Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
16. dec 2009

co sa dneska uspesne vyhybas praci???

lucul
16. dec 2009

taaaaaaak sa mi nechcelo vykopat z postele 😔

ako ste sa dohodli s tigi, kde sa stretneme?

vikinka81
16. dec 2009

No cauves Lucuul....co sme sa dohodli? 😀 😀 😀 ale super ze sme tu 😉

No baby ja uz neviem, co je stym mojim organizmom 😒 vcera som myslela ze umrem vsetko ma bolelo, a dnes mam energie...a tie moje hlasivky si robia dobry den, vcera bez hlassu ..vecer naskocil a dnes aj aj 😅 😠 ☹ ...a aky to mate plan, kde sa stretnete a cas?

lucul
16. dec 2009

viki, proste strajk u teba vo vnutri 😅, to by chcelo dovolenku 😉
ved stretnutie u piki, ty vies kde byva?

vierka
16. dec 2009

lucul - ani mne sa nechcelo, ale na rozdiel od teba som ani nemusela sa z nej vykopavat 😀 tak som lehnila do pol deviatej... 😀

S Tigi sme sa este nedohodli, idem jej zavolat do prace a trochu ju vyrusit, lebo predpokladam, ze kedze nepise, tak ze ma toho vela 😖

lucul
16. dec 2009

akoze provokujes? 😠 😀

a opytaj sa aj na time, aby som sa vedela zariadit 😉

pikino
16. dec 2009

ano aby som sa aj ja vedela zariadit 😀

inak ze dobreeeee rano. 😝

vikinka81
16. dec 2009

Ano viem.....a time uz mate, a idete aj niekde na kafco..ci vsetko sa bude odohravat u Pikinky, caj o piateja bude aj zakusok? 😕 😵

Dam vam este vediet ci pridem, lebo poobede uz mam nieco, ale to si tiez musim overit ci plati 😵

lucul
16. dec 2009

viki vravela si, ze si to posunies 😠
a bude aj zakusok u pikusky 😉

vierka
16. dec 2009

ved kavu a zakusok dame u Pikusky 😀

tak volala som s Tigusitou, ze to teda plati a ze mohla by z prace vypadnut tak o 16.00 - cize neviem ako dlho bude trvat cesta - tak hodinku??? takze okolo tej piatej, pol siestej by sme mohli byt u Pikusity 😀

lucul - ja provokovat??? to by som si niiiiiiiiikdy nedovolila 😝 😀

tigi
16. dec 2009

...all I want for christmas is youuuuu u uuuu bejbeeeeeeeee 😀

dobre ranko a zela. dneska dobre hraju v tom radiu... 😀

taaaakze, ked uz ma vierka vytrhla od prace, dosla som vas pozdravit a dohodnut detaili. vyrazam z prace o 16:00, vyzdvihnem vierku a svistime pikuske. jediny zadrhel vidim v tom, najst pikuska tvoj dom 😀 kuurna, ja normalne ze ryyyymujem 😀 😀 😀 inak trafim, kukala som mapu. 😝

...a este na margo nedavnej debaty - tu kamasutru mam aj s venovanim, mas pravdu vierka nedala si mi ju ty, ale nejaka "Adelka" 😝 😀 😀 😀

vikinka81
16. dec 2009

Tak baby asi vas sklamem..ja mam stretko o 17-tej, blby cas...tak dnes asi somnou neratajte ☹ 😠 Skoda, skoda...ze ste my nedali vediet cez phon...ale toto uz tiez dlho odkladam....a uz to musim absolvovat 😖

Lucuulik a mozem ta poprosit zeby si zobrala od Pikusky ten naramok, ktory je uz prachom zapadnuty a ja ti cinknem, dame obedik alebo by som prisla za tebou do prace si ho zobrat... 😉 🙂

Baby vcera som piekla medovniky a plnene orechy..mnammi, normalne som happy ake pekne sa my podarili a ako vonial dom....este aj dnes bolo citit tu krasnu vonu 😉 🙂

lucul
16. dec 2009

vierka neeeeeee ty nikdyyyyyyyyy 😀

ahoj tigi, ved cinknete a niekde sa stretneme a ja vas tam dovediem, budem take vodiace auto 😀

lucul
16. dec 2009

viki vezmem, len mi napis kolko mas platit, nech si vezmem peniaze, piki asi karty nebere 😀

vierka
16. dec 2009

lucul - ako vas vtedy vyviedla Tigi z TT tak ty nas teraz vovedies ku Pikuske 😀 😀 😀

ze jake slovo - vovedies 😀 😝

vikuska - no ale asi to nebude prijemne stretnutie ked sa pri tom takto tvaris 😖 ale ked uz to teda musis absolvovat 😔 skoda...

tigi - no tu mrchu by som rada videla co ti to dala 😀 😀 😀
tak to je dobre, ze aspon v radiu dobre hraju, lebo v telke absolutne nic nie je 😔

lucul
16. dec 2009

vierka este dobre ze vovedies KU, horsie by bolo vovedies DO 😀 😀 😀

tigi
16. dec 2009

vierka ja neviem,asi to bude nejaka perverzacka ked mi dava kamasutru. 😝 😀 😀 😀 😀

luci zavolam ti, dohodneme. cca okolo piatej budem volat. 😉 🙂

vikusi a neda sa to presunut? po novom roku sa nam uz asi nepodari tak skoro stretnut, bolo by fajn keby si dofrcala 😵 🙂

lucul
16. dec 2009

tigi nestras, to mame dohodnutu juli a perlu 😉, kym sa z vierky stane mamina 😅

vierka
16. dec 2009

lucul - tak kto vie kam nas nakones zavedies 😝 😀

tigi - no aspon je vidiet, aku mam slabu pamat 😀

lucul
16. dec 2009

vierka, ved tebe ani brusko nenarastlo 😨 😵

ozaj baby, cinknite mi, ked pojdete z TT, nech sa viem nachystat 😉

tigi
16. dec 2009

to este pred tym??? no dobre, ked myslite ze stihame... 😉

vierka ty mas este dobru pamat, neboj. ty si nepamatas na darceky, to je v pohode, ved si ich dala uz vela, ja si napriklad nepamatam zazitky, to ma serka viac. 😅 😉 🙂

vierka
16. dec 2009

lucul - ale narastlo, ved uz si ho dokazem cez prsia vidiet a nevidim si cez neho na nohy 😝 😀

tigi - no ved to sa sem tam smejem, ked ti rozpravam nieco co sme spolu prezili a ty na mna kukaaaaaas, ze o com tocim 😀 😀 😀

vikinka81
16. dec 2009

Kukla som na Vierkine tajomstvo...je take akurat, podla mojho nazoru 😉 🙂

Lucuulik, no asi to bude tak do 10 evry...ale Pikuska da hadam vediet presne to bude kostovat😉

Tigustek, ved vies ze by som vas velmi rada videla aj vybozkavala...len toto uz mam dohodnute, kebyze skor tak neni problema...ale toto uz fakt presuvam asi treti tyzden..a neni to take ze by som sa netesila...celkom ano 🙂 😵

vierka
16. dec 2009

a to si este nevidela vsetky moje tajomstva 😝 😀

lucul
16. dec 2009

viki to neni tajomstvo, to je Patko a voda 😀

tigi jasne ze stihame, vierka bude silno prekrizovat nohy 😉

vierka
16. dec 2009

lucul - kludne mi tie nohy mozete pri kazdej navsteve vyvesit nad hlavu 😀 😀 😀

pikino
16. dec 2009

podla mna mas vierocka uz pekny kotlik a bude este vacsi ved teraz uz babo pribera pol kila za tyzden.

ten naramok je 7 EUR. vikinka dufam ze ti bude dobry, mne kazdy nadava ze mam tenke rucicky. robila som ho sice vacsi tak dufam ze bude ok.

vierka
16. dec 2009

pikuska - no ja som zvedava v pondelok na poradnu, dufam, ze mi uz niekto konecne povie kolko maly vazi 😀 hadam nebudem rodit slona 😀

a pikuska mam brat fotak, alebo porobis nejake fotecky zo svojim???

lucul
16. dec 2009

vierka ked inak nedas, tak ta aj zavesime za nohy 😀 😀 😀 len aby maly nevysiel opacnou stranou 😅 😀 😀 😀
a neboj nebude slon, len slonie mlada, tak vraveli mojmu brachovi, on mal 4kg 😅

pikino
16. dec 2009

ja mam plnu kartu a manzo jaksik nema cas mi to napalit na cd. ma koooooopec roboty ked sa hrajka cely vecer na xboxe 😠