Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
24. nov 2009

no kozy neviem ci su dobry indikator, lebo aj mna bolia, ale budis, uplne jasna, a este sa nam aj vyhyba 😕

pikino
24. nov 2009

ok micky idem na tu postu. o hodku som naspat ak tu este niektora z vas bude zatial papa.

lucul
24. nov 2009

ok tak sa maj, papa

vierka
24. nov 2009

a ja som zase nieco presvihla 😀 😀 😀

no lebo to s tou Panenkou Mariou mi pripomenulo jeden vtip:
Jeden kamos hovori druhemu "Predstav si, ze moja zena vyzera ako panenka Maria, kazdy kto vidi jej fotku to hned povie". Tak kamos chce vidiet dokaz, manzel vytiahne fotku svojej zeny z vrecka a kamos len zufalo zopne ruky a povie "Panenka Maaaaaria" 😀 😀 😀

pikino
24. nov 2009

no tak nist posta je zavreta este ze som sa kukla. 😝

vierka tym sces povedat ze som skareda? 😀

lucul
24. nov 2009

vierka a co si presvihla? 😀

vierka
24. nov 2009

pikuska - ved tvoj mangel sa chce dat okraslovat panenkou mariou, tak on asi chce aby sa takto ludia chovali 😀 😀 😀

lucul - no tu vikusku 😕 😅

no baby, ja sa pre dnesok lucim... idem odniest brzdove oblozenie servisakovi na opravenie auta a potom cakam na Tigi a pojdeme kadernicke, tak sa tesim 😀 😀 😀
vam zelam pekny zbytok dna, pa pa pa 😀

pikino
24. nov 2009

pa vierka a kadericke zdar. 😀

lucul
24. nov 2009

pa vierka, zajtra ti to s piki vysvetlime 😉

piki ty si zabudla dat novy uces 😠 😀

pikino
24. nov 2009

aaale neni na co kukat. 😝

lucul
24. nov 2009

aaaaale nerob sa 😝

pikino
24. nov 2009

no vazne.

lucul
24. nov 2009

no dobre, ked myslis, ved aj tak niekedy dobehnem po nausnicky a uvidim nazivo 😉

lucul
24. nov 2009

tak sa s vami aj ja lucim dnes, majte sa krasne, zajtra si piseme
papa 🙂

vikinka81
24. nov 2009

Caute micky,

tak som zdrhla, preto lebo som utekala nazbierat hlasy 😅 uvidime, co z toho bude...teda mam na to lidy a Luculik zajtra by som utekala za tebou..uvidime aby som sa zbytocne nepreviezla 🙂

Co sa tyka mna a co ste tu spominali, tak mrcha zatial neprisla, prsia bolia , podbrusko neboli ziadne ine priznaky 😵 tak uz neviem, ale celkom blboooo mi bolo poobede, tak uvidime . Pockam este do zajtra aked nepride testnem 😀

Vevoncek...no ved keby boli tie peticne harky take, ze rozposles to kazdemu a zapise sa...ale tam musi byt aj podpis, jedine ze by som si to vyxxxxxxkovala 😀 😀

perla200
autor
24. nov 2009

čaute kočky....čo tu nové? ja nič nestíham....každý den varím, upratujem a malej sa prerezáva zub takže sme mrnkaví a nervní:( inak moc na vás myslím....kto tu tehu????

tigi
25. nov 2009

jezkove oci, vsak sme boli az na tretej strane 😲 😀

dobre ranko inak. 🙂

perluska zatial nikto nehlasi tehu, takze zatim vsetko postarom. 😉

vikusik tak dufam ze sa podari zozbierat co najviac podpisov. 🙂

lucul
25. nov 2009

ahojte babulky

tigi ako dopadla kadernicka? 😵

viki sup sup testuuuuuuuj 😵 😵 😵

perli ahoj, zatial nikto, ale cakame na prve spravy 😀. na zubky skus potierat gelikmi na zubky, len musis vyskusat viac, kup radsej testery, lebo nie kazdy vyhovuje rovnako 😉

tigi
25. nov 2009

ahoj luci 🙂 dobre to dopadlo, mam o polovicu menej vlasov na hlave 😅 a zase sme s vierkou nasli novu cestu ako sa dostat domov. 😝

lucul
25. nov 2009

pekne, aj ja musim zavolat tej mojej kadernicke, zubarku som uz volala, este mi kadernicka ostala 😀

tigi
25. nov 2009

no ja sa musim teraz odhodlat na zubajdu, ale kym ma nic neboli, tak som hrdina a nikam neponahlam. 😅 😀

lucul
25. nov 2009

babyyyyyyyy mne to vyznacilo ovulu 😵 😵 😵 a este som mala aj pokles potom, bojim bojim 😵

tigi
25. nov 2009

luci ukaz ukaz 😵 😵 😵

vikinka81
25. nov 2009

Caute babule 😉

Joj az teraz som sa dostala k netu 😵

No baby stal sa zazrak, tolko ludi nam k tomu pomaha...joj tomu sa hovori priatelstvo, tak som rada, ze mam okol seba tolko priatelov a samozrejme aj vas 😀 🙂 cmuuukkkyyy

No este neviem ci som tehu..dnes este cakam, ci sa to nahodou nerozbehne, ale zatial nic....ked nepride do vecera, testnem zajtra...ale dnes ma boli podbursko 😠 vcera nic 😒

Perlus, tak to je super...uz sa stala z teba super domaca zienka na materskej 😀 😀 a naozaj skus gelik...ten je super, ale ani za ceta si neviem spomenut ako sa vola...ale v lekarni ti poradia, je to taka mala tubicka 😅 dufam, ze pomozeme 😕

Lucuullik, ak bude malo dobehnem dnes za tebou, mam cestu do Pk 😵

No a ja som mesiac po kadernicke, 5 dni po kozmetike a zubar nehrozi lebo som si doteraz nikoho nenasla, este ze ten moj chrup je bezproblemovy 😀 😀 😀 a ukazkovy ako povie moja Dr. 😵

lucul
25. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

asi sa zacnem intenzivne modlit nech mrcha nepride 😵

lucul
25. nov 2009

viki, zastav sa v raci podpisem ti to aj ja aj mamina a podla toho kedy dondes tak aj nevlastny fotrik a aj bracho 😉

a ak naaaahodou vidite nieco ine v tom grafe tak psssssssst, nechcem to pocut 😀

tigi
25. nov 2009

modlim sa s tebou luci aby ti nedosla 😵 🙂 sadlo vam aj snazenicko okolo toho datumu? blba otazka, asi hej ked sa modlime. 😀

vikusik parada, je super ze mas okolo seba takych ludi. podla mna aj vela ludi veri ze ste v prave tak ako ja, tak moc drzim palce aby ste uspesne bojovali. no a silno ocakavam vysledky testu!! 😵 🙂

tigi
25. nov 2009

mne sa inak tento mesiac ten graf nevyvija tak pekne ako minule, nejake je to zvlastne, uz som myslela podla vyrazneho poklesu a vzostupu, ze bude ovula vcera, ale dnes opat klesla. neviem ci to ma suvis s tym pregnylom vcera, ale teda pevne verim ze ovula nabehne. 😵

lucul
25. nov 2009

tigi ano ano, nekecame modlime 😀 😀 😀

neboj graf je nevyspitatelna potvora, kukni na ten moj, ked skonci zeleno, to bude ina prca 😀

tigi
25. nov 2009

luci tak teda silno budem modlit za zelenu na konci grafu 😵

co sa tyka mojho, jaska, vyhodnotim na konci 😉 a inak vcera u nas nist nebolo, sme sa pohadali, tak uvidim co dneska... ☹ 😒