Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
26. nov 2009

luci nooo vidiiis, ty ho ani nebudes musiet ukecavat. vsak ked mu staci toto, tak pradielko ma uplne zaruceny efekt. 😝 😀

vierka pochopila som to usadenie na prvy sup 😀 vyzera to, ze to bude nakoniec buduci tyzden v piatok, takze pohoda. stiham este po kine aj tutu mutu. 😝 😀 😀 😀

lucul
26. nov 2009

tigi mam,
daj si acount/settings, tam si daj v otthers settings - home pages setup, a tam si zaskrtni niektore okienko, a daj save, a skus preview a uvidis ci ti to dalo 😉

vierka
26. nov 2009

tigi - ta som uprimna a inteligentna 😀 😀 😀 a dufam, ze si kupis vlastny popcorn, lebo akoze mam ta rada, ale s touto vecou sa ja veeeeeeelmi tazko budem delit 😝 😀
dobre cici, ved mozno ti este vecer, alebo v priebehu zajtrajsku zavolam, ze ci uz bude teda uplne iste ze by si sla domov a zobrala ma, lebo ten moj zase vymysla ze vyuzije ten cas na ryby a neviem dokedy sa moze chystat a tak, tak to s nim doma este dneska prediskutujem 😀

tigi
26. nov 2009

vierka toho sa neobavaj, ja mam z toho vzdy vysolenu celu papulku a rusi ma to, takze kludne, nebudem ti tam strkat paprcky. 😀 a keby mi to tam nahodou zavonalo a rozmyslela by som si to, uz viem ze si mam kupit vlasny kyblik 😀

luci - a to mas tieto indicie z ff? 😅 pretoze tuto cestu tam ja nevidim. uz som nastavovala aj zobrazenie, ktore sa ma ukazovat pri tom home page setup ked pridam napriklad graf sem, ale nic sa nezmenilo. predtym ked som mala to VIP clenstvo som to tam mala vsetko, tak neviem ci to nema suvis s tym ze chcem vela muziky za malo penazi, v tomto pripade za ziadne. 😒

lucul
26. nov 2009

tigi hej, ked si otvoris, tak tam kde mas graf a to kde kliknes na datum, tak nadtym mas enter period/signs, home page setup, tickers a potom je account/settings 😉

lucul
26. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

kukni, ukaze ti moj dalsi riadok?

tigi
26. nov 2009

hej, presne toto som urobila a nist, navyse uz mi to aj napisalo, ze farebne stvorceky a doplnovacky su sucastou VIP a ja mam iba Basic clenstvo 😠

lucul
26. nov 2009

tak potom neviem, ja som si nic neplatila, tak netusim kde je problem 😒
sak dockaj dojde odbornik piki, poradi 😉

tigi
26. nov 2009

tento riadok si mozem zaskrtnut aby ukazal, ale uz viem ze ine mi neposkytuje, ako napriklad ked som si davala na zaciatku k danym dnom poznamku ze som prala clostil, alebo pregnyl, toto uz je nadstandart, za to musim cvakat ked to chcem mat zobrazene pod grafom. 😠 no neva, prezijem to aj bez toho. mozno to uz buduci mesiac nebudem potrebovat, tak naco za to platit predplatne na rok. 😝 😵 😉 😀

tigi
26. nov 2009

inak dneska ma bolia vajka jak svina. 😖

lucul
26. nov 2009

ja ine nemam udavane, tak preto mi asi tie dalsie riadky neda 😅
dufam, ze uz ff nebudeme potrebovat dalsi cyklus 😉

tigi
26. nov 2009

ze prala clostil 😀 kokos musim si citat co pisem skor ako to poslem, este ze neperiem peniaze... 😀 😀 😀

lucul
26. nov 2009

to som si ani nevsimla 😀

vierka
26. nov 2009

tigi - no mozno keby si ho uzivala a neprala, tak by lepsie zaberal 😝 co mi pripomina jeden vtip ktory o chvilu napisem 😀

inak ja tym vasim home page, settings a setup a okienka a klikacky vobec nerozumiem 😀

no a teraz ten vtip:

Pride chlap k lekarovi a tne mu na jeho diagnozu predpise cipky a ze ma prist o tyzden na kontrolu. Pacient sa po tyzdni stazuje ze mu lieky vobec nezabrali a doktor sa ho pytal:
"A co ste ich jedol??"
A pacient nechapavo:
"A co som si ich mal do ripi pchat??!!" 😀 😀 😀

pikino
26. nov 2009

ahojteeeeeee

lucul
26. nov 2009

vierka 😀 😀 😀

ahoj piki 🙂

tigi
26. nov 2009

vierka - no vidis, a ja ich strkam do pracky s pracim praskom a ze co sa nedari 😝 😀

nazdar pikusita. co dneska porabate s terinkou? 🙂

lucul
26. nov 2009

ked nedavas avivaz tak este sa to da neboj 😀

tigi
26. nov 2009

luci myslis teda ze "natvrdo" je to lepsie??? 😝 😀 😀 😀

pikino
26. nov 2009

no ja som akurat dokrmila dieta teraz dufam, ze rychlo zaspi nech mam aspon hodku pokoj.
a tak 😀

tigi sklamem ta naozaj to tie veci ukazuje len ked si VIP ale ak sa postavis myskou na tu gulicku v grafe malo by ti to ukazovat poznamky z toho dna.

viki prisera to naschval natahuje. idzte jej niekto kupit tehu test a navstivit ju v praci. 😀

vierka plne ta chapem pukance su tabu. 😀 a ozaj ako sa vola ten druhy diel filmu? poviem mm nech mi to stiahne.

lucul
26. nov 2009

tigi jasneee 😀 😀 😀 skusala si to uz namako? 😀 😀 😀 a inak dobre robis ze to prepres, kto vie kto to vsetko chytal 😀

piki a vies kde robi? mne sa zda, ze je kusok odo mna, sak ja by som jej to mohla aj zaniest 😀

vierka
26. nov 2009

tigi - a ked mate este dobre tvrduuuuuu vodu, tak to pojde uz tym duplom ako po masle 😀

pikuska - no aspon ty to chapes... 😀 ale vysvetli jej ze je to normalne, aby som kvoli tehu hormonom neprisla o najlepsiu kamosku 😅 😀
a ten druhy diel je NOV - cize New moon 😀

pikino
26. nov 2009

lucul neviema ale sak na internete je urcite adresa 😀

tigustek vies vierka tym ze je teraz tehotna tak nema mieru v pukancoch a nacahovat jej ruku do pytlika sa rovna ista smrt. 😀 😀 😀

pikino
26. nov 2009

al inak ta velice luuuubi. 😝

lucul
26. nov 2009

piki ale podla mna neni treba, lebo sa nam vyhyba, z coho vyplyva, ze to uz vie alebo velice velice tusi 😵

inak ja som furt na wecku, stale mam pocit, ze ono to dosla a ono nist 😒

vierka
26. nov 2009

lucul - a kolky si teraz DC??? 😕

lucul
26. nov 2009

vierka este malo na test, len 26DC, ale svrbi ma uz ruka, zeby som si zbehla kupit ten s citlivostou 10 a skusit, ale vydrzim 😉

vierka
26. nov 2009

no ved ja sa nepytam kvoli testu, ale skor kvoli tym pocitom 😉

tigi
26. nov 2009

piki neboj, jaaaaa by som si na jej "pytlik" sahnut nedovolila 😝 😀 😀 😀

luci 😀 😀 😀 😀 no ja to teda skusim nejak sklbit - natvrdo, na pracke, s tvrdou vodou, bez avivaze a s laskou a uspech zaruceny hovorite? 😀 😀 😀

luci este aspon dva dni pockaj, potom by uz ten super citlivy mohol ukazat. 😉 ale inak kupit si ho mozes aj poredu ked ta svrbi ruka 😝 😉 😀

vierka
26. nov 2009

tigi - no to by si musela ist pekne hlboko aby si mi dociahla na "pytlik" 😀 😀 😀 a k tomu je nutna potom aj gynekologicka prax 😀 😀 😀