Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
19. nov 2009

vikusik nazdo, tehu to urcite nebude, ms prebehla uplne normalne a som teraz len nejaky 8 ci 9 DC 😖 uvidim ako dopadnem zase na kontrole, idem na folikulometriu zase v utorok rano, tak hadam sa dozviem dobre spravy.

luci ten trtko furt robi problemy? 😠 a to akoze komu poslal list? co sa na nieco stazuje?

lucul
19. nov 2009

ano tigi stale ma nejaky problem, len preto, ze pri r. nemoze osierat mira, tak chce r. vysachovat z hry. najkrajsie bolo, ked napisal, ze pochybuje o jeho odbornosti 😠 proste kreten

a o teplote ani nehovorte, u mna to vyzera na anovulak jak vysity, este aj toto je proti mne tento mesiac ☹

vikinka81
19. nov 2009

Lucuulik tak to ma velmi mrzi...ze mate take opletacky....na spa pride mraz 😀 dufam 😕

Lucuulik anovulacny cyklus....? A to znaci ako co, vysvetli mne ako laikovi 😅

lucul
19. nov 2009

viki ved pride na psa mraz 😠, ja sa na neho chystam pri kolaudacii (kriva podlaha, hnusne omietky) - sak ja mu dam 😠 😠 😠

asi takto vyzera moj cyklus tento mesiac 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

idem ja kuk dlazbu, mozno sa vratim ak nie, tak vecer vam pisnem ako som dopadla
papa zatial 🙂

tigi
19. nov 2009

luci pozerala som na ten tvoj graf, zatial to na ovulu nevyzera, bud anovulak, alebo moze prist neskor. dlzku cyklu mavas inak rovnako dlhu?

lucul
19. nov 2009

tigi hej 28 dni jak hodinky, aj ked po tom co sa stalo to kapanek hapruje ale inak v poho ☹

tigi
19. nov 2009

vikusik znamena to, ze v ten cyklus nebola ovulacia. nie je to nic hrozne, stava sa to bezne, ze dajme tomu jeden alebo dva cykle za rok mozu byt aj u zdravej zeny bez prebehnutej ovulky. 😒 len je to na figu, ked sa zenska snazi o miminko, vtedy je to proste strateny mesiac... 😒

tigi
19. nov 2009

luculik uvidime este, dame tomu par dni, stale moze ovulka prebehnut a trochu potom predlzit cyklus. nevzdavame to! 😉

vikinka81
19. nov 2009

No pekne to teda potesi....opat som sa nieco naucila 🙂

No baby nic to...dnes mam toho vela, tak vas opustam, sa to tu nakopilo 😀

vierka
19. nov 2009

no caute baby 😀

som spat a kedze sa mi dod*balo auto, tak som isla pesi do prace, bola som na obede a teraz uz som zase cela na chvilu vasa...
poradna dopadla super, doki ma pochvalil, ze pekne ukazkovo priberam ako z knizky... a ze mi stale nic nie je, tak sa z toho tesi - po tych vsetkych problemoch... na to, ze som bola vytocena na auto jak das som mala ze ukazkovy tlak 😀 asi mi prospieva rozculovanie 😅 😀 o tri tyzdne mam dalsiu poradnu a bude mi aj krcok pozerat, tak ze si mam priniest aj suknu a od 12.12. nastupujem na matersku dovolenku 😀

vierka
19. nov 2009

dobre babulky, ja sa pre dnesok lucim.. idem dnes skor, lebo so super ludmi ktori su ochotny mi pomoct ideme auto odtiahnut do servisu 😖 tak ale som rada, ze su mi ochotny pomoct, inak neviem co by som robila 😔

tak sa majte krasne, zelam vam krasny zbytok slnieckoveho dniku, urcite si ho uzijete lepsie ako ja 😉 😀

perla200
autor
19. nov 2009

čaute kočky....ako sa tu mate? vierka - to vie nasrat....ja nenávidím pokazené auto...to sa cítim ako bez ruky🙂))

inak pečiem slávnostne prvý krát kura tak mi držte palce....

vikinka81
19. nov 2009

Cauky perlus...tak to je super, ze uz ste zabyvani a k tomu skusa pecenie v novej rure..dufam, ze sa kurrraaaatenko podarilo 😉 🙂

Vierka akoze nechcem byt sprosta...a co v tej sukny budete s Mikim robit 😀 😀 ? Vrta mi to hlavou, dufam ze si tam hlavu nezamota 😀 😅 😵 😉 🙂

Odchadzam z prace babulky...papa

Lucuulik dufam, ze si fajnove dlazby vybrala...cmuuuukkky 😀

vierka
20. nov 2009

dobre ranko babenky 😀

konecne piatok 😀 😀 😀

vikuska - bude mi pozerat krcok co ine 😉 a neboj sa, ked ma nezamotalo to, ze mam uz 8 mesiacov v sebe nonstop penis, tak toto ma veru nezamota 😀

perluska - tak to je super, ze uz takto skusas novu kuchynku 🙂 podarilo sa??? 😀

lucul
20. nov 2009

ahojte babulky,
co to je tu? zas vierka sama?

vierka - gratulka ku kontrole 😵, a ako tak citam ochvilu si na MD 🙂

viki - nist som nezbrala, lebo ten ujo nachystal len mramor a my mramor nechceme, takze nabuduce

perli citala som, ze kuriatko dopadlo super, takze uz je z teba hotova pani domu a mozes sa uz vydavat 😀

vierka
20. nov 2009

lucul - dakujemeeeeeee 😀 veru, uz sa mi to krati, ked neratam dnesok tak v praci budem este 7 pracovnych dni 😝 😀

lucul
20. nov 2009

jeeej aj ja chcem 😵
ja som dnes neni v praci, rano mi nezazvonil budik tak som potiahla az do osmej 😨 a ked som vstala taaak strasne ma boli hlava, ze by som nebola schopna soferovat, uz to nastastie ustava trosku, pojdem sa okolo 11h prejst so svagrovou snad mi to pomoze 😒

tigi
20. nov 2009

caute zaby 😝

vierka - cicus ako si vcera dopadla? co povedal majsterko? aj to auto pozeral?

luci ahoj, pozeram na ten tvoj grafik, pocuj, dnes ti nejako vyskocila teplotka 😕 som zvedava co bude najblizsie dni, som z toho tvojho grafu tento mesiac nejaka zmatena. 😕 😉

no a mne je lautr fuk ze je piatok, ja idem do prace aj zajtra a asi aj v nedelu 🙄 , cize sa nemam na co tesit. 😖

lucul
20. nov 2009

ahoj tigi
ani nevrav, ten moj graf je na figu, uz ho kaslem a ani X nedavam, mozem sa na neho vy.... 😠
a co sa deje, ze musis ist do prace? 😒

ozaj, kde mame nasu odbornicku piki? potrebujem radu, aky je hlien sticky a aky ten eggwhite - ci jaky to je, vcera som mala nieco trosku, ale eggovo biely nebol, bol len priesvitny ale tahal sa 😨

vierka
20. nov 2009

lucul - no ja sa aj tesim, aj netesim... tesim sa na zasluzene volno po 11 odrobenych rokoch... ale praca a hlavne urcity ludia tu mi budu nesmierne chybat 😅 takze som teraz taky schyzous mierny 😀
no ja mam nadchu uz druhy den, ale verim, ze ti taka prechadzka dobre padne, ved je dneska vonku krasne - sice som este nevystrcila paty z kancelarie ale v predpovedi pocasia slubovali 😝 😀 a kup si pri tej prechadzke nieco pekne 😉

tigi - este raz velmi pekne dakujem za vcerajsok 😵 mate u mna velke after eightky 😀 😝 a ako dopadla joga???
no majsterko to pozeral, ale tym ze sa vlastne este pomaly dymilo z toho kolesa a bolo horuce, tak jeho prvy odhad bol ze to mozu byt lanka mrzdove... a ze ked tam najde teda chybu ci ju ma opravit - a ja ze jasne, ved som v 8 mesiaci nebudem riskovat, ze mi o dva dni zase nepojde auto... takze povedal, ze najskor bude mat cas cez vikend, alebo az v pondelok sa na to pozriet... a ze mi potom zavola... ale bude mu volat aj mangel, ze co tam vlastne je, nech to povie skor chlapovi 🙂 takze som bez auta, aspon prelezim vikend na gauci 😝
no a to ze ides do prace som citala aj v maily 😖 zahlusit toho tvojho zamestnavatela je asi malo 😠

lucul
20. nov 2009

vierka neboj, dojde drobcek a na pracu si mozno ani nespomenies a budes sa tesit z inych veci (teda asi)

tigi
20. nov 2009

luci pracovne povinnosti na ktorych bohuzial musim byt ucastna... 😒 co sa tyka hlienu, ak sa tahal a bol priesvitny, podla mna to mohol byt kludne ovu hlien, co by vysvetlovalo aj ten vzostup teploty a moze byt ze sa ti posunula ovula... ale stopro to z toho grafu vycitat neviem... mozno pikusi bude mat viac info...

vierka - za malo. no jasne, ja by som to tiez nechala riesit chlapov keby sa mne take nieco stalo. na a aspon si cez vikend pekne oddychnes doma, klido pido poupratujes. chcela som ta tiez poprosit potom ked docitas knizky, dat mi vediet, bola som totiz u mamy a cita tie prve dve knizky uz treti krat a furt pri nich place... 😅 😀 som zvedava co bude robit pri tych dalsich ta romanticka dusa. 😵 😀 joga bola fajn, vcera nam ukazovala zaujmavu ocistnu techniku ako sa chranit pred roznymi virusmi ktore su teraz, aj chripkove napriklad a tak to asi vyskusame. robi sa to so slanou vodou a nosom, tak uvidim ako nam to pojde. 😅 🙂

tigi
20. nov 2009

baby len pikoska - som tu sice baba co tu robi veci od a po z, najde sa u mna kopec veci, ktore som si za ten cas co som tu vsimla ze by sa mohli hodit zohnala a uskladnila, pretoze musim byt pohotova, ale aby odomna niekto chcel zehlicku??? 😕 😨 😠 😅 🙄

vierka
20. nov 2009

lucul - no ved ja verim, ze si po case na pracu ani nebudem stihnut spomenut 😅 😀 😝
a co sa tyka hlienu - to ti veru neporadim, ja som ho nikdy nemala 😅

tigi - ja sa tak tesiiiiiiiiiiim do kina... normalne vsade teraz vidim na to uputavky a za toho vytesujem ze na to ideme 😀 a ked si spomeniem este na 38 sekundu z uputavky co si mi posielala uz davnejsie 😝 😝 😝 no nemam slov 😝 😀
co sa tyka kniziek, tak to vyzera tak, ze kedze som upratovala v utorok sa nicoho doma ani nechytim - maximalne si spravim nieco jest a umyjem riad... z poslednej knihy mam uz len nejakych 100 stran tak ju uz asi cez vikend aj docitam, takze by sme sa mohli dohodnut, ze ako pojdeme v utorok kadernicke ze by som ti ich priniesla... a ked nestihnem tu 4 docitat, tak aspon trojku 😉 uz som vymenila aj obaly, takze uz by sa nemali mylit co citat ako tretie 😀
inak aj mne dneska kolegyna doporucila ze mam na tu moju nadchu "snupat" vlaznu vodu so solou 😕 ako keby na snupanie neboli aj lepsie veci 😝 😀

ako to, ze nemas v praci zehlicku??? ved ja ju mam v sufliku bezne 😝 😀

lucul
20. nov 2009

mici a to si z teba spravili zenu pre vsetko? 😠

lucul
20. nov 2009

vierka stavim sa, ze aj zehliacu dosku mas v sufliku a v tom spodnom, ze? 😀 😀 😀

tigi
20. nov 2009

vierka - no mozno ta tvoja kolegyna myslela presne to co nam ukazovala ta nasa cvicitelka. vyzeralo to teda "divne", ale vraj je to velmi prijemne a velmi ucinne. laicky vysvetlene, ale nezhrozte sa, vyzerala ako fontanka 😀 do jednej dierky si liala teplu slanu vodu z konvicky a druhou to tieklo von, normalne akokeby z tej konvicky, len to islo cez nosne dierky. akoze ja sama si to neviem predstavit tak aby som sa pri tom nenaglgala vody, ale tak fakt to vyreralo uplne jednoducho a ona pri tom s nami este kecala... 😕 😀
na film sa tesim aj ja a dufam ze 38 sekunda bola iba slaby odvar oproti tomu co tam este bude... 😝 😝 😝 😀

luci na to som si uz zvykla, len niekedy neviem ci sa mam nad tymi poziadavkami zasmiat, alebo zaplakat. 😠 😀

lucul
20. nov 2009

pekne sa usmej a povedz - "na zehlicku nevyslo z rozpoctu" a na pani ktora zehli uz duplom nie 🙄

tigi
20. nov 2009

a ked som pri tej fontanke... videli ste niektora film The Fountaine od Darena Aronofskeho?

lucul
20. nov 2009

nevidela som

ale idem sa rozlucit pre dnes, prijemny vikend, obzvlast tebe tigi, hlavne nech nie si v praci dlho 😉
papa kocky 🙂