Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
24. nov 2009

vierka ani nevrav, ja nie som tehu, ale tento rok "klop klop klop" som este nebola chora tak ako som byvavala, tak neviem co sa deje 😀

vierka
24. nov 2009

tak to mas super... ja byvam pravidelne na zimu chora, aj sa manzo cuduje ze tento rok nejako odolavam.... ale pocitam, ze akonahle vide maly z mojho tela hned budem lezat s chripkou v posteli 😅
tak to si uz asi imunna aj voci bacilom, nielen voci sprostym ludom ktori ti normlane ze posilnili imunitu 😀

tigi
24. nov 2009

vikusik aj som na to myslela ze sa ho spytam, ale nakoniec sa to vyvinulo tak, ze som to nechala na cas, kedy zacneme stimulovat opat. tento mesiac uz nechame dobehnut tak ako je.

vevonik vdaka, hadam sa zadari. 😵

vierka - cicus ked som ti spominala ze mam aj ine zdr. problemy, tak toto je prave ono. ale mohlo by sa to dat preliecit behom jedneho ci dvoch mesiacov, co neni nic hrozne.

luci dakujem. 🙂

inak baby ja by som podla teploty mohla mat ovulu mozno aj dnes... 😕 dokonca som dnes rano objavila hlienik jak soplik!! asi nebudeme cakat az do stvrtku... 😝 😉 😀

lucul
24. nov 2009

no ja som 2krat do roka brala vzdy antibiotika, na jar a na jesen, v tychto hnusnych prechodoch, ale od januara nist nastastie 😵
ale to mas pravdu, asi mi robia imunitu, mala by som im poposielat dakovne dopisy 😀

a inak, sa tu smejem, prisiel na psa mraz 😀 😀 😀, ten dilino co furt skace, tak mu pukla komplet stene, ale nanestastie u mna v kuchyni a u suseda nad nami, mohlo v druhej vezi nie u nas 😠 😠 😠, ale sa tu vytesujem, lebo chodi vraj po stavbe jak bez duse, asi tam poobede zbehnem a budem nahlas pindat 😀 😀 😀

tigi
24. nov 2009

luci ale to puklo prave preto u vas, aby si ho mohla za to vsetko riadne dod*bat a ukazat mu - no pozri sem a nepapuluj, z tohoto sa nevyvleces! 😠 😉 😀

vikinka81
24. nov 2009

No jaj mam dnes blbu naladu...ani neviem co vam tu napisem 😒 same big problemy, nic ma dnes nebavi 🙄

Lucuul tak mu to nandej 😉

lucul
24. nov 2009

tigi necakaj a sup na to 😉
a jasne ja mu dam zmrdakovi jednemu 😠 😀, asi zavolam aj suseda a budeme pindat stereo 😀. mam to aj natocit? 😀

viki a co sa deje? PMS ci daco ine?

vikinka81
24. nov 2009

Neviem ci PMS, zatial ziadne priznaky..zatial som bez kramov 😵 , az sa mi ruky trasu 😀 a chodim stale cikat 😨 uvidime 😅

Potrebujem do zajtra zohnat aspon 200 hlasov na peticiu a neviem kde zacat a ako...potrebujem hlasy!!!!

lucul
24. nov 2009

jaku peticiu? sup do ulic 😉

pikino
24. nov 2009

ahojteeeeee uz som tu.

tigi zbal muza a do vikendu nevyliezajte z postele 😀

vevoncek super ze je vsetko super. 😀 ja mam este teraz cez brucho ze 99 cm. 😝 prudko ziarlim 😀

lucul tak mu treba hajzlovy. len donho.

vierka takze vcera som ti o ziadnej tvarovacej hmote nehovorila. 😀

vikinka ta mrcha uz ani nedonde, ja som to vybavila dostala som ju za teba. 😎
a aku peticiu?

tigi
24. nov 2009

luci jasneeee, zober aj suseda a ak mozes aj nejakych svojich znamych, ktori budu aktivne krutit hlavami nad tym ako je to urobene a tvarit sa pohorsene. 😝 😀

vikusik treba ist ako hovori luci do ulic, podla mna ak je to o tom co bolo aj na markize, tak ludia budu vediet o co ide, urcite na to maju uz svoj nazor, tam najlepsie zozenies podpisy. len treba zorganizovat akciu. 😉

vikinka81
24. nov 2009

Piki dakujem....ja sa uz ani nepozastavujem, ze ju dnes dostanem..... 😉 a je mi to jedno, dnes nemam fakt naladu..len keby sa mi tak ruky netriasli 😅 😕 🙄

Ved keby to bolo take jednoduche...baby, to je najmenej lenze napisali take blby nadpis, ze az...ze pochybujem ze sa niekto v BA pod to podpise 😢 😕 😵

lucul
24. nov 2009

viki udaj suradnice dojdem ti hodit podpis 😉 😀
a presne baby sup sup - viki prva, tigi hop na to teraz a ja to tu uzavrem 😵

pikino
24. nov 2009

lucul takze hovoris ze do konca roku tu uz nebude o com? 😀

viki nie, neni ti to jedno. alebo ti je to jedno preto ze vies nieco co mi este nevieme. 😵 a
neboj zbehni do nejakeho hypermarketu tam je teraz kopec ludi takze nejakych 200 sa urcite najde ak im to vysvetlis a ludom je vacsinou uprimne jedno co za peticie podpisuju scu byt dolezity.

lucul
24. nov 2009

piki uzavreme kapitolu - snazilky 😀

vevoncek
24. nov 2009

no ja si už z toho robím srandu ja budem mať asi Janka hraška 😀

lucul ja musím byť veľmi aktívna, lebo keď nie som večer unavená tak nemôžem spať neviem prečo ja mám teraz toľko energie že stačí mi v noci spať tak od tej 10tej do druhej a som vyspatá preto sa cez deň tak unavujem ale aj kôli tomu že už sa pomali blíži termín pôrodu a ja by som bola rada keby som neprenášala tak sa snažím byť aj kôli tomu aktívna ako neviem či to zaberie ale pokiaľ sa cítim fajn tak pracujem ako včielka

piki neboj to buško časom zmyzne a ešte kojíš?

viki no keby si nám poposielala papiere na podpisy a my by sme dali podísať svojím rodinám tak by si mala ešte aj navyše podpisy my sme tak zbierali sesternicinmu mužovy a nazbieralo sa určite aj ty nazbieraš

pikino
24. nov 2009

ano vevon este kojim, ved preto sa ani nesnazim schudnut, lebo to sa neda vzdy ked dokojim tak som strasne hladna. navyse ja som schopna cely den nejest a potom sadnem o desiatej k telke a tlacim jednohubky. 😝

presne tak lucul, jedine ze by sme ju zas o par rokov otvorili. 😀

lucul
24. nov 2009

piki jasne, etapu snazilky otvorime, ale to bude snazilky druhe kolo 😉

vierka
24. nov 2009

pikuska - jasneeeeeee, nic som necitala 😉 😀
a ako tigi davam cas skor do piatku, lebo v piatok mame listky do kina, tak to si hadam spravi vychadzku a potom moze byt zase zatvorena az do nedele 😝 😀

lucul - jasne chce to svedkov, ktori sa budu pohorsovat 😀 😀 😀

tigi - ved pokecame o tom v aute, lebo nornalne ze sa bojim ze co sa deje 😒

vikuska - tak treba im to vysvetlit o com to je a nech si nevsimaju ten blby nazov 😉

pikino
24. nov 2009

no jak sa u nas oskaredilo. 🙄 a to scem ist na postu. aaach jo.

lucul
24. nov 2009

aj tu ostalo zatiahnute 🙄 a hnusne fuka 😒

pikino
24. nov 2009

hnusne hnusne pocko. kurna. ale vidim ze uz ide zasa sluniecko od karpatov

pikino
24. nov 2009

baby moj muz si sce vytetovat panenku mariu. co mu mam na to povedat? 😀 😝

lucul
24. nov 2009

cooooo? mu hrabe? 😀

vierka
24. nov 2009

piki - no podla toho kam si ju chce dat vytetovat 😝 😀
vies lebo keby si ju dal tam dolu, tak by si mohla nad nim len zopnut ruky a povedat "Panenka Maaaaaria" 😀 😀 😀

lucul
24. nov 2009

piki inak na to, co si napisala viki, ze ci vie o niecom a my o tom nevieme 😵, tak uz sa neozvala, neni to podozrive? 😵

pikino
24. nov 2009

vierka ty prasatkoooooooooo 😀 😀 😀

lucul silne podozrive. 😀 ved my vsetky vieme ze je v tom, tak co robi take drahoty. 😀

lucul
24. nov 2009

vierka 😀 😀 😀

piki, ze? som si hned myslela, aj to ze stale chodi cikat a ruky sa jej trasu, urcite z toho jedneho 😀

vikiiiiiiii mame ta 😵

pikino
24. nov 2009

a este ju kozy bolia a picha ju v podbrusku. je jasna.

tigi
24. nov 2009

vierka - v pohode, v paaatek je plan aj tak az po kine 😝 rozhodla som ze zaciname dnes a koncime v sobotu, manzo sa rehotal ze sak dobre. aj tak mu inic ine nezostava. 🙄 😝 😀 😀 😀
inak dufam ze budem moct vypadnut o styroch, ruca sa mi plan, teda resp. sef mi ho ruca 😠

inak tu zas vyslo slnko ako na jar 🙂