Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
15. júl 2009

je juli aj som zabudla, mas krasne uz brusinko, ale hod aj foto tvojho vegetu 😀

ale uz fakt prcham, papapa 🙂

pikino
15. júl 2009

vidis vierka, tak hore ruky dole gatky 😀 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
15. júl 2009

piki - že vraj tvrdnutie bruška otvára pôrodné cesty? aj ty si to mala?

vierka
15. júl 2009

lucul - poviem, poviem, povieeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
to sa mas ked spavas zo sefom, mozno keby som s nim aj ja spala, tak ma tiez pusti skor 😝 😀

pikuska - 😀 😀 😀

juliett99
15. júl 2009

vierka dr.Cech uz merobi pre nemocnicu od 1.6,, na rizikovej sa strieda chovanova, deckov, a ta hnusna stefanikova..
inak na poslednej poradni ma mal ten deckov fajn mlady dr..vraj ma 31 rokov..
predty som napisala dlhov ale ja si to jeho meno stale mylim on sa vola Deckov 🙂

lucul dik poviem mojim drahym nech ma este cvaknu 🙂

pikino
15. júl 2009

mne tvrdlo brucho niekolko mesiacov a blbol mi z toho akurat tak krcok a ked som zacala lezat tak sa vsetko zastavilo a tvrdlo len ked som vela chodila alebo sedela. ale ano pomaha to otvarat porodne cesty su to v podstate slabe kontrakcie.

juliett99
15. júl 2009

prsne moja si to napisala,, ved preto som aj ja bola v nemocke lebo som ich mala vela a skoro. ☹

perla200
autor
15. júl 2009

no super piki.... lebo aj to mi doktori povedali, že sa simonka balí a pripravuje na svet🙂)))) keby mi ostali len takéto kontrakcie tak som happy🙂)) ale aj kríže ma bolia ale len trošinku.... tak možno sa to blíži......

včera ste nepozerali koncert karla gotta? teda čo to naše díte robili pritom? ako divé tancovala.... som sa rehotala na nej.... dúfam, že si aj pobalila kufre a teraz čaka na? autobus? lietadlo? dúfam, že nepôjde na bicykli - to dlho trvá🙂))))

vierka
16. júl 2009

dobre ranko baby 😀

juli - vidis to, ja som uplne zabudla, ze on tam uz vlastne robit nebude... lebo este kamosku odrodil a potom skoncil... ale ze bol super som pocula 😀

tigi
16. júl 2009

ahojte zabky 🙂

perlusik tak uz sa to pomalicky blizi? teeeeda, ked sa uz aj simonka bali, tak co bude cubidup. 😵 jaaaaj moje, myslim na teba a drzim palceky. 🙂

vierka - cau mojka, dlho som ta nevidela, ako sa dari? chcela som ta vytiahnut tento tyzden na nakupy, ale bolo brutal teplo a mne sa po tom slnku moc behat nechcelo. 😅 😉 🙂

vierka
16. júl 2009

tigi - ahojcek... sak makam jak fredka tento tyzden, ani nemam cas sa prihlasit na skype 😅 inak vyzera to tak, ze ja by som mala mat zajtra volno, Peto chce ist hned po praci na ryby, tak keby sa ti veeeeeeeeeelmi chcelo - ja sa obetujem 😀 aj ja si potrebujem kupit kratase, ved nemam co nosit... a take slnko by sme raz dva schladili nejakym zmrzlinkovym poharom 😝 😝 😝
a ako bolo na hriboch???

perla200
autor
16. júl 2009

hello žaby..... tigi - no hlavne sa modli to budem najviac potrebovať....inak nič nenaznačuje že by sa to pohlo.... ale v noci ma chytili také divné bolesti... ale prisli a hned odisli a nevrátili sa...tak kontrakcie to asi neboli:(((

vierka
16. júl 2009

perluska - cauky, ved co ti vies, este sa mozu tie bolesti vratit dnes 😵

perla200
autor
16. júl 2009

no bodaj by si mala pravdu vierka.... to by bolo fajn mať to za sebou.... ale dnes som spala 5 hodín vkuse a to som nespala asi mesiac tolko vkuse🙂)))

tigi
16. júl 2009

vierka - oukej, poviem drahemu a mozme zajtra ist. chcem si pozriet nejake saty na leto alebo suknu a mozno aj kratase a tricko a co je viem co este. 😝 😀 dobre bolo, az na to, ze som nasla tri dubaky a tam sme skoncili, nejak nebolo hribov, alebo sme neboli na dobrom mieste. ale hribiky sme si aj tak odniesli domov, plny kos, pretoze kolegyna tam ma rodinu a ta nam priniesla. 😝 uz si zacala citat knizky? 🙂

vanilkka
16. júl 2009

hallo ladies 😵

vierka
16. júl 2009

perluska - ved uvidis... ako ti este dnes bude.. ale ked uz si takto skoro na termine, tak uz by to mohlo aj kazdu chvilku prist 😀

tigi - no ja som tiez rozmyslala este nad jednymi satami, ved nemam co nosit, do nicoho sa nevojdem, vsetko ma tlaci, tak pokupujem nieco - hlavne elastickeeeeeeee 😀 😀 😀
no vidis to, nakoniec si prisla domov s plnym kosikom 😀 a micky posluchali cez vikend???
vies co, akurat som premyslala, ze si dnes jednu vytlacim, lebo som si jednu kupila v meste - ale to je Coelho - Vitaz je sam a tu som tiez este ani nevidela... nejako sa mi nic nechce v takom teple... ale v nedelu by sme mali ist do blavy a chcem si kupit nejaku stolicku na balkon, aby som tam mohla po veceroch vysedavat a citat si tam 😀

lucul
16. júl 2009

caute hoky 😎

vierka ja mam dvoch sefov, teda troch, ale treti nist, toho spacifikujem, jeden je moj otec, s druhym spavam, takze pohodaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

aj ja idem zajtra na nakupy, ale do pezinku 🙂

vanilkka
16. júl 2009

lucul ty si taka pindulina ze spavas so sefom? 😀 😀 😀 😀 a este chces na neho hodit decko? 😀 😀 😀

perla200
autor
16. júl 2009

ano vierka.... v podstate dr. mi povedal, že kedže sa rodí od 38tt - 42tt tak to môže príst každú chvílu a v tomto teple skôr... uvidíme

aj ja som si nakúpila knihy ale ešte som ich ani nevidela...akurát som dočítala od evity pokračovanie vsetko alebo nič... a inak mam labyrint z ruží....čítali ste to niektorá????

vanilkka
16. júl 2009

to pokracovanie od evity som perluska docitala aj ja vcera :o))))))))) co na to hovoris?

lucul
16. júl 2009

vanilka jasne, na niekoho to treba hodit, aj som mu povedala, staci ked sa obcas zastavi a zaplati nam zivobytie 😀 😀 😀

jej perli, teba som sa chcela opytat, ako sa vola ta kniha co si citala z evita pressu, ta posledna, chcem si ju nachystat ked docitam terajsiu, a ten labyrint som necitala ani netusim o com to je

vierka
16. júl 2009

lucul - no to sa niekto maaaaaaa, ze takto zmakne vsetkych sefov 😀 a potom moze aj skor domov chodit 😀

ja som o 9.30 rano dosiahla rekordnu 30-tku v kancelarii... takze zase som tu ako v pekle a nedokaze sa to tu ani vyvetrat, nicccccc 😅

perluska - ved to, ze to mozes cakat uz kazdu minutu, tak maj pekne tasku zbalenu pri dverach a cakaj 😀

vanilkka
16. júl 2009

lucul vola sa to...VSETKO ALEBO NIC: PRIBEH POKRACUJE

pikino
16. júl 2009

caaafte mrcky.

hlasi sa vasa do ruzova vyspinkana fialova vcielka.

perluska ked si mala takych bolavych poslickov a aj krize ta boleli tak to uz neni daleko. mala by si kukat ci ti neodide zatka to zvykne pri tychto poslickoch.

ja teraz docitam zahir.

lucul
16. júl 2009

vanilka tuto knihu som nemyslela, tu mam aj ja, ale perluska citala este jednu, neviem ci to pisala evita, alebo len jej vydavatelstvo

vierka ja viem, obcas je to vyhoda, ale rada by som isla inam, ale nejak sa mi neste 😝 😀

vierka
16. júl 2009

lucul - sak ani mne by sa nechcelo... ved ty mozes cez plodne dni si to aj v robote odmakat 😀

pikuska - no cau ruzovo-fialova vcielka... mne sa rano taaaaaak nechcelo z postele 😕

lucul
16. júl 2009

vierka to sa da ako kedy, lebo mi sa v kancli skoro vobec nevidime, oni su rozlezeni vsetci po stavbach, tak tu mam kluuuuuuuuuud, ale obcas to tu otravuje 😀 😀 😀

vanilkka
16. júl 2009

lucul...tak si pozri na nete evitapress a mas tam vsetko

tigi
16. júl 2009

vierka - dondi robit ku mne, ja mam pustenu klimu a mam tu celkom fajn. 🙂 inak, ak budes chciet, tak budem mat ten prvy diel knihy (film) na origos dvdcku, tak by sme si to mohli pozriet spolu, pretoze moj petouch to pozerat urcite nebude chiet... 😖 😉 a mozno by som chcela vyuzit tvoj fotak aj s tebou, na zdokumentovanie niecoho, mohla by si? 😉 😀