Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
18. jan 2010

ahoj luci 🙂 no tak taka veta veru nepovzbudi, ale neznamena to, ze sa nezadari tentokrat. akoby na to potom doplatili zeny ktore maju brutal stres a otehotneju? to ze ma stres aj on, neznamena ze to nebude fungovat. 😉 podla mna by praveze zmena prostredia mohla zabrat a ovulka uplne idealne do toho zapadla, takze ja budem drzat palce aby to doslo do zdarneho konca. 🙂

lucul
18. jan 2010

tigi ani nevrav, kebyze soferujem tak ho asi vyhodim z auta, ale nastastie dodal, ze ak sa nezadarilo, tak toho 11. sa dohodneme s dr. co dalej, to mal jedine stastie inak by som sa s nim nebavila az domov 😀

brdo ja som taka napata a strasne stastna, ze Patulo tu bude coby dup 😵 😵 😵

tigi
18. jan 2010

luci ani mi nehovor, v kuse na nich myslim, vierka mi je strasne blizka, pozname sa uz 15 rokov a je to pre mna "hrozne" len tu sediet a cakat. 😀 ale strasne sa tesim, hlavne nech vsetko dobre dopadne. 😵 🙂

mozno mal R. len slabu chvilku 😉 ved uvidite ako dopadne tento mesiac. s ovulkou to vyzera myslim celkom dobre, mavas ju, takze tam by to mohlo byt o.k. 🙂

lucul
18. jan 2010

to ti verim, hlavne ked sa tak dobre poznate, najradsej by si pomohla ale nemozes 😵

ja si myslim, ze jeho trapi to ze sa nedari je jeho vina 😒, a hlavne moja uzasna kamoska (zacinam mat pocit, ze vy ste tu lepsie kamosky ako ona) zapotila pred nim, ze mala by som zmenit partnera, ze kebyze mam niekoho ineho tak sa zadari 😠

pikino
18. jan 2010

hura hura hura hura modry kod. 😵 😵 😵 😵

este stale nic? 😀

inak cafte. 😀

ja mam dnes muza doma sa nedostal do prace, teraz odhrna sneh.

pikino
18. jan 2010

lucul to nem kamoska to hydra.

ja tu s vami tak prezivam kazdu vasu ovulku kebyze mam dlhe nechty tak ich mam kazdy mesiac obhryzene. 😀

tigi
18. jan 2010

ved to, ze najradsej by som pomohla, aspon studene obklady prikladala na celo alebo co, ale ma tam mangela pri sebe, to je urcite lepsia podpora. 🙂

to je luci asi normalne, ze sa nad takymi vecami zamysla. moj mangel tiez sem tam nieco utrusi, ci to neni nahodou aj jeho chyba, ale ja mu hovorim, ze verim tomu, ze to bude v poriadku to jeho vysetrenie. a pokial by nebolo, neopustim ho kvoli tomu. mame za sebou uz vselico a kvoli tomuto by som ho nevymenila. ja by som ho totiz nevymenila aj tak vobec. 😀 tvoja kamaratka vie o com je vztah? ze to nie je o tom, ze ked sa nedari otehotniet niekolko mesiacov, vzdat to a utekat za niekym inym? ak to myslela zo srandy, bol to dost blby vtip, prepac. kaslat na taketo poznamky luci, vy dvaja najlepsie viete co je medzi vami a preco ste spolu. 😉 🙂

caf piki. zatim nic nove. len sediiiime a cakaaaaaame. 😝 😀 co vam tam napadli dva metre snehu???

lucul
18. jan 2010

nazdarek piki 😀, to ja som dostala prisny zakaz sadat do auta a trapat sa do prace 😀
a svagrova na to skonstatovala, ze to preto, lebo sa mojmu tatkovi nechcelo ist, tak aby som mu nenadavala, ze on sedi doma a ja sa trepem do roboty 😀 😀 😀

piki neni to take tragicke s tou ovu 😀

ozaj baby, ja budem mat zas gelove nechty, svagrova si ide kupovat veci na to, ja sa taaaaaaaak tesim 😵

chuchu86
18. jan 2010

Ahojte baby, ako sa máte, čo máte nového ?
vidim presne som stihla ešte vierku, takže asi sa už narodilo, viete už niečo ?

kasami
18. jan 2010

Ahojte babulky 🙂
tak ja viem presne, kedy k vam nakuknut 😀 ze modry kod 😀

Vierke drzim moooc paste, nech to ma cim skor za sebou 🙂

lucul
18. jan 2010

tigi to su poznamky takych, ktorym sa zadarilo treti mesiac po vysadeni antiky, s chlapom ktoreho poznala par mesiacov vzali sa a uz sa rozvadzaju, aj kvoli tomu sme sa pohadali vcera, lebo si maleho chcel otec vziat a ona mu ho nedala lebo maly bol pred tyzdnom chory, tak nemoze si ho vraj vziat na hodinu von, a jej otazka, ze ci by som r. dala dieta von, moja odpoved - nech si ho vezme von a donesie na krmenie 😀
jasne, ja by som ho tiez nenechala kvoli tomu, ved sme pomaly uz 7rokov spolu a prezili sme dost toho a koniec koncov je dost opustenych deticiek ak by naaaaaaaaaaaaaahodou 🙂

lucul
18. jan 2010

no cafte stratene sestry 😀
modry kod zvolava cosmic girls? 😀 😀 😀 uz tu chyba len leri, perla, juli, viki este koho som zabudla?

chuchu86
18. jan 2010

ahojky lucul, tak neviem ale dnes som mala taký pocit, že musím sem nakuknuť, tak som si zapla net a vidím, že Vierka už ...,

jej prajem ku pôrodu vela sily, trpezlivosti, nech má ľahší pôrod ako ja 😉

tigi
18. jan 2010

jeeee kasi, ahoj. 😵 si sa tu dlho neukazala. ako sa mate? 🙂

chuchu ahoj. 🙂 zatial nic nove s vierkou.

luci ved to asi aj tak znelo od takej osoby. takymto osobam je to tazko aj vysvetlit, ake su tvoje priority v zivote. 🙄 neriesit ju, je to zbytocne.

chuchu86
18. jan 2010

ahojky tigi cica, ty ako sa máš ? čo máš nového ?

čo riešite dievčatá?

lucul
18. jan 2010

tigi preto vravim, esteze vas mam a este svagrovu aj ked to neni svagrina v pravom zmysle slova, ale je to uzasna baba a hlavne skvele vie pomoct, na to ze ma 21 tak sa lepsie postara a pomoze ako hociktore starsie 😵

chuchu vidis, to ta cosmo sila ta sem tahala 😉

chuchu86
18. jan 2010

lucul - ešte že tak !

o vivi alebo tete viete niečo ? ako sa maju ?

pikino
18. jan 2010

ta vierka sem normalne pritiahla stratene dcery. nejaka telepatia toto. 😕

cafte chuchu a kas. 😀

tigi nie dva metre, ale totalne zapcha. a nas sused sa prevratil na moste autom na strechu nastastie sa mu nic nestalo len ho boli hlava a krk ale musel ist do prace. 😒 auto mu uz prniesla odtahovka ma nabity predok a
rozbite bocne okna.

kasami
18. jan 2010

Tigi 🙂 prave som si citala tvoj prispevok a uplne s tebou suhlasim ...Luci, vobec si nevsimaj take blbe reci na take kamosky sa mozes ....
mne bolo tiez luto, ze sa nam nedarilo .... tak som sa tesila, ze sme to zacali riesit cez doktorov a nakoniec som sa vykaslala aj na to ... vieme, ze manzel ma zly spermiogram a ze preto sa nam nedari, odporucili nam umele ... ale to ani jeden z nas nechce, tak sme zrusili aj dokorsku pomoc ... ale urcite by som kvoli tomu nebezala k inemu do postele ...
naozaj, ak sa teraz neciti tvoj chlap dobre, nesilte to, uvidis, pride krajsie obdobie, lepsie v praci, pohoda a potom to pride... kamoskyn muz bral rok vseliake ant. ze kvoli zapalom a zlemu spermiogramu a nic ... po troch rokoch zmenil pracu a vsetko sa dalo do spravnych kolaji ...

Piki, ty snad pochybujes o nasom prepojeni ? inak Terezka je krasna 🙂

pikino
18. jan 2010

kas nepochybujem 😀

dik. 😵

lucul
18. jan 2010

kasami nesilime to, proste sa milujeme 😀, na umele sa nejak ani ja necitim, aj ked drahy neni proti, vraj mi tikaju hodinky, truhlik 😀

pikino
18. jan 2010

lucul fakt truhlik. 😀

lucul
18. jan 2010

tigi, ziadne info?

kasami
18. jan 2010

no este ze tak Piki 😉
Lucul, povedz mu nech ti nedrnka na nervy 😉 ja mam kamosky mojho veku, ktore to prave len planuju a to som tu myslim, ze najstarsia 😅

lucul
18. jan 2010

kasami, akurat som pozerala vierkinu tabulku, kebyze tu neni chuchu a vivien, tak ja som najmladsia 😅

kasami
18. jan 2010

a co este prosim ta stresujes ?

hlavu horeeeee 🙂 🙂 🙂 up up up 😀

lucul
18. jan 2010

ja nestrsujem, len este chvilu a mam 30 😅, a len o trolinku starsia pikuska ma doma sunecku 😵, ale ne, ked to bude mat prist tak to pride 😉

tigi
18. jan 2010

babulky prave mi volal vierkin manzo, malinky este neni na svete. povedal mi iba, ze normalny porod nepojde, vierka ide cisarskym. do hodinky by mal byt na svete. drzte palce. 😵

...a vcil si idem precitat co ste napisali, ale teda vsetky chlpy mi stoja. 😅 😉

pikino
18. jan 2010

no a to som planovala prve dieta az v 30tich. 😝

lucul
18. jan 2010

tigi drzim paste aj na nohach, brdo to je napinak jak hovado 😵
sranda ze vsetky tu rodia cisarskym, nejake zakliate je to tu, uz by to niekto mohol zlomit 😝