravy, ja som za aby sa to vsetko striedalo aj nieco navarit postupne aj dat presnidavku, vsetko ale s mierou...ale poznam baby , ktore na tej strave odchovali deti a nic ine , ani masko z polievky...a ine zdrave veci, lebo dieta potrebuje aj ine prisuny zivivn, ako konzervovane a sterelizovane jedla😀 🙂 Je super, ze teraz ked niekam cestujes, tak len urobi,, puk,, das zohrait do mirkovlnky a babo papa ako sa certit z nervami , ze nemas navarene...tak ja som za ale vsetko z mierou, vsak aj sa otvaram a rada kupujem detske presnidavky....a su neskuticne chutne, taka marhulkova, jablckova....jooooj mnamky a do toho piskotky 🙂

lucul
12. nov 2009

vikiiiiiiiiii si tu? nevies nahodou kde je makov?

vikinka81
12. nov 2009

Som tu..ano Makov je hranicny prechod z Ceskom, tusim od Cadce - Kysucke Nove Mesto neviem ktore je blizsie 😀

lucul
12. nov 2009

dik, uz sme nasli, pekna diera 😀 😀 😀

perla200
autor
12. nov 2009

čaute kočky...tak mala morka krásne zvládla očkovanie až ked vytahovala sestričku ihlu si vsimla že ju očkujú....a mame 6980g a 63cm....

vikinka81
12. nov 2009

Cauky Perlus....ake modelovske miery, riadny balicek 😀 😀 😀 , tak suoer ze to ockovanie zvladla, tesime sa 😵

Lucuul asi som sa troche kopla, Bytca....a dvakrat som tade prechadzala, pekna oblast na prezitie romantickeho vikendu na chate 😀 😉 🙂 Zhanas nieco?

pikino
12. nov 2009

ja mat doma mamu a muza tak mi je sveta zit. 🙂

vsak to viki ze moj muz je bohuzial ten druhy pripad, dieta mu je na ostaru akoze on je typisch chlap dieta vnima len ako nieco male co sa okolo neho pohybuje. on sa uz nezmeni. a ani sa necudujem lebo jeho tatko je taky isty.
svokra mi hovorila, ze kym boli deti male tak sa ich vobec nechytal. tak co mozem cakat. este mozem byt rada ze mala je taka aka je. ze v noci spi, ze nie je chorlava a neprereve cely den v truce.

ked bude vacsia tak bude papat s nami ale teraz je dost tazke pre nu varit. ved len tie krkolomne kombinacie.
tekvica, cukina, pastrnak, spenat a kopec inych veci co sa proste v malom varit nedaju. este mrkvu alebo zemiak to jej urobim a ovocie este nepapa ale ked bude tak jej urcite nebudem kupovat flasky. navyse uz jej svokra porobila vyzivky zo zahradky.

vikinka81
12. nov 2009

Joj Pikinko, no co ti viac povedat, niektorych muzova..zabit vobec si nevedia co maju doma, ja by som asi s takym muzom nevydrzala..asi by som spachala, kaput ☹ 😢 🙄 😕 😀

Posielam ti e-mail, uz som ich nasla, myslim kruzky 😎

Asi si dnes otvorim tu presnidavku, normalne som dostala chut 😀 😀 😀

tigi
12. nov 2009

uz som spat zabky a dnesna uzasna "kovbojka" pokracuje... a potom ze nerozculuj sa 😠 😲 😕 🙄 😒 ☹

no a akoby na truc, prave ked som na katastri a sedim v kancli a vybavujem, poznate ten pocit, ze: zeby mrcha? no tak madamoiselle dorazila z nicoho nic. 😠 esteze som si zobrala ciste gatule, lebo uz sa na jogu nejdem domov prezliekat, secko som si uz zobrala. ale aspon dorazila. tak teda ideme na novy cyklus. 😉

lucul
12. nov 2009

hej viki, zhaname na Silvestra a nasli sme jednu krasnu chatu, tak uvidim, co povedia 😉

ahoj perli krasne miery, bude z nej kocka 😉

piki myslela som, ze si normalna a nesklamala si 🙂 😀

dobre micky, odchadzam, papa 🙂

pikino
12. nov 2009

perla ty mas riadnu micu doma ved moja mala pred troma tyzdna 6810 g. 😀
zena krv a mlieko. 😀 😀 😀

paaa lucul

pikino
12. nov 2009

no teda tigi ale aspon ze dosla nacas hnusoba. nevadiiiiiiiiiiiiii. 🙂

vikuska podla tej fotky by to nemal byt problem urobit len je to strasne prtave. nehodis mi rovno link.

vikinka81
12. nov 2009

Ajojjjj Lucull 😀

Tigi hip hip hura....tak tomu sa hovori ,,smola den,, no ale aspon ti odpadla pre dnesny den, jedna vec ktora ta trapila 😉 🙂

Lucuulik a nechces nieco na Orave? To je tiez sice daleko....ale je tam krasne, no ale pochybujem, ze este nieco vybavis na Silvestra, dost uz je chat rezervovanych 😖 😕 😅

tigi
12. nov 2009

jo babule, aspon ze konecne dorazila a uz ma prestala natahovat. 😀

luci pripajam sa k vikuske, na Orave je fakt naaadherne 😵 my ideme, ale az vo februari. moj druhy lyziarsky pokus. 😝 😀

pikusi nevies mi poradit, ked som teraz zadala do FF ms, tak mi hned automaticky urobilo novy graf, ale ja si chcem ten svoj prvy ulozit na kona, nevies ako sa k nemu dostanem?

pikino
12. nov 2009

tigi ja som to robila tak ze som si najprv ulozila ten graf u seba ako fotku.

cely ho oznac a daj ulozit

tigi
12. nov 2009

pikusi uz som na to dosla, nasla som ho a printscreenom hodila do coreldrawu a urobila z neho .jpg. aj tak dik. 😉

pikino
12. nov 2009

to je cinstina? 😀

vikinka81
12. nov 2009

Tigi..tak dame lyziarsky zavod 😀 😀

Luculik alebo Zazrivu, Oravska Lesna, Terchova, Zakamenne...to su take tip horske krajinky 😉

pikino
12. nov 2009

terchova je kraaasna odtial pochadzam 🙂

vikinka81
12. nov 2009

Pikinkto to fakt...ty sibalnica, ze si sa nikdy nepochvalila...ze sme skoro susedky 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som bola v tom ze si origos Blavacka 😉

Ta cinstina je coool 😀

Babyyyyyyyyy paaaaddddlllaaaaa, tak zajtri. Ouki, hoki...dopo 😀 😉 🙂

tigi
12. nov 2009

piki 😀 😀 😀 a ty si z Terchovej???? od Janosika??? 😀

vikusi jasneeeeeee, dame zavod, ty budes svistat dolu svahom na lyziach a ja na zadku 😀 😀 😀

pikino
12. nov 2009

neee nenarodila. narodila som sa v BA. som myslela ze tam ma korene. dedko je z terchovej 😀

a ja budem svistat dolu hubou 😀

lucul
12. nov 2009

dobry vecer micky
vsetky tie miesta mame prechodene, ale do Terchovej chceme ist v januari alebo februari - ta nas ocarila a kusok odtial r. pochadza, alebo este rozmyslame nad oravicami
a ten silvester sme objavili chaticky, ale tie beskydy ma oslovili 😵

a na lyze vezmite aj mnaaaaaaaaaaaaaaaa to milujem 😵 😵 😵

zajtra sa vidime a citame 🙂