Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

bambi7
17. dec 2009

tigi 😀 mate zabavu no uvidime co nasa ked zbada stromcek 😀

bambi7
17. dec 2009

lucul ahoj a ty ako?

lucul
17. dec 2009

tigi to znamena, ze ho chce odzdobit alebo doupravovat 😀, ten nas kocur mi zas oblecenie odnasa ked si rano nachystam, len sa otocim uz odchadza s trickom alebo svetrom 😠 😀

bambi7
17. dec 2009

babulky musim ist ....idem sa venovat dominike uz ma vola 😀 tak cafte a pekny dnik snad nabuduce pokecame viac

lucul
17. dec 2009

bambi ja nic nove, vsetko po starom

vierka prisli fotecky, krasne

vierka
17. dec 2009

lucul - dobre, ja len typujem 😀 😀 😀 😝

tigi - daju sa aj ostatne, len ich musim zmensit 😀
a okolo stromceku navrhujem natiahnut plot pod napatim s ostnatym drotom na vrchu 😀

no ja budem cez vikend piect len medovnicky, ale budem si musiet o niekoho pozicat mixer 😅

vierka
17. dec 2009

poslana druha varka fotiek 😀

tigi - ja uz viem preco chces tie druhe fotky, kvoli tym tvojim vlasom, co??? 😀 😀 😀

vevoncek
17. dec 2009

ahojte ja som vás prišla len pozdraviť a podať info

včera sme boli na poradni a všetko máme ukážkové tlak váhu aj krvné testy srdiečko bije a ja sa cítim super

mimochodom vieka už mám aj papiere na materskú doma a zajtra to idem obehať a úplne bez problémovmi ich doktorka dala

dnes mám stretko s jednou kamoškou preto len tak stručne a zajtra budú vybavovačky tak asi zase nstihnem prísť

tak vám prajem krásny deň

tigi
17. dec 2009

luci vidim ze ta vas mica je tiez akcna. 😀 😀 😀

vierka ja ti mozem dat taky ten slahac elektricky, my sme dostali iny minuly rok pod stromcek a tento uz vobec nepouzivam ak by si chcela. 🙂

lucul
17. dec 2009

baby prave idem z wcka ☹, zas zacinam spinit, ja sa na to asi uz vy... a z vysoka 😠

vierka
17. dec 2009

vevoncek - tak to je super, ze mas tie papiere doma, aj super ze vam poradna dopadla tak skvele - len tak dalej 😵

tigi - no ja vlasnte potrebujem taky lopatkovy, vies, na miesanie cesta, ja som si myslela, ze to sa miesa rucne, ale te na to treba taky ten lopatkovy mixer - taky mas? mohla by si mi ho pozicat???

lucul - to vazne??? ☹

lucul
17. dec 2009

vierka ja cesto na medovnicky miesam rucne, chcela som minuly rok v mixeri, ale to by som z neho nedala dole

lucul
17. dec 2009

Ja robim tieto
Perniky bez ulezania (hned mäkke)

500g hl. muky
190g cukru
125g masla
125g medu
3 vajcia
1 lyzicka sody bicarbony
1 a 1/2 lyzicky skorice
4-5 drvenych klincekov
na potretie 1 az 2 vajcia

POSTUP: Preosejeme muku, zmiesame so sodou, cukrom, skoricou a klincekmi. Urobime jamku, nalejeme med, vyklepneme vajcia, nakrajame na kusky maslo a rukami vypracujeme cesto. Ruru zohrejeme na 150°C. Cesto vyvalkame asi na 5mm silny plat a vykrajujeme tvary. V odstupoch ukladame na plech, potrieme pred pecenim rozslahanym vajcom. Pecieme v strede asi tak 15 minut.

Pre zaujimavost mozme pred pecenim do stredu do niektorych na ozdobu pichnut vlassky orech alebo mandlu, a ostatne po ozdobeni zdobime bielkovou polevou. ak chcete zaujimave kreacie tak mozte ozdobit farebnou polevou (farebne lentilky rozpustime v citronovej stave napr.cervene a nalejeme do polevy rozpustene farbivo z lentiliek. Dufam, ze Vam budu chutit.

vikinka81
17. dec 2009

No ahojte vyletnicky 🙂

Ako dnes? a ako bolo u Pikusky....napiste som zvedava 😀

A na mna ste zabudli z fotkami? 😒 😝

Lucuuul spinis..vsak niako skoro nie? no zlatko asi najvyssi cas ist k Dr. co z hormonami 😵 a vcera som sal cez Racu a v tom novom obchodkau v Raci, ze aky velky novy obchod..ze pre bduce maminy a deticky...vypda to skvostne..len kedy tam nabehnem, keed nemam dovod 😀 🙂

Vierka ja na medovniky, miesim rucne... 😉 a ide to velmi dobre 😀

No a moje spravy, mna boli pravy vajecnik jak dabel.....som zvedava co sa tam odohrava, inak som na vas vcera myslela, neckalo sa vam? 😀 😀

perla200
autor
17. dec 2009

aj my chceme fotky...aspon dve🙂

lucul
17. dec 2009

ahojky viki
u pikusky supeeer 😵, mam pre teba ten naramok 😉

Dr. volam, ale nikto mi to nebere a nechcem mu volat na mobil, dal mi ho ze v pripade nutnosti, tak skusam zatial pevnu 😒

a do toho obchodu ani nechod, drahyyyyyy jak hovado, ten pre deti na kosickej je lacnejsi 😉

vierka
17. dec 2009

no ja co mam tento recept, tak ten sa miesi takym tym popatkovym mixerom, pernicky sa potom vykroja, ulozia na plech, potru vajickom a pecu sa az na druhy den, celu noc sa nechavaju pri ibzovej teplote na tom plechu... tak ja spravim asi tie ked uz mam ten recept a su dobre, lebo u segry ich teraz stale vyjedam 😀

a teraz mi volali z obchodu, ze si mozeme vyzdihnut objednavku, ze to tam mame vsetko nachystane - kocik, monitor dychu, navlecky a do postielky hniezdo a vreckar 😀 😀 😀

vikinka81
17. dec 2009

Lucuulik uz mas obehnuty...ale akoze dost velke to tam je, tak kuknem tam niekedy s apokochat a co vsetko tam maju.... 😉 vsaj neboj , ved budu musiet nieco stym robit, ked chcu platit najom 😀 🙂 a tolko bohatych a tehotnych babeniek v BA nie je, ci ano? 😉 🙂

Oka tak si dame niekedy este do vianoc, pripadne dojdem ku tebe na kafco...ci mas iny plan so mnou...a paci sa ty?Dobre ho Pikuska spracovala 😀 😀 😀

No niekedy mam pocit ze vsetci uz dovolenkuju,alebo chodia po nakupnych centrach? 😀 😀 😀 A akoze na recepcii ty nik nedviha? 😒 😠

vikinka81
17. dec 2009

Dakujem za fotecky, ze ake modelky...mala Terka obidvuje Tiginku, jake uskrny..zlate ste 😉 🙂 Fotky su krasne, mala terka ma rada fotenie 😉

Vierka no hor sa na nakupy..... , mas aj velke auto?😀 😵

Baby a ja pernicky natierma, len zltkom ked ich hned vytiahnem z rury, potom su take krrasne ligotave 😀 🙂

lucul
17. dec 2009

uz dvihli, dr. robi az poobede, tak volam tak o 2h, lebo zacina o 13h

mozme dat obed niekedy, je pekny, ale ja naramky moc nenosim, ale ak by som nosila tak kupujeeeeeeeem ho 😀

je obrovsky, ale neni tam vela tovaru, je robeny tak priestranne, pacila sa mi tam jedna sukna, ale ked som ju chytila, tak som zistila, ze ani teraz by som ju neobliekla nie este v tehu 😠 na koho to robia?

vierka
17. dec 2009

vikuska - zle formulovana otazka - skor ci mam tolko penazí 😀 😀 😀 no a o velkosti auta sa mozme v podstate tiez bavit - ved punticko 😀 😀 😀
a naramok je velmi pekny, aj ja som si ho skusala, len mi na ruke dost lietal 😅

lucul - tak som zvedava co ti doki povie...

vikinka81
17. dec 2009

Vierka jaj..... 😀 😀 😀 😀 ja ze si uz pripravena 😀

Luculik ja som tiez prudko zvedava co povie doki, vsak to mas uz druhy cyklus taky ...divny 😠 😉 🙂

No teskam sa na naramok 😀

vierka
17. dec 2009

ved pripravena som uz davno... peniazky odlozene 😀

tigi
17. dec 2009

mna tu asi je*ne 😠 uz som sa dneska tak vytocila, ze som niekomu nieco povedala. a vcil som nasrata zase na seba, ze som sa neovladla 😠 😠 😠

vierka neviem co myslis pod tymi lopatkami, ja mam taketo nieco...

http://ishop.nay.sk/image/1011577_1213788204000...

vierka
17. dec 2009

tigi - fuha, tak to tam musite mat riadne huste 😔
ano, take nieco som myslela pod tymi "lopatkami" - tak by si mi ho pozicala??? 😀

tigi
17. dec 2009

jasne, ja ti ho aj darujem, ja ho nepouzivam. 🙂 no a co ti poviem - "mlade" - ja ich uz asi roztrhnem jak zaby obidve. 😠

vierka
17. dec 2009

no tak to mi staci uz len vyraz ze mlade a hned si viem predstavit o co ide 😠
a mohla by som si ho prijst pozicat aj dnes vecer? ked prides z jogy? lebo zajtra budem asi miesit to cesto a viem ze ty mas zajtra tu party 😵

lucul
17. dec 2009

tigi nech ta nic nemrzi, ich by malo mrziet 😠, mlade si myslia, ze im patri svet a su najmudrejsie? 😠

tigi
17. dec 2009

jaska, ja budem doma ale az tak po osmej, neva? jogu mam do tristvrte na osem a kym sa dotrepem domov (cez mcdonald 😅 😝 ) chvilku to zaberie.

vierka
17. dec 2009

tigi - nevadi, v pohode... ja aj tak za chvilu ficim do TT a ideme tam vybavovat a asi aj ten kocik a tak budeme brat, tak potom vecer by som sa v pohode presla, ked to tebe nebude vadit, mne urcite nebude 😉