Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
20. nov 2009

dakujem luci, posnazim sa prist v sobotu domov pred polnocou... 😉

vierka
20. nov 2009

no lucul som uz asi nestihla, ale aj tak teda pekny vikend ti zelam, aj ked si to uz asi neprecitas 😀

tigi - no naposledy co si pamatam, tak si zasivala nejaky gombik na nohaviciach 😀 ale to je asi tym, ze vidia sikovnu, sucu zenu a hned chcu od nej taketo debiliny 😅
no neviem ci to s tou vodnou fontankou skusim, lebo mne robia problemy aj obyckove kvapky do nosa, ale co by som dala teraz za to keby som si mohla dat Olynth - ved tehoska nemoze pomaly ziadne lieky, ani kvapky ani nic 😔 😅
a na film sa vlemi tesim... a nielen preto, ze pocitam, ze tam bude takych sekund viacej, ale tak celkovo 😝 😀
a ten film som nevidela 😕 o com to je? je dobry???

tigi
20. nov 2009

vierka - ta slana vody by ti ale mohla pomoct keby bolo treba, to babenku ublizit nemoze. ale uprimne, tiez si neviem predstavit ako to robim ja... 😅 😀
mas HBO2? aj vcera ho tam opat davali . tazko opisat, radim vidiet. ja som nad nim potom rozmyslala este dlho ked skoncil... jeden z najlepsich filmov k akym som sa kedy dostala, silno doporucujem...

tu je opis od distributora, dost slaby, ale aspon na uvedenie do slabeho obrazu...

http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=24716

vierka
20. nov 2009

tigi - ved uvidim ako bude zajtra, ked tak sa skusim aspon nad slanou vodou naparit, ved aj to by mohlo pomoct 😉
jaaaaaaj tak tento film myslis??? ved tam hra moj oblubeny herec Hugh Jackman 😝 😀 ja som minule stihla len kusok, ale tym, ze som to nevidela od zaciatku, tak som to po 5 minutach prepla, lebo mi to nedopinalo ze o co tam ide... ale planujem si to juknut, ale musim niekde pozriet v programe ze kedy to davaju - lebo doma mam len taky chaby program - ze STV, Markiza, Doma, Joj a tak 😖

tigi
20. nov 2009

jukni ked budes mat chut, fakt je vyborny. to sme tu tusim fakt dnes len my dve, pikuska asi dneska nestiha. inak zacala ma brutal boliet hlava, lenze za to si mozem sama ked som sprosta, rano som si ozmyvala hlavu a uz som nestihala fenovat, tak som s vlhkymi vlasmi vybehla, ze vsak v aute bude zachvilu teplo, lenze musela som skrabkat auto, takze pekne mi namrzol mozog. 😅 😀

vierka
20. nov 2009

urcite pozriem 😉
no tak to si pekne dopadla s tou mokrou hlavou 😖 rano byva kosa... teraz poobede celkom v pohode, ale rano je pekna kosa 😖 dufam, ze z toho nebudes chora 😒

no mne sa zda, ze pikusita tu nebola uz vcera 😕

no a pre teraz ta opustim aj ja, kolegy ide o 13.00 domov a ze prebehne cez C. tak idem vyuzit situacie... idem si domov lahnut na gauc, v zupane, prikryjem sa dekov..... jooooooj, jak sa na toto ja tesiiiiiim 😀

tak ti zelma pekny vikend cicuska, aj ked bude poznamenany pracou... ale buduci tyzden kadernicka, kino, si to uzijeme 😀 😀 😀

lucul
21. nov 2009

ahojte babule
vierka - nahodou som si to precitala, takze dakujem 😀
a mne sa osvedcili kvapky, to mozu aj tehule, roztok z morskej vody, alebo skus vincentku, aj to mozes, to je aj pre miminka, ja som pouzivala muconasal, ale pri mojich problemoch s nosom pri prechodoch pocasia, je dost navikovy, preto som skusila sterimar - je to fyziologicky roztok morskej vody a super, pekne mi precisti nos a nemam problem 😉

tigi tebe prajem prijemny vikend v praci, hlavne nech v nej nestvrdnes dlho 😒

vierka
21. nov 2009

lucul - dakujem za info... dneska je to uz lepsie, takze zatial na sebe nemusim nic testovat 😀 pocitam, ze zajtra to bude uz v pohode 😀
ako vikendujes?

lucul
21. nov 2009

vierka nemas za co 😉
ja vikendujem u tatu, a rozmyslam, ze tej mojej macoche hrabe, mam pocit (aj apa), ze ju chyta "ujo nemec", a najkrajsie je, ze nikto sa jej neodvdaci 😠, nadavala, ze jedny nas nepozvali na oslavu, a ked volali, ze mame prist, tak potom nadavala, ze nas pozvali, ze ona nic nestiha a nema nic kupene, normalne devina a ide 😠 😠 😠

juliett99
21. nov 2009

ahojte babule,
ako sa mate ?? co tu nove?? nejako nestiham netik,, no verim ze nas ospravedlnite za asu nepritomnost..
a malinky je cim dalej krajsi a aj noci sa zacinaju ukludnovat aspon dufam lebo tato noc bola uzasna konecne som ja vyspala, 😝 😀
uz sme bolli aj dva krat vonku na spaciri hrozne sa mu paci byt vonku.. 🙂

vierka
22. nov 2009

caute baby...

ja sa kurirujem doma a stahujem na nete teleblbis, tak ze vas pozriem 😀

lucul - jakoze toto je uz ina schyyyyza 😀 😀 😀 opytaj sa jej, ze ci sa trapi a ked povie, ze ano, tak ju daj jednoznacne utratit 😀 a pomoz jej od bolesti 😀 😀 😀

juli - my sme radi ze ta pocujeme a je jedno ze nechodis tak casto... tak to je dobre ze si Samik zvyka na novy rezim, to je super 😉 a pekne si nakup teple rukavicky a dobre sa zababus, aby si s nim vydrzala vonku co najviac 😉
a tusim je ten dudel vacsi nez on 😀 😀 😀

lucul
22. nov 2009

bre ranko

vierka nemozes spavat? 😀 dobry napad, a dosvedcite mi, ze ja som to nebola, lebo ja som bola cely cas tu na koniku 😀 😀 😀

juli ospravedlnenie sa prijima, hlavne ze sa obcas ukazes, a dufam, ze pokecame dakedy aj na fb dlhsie nie ako vcera obe sme zmizli 😀. A presne, teplo sa oblec a prechadzaj sa 😉

vierka
22. nov 2009

lucul - mooooooozem, vcera som spala 12 hodin, tak dneska som to potiahla len na 10 😀 😀 😀
jasne, ja ti dosvedcim, ja kludne aj poviem, ze tu noc si spala u mna, takze mas volny priestor 😀
a co ty tu strasis??? 😕

lucul
22. nov 2009

ja poctivo meram teplotku a potom som este schrupla do 9h, ale hlava ma boli jak kona 😒
ok, takze spim u teba, mozem jej daco do misky s jedlom nasypat 😀 😀 😀

vierka
22. nov 2009

no dufam, ze na teba nieco nelezie ako na mna... teda zo mna to uz zlieza, lebo uz mi je lepsie 😀
jasneeeee 😉 bola som s tebou cely vikend 😀 😀 😀

vierka
23. nov 2009

dobre ranko kocky, tak ako po vikende??? 😀 😀 😀

tigi
23. nov 2009

dobre ranko

no ja sa po vikende necitim ani na toho usmievaveho smajla, ne este na tri plne usmevy 😖 , takze z toho konstatujem cici ze ten tvoj bol vyborny. aspon si si oddychla citam. ja som prisla v sobotu domov o pol jedenastej vecer unavena a vyzmychana a nedela mi ani za mak nestacila na oddych, takze sa tu loudam. nejak to rozchodim.

luci ako si na tom s teplotou? ta moja uz treti den klesa, az sa mi zda ze moc hlboko, tak som zvedava ze co z toho tento mesiac vznikne. zajtra idem na folikulometriu, tak hadam sa nieco dozviem.

vikinka81
23. nov 2009

Kukuuuuu babulky 😉

No citam Tigi co sa deje....no sefo by mohol aj trochen ulahcit....a za odmenu ta pustit domkov odychnut 😕 😵

No a vikend...dal sa az na tu sprostu inverziu....., tak som sa tesila na slnkoooooo a to nikde 😅

tigi
23. nov 2009

vikusik ahoj. no dneska ma urcite domov nepusti, musime dotiahnut do konca ten kataster co riesim, takze si slahnem dalsiu kavu idem na to. a vlastne, myslim ze by ma nepustil aj tak. 🙄 😉

lucul
23. nov 2009

ahojte babulky

vierka - pokus nevysiel 😠 😀,presne ako sa vravi - zla burina nevyhynie 😠 😠 😠 😀 😀 😀

tigi - to by ti sef mohol dat kompenzaciu a pustit ta domov 😒
a teplota nafigu, hodim cerstvu z dnes a potom to sem supnem 😉

mna strasne boli hlava uz treti den 😖

lucul
23. nov 2009
tigi
23. nov 2009

luci ta teplotka tento mesiac vobec neposlucha 😒 dufala som ze sa to este ujednoznacni a ukaze ti ovulku, ale som z toho jelen. idem mrknut na ff nejake podobne grafy a ci sa z toho mohla vyklut ovula....

a hlava boli aj mna, aj krize jak das a navyse mam zase pricviknuty nejaky nerv na krku, takze ma aj otacanie hlavou boli. no kriplik je zo mna dneska...

vierka
23. nov 2009

lucul - tak ale ja stale vravim, ze si bola so mnou cely vikend... vies, pre istotu, keby ta tovja macocha bola taka brzda, ze jej aj ta otrava dochadza nejako oneskorene 😀 😀 😀

tigi - no ja som oddychovala, vcera bola segra na navsteve s malymi, takze dzungla, ale inak pohoda... nadchu uz ani taku nemam, takze som si oddychla a este cely vikend hmla, tak ma to nelakalo ani len vysypat smeti 😀 😀 😀 aj som uz docitala knihy, takze zajtra ti ich zoberiem 😉
do pol jedenastej?????? 😕 🙄 no nemam slov...
cici sa mohla by som sa v stredu rano zviezt do TT rano s tebou??? ved to by sme sa ked tak este zajtra u kadernicky dohodli 😉

vikuska - slnko??? teraz v zime??? 😀

lucul
23. nov 2009

tigi rozmyslam, ze sa opytam bab v grafoch, ale nemam odvahu 😅

vierka myslis, ze by bola az taka pribrzdena? 🙄

ja mam dnes zly den, rano som pozabudala kopu veci, teraz mi cola vysplechla neviem az kam a vsetko sa mi tu lepi, aj ked som to umyla, este aj topanky 😠

vierka
23. nov 2009

lucul - no co ja viem, asi aj mooooooooze 😀

fuha, tak to naozaj nemas bohvie aky den, teba radsej tusim dneska uz nejako moc ani neprovokovat 😲

lucul
23. nov 2009

vierka v pohode, nestekam po druhych, len asi to co dnes porobim, tak zajtra budem pre istotu kontrolovat 😅

tigi
23. nov 2009

luci pozeram na tie grafy na ff, teda niektore krivky su tam riadne blaznive a pritom su ovulacne. spytat sa bab v grafoch bt by mohlo stat za to, niektore videli uz kadeco, len teda asi nabrat odvahu... ja som sa tam tiez minule pytala na tu moju dlhu poovulacnu fazu a v podstate som sa tam utvrdila vo svojom nazore. citila si tento mesiac aj nejake ovu priznaky?

vierka - cici mozme ist v stredu spolu, v pohode. na zajtra sa ako dohodneme? ja idem k mikimu na osmu, takze ak by si mohla prist neskor do prace, mozme ist spolu a potom ta vyzdvihnem a svistime kadernicke...

vierka
23. nov 2009

cici - no ja idem rano zajtra s kolegom, takze v pohode, az potom keby si ma mohla u segry vyzdvihnut by bolo super a potom by sme od kadernicky sli normalne do C... lebo ja zajtra este odnesiem oblozenie tomu opravarovi co mame v pivnici - aspon nemusi kupovat a auto bude potom hotove v stredu... ale v stredu ide moj kolega rano k lekarovi, takze keby som sa mohla rano zviezt s tebou (v stredu) by bolo super a po praci by som si sla po auto 😵
takze zajtra ma vyzdvihni normalne len u segry po praci a pojdeme 😉

vierka
23. nov 2009

jo a zabudla som sa pochvalit - vo stvrtok sme obejednany k fotografovi - pojdeme sa dat spravit rodinne tehu fotecky 😵 😵 😵

lucul
23. nov 2009

tigi - nejak si nepamatam, to spinenie ma zarazilo, toho bolo dost, a potom som mala take mokro, aj ma obcas pichlo, takze nemozem 100% povedat ano mala som ovu priznaky 😒

vierka - tesim sa na fotecky 😵