Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
26. jún 2009

neviem...ale najväčšiu v mojom živote🙂)))

lucul....to keby si videla čo robí môj muž mne na verejnosti....ako minule v obchode....že "bud rada, že teraz ked si tehotná ťa nebijem"!!! a na plnú hubu....keby si videla tie ksichty ludí..... ale to on na srandu.... ja ho idem zabiť....

aj minule....videl že ide tak viac ludí a on že " ty štetka ty ma budeš podvádzať?" a to som nebola tehu....a ja sa začnem rehotať a tí ludia nechápuuuuuuuuuuuu

lucul
26. jún 2009

ja som mu este na koniec zabuchla dvere na aute pred nosom a to videli zase ti co zatepluju, takze cela stavba mala skvele divadlo, ale tie dvere ma tak rozosmiali, ze sme sa nakoniec rehlili obaja jak kone, ten vyraz za oknom nezabudnem asi nikdy 😀

ale perli to je paradne, ja by som ho asi ... 😀 , tak ale ja zas v obchode skusam jak decko - a naj veta je prosim prosim smutne koukam 😀

perla200
autor
26. jún 2009

no ved lucul...a toto mi robí vkuse.... aspon je sranda....ale keby si videla tých ludí.... ale mame srandu v živote to je pravda.🙂

perla200
autor
27. jún 2009

morky čo zavárate marhule?

pikino
27. jún 2009

cafte mrcky.

to kde sa rodia taki chlapi co bozkavaju zem po ktorej chodite, aj ja si prosim. 😀 vierka daj tip.

perluska mozes si tam zobrat co sces. ale vacsina ma nocnu koselu a odporucam kupit na gombiky lebo z tych co maju dierky ti budu stale cuhat ciciky. 😝 co mi pripomina trapas ked som behala po nemocnici a som si nevsimla ze mam ceciky vonku a nechapala som co sa na mna vsetci chlapi usmievaju. 😀
a zober si tie sietkovane nohavicky skvela vecicka. daju sa v pohode prat za par hodin su suche.

a baby zabudla som vam povedat, urcite si kupte kojacie vankuse, je to skvela vec, ten najvacsi aky najdete.

ja mam teraz 80D 😀

vierka
27. jún 2009

pikuska - dobre teda, ja to nejakeho splasim, ale to ze bozkava zem po ktorej chodim ja este neznamena, ze bude aj tu po ktorej chodis ty 😀

perla200
autor
27. jún 2009

no pikinko....to vsetko mam nakúpené...dokonca som napoly pobalená....fakt ma naplasili.... a dnes mi muž doniesol tú tašku z OMV tak sa môžem pobaliť....

vierka
27. jún 2009

perluska - ty sa uz balis???? ved je este skoro, kludne ti staci 26.7. 😀 😀 😀

pikuska - no ten tvoj tatino je vazne ako z reklami - vianoce bim, bam, bom 😀 😀 😀

pikino
27. jún 2009

ze jo vierka ta podoba je neodskriepitelna 😀

a najdi takeho co tlo pre mna urobi.

a baby neuverite moj muz mi kupil kvety, ze skoro som odpadla 😀 😀 😀

perla200
autor
27. jún 2009

nie vierka...teraz som sa rozprávala so sestričkou na pôrodných sálach....povedala, že tak za dva týždne idem..... lebo mam dole brucho.....

piki a tvoj muž ochorel???? 😀

vierka
27. jún 2009

piki - a ja chcem takeho co nosi kvety 😀 ja som tomu mojmu povedala tak tyzden dozadu, ze mam chut na cokoladu studentska pecat a dodnes som ju nevidela 😲 😀

pikino
27. jún 2009

vierkaaaa ale vsak to bolo jak blesk z jasneho neba, to zas nehrozi zopar rokov. on je podla mna este v euforii z toho dietata. 😀 😀 😀

perlus toho sa nedrz niektore baby maju dole brucho aj dva mesiace a figu z toho. 🙂
a ano asi je chory inak to nevidim. 😝

perla200
autor
27. jún 2009

piki ty si dostala kvety?? kve??čo???? kvety???? TO CO JE?????🙂)))))))))

my v rámci finančných opatrení oslavujeme veci tak, že ideme na hambáč.... aj to, že môjho muža zobrali na výšku....

no ale piki práveže nemam dole brucho....ved si pozri fotky.... také isté ho mam...ale pozri si ho, ty si doktorka ty mi to povieš....

juliett99
27. jún 2009

ahojky cosmosky jak vikendikujete?? 😉

perla200
autor
27. jún 2009

juli pekný album..... ako sa máte?

juliett99
27. jún 2009

dakujem moja,, mame sa super vsetko je OK,, dnes som bola trosku na vzdusiku a moja drahy hned ze urobime par foteciek ze nech mame pamiatku,, tak som tam dala fotecky,, 😉 🙂
a ty ako uz si pobalena??

perla200
autor
27. jún 2009

no tak zhruba.... ja neviem čo vsetci ma plašia kade chodím.... najčastejšia otázka - nebudete mat dvojičky???? kriste to fakt tak vyzerám?????

juliett99
27. jún 2009

no neviem perluska,, ale neviem ci ta ja nedobehnem,, vcera som sa vazila a uz mam na sebe 9 kil,, ty si vlastne kolko pribrala??

perla200
autor
27. jún 2009

nepoviem juli....nevážim sa už...ale dosť..... 🙂))) mna nikto nedobehne.....potom ked budeš rodiť tak ti ja prezradím kolko som pribrala🙂

juliett99
27. jún 2009

no dobre tak teda vydrzim az do mojho porodu ze kolko na na mna nalepilo,, 😀
ale co mozem zato ze nam tak chuti z drobcekom,, sak hadam nebudeme hladny,, no nie?? 😵

tanyja
27. jún 2009

ahojte, ja som sa dnes vážila a pribrala som zatiaľ iba necelých 5 kg, tak to som na tom ešte slušne
a ak niekto predbehne moju švagrov, tak bude vítaz !!!!!!! ona pribrala 27kg !!!!!!!!! a neostalo na nej ani deko navyše, práveže má ešte menej ako predtým - samá ruka samá noha 😀

perla200
autor
27. jún 2009

no tanyja - tak som víťaz 🙂

juliett99
27. jún 2009

ahojky tanja tak my uvidime na konci tehu kolko sa na nas nalepi 😉 a kolko zhodime,, 😉
perli viac ako 27?? 😕

perla200
autor
27. jún 2009

😉

juliett99
27. jún 2009

tak to som zvedava kolko sa na mna nalepi,, 😉
vy jak pokracujete z domcekom?? 🙂

perla200
autor
28. jún 2009

my akurát malujeme už....a objednávame a zariadujeme veci..... a dávame žumpu, kotol a tak.....vyzerá to velmi dobre 🙂

tanyja
28. jún 2009

perla , to je asi nádherný pocit - do nového domčeka priviesť bábo, všetko voňavučké a novučičké 😝 a hlavne bábo
ja somtrochu plnšia, tak asi prvé zásoby išli zo mňa 😀 😀 a teraz sa už malý začína rozťahovať 😀 😀 , ale čo už, nejako to potom bude, uvidíme, či z nás nebudú modelky ako verešová , čo povieš juliet ??? 😀 šak sme kočandy !!!!!

perla200
autor
28. jún 2009

no tanyja...stahujeme sa tak v septembri - oktobri.....

no ja plánujem to zhodiť...aj ked čo.....

lucul
28. jún 2009

caute cosmosky 🙂
ako vikendujete?

perlus to zhodis, v auguste nebude ani chyru po kilach, svagrova tiez nabrala 28kg, v oktobri porodila a koncom novembra uz nemala na sebe nist 😉

juliett99
28. jún 2009

ahojky,, tak cosmosky jasne ze vsetky kilecka pekne zhodime, no nie!!! 😀 😀 😀