Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
16. júl 2009

uz ta mam 😀

to by malo vliezt ja mam fiestu

lucul
16. júl 2009

inak dobreee, my dve sa tu dohadujeme, a zvysok nas ignoruje, uz to vidim, ze my dve (tri) sa stretneme a to je vse 😀

vierka
16. júl 2009

no ved ja to beriem ako hotovu vec, uz aj hned za chvilu Tigi volam 😀 😀 😀

lucul
16. júl 2009

aha, takze hotova vec, zajtra dakde v BA 🙂

vierka
16. júl 2009

no poviem ti vecer ako hotovo to berie Tigi, ked to ona berie ako hotovku, tak ja vooooobec nemam problem 😀

vierka
16. júl 2009

dobre baby, ja sa pre teraz lucim, idem na kozmetiku a potom do Senca sa "kupat"...
ved keby ste nieco dohodli - vopred suhlasim zo vsetkym 😀 😀 😀

lucul
16. júl 2009

ok, ved aj zajtra som tu, takze dohodneme sa uz presne ked to bude hotovson 😉

idem na stavbu, majte sa papa vecer 🙂

pikino
16. júl 2009

tak teda zajtraaaaa. 😀

tigi
16. júl 2009

zeny moje neisiel mi net. 😠

beriem to ako hotovku, zajtra sa pokusim skoncit o stvrtej, vyzdvihnem cicu a svistime. stretavka v avione okolo piatej, moooze byt?? tesim sa na vas vy rebeky, tak neee ze si to rozmyslite! 😀

pikino
16. júl 2009

ja suhlasim 😀 konecne sa dostanem von huraaaaa 😀 😝

perla200
autor
16. júl 2009

no čaute..... stále som tu celá...závidím vám stretko.... skoda že nemôžem prísť.....rada by som vás videla šunky moje... 😀

lucul
16. júl 2009

ja suhlasim a tesim sa, ze vas uvidim 😀

piki - okolo 16.30 teda pridem po vas dve, ked vyrazim z domu tak ti cinknem 🙂

bambi7
16. júl 2009

cafte babulky dnes sme boli v poradni mame 5300g a 56cm a ked sme sa narodili mali sme 2800g a 48cmm no narastli smee 😀 😀 a doky ze je ako keby mala 3,5al 4 mesiace 😀 no bude velkaaaa teda vysoka po tatovi 😀

inac sa mame ok a vy ako babulkyyyyyy?

vierka
17. júl 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

vcera som mala pravdu - uhadla som, uhadla som, uhadla som!!!!!!!! 😝 😝 😝 😀 😀 😀 nie je to ani nic perverzne ani nezakonne 😀

tak sa teda dneska stretneme, sa tesim... ja sa este predtym poflakam trochu po meste tu kym tigi skonci v praci 😀

bambi - no vy ste teda naraaaaaaastli 😀 teda hlavne mala 😀 no bude z nej modelka, co bude mat nohy dlhe od pasu az po zem 😝 😀

perluska - ty by si sa mala teraz hlasit kazdu pol hodinu na konika, aby sme vedeli ze si este v celku 😀

perla200
autor
17. júl 2009

ano som ešte celá deti moje....včera poobede ma chytili bolesti ale také vcelku, žiadne že príde odíde🙂 tak som sa tešila a potom odišli a nevrátili sa🙂))) a v noci som dobre spala tak to je tiež divné.....

jaj tigi dúfam, že je to to na čo myslím🙂)))

vierka - pofot to vsetko poriadne🙂)))) závidím vám🙂)))

vierka
17. júl 2009

perluska - vies ako sa hovori, ze zena sa pred porodom citi par dni dobre, tak to uz mozno zacina ked si dobre spala... telo ti chce este dopriat nech sa poriadne vyspis, lebo ked bude Simonka na svete, tak uz sa veru nevyspis 😀
jasne, fotak som hodila do kabelky, takze ho ma zo sebou 😀

perla200
autor
17. júl 2009

super, tak vsetko mi pofot....budem na vás myslieť....no vierka - že vraj búrky pohýnajú pôrody....ale kedy budú? 😝 hentomu klamárovi Ilkovi neverím ani za mak že zajtra🙂)))

vierka
17. júl 2009

no a zrovna zajtra ma prsat 😀 😀 😀 a u nas vecer bola burka napriklad predvcerom vecer 😝 😀

lucul
17. júl 2009

ahojte babule, aj ja sa uz tesiiiiiiim ze sa stretneme, a kedze som uuuuuuplne mimo, ze co to je tak sa tesim ze sa to dozviem 😅

vierka - nohy od pasa az po zem a na konci rozstrapkane 😀

perli takze uz to prichadza, jupi jupi, nebude spln nahodou, zeby sa to uuuuuuplne pohlo 🙂

perla200
autor
17. júl 2009

ja neviem lucul....pre mna za mna nech je čo chce.... ale keby to už prišlo.... vôbec som si to nepredstavovala tak, že ked príde ten den a že ja budem čakať na bolesti, že sa budem tešíť z každého pichnutia a bolesti krížov🙂)))) tak to som netušila ani vo sne..... 🙂

lucul
17. júl 2009

jeej tak to je zlate, to je podla mna super ze sa z toho tesis, tak drzim paste nech to dojdu uuuuuuuuuz 😉

vierka
17. júl 2009

lucul - dufam, ze mas pre nas aspon fotku toho uzasneho suseda, lebo len tak hocikoho neberieme do partie 😝 😀

no a spln nema byt, lebo vtedy mi svieti priamo na postel v spalni a teraz je daleko od toho 😀

zlato115
17. júl 2009

Ahojte babule, tak konečne piatok, čooo 🙂 Chcem sa spýtat maminiek a budúcich maminiek, či náhodou nemáte úplný zoznam čo mimi potrebuje, myslím aj na kúpkanie, kojenie a tak...??? a používate ohrievač fliaš, alebo plánujete kúpit??? 😕

vierka
17. júl 2009

zlatko - ahojcek, nejaky takyto zoznam ma pikuska vo fotoalbume, tak skus pozriet tam... je to vybava pre miminko co asi tak potrebuje aj oblecenie, aj flasky a tak, tak skus pozriet...

vanilkka
17. júl 2009

caute svinky....tak vam prajem vysokokaloricku kavicku dnes 😀

vierka
17. júl 2009

vanillka - neboj sa, v arkadii si ju nedame, takze bude hadam z dobrej smotany 😀 a ty sa nepridas??? 😀

vanilkka
17. júl 2009

kedy idete?

lucul
17. júl 2009

vierka pozyvam ta na mooving party a tam si ho omrknes, ale ako pocitam tak pri najlepsom uz budes mat kraaaaaaaasne brusko a ked sa budu flakat tak uz mimco 😀 ale neviem ci je tvoj typ warrick to neniiii 😅 , vraj dosiel z dovolenky biely a to boli pri mori 😒

zlato - paaaaaaani, ze 18tt, hod nejaku fotos bruska, nech vieme ako sa zagulatujes uz 🙂

zlato115
17. júl 2009

vierka dakujem, omrkla som si to u piki, takže tak zhruba viem, ale ja mám ten zoznam dlhší, no uvidíme, popýtam sa predavačiek 🙂

lucul, behom dna alebo cez vikend sem hodím fotky aj ultrazvuku aj bruška, neboj 😉 no ale už rastiem pekne 😅

lucul
17. júl 2009

ved uz mas narok, ved 18tt, strasne to leti 😕